Dom Raging Flame

Ponyville nie jest duże, ale zdarza się, że pewne miejsca są wysunięte bardziej... przy okazji są dość oddalone od centrum. Znajdują się tutaj gospodarstwa, jak na przykład farma rodziny Apple, ale także szkoła i zdarza się tutaj mieszka niektórym kucykom.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, Tali, Sal Ghatorr, SilentGrass

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Raging Flame » 23 lip 2012, o 22:03

-Oczekujesz ?e klacz w?adaj?ca ogniem b?dzie mie? lód. Powodzenia. Jedyne co mog? da? to jaki? mokry r?cznik.- Powiedzia?a po czym znikn??a na kilka minut w kuchni, trzymaj?c w z?bach r?cznik, którym rzuci?a w stron? Grincha.-Nie musisz dzi?kowa?. -Powiedzia?a ca?kiem spokojnie po czym usiad?a na kanapie i odetchn??a.
-Wkrótce b?dzie rok. Od czasu gdy my?la?am ?e tu b?dzie czeka? mnie spokój... Có?, naiwna by?am. Jak zwykle.
WS-BS-S-T-Per-AG-Int-FEL-WP
17 - 30 - 31 - 23 - 33 - 34 - 40 - 34 - 41
Avatar użytkownika
Raging Flame
Buntownik
 
Posty: 1196
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 23:59
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Płomień
Lubi: Ciepło, być adorowaną
Nie Lubi: Chłodu, więzów, bólu
Strach: Duża ilość wody
Stan: Z Sunnym
Koneksje Rodzinne: Córki: Rapid Fire, Sunset
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Grinch » 23 lip 2012, o 23:05

- Dzi?kuje - Odpowiedzia? krótko i przy?o?y? r?cznik do bol?cego miejsca, co skutkowa?o prawie natychmiastowym u?mierzeniem bólu g?owy. Grinch ponownie si? krzywo u?miechn?? u powoli usiad? na kanapie.
- ja si? tutaj wprowadzi?em w Grudniu. Jednak spokoju tutaj jeszcze nie mia?em, zawsze natrafia?em na co? lub kogo? denerwuj?cego ale od jakiego? czasu si? to zmieni?o. I dodatkowo pozna?em ciebie - Powiedzia? ci?gle trzymaj?c r?cznik na guzie. Co jak co ale rozmowa z Flame by?a ciekawa, nawet bardzo.
Avatar użytkownika
Grinch
Bitter - Sweet
 
Posty: 437
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:22
Płeć: Ogier
Stan: Beep Boop
Multikonto: NIE

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Raging Flame » 24 lip 2012, o 04:28

-Mówi?am, ?e nie musisz dzi?kowa?.-Przypomnia?a mu jednoro?ka., przy czym ?achn??a si? lekko. Rozsiad?a si? znacznie wygodniej na kanapie po czym odetch??a g??biej. Wcale nie mia?a tej rozmowy w planach, ale i nie chcia?a si? pozbywa? pegaza. O dziwo, towarzystwo poprawia?o jej humor.
-Na twoim miejscu spotkania ze mn? wcale nie klasyfikowa?abym jako co? dobrego.-Odpowiedzia?a na ko?cu zamykaj?c na chwil? oczy. Komplement by? lekki, ale wci?? sprawia? przyjemno??, z czego si? jednak cieszy?a.
WS-BS-S-T-Per-AG-Int-FEL-WP
17 - 30 - 31 - 23 - 33 - 34 - 40 - 34 - 41
Avatar użytkownika
Raging Flame
Buntownik
 
Posty: 1196
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 23:59
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Płomień
Lubi: Ciepło, być adorowaną
Nie Lubi: Chłodu, więzów, bólu
Strach: Duża ilość wody
Stan: Z Sunnym
Koneksje Rodzinne: Córki: Rapid Fire, Sunset
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Grinch » 24 lip 2012, o 19:06

- Czemu ? Wed?ug mnie to jeden z lepszych wyborów dotycz?cych rozmowy, jaki wybra?em po przyje?dzie tutaj - Odpowiedzia? weso?o chwile po tym sk?adaj?c r?cznik. Po z?o?eniu pegaz popatrzy? si? na jednoro?k?, która zamkn??a oczy i rozsiad?a si? na kanapie.Wi?c nie chc?c by? gorszym zrobi? to samo.
- Flame, wiesz mo?e który dzisiaj mamy ? - Zapyta? i zacz?? patrze? si? na sufit szukaj?c czego? ciekawego.
Avatar użytkownika
Grinch
Bitter - Sweet
 
Posty: 437
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:22
Płeć: Ogier
Stan: Beep Boop
Multikonto: NIE

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Raging Flame » 24 lip 2012, o 19:31

-Jestem wszak przest?pczyni?.-Odpowiedzia?a nie bez z?o?liwo?ci Flame.-Pewnie rodzice strasz? mn? swoje dzieci, a po tej ca?ej hecy z Heroldami to zdziwi?oby mnie to nawet za bardzo.-S?owa te zako?czy?o g??bszym westchni?ciem i zacz??a si? wpatrywa? w sufit. W sumie, zastanawia?o j?, dlaczego jeszcze nie wyrzuci?a tego pegaza z domu, skoro ju? pewnie czu? si? lepiej. Zgoni?a win? na to, ?e jednak czu?a si? odrobin? samotna, a spotkanie z Reetem wcale nie przebieg?o jak planowa?a.
-Nie wiem który jest dzie?, bycie Heroldem i pobyt celi sprawi?y ?e nawet nie wiem jaki mamy miesi?c. Wiem tylko ?e mamy lato, a s?o?ce b?dzie mnie m?czy? jak zawsze. Nie?atwo by? czarn?...-Powiedzia?a, po czym przeci?gn??a si?, omijaj?c jakim? cudem kopytami g?ow? Grincha.
WS-BS-S-T-Per-AG-Int-FEL-WP
17 - 30 - 31 - 23 - 33 - 34 - 40 - 34 - 41
Avatar użytkownika
Raging Flame
Buntownik
 
Posty: 1196
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 23:59
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Płomień
Lubi: Ciepło, być adorowaną
Nie Lubi: Chłodu, więzów, bólu
Strach: Duża ilość wody
Stan: Z Sunnym
Koneksje Rodzinne: Córki: Rapid Fire, Sunset
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Black_Gallant » 24 lip 2012, o 20:30

Obrazek
WHEATLEY

Gronostaj przestraszony ale i g?odny wdrapa? si? na parapet w kuchni Raging Flame. Kto? móg?by pomy?le?, ?e ma?y gryzo? nie odnajdzie jej bo tak jej kazano, ale on nie by? zwyk?ym ma?ym gryzoniem. On potrafi? pomy?le?. Pomy?la? ?e nale?y poszuka? najpierw w jej domu. A potem pomy?la?, ?e umie czyta?, i czyta? tabliczki. Do?? Szybko odnalaz? jej dom.

Uda?o mu si? upora? z zamkiem okna w kuchni i wskoczy? do ?rodka. Powodowany g?odem, poczu? razowy chleb tostowy. Niewiele my?l?c wygarn?? go z tostera i trzymaj?c go w pyszczku przekica? do salonu.

- Jam jestem Wheatley i bior? ten chlebek w me perwersyjne posiadanie!

Krzykn?? siadaj?c na na stoliku do kawy.

- Ty jeste? Raging Flame?

Spojrza? na jedyn? tutejsz? klacz. Poczeka? a? zdziwienie spowodowane jego zdolno?ci? mowy minie i kontynuowa?.

- To ?wietnie... Black kaza? przekaza?, ?e chc? go zaszlachtowa? w szpitalu. Jak patrzy?em na cyferki to by? w sali 001. Co? go naprawd? boli, bo nakrzycza? na mnie. A! I we? tu posprz?taj, bo kurzu tu co nie miara.

Powiedzia? i spa?aszowa? ro?ek chlebka.
Incompetence, breeds even more incompetence
- Megatron


WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....46....47...39......25....38....33....42.... 28....13
Avatar użytkownika
Black_Gallant
Upadły Anioł
 
Posty: 914
Dołączył(a): 22 paź 2011, o 08:58
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pierwszy Elegant
Uroczy Znaczek: Cylinder
Lubi: Modę, Swoje mankiety
Nie Lubi: Rażącego braku higieny, złego wychowania.
Strach: Wielki Magiel
Stan: W związku z Bright Beer
Koneksje Rodzinne: Shiny Masquarade - Brat
Tali - Siostra
Silent Grass - Biologiczny Ojciec.
Vermouth - Syn.
Haramu - Córka
Bright Beer - Przyszła żona.
Poza tym, wychowany jako sierota.
Rasa: Ziemny
Charakter: Własny
Multikonto: NIE

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Raging Flame » 24 lip 2012, o 20:44

Flame zamruga?a kilkakrotnie patrz?c si? na gryzonia, którego pocz?tkowo mia?a ochot? zdzieli? czymkolwiek przez ?eb i zakopa? przed domem. Okaza?o si? jednak, ?e ten nie do?? ?e mówi, to jeszcze zosta? przys?any przez Blacka, który najwyra?niej znajdowa? si? w szpitalu. Poj?cia nie mia?a co do okoliczno?ci i w ogóle, ale wygl?da?o na to, ?e ten je?li nawet teraz cierpi, to nied?ugo b?dzie cierpia? jeszcze mocniej ze wzgl?du na rze?nicze zap?dy szpitalnych pracowników.
Spojrza?a si? przepraszaj?cym wzrokiem na Grincha, potem rzuci?a okiem na futrzane zwierz?tko. Nie przepada?a jako? za futrzakami.
-Grinch, wybacz ale przyjaciel potrzebuje chyba mojego wsparcia. By?by? tak mi?y i zrobi?by? mi tutaj porz?dek? Odwdzi?cz? si? gdy wróc?, na pewno.-Powiedzia?a Flame u?miechaj?c si? lekko b?agalnie do pegaza, po czym wysz?a z domu. Obrzuci?a jeszcze raz Wheatleya pogardliwym spojrzeniem.

[zt]
WS-BS-S-T-Per-AG-Int-FEL-WP
17 - 30 - 31 - 23 - 33 - 34 - 40 - 34 - 41
Avatar użytkownika
Raging Flame
Buntownik
 
Posty: 1196
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 23:59
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Płomień
Lubi: Ciepło, być adorowaną
Nie Lubi: Chłodu, więzów, bólu
Strach: Duża ilość wody
Stan: Z Sunnym
Koneksje Rodzinne: Córki: Rapid Fire, Sunset
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Black_Gallant » 25 lip 2012, o 18:50

Black doczo?ga? si? w pobli?e domu Flame. Czu?, ?e tutaj móg?by si? czu? bezpiecznie. Wczo?ga? si? przez furtk?, ale my?l o czo?ganiu si? w tym stanie po schodach i pukaniu do drzwi, lub próbie ich otwarcia, ostudzi?a jego zapa?. J?cz?c z bólu wczo?ga? si? w krzaki obok furtki i u?o?y? si? wygodnie. Mia? nadziej?, ?e nie przyjd? go tu szuka? te ?apiduchy.
Incompetence, breeds even more incompetence
- Megatron


WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....46....47...39......25....38....33....42.... 28....13
Avatar użytkownika
Black_Gallant
Upadły Anioł
 
Posty: 914
Dołączył(a): 22 paź 2011, o 08:58
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pierwszy Elegant
Uroczy Znaczek: Cylinder
Lubi: Modę, Swoje mankiety
Nie Lubi: Rażącego braku higieny, złego wychowania.
Strach: Wielki Magiel
Stan: W związku z Bright Beer
Koneksje Rodzinne: Shiny Masquarade - Brat
Tali - Siostra
Silent Grass - Biologiczny Ojciec.
Vermouth - Syn.
Haramu - Córka
Bright Beer - Przyszła żona.
Poza tym, wychowany jako sierota.
Rasa: Ziemny
Charakter: Własny
Multikonto: NIE

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Grinch » 25 lip 2012, o 20:02

Od czasu wyj?cia jednoro?ki, m?ody pegaz zajmowa? si? wysprz?taniem ca?ego domostwa, co mu zreszt? nie przysz?o tak ?atwo. Po wyczyszczeniu zakurzonych mebli, umyciu pod?óg i umycia naczy?, pegaz by? ledwo ?ywy.'
- Jak ja dawno nie sprz?ta?em, zreszt? nie jest to wa?ne. Wa?niejsze jest kiedy wróci Flame. - Powiedzia? do siebie wycieraj?c jeden z talerzy. Po wytarciu wszystkich ogier mia? zamiar troch? odpocz??, ale zauwa?y? ruch przed wej?ciem do domu wi?c nie czekaj?c na nic z niego wyszed?. Jak si? okaza?a by? to Black który "odpoczywa?" sobie w krzakach.
- Prosz? prosz? prosz?, co tutaj robisz Black ? Nie powiniene? by? w tym wariatkowie ? - Odpowiedzia? spokojnie, od czasu do czasu rozmasowuj?c bol?cego guza.
Avatar użytkownika
Grinch
Bitter - Sweet
 
Posty: 437
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:22
Płeć: Ogier
Stan: Beep Boop
Multikonto: NIE

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Raging Flame » 25 lip 2012, o 22:43

-Jak si? dowiem gdzie ta czarna ?ajza si? ukry?a...-Mrukn??a Flame id?c do?? wyra?nym tropem zostawionym przez Blacka, naprawd? nie trzeba by?o by? geniuszem by si? zorientowa? ?e ktokolwiek tym szlakiem szed?, by? ledwie ?ywy.
W ko?cu dosz?a do swojego domu udaj?c si? za tym tropem, co j? do?? mocno zdziwi?o. Zamruga?a kilkakrotnie widz?c Blacka le??cego sobie w krzakach i pokr?ci?a g?ow?. Zda?a sobie spraw?, ?e nie ma opcji by zanie?? go do szpitala. Z pewnym trudem wnios?a go do domu, po czym po?o?y?a na kanapie b?d?c na tyle delikatn? na ile umia?a. Otar?a czo?o kopytkiem i rozejrza?a si? po czystym domu. Pozostawa?a kwestia zap?aty pegazowi.
-Dzi?ki Grinch, zam?czy?abym si? bez ciebie tutaj... Tylko troch? nie bardzo mam jak ci zap?aci?...-Powiedzia?a lekko zawstydzona faktem, ?e stan jej sakiewki faktycznie by? do?? marny. Wpad?a na pewien pomys?, podesz?a do pegaza i poca?owa?a go w policzek.-Uznajmy ?e to zaliczka, dobrze?
WS-BS-S-T-Per-AG-Int-FEL-WP
17 - 30 - 31 - 23 - 33 - 34 - 40 - 34 - 41
Avatar użytkownika
Raging Flame
Buntownik
 
Posty: 1196
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 23:59
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Płomień
Lubi: Ciepło, być adorowaną
Nie Lubi: Chłodu, więzów, bólu
Strach: Duża ilość wody
Stan: Z Sunnym
Koneksje Rodzinne: Córki: Rapid Fire, Sunset
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Black_Gallant » 26 lip 2012, o 23:03

Min??o troch? czasu. Mo?e z godzina? D?ugo ju? le?a? w ogrodzie gdzie usn??. Teraz obudzi? si? w obcym domu którego nie pami?ta? i nie zna?... I przypomnia?y o sobie plecy. Wygi?? si? niemal wpó?, j?kn?? g?o?no i zwali? si? na pod?og? staraj?c si? przyj?? jak najwygodniejsz? pozycj?. Czemu akurat jego dotkn??o to nieszcz??cie, nie rozumia?. Czy?by dalsza kara za to ?e by? heroldem?

W ko?cu uda?o mu si? wdrapa? z powrotem na kanap? i przybra? tak niewygodn?, ale i niebol?c? pozycj? jak? potrafi?... Czyli z wygolonym zadem wysoko i pyszczkiem na wsparciu pod kopytko.

- Wody... Królestwo za wod?...

Wyszepta? gdy ju? uspokoi? si? niezno?ny ból w plecach.
Incompetence, breeds even more incompetence
- Megatron


WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....46....47...39......25....38....33....42.... 28....13
Avatar użytkownika
Black_Gallant
Upadły Anioł
 
Posty: 914
Dołączył(a): 22 paź 2011, o 08:58
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pierwszy Elegant
Uroczy Znaczek: Cylinder
Lubi: Modę, Swoje mankiety
Nie Lubi: Rażącego braku higieny, złego wychowania.
Strach: Wielki Magiel
Stan: W związku z Bright Beer
Koneksje Rodzinne: Shiny Masquarade - Brat
Tali - Siostra
Silent Grass - Biologiczny Ojciec.
Vermouth - Syn.
Haramu - Córka
Bright Beer - Przyszła żona.
Poza tym, wychowany jako sierota.
Rasa: Ziemny
Charakter: Własny
Multikonto: NIE

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Tali » 27 lip 2012, o 14:08

24. Administracja i zieloni oraz ich multikonta, maj? prawo bez pomocy korzystania z konta Mistrz Gry wprowadza? zmiany i modyfikacje w fabule - np akcje losowe, o charakterze destrukcyjnym. Z tym si? nale?y pogodzi? i wprowadzi? zmiany do swoich postów. Wi?kszo?? z nas to starzy wyjadacze RPG. Je?li zajdzie obawa, ?e zielony moderator nadu?y? swojej mocy modyfikuj?c dan? fabu?? nale?ny adnotacj? na pw do administracji w tej sprawie. No wiadomo Derpy te? pod t? regu?? podpada.

-YAAAAAAYYYY- wykrzykn??o co? za oknem. Po chwili wsz?dzie zacz??y si? zbiera? burzowe chury, niczym ca?y dzie? w przyspieszonym t?pie. Do domku Flame niewiadomo jakim prawem przyteleportowa? si? ma?y ?rebak co chwila spogl?daj?cy na najwyra?niej nowo otrzymany uroczy znaczek- ciemn? chmur?. Spojrza? nie?miale na Flame i zawacha? si?
-Emm... psze pani... to pani domek c'nie?- zapyta? cicho
-No bo tego... ma pani ?ód?...?- zapyta? i spojrza? za okno. Momentalnie rozgorza?o tu piek?o. Przez okna wla? si? wodospad wody ciskaj?c wszystkimi o przeciwn? ?cian?. Po chwili ku uciesze bogów mórz wylecia?o kolejne okno zalewaj?c wszysko na tak? wysoko?? ?e w miar? wysoki kuc mia? w wodzie ca?e nogi. Flame wyl?dowa?a na stole, Grinch na Flame a Black dryfowa? niczym beczka pe?na wina z rozbitego galonu, zabarwiaj?c wod? wokó? si?bie na czerwono. ?rebak który spowodowa? ten potop w?a?nie wyp?yn?? przez rozbite okno na desce do prasowania. Black móg? wreszcie docenic niew?tpliwe zalety wypadnietego dysku, licznych z?ama?, pokaleczenia krzakiem ró? oraz kamieniami oraz zaka?enia wszystkich mo?liwych ran piachem z ziemi. Przynajmniej Grinch z pewno?ci? by? zadowolony ze swojej pozycji, chocia? nie wiem jak z jego obiektem le?enia.

(Black: Bardzo brzydkie i bolesne z?amania i pokaleczenia (te dwa s? od wypadania przez okno). Ah, i ca?kiem solidnie r?bna?e? g?ow? w ?cian?. No i krwawisz bardziej ni? szlachtowany kurczak. Jak chcesz to se zemdlej. Mo?e by? krucho je?li nie wrócisz do szpitala. Przynajmniej masz wod? o któr? prosi?e? :*
Flame: Le?y na tobie Grinczu
Grinczu: Le?ysz na Flame

Wkleja?em ten post z MG dwa razy, ale teraz juz mi sie nie chce przelogowywa?. By?y rzuty, mia?e? zginac od sekatora)
Ostatnio edytowano 27 lip 2012, o 16:30 przez Tali, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Tali
Ślepa Sprawiedliwość
 
Posty: 904
Dołączył(a): 26 paź 2011, o 20:47
Lokalizacja: Zebricia
Płeć: Klacz
Stan: Dunno, chyba w związku z Rarcem.
Koneksje Rodzinne: Silent Grass- ojciec
Rasa: Zebra
Charakter: Chaotyczny Neutralny
Multikonto: NIE

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Black_Gallant » 27 lip 2012, o 15:06

MG

Drog? obserwowa? akurat lokalny agent Biura ds. Dystorcji Czasoprzestrzennych. Pami?ta? rozkazy od Agenta Chronosa. PILNOWA? Gallanta i jego bliskich. O ile upadek by? w ramach porz?danej linii czasu, o tyle parali? lub ?mier? juz nie. Dokona? relokacji czasowej w dwie minuty wstecz i przelokowa? lokalnie malego burzowego pegaza zanim ten móg? nabroi? na biegun po?udniowy. Wg danych biura, nie mia? znaczenia dla timeline'u.


_______________________


Veto, lion twierdzi ze sie nie zgadzala na to,.
Incompetence, breeds even more incompetence
- Megatron


WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....46....47...39......25....38....33....42.... 28....13
Avatar użytkownika
Black_Gallant
Upadły Anioł
 
Posty: 914
Dołączył(a): 22 paź 2011, o 08:58
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pierwszy Elegant
Uroczy Znaczek: Cylinder
Lubi: Modę, Swoje mankiety
Nie Lubi: Rażącego braku higieny, złego wychowania.
Strach: Wielki Magiel
Stan: W związku z Bright Beer
Koneksje Rodzinne: Shiny Masquarade - Brat
Tali - Siostra
Silent Grass - Biologiczny Ojciec.
Vermouth - Syn.
Haramu - Córka
Bright Beer - Przyszła żona.
Poza tym, wychowany jako sierota.
Rasa: Ziemny
Charakter: Własny
Multikonto: NIE

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Grinch » 28 lip 2012, o 00:30

- Jjasne, zaraz przyjd? z wod? - odpowiedzia? lekko spokojnym g?osem, po czym szybko polecia? do kuchni. Gdy pegaz by? w "pokoju" zacz?? skaka? i wymachiwa? kopytami z rado?ci. Po uspokojeniu si? Grinch zacz?? my?le?, i to by? mo?e zbyt bardzo.
- ha uda?o mi si? ! Bright nie mia?a racji ! Nie jestem psycholem....w?a?ciwie to by?o wiadome od zawsze. Jednak najwa?niejsze jest to ?e nikt odemnie nie "uciek?" po 5 minutach gadaniny, i jeszcze Flame.....whahahahahahah. Wygl?da na to ?e bycie mi?ym mi si? bardziej op?aca...a mo?e nie ? Zreszt? dla niej mog? by? zawsze mi?y. Ale mo?e jestem g?upi ? A mo?e nie. Mówi?em ju? ?e Flame jest ?adna ? Nie i dobrze bo jest pi?kna...chyba przestane mówi? do siebie - My?la? zanim sobie nie przypomnia? o wodzie i o Blacku.
Po szybkim znalezieniu szklanki i nalania wody, wyszed? z kuchni i po podej?ciu do czarnego ogiera poda? mu wod?.
- Prosz?, oto twoja woda - Powiedzia? i odwróci? si? w stron? Flame.
- Pomaganie tobie to czysta przyjemno??, wi?c o brak zap?aty pieni??nej si? nie martw. Ta mi bardzo pasuje.
Avatar użytkownika
Grinch
Bitter - Sweet
 
Posty: 437
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:22
Płeć: Ogier
Stan: Beep Boop
Multikonto: NIE

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Raging Flame » 28 lip 2012, o 05:49

Flame u?miechn??a si? do Grincha s?ysz?c jego s?owa, przynajmniej jeden problem mia?a z g?owy i nie musia?a si? martwi? o co? tak trywialnego jak sprz?tanie. No, pozostawa?a jeszcze sprawa tego, ?e s?owa pegaza równie? jej troch? poprawi?y humor, wygl?da?o na to ?e jednak wci?? istniej? porz?dne ogiery.
Teraz pozostawa?a sprawa cierpi?cego Blacka, który le?a? na kanapie doprawiaj?c si? wcze?niej jeszcze karko?omn? ucieczk? z szpitala. Dlaczego a? tak bardzo ucieka?, nie mia?a poj?cia. Tak samo zreszt? jak poj?cia nie mia?a co z nim zrobi?. Podrapa?a si? kopytkiem po g?owie, próbuj?c wymy?li? co z nim zrobi?, jednak efekty tego nie by?y zbyt obiecuj?ce. Wiedzia?a jedno, ona nie da rady mu pomóc, nie zna?a si? zbytnio na leczeniu ran, a to co mu dolega?o nie przypomina?o jej niczego z czym mog?aby sobie poradzi?.
WS-BS-S-T-Per-AG-Int-FEL-WP
17 - 30 - 31 - 23 - 33 - 34 - 40 - 34 - 41
Avatar użytkownika
Raging Flame
Buntownik
 
Posty: 1196
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 23:59
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Płomień
Lubi: Ciepło, być adorowaną
Nie Lubi: Chłodu, więzów, bólu
Strach: Duża ilość wody
Stan: Z Sunnym
Koneksje Rodzinne: Córki: Rapid Fire, Sunset
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Obrzeża

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron