Domek Winter Tea

Tak jak w Canterlocie, wiele kucyków ma przecież swoje domy. Mieszkają zazwyczaj tutaj, bliżej centrum miasta.

Moderatorzy: Kojira, Reetmine, Tali, QuietWord, Sal Ghatorr

Re: Domek Winter Tea

Postprzez Winter Tea » 23 cze 2012, o 21:13

- To ?wietnie - Winter u?miechn??a si? na wie?? o pensjonacie.
Chwil? pó?niej us?ysza?a, co na prawd? dzieje si? z Azurem. Zamar?a.
- To on... ?pi w parku? - wyj?ka?a. My?la?a, ?e jednoro?ec jako? sobie radzi. Jedak my?l, ?e mia?by tu teraz zamieszka?, razem z Urielem nie wyda?a jej si? zbyt przyjemna. Nie tak mia?o by?... - Biedny...
Kiwn??a g?ow? na wiadomo??, ?e Uriel idzie si? po?o?y?.Chocia? nie wydawa?o jej si?, ?eby móg? zasn??. Azure i w jednym domu? Nie... Uzna?a jednak, ?e jednoróg nie zgodzi?by si? mieszka? tutaj. Chwilowo uspokojona ponownie skupi?a swoj? uwag? na Lucky.
- A wiesz mo?e - zacz??a ostro?nie - gdzie Azure móg?by teraz by??
Rodzinka: córka Tea Charmera i wszystko co za tym idzie...
Dziękuję, Nomi!
Obrazek
Avatar użytkownika
Winter Tea
Wieczny Optymista
 
Posty: 433
Dołączył(a): 16 kwi 2012, o 19:42
Płeć: Nieustawiona

Re: Domek Winter Tea

Postprzez Lucky Star » 24 cze 2012, o 05:40

-Poszed? gdzie? Powiedzia? ?e chce by? sam. Zrozumiem go po taka noc w parku lepsza ni? p?ukanie ?o??dka. Mam tylko nadzieje ?e ma dosy? du?o papieru. -Lucky znów b??dnie wywnioskowa?a sw? rozmow? z Azure, nie pojmowa?a bo nie wiedzia?a nic o jego uczuciach do Winter.
-Jestem g?odna. Zjemy ?niadanie i zobaczymy pensjonat? Musisz go zobaczy?. -zmieni?a Lucky temat.
Avatar użytkownika
Lucky Star
Wieczny Optymista
 
Posty: 249
Dołączył(a): 4 kwi 2012, o 17:01
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Rozbita szklanka
Lubi: prawie wszystkich iwszystko
Nie Lubi: Bycia samej
Strach: Przed Pajakami
Stan: Panna
Koneksje Rodzinne: Starsza siostra Shooting Satra
Rasa: Kucyk ziemny
Charakter: Wieczna optymistka

Re: Domek Winter Tea

Postprzez Winter Tea » 24 cze 2012, o 17:59

Winter przynios?a Lucky tosty z d?emem.
- Smacznego! - u?miechn??a si?.
By?a bardzo ciekawa, co te? klaczka wymy?li?a i jak si? ów pensjonat prezentuje. Z powrotem usiad?a w fotelu i wróci?a do lektury. Przemkn??o je przez my?l, ?e powoli ko?cz? si? jej pozycje do czytania. Nie przepada?a za bibliotekami, wola?a mie? swoje w?asne woluminy.
Rodzinka: córka Tea Charmera i wszystko co za tym idzie...
Dziękuję, Nomi!
Obrazek
Avatar użytkownika
Winter Tea
Wieczny Optymista
 
Posty: 433
Dołączył(a): 16 kwi 2012, o 19:42
Płeć: Nieustawiona

Re: Domek Winter Tea

Postprzez Lucky Star » 24 cze 2012, o 19:49

-Tosty! -zachwyci?a si? klacz i zacz??a z smakiem poch?ania? ?niadanie.
-Wiesz co? Jeste? najlepsz? przyjació?k? jaki kucyk mo?e sobie wy?ni?. Jeste? super, masz talent i wszyscy chc? by? twymi przyjació?mi. Ja to mam szczecie mie? cie za najlepsz? przyjació?k?. A ?e Uriel si? jeszcze wprowadzi? jest jeszcze lepiej. Potrzeba nam wi?cej domowników i b?d? mia?a jak w domu. Z wyj?tkiem ?e nie b?d? musia?a po?ycza? pieni?dzy od mafii i sp?aca? d?ug cia?em. Chocia? to w?a?ciwie im zawdzi?czam ?e mam nowy pensjonat.
Avatar użytkownika
Lucky Star
Wieczny Optymista
 
Posty: 249
Dołączył(a): 4 kwi 2012, o 17:01
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Rozbita szklanka
Lubi: prawie wszystkich iwszystko
Nie Lubi: Bycia samej
Strach: Przed Pajakami
Stan: Panna
Koneksje Rodzinne: Starsza siostra Shooting Satra
Rasa: Kucyk ziemny
Charakter: Wieczna optymistka

Re: Domek Winter Tea

Postprzez Uriel Flame » 24 cze 2012, o 21:49

Uriel po krótszej chwili le?enia bezczynnie i bezmy?lnie uzna?, ?e nie ma to ani sensu ani nie zalicza si? do kulturalnych rzeczy, szczególnie wobec Winter. Pomimo to, s?owa Lucky nie dawa?y mu spokoju i to w sumie mia?o sens. Azure, tutaj? Jeszcze dosz?oby do r?koczynów!
Zwlók? si? na dó?, spojrza? na Lucky, spojrza? na Winter, ponownie przeniós? wzrok na Lucky i ponownie zawiesi? oczy na Winter.
- Mo?emy pogada?? Na osobno?ci? - Zapyta? b??kitnogrzywej klaczy.
Po?oga jest taka pi?kna, nieprawda??
Avatar użytkownika
Uriel Flame
Bitter - Sweet
 
Posty: 179
Dołączył(a): 3 maja 2012, o 12:50
Lokalizacja: Manehatten
Płeć: Nieustawiona

Re: Domek Winter Tea

Postprzez Winter Tea » 25 cze 2012, o 14:42

Winter u?miechn??a si? delikatnie s?ysz?c komplementy Lucky. Jeszcze nikt jej tak do tej pory nie schlebia?.Wtedy w salonie pojawi? si? Uriel.
- Chod? -wskaza?a g?ow? korytarz.
Otworzy?a drzwi do swojej sypialni i podesz?a do okna. Ranek by? pogodny, ciep?y. Ciekawi?o ja jednak, co pegaz mo?e chcie? jej powiedzie?. Mia?a pewne przypuszczenia, ale...
Rodzinka: córka Tea Charmera i wszystko co za tym idzie...
Dziękuję, Nomi!
Obrazek
Avatar użytkownika
Winter Tea
Wieczny Optymista
 
Posty: 433
Dołączył(a): 16 kwi 2012, o 19:42
Płeć: Nieustawiona

Re: Domek Winter Tea

Postprzez Uriel Flame » 25 cze 2012, o 14:59

Uriel upewni? si?, ?e zostawili oni Lucky za sob?. Ostatniej rzeczy, jakiej potrzebowa?, to osoba trzecia, szczególnie ?e sprawa - przynajmniej w jego mniemaniu - by?a do?? wa?na.
- Pami?tasz jeszcze sugesti? Lucky, ?eby Azure zamieszka? u Ciebie? - Zapyta? cicho. - Zastanawia?a mnie twoja opinia. Zarówno my, jak i on wiemy, ?e mieszkanie pod jednym dachem mo?e okaza? si? niemo?liwe... Ale pomy?la?em, ?e mo?e da si? z tego jeszcze jako? wybrn??... Problem polega na tym, ?e nie mam ?adnego pomys?u - Skrzywi? si? delikatnie. Jej b??kitne oczy doprowadza?y go do szale?stwa...
Po?oga jest taka pi?kna, nieprawda??
Avatar użytkownika
Uriel Flame
Bitter - Sweet
 
Posty: 179
Dołączył(a): 3 maja 2012, o 12:50
Lokalizacja: Manehatten
Płeć: Nieustawiona

Re: Domek Winter Tea

Postprzez Winter Tea » 25 cze 2012, o 17:06

Winter przygryz?a doln? warg?.
- Ja... - zacz??a niepewnie - Ja my?l?, ?e Azure móg?by zamieszka? u Lucky w pensjonacie. To znaczy, nawet je?li jest to do?? dziwny pomys?, w sumie sama mu to zaproponowa?a.
Dlaczego ona zawsze musia?a tak si? zachowywa?? Jakby kto? zaprogramowa? j? na ustawianie innym ?ycia.
- Ale, znaj?c jego honor, raczej si? nie zgodzi. Chyba, ?e w zamian za prac?... - podbródek klaczy zadr?a?.
W sumie nie by?a pewna, czy potrafi by? szcz??liwa kosztem Azura. Spoj?a?a na Uriela. Jednak chyba potrafi...
Rodzinka: córka Tea Charmera i wszystko co za tym idzie...
Dziękuję, Nomi!
Obrazek
Avatar użytkownika
Winter Tea
Wieczny Optymista
 
Posty: 433
Dołączył(a): 16 kwi 2012, o 19:42
Płeć: Nieustawiona

Re: Domek Winter Tea

Postprzez Uriel Flame » 25 cze 2012, o 20:51

Uriel kiwn?? g?ow?, s?uchaj?c odpowiedzi Winter.
- By? mo?e... By? mo?e to dziwna sugestia z mojej strony - Zacz??. - ale... ale mo?e powinni by? razem? Lucky i Azure, w sensie? - Zasugerowa?. Zdawa? sobie spraw?, jak durnie to brzmia?o, ale w ten sposób - zak?adaj?c, ?e plan by si? powiód? - byliby sami, tylko dla siebie nawzajem i nikogo innego. Samolubne, ale kusz?ce.
- Zdaj? si? dogadywa? do?? dobrze... - Doda? cichutko. - Poza tym... Skar? mnie, je?eli uwa?asz to za samolubne, ale... w ten sposób byliby?my razem. Sami. Nikt by Nam nie przeszkadza?, moja najdro?sza - Zbli?y? si? nieco, wr?cz instynktownie. Zapach jej grzywy zaczyna? go otumania?.
Po?oga jest taka pi?kna, nieprawda??
Avatar użytkownika
Uriel Flame
Bitter - Sweet
 
Posty: 179
Dołączył(a): 3 maja 2012, o 12:50
Lokalizacja: Manehatten
Płeć: Nieustawiona

Re: Domek Winter Tea

Postprzez Winter Tea » 26 cze 2012, o 20:13

Winter zamar?a s?ysz?c sugesti? Uriela. Jeszcze nigdy nie stawia?a sprawy w ten sposób, ale taka kolej rzeczy wiele by u?atwia?a.
- Wiesz... - zacz??a - Nawet, je?li jest to egoistyczne, to koncepja jest niez?a. Przyda?aby si? jaka? swatka. Perspektywa ?ycia tylko z tob? wydaje mi si? nieprzyzwoicie kusz?ca - u?miechn??a si? lekko.
W jej glowie zacz?ly krystalizowa? setki ró?nych opcji. W ko?cu Lucky nie powinna mie? nic przeciwko. Azure pewnie by?by troch? zdezorientowany...
Rodzinka: córka Tea Charmera i wszystko co za tym idzie...
Dziękuję, Nomi!
Obrazek
Avatar użytkownika
Winter Tea
Wieczny Optymista
 
Posty: 433
Dołączył(a): 16 kwi 2012, o 19:42
Płeć: Nieustawiona

Re: Domek Winter Tea

Postprzez Lucky Star » 26 cze 2012, o 20:18

Lucky zauwa?y?a ?e jest sama,doko?czy?a zjadanie ?niadania i uda?a si? na poszukiwania Uriela i Winter. Znalaz?a ich jak rozmawiali po cichu o czym?. Zauwa?y?a ?e Uriel zacz?? w?cha? w?osy Winter.Klacz pada?a do pokoju.
-Wi?c to tak! -Krzykn??a.-Teraz ju? wszystko jasne dla mnie. My?leli?cie ?e nie zauwa??, ?e jestem g?upia. Nic z tego teraz wszystko jest na ?wietle. Nic mi ni mówili?cie , ale si? domy?li?am. Tak. Wi?c czekam na wyja?nienia , dlaczego mnie nie wtajemniczyli?cie? -Lucky popatrzy?a na oboje pegazów w oczekiwaniu na odpowied?.
Avatar użytkownika
Lucky Star
Wieczny Optymista
 
Posty: 249
Dołączył(a): 4 kwi 2012, o 17:01
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Rozbita szklanka
Lubi: prawie wszystkich iwszystko
Nie Lubi: Bycia samej
Strach: Przed Pajakami
Stan: Panna
Koneksje Rodzinne: Starsza siostra Shooting Satra
Rasa: Kucyk ziemny
Charakter: Wieczna optymistka

Re: Domek Winter Tea

Postprzez Uriel Flame » 27 cze 2012, o 02:12

- Nieprzyzwoicie kusz?ca, powiadasz...? - Zachichota? cichutko, spogl?daj?c w jej oczy i przysuwaj?c si? jeszcze nieco do niej.
Akurat wtedy musia?a pojawi? si? Lucky. Uriel ?a?owa?, ?e nie by? jednoro?cem. Móg?by wtedy wyrzuci? j? z daleka jakim? czarem i zaryglowa? drzwi. Tak, ?eby zostali oni z Winter sam na sam... ?eby móg? posmakowa? jej warg w poca?unku.
Z trudem przywo?a? na twarz nieszczery u?miech.
- W co mieli?my Ci? wtajemniczy?, Lucky? W... Um, sprawy prywatne moje i Winter? - Zapyta? bardzo powoli. Co by si? sta?o, gdyby oficjalnie og?oszone zosta?o, ?e on i Winter s? par?? Czy kto? na tym by ucierpia?? Azure ju? wiedzia?... Ale tak jak on by to zniós?, tak nie by? pewien reakcji b??kitnogrzywej klaczy.
Po?oga jest taka pi?kna, nieprawda??
Avatar użytkownika
Uriel Flame
Bitter - Sweet
 
Posty: 179
Dołączył(a): 3 maja 2012, o 12:50
Lokalizacja: Manehatten
Płeć: Nieustawiona

Re: Domek Winter Tea

Postprzez Winter Tea » 27 cze 2012, o 12:15

Kiedy drzwi otworzy?y si? i do ?rodka wpad?a Lucky, Winter zesztywnia?a. Przy najbli?szej okazji wyrobi? klucz do tych drzwi, obieca?a sobie w my?lach. Nie by?a pewna, czy mog? powiedzie? Lucky o fakcie, ?e s? par?? W sumie pr?dzej, czy pó?niej by si? wyda?o.
- Powiemy jej? - wyszepta?a tak cicho, ?e niemo?liwe by?oby, ?eby Lucky j? us?ysza?a.
By?a lekko poirytowana. Eh... Gdyby klaczka wesz?a tu dziesi?? minut pó?niej. Trzeba by?o zrobi? wi?cej tostów, pomy?la?a.
Rodzinka: córka Tea Charmera i wszystko co za tym idzie...
Dziękuję, Nomi!
Obrazek
Avatar użytkownika
Winter Tea
Wieczny Optymista
 
Posty: 433
Dołączył(a): 16 kwi 2012, o 19:42
Płeć: Nieustawiona

Re: Domek Winter Tea

Postprzez Uriel Flame » 27 cze 2012, o 14:04

- Mo?emy... - Odszepn?? po chwili wahania Uriel. - Aczkolwiek znaj?c j? - bez urazy dla twojej przyjació?ki - to wygada wszystko Azure'owi w przeci?gu najbli?szej godziny. Co prawda on ju? wie, ale... nie wiem, czy go to nie dobije. Gotów jeszcze zrobi? jakie? g?upstwo...
Najch?tniej zabra?by Winter gdzie? daleko, z dala od tych wszystkich w?cibskich spojrze?. Gdzie? daleko, ?eby mogli razem ogl?da? zachody i wschody s?o?ca...
- Ty powiesz czy ja powinienem? - Szepn?? do klaczy.
Po?oga jest taka pi?kna, nieprawda??
Avatar użytkownika
Uriel Flame
Bitter - Sweet
 
Posty: 179
Dołączył(a): 3 maja 2012, o 12:50
Lokalizacja: Manehatten
Płeć: Nieustawiona

Re: Domek Winter Tea

Postprzez Winter Tea » 27 cze 2012, o 20:15

Winter zawaha?a si?. Tego, ?e Lucky wszystko rozpowie mog?a by? pewna. Jednak Azure... Có?, i tak kiedy? trzeba by mu by?o powiedzie?.
- Mog? ja... - szepn??a - A wi?c - zacz??a g?o?no. G?os jej zadr?a?, wi?c przerwa?a na chwil? - A wi?c... Ja i Uriel... To znaczy... Ja i Uriel jeste?my par?.
Odetchn??a. Nie by?o tak ?le. Teraz jednak trzeba by?o jednak stawi? czo?a reakcji Lucky. Tego Winter si? obawia?a. W ko?cu to by?a Lucky... Osóbka urocza, acz nieprzewidywalna.
Rodzinka: córka Tea Charmera i wszystko co za tym idzie...
Dziękuję, Nomi!
Obrazek
Avatar użytkownika
Winter Tea
Wieczny Optymista
 
Posty: 433
Dołączył(a): 16 kwi 2012, o 19:42
Płeć: Nieustawiona

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mieszkania kucyków

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości