Domek Winter Tea

Tak jak w Canterlocie, wiele kucyków ma przecież swoje domy. Mieszkają zazwyczaj tutaj, bliżej centrum miasta.

Moderatorzy: Kojira, Reetmine, Tali, QuietWord, Sal Ghatorr

Re: Domek Winter Tea

Postprzez Winter Tea » 21 kwi 2012, o 21:01

Winter za?mia?a si?.
- Bo to jest myd?o, kochana. Sól do k?pieli to tylko taki, no...?rodek relaksuj?cy. Sama zobacz - Winter odkr?ci?a czerwony s?oik i ?azienk? wype?ni? zapach malin i mi?ty. Podstawi?a pojemnik pod nos Lucky - Widzisz? Nie mam zamiaru ci? je??, wol? czekolad? - Klacz za?mia?a si? g?o?no.
-Co? mi mówi, ?e przed nami d?uga droga... - westchn??a.
Rodzinka: córka Tea Charmera i wszystko co za tym idzie...
Dziękuję, Nomi!
Obrazek
Avatar użytkownika
Winter Tea
Wieczny Optymista
 
Posty: 433
Dołączył(a): 16 kwi 2012, o 19:42
Płeć: Nieustawiona

Re: Domek Winter Tea

Postprzez Lucky Star » 22 kwi 2012, o 08:01

-My?la?am ?e b?dzie ?niadanie,a ty si? gdzie? wybierasz? -zapyta?a Lucky, puszczaj?c swój zarzut co do kanibalizmu Winter w zapomnienie. -A wrócisz szybko, chocia? powiedzia?a?,?e nas czeka. -g?os Lucky sta? si?, napalony. -To znaczy ?e idziemy do restauracji! Ale super , co z tego ?e d?uga droga, jestem przyzwyczajona do takich marszy.Ty masz lepiej bo jeste? pegazem i potrafisz lata?.A dlaczego nie mieszkasz w chmurkach? -Lucky zanuzy?a si? w wodzie i wynurzy?a.
Avatar użytkownika
Lucky Star
Wieczny Optymista
 
Posty: 249
Dołączył(a): 4 kwi 2012, o 17:01
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Rozbita szklanka
Lubi: prawie wszystkich iwszystko
Nie Lubi: Bycia samej
Strach: Przed Pajakami
Stan: Panna
Koneksje Rodzinne: Starsza siostra Shooting Satra
Rasa: Kucyk ziemny
Charakter: Wieczna optymistka

Re: Domek Winter Tea

Postprzez Winter Tea » 22 kwi 2012, o 14:45

- Wiesz w zasadzie nie restauracj? mia?am na my?li... To taka metafora. Poza tym moje nale?niki s? równie dobre, jak tamtejsze. Oczywi?cie wybierzemy si? jutro, je?li b?dziesz chcia?a - powiedzia?a Winter - Urodzi?am si? w Canterlocie. W zasadzie rodzice chcieli, ?ebym prowadzi?a rodzinny biznes, wiesz, s? cukiernikami. Ale ja wol? fryzjerstwo. Jest takie bardziej, no nie wiem... Kobiece? Z reszt? w Cloudsdale nie mog?abym prowadzi? salonu, a raczej nie prosperowa?by tak dobrze, jak tu.
Winter podesz?a do szafki i zacz??a przegl?da? ró?ne ró?ne pude?ka, s?oiczki i buteleczki. Przez ca?y czas co? szepta?a pod nosem. W ko?cu postawi?a przed sob? dwa wysokie flakoniki i p?ask? puderniczk?.
- Mam nadziej?, ?e nie b?dziesz mia?a nic przeciwko zrobieniu ci? na bóstwo? - spyta?a z b?yskiem w oku.
Rodzinka: córka Tea Charmera i wszystko co za tym idzie...
Dziękuję, Nomi!
Obrazek
Avatar użytkownika
Winter Tea
Wieczny Optymista
 
Posty: 433
Dołączył(a): 16 kwi 2012, o 19:42
Płeć: Nieustawiona

Re: Domek Winter Tea

Postprzez Lucky Star » 22 kwi 2012, o 18:19

-Ach tak. -powiedzia?a Lucky gdy us?ysza?a historie Winter.Znów par? razy zanurzy?a si? w wannie, widocznie sprawia?o jej to wielk? frajd?. Kiedy jednak us?ysza?a ostanie zdanie Winter znów opanowa?o j? podniecenie. -Na bóstwo? Czyli b?d? móc lata?, mieszka? w niebiosach i rzuca? b?yskawicami? -Winter b?dzie musia?a si? nauczy?, aby uwa?a?a co mówi?a do Lucky Star, gdy? zawsze bra?a niektóre rzeczy zbyt dos?ownie.
Avatar użytkownika
Lucky Star
Wieczny Optymista
 
Posty: 249
Dołączył(a): 4 kwi 2012, o 17:01
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Rozbita szklanka
Lubi: prawie wszystkich iwszystko
Nie Lubi: Bycia samej
Strach: Przed Pajakami
Stan: Panna
Koneksje Rodzinne: Starsza siostra Shooting Satra
Rasa: Kucyk ziemny
Charakter: Wieczna optymistka

Re: Domek Winter Tea

Postprzez Winter Tea » 22 kwi 2012, o 21:00

Winter wybuchn??a g?o?nym ?miechem. ?mia?a si? szczerze po raz pierwszy od d?u?szego czasu.
- Mia?am na my?li makija? i fryzur? - wydysza?a wreszcie - Mog?abym np. przyci?? albo wyd?u?y? ci grzyw?. Poza tym powinnam zacz?? uwa?a? na s?owa...
Klacz prychn??a i znów zacz??a chichota?. W ko?cu wzi??a g??boki oddech i otar?a r?cznikiem ?z? sp?ywaj?c? jej po policzku. Podesz?a do wanny i sprawdzi?a temperatur? wody.
- Brr... Zimna! - wzdrygn??a si? - Mo?e lepiej wyjd?, bo si? jeszcze przezi?bisz. Chyba, ?e wolisz dola? ciep?ej wody. Mam pomys?! Jak jutro b?dzie ?adna pogoda, wybierzemy si? nad jezioro i pop?ywamy! Co ty na to?
Rodzinka: córka Tea Charmera i wszystko co za tym idzie...
Dziękuję, Nomi!
Obrazek
Avatar użytkownika
Winter Tea
Wieczny Optymista
 
Posty: 433
Dołączył(a): 16 kwi 2012, o 19:42
Płeć: Nieustawiona

Re: Domek Winter Tea

Postprzez Lucky Star » 22 kwi 2012, o 21:36

Lucky wyskoczy?a z wanny i z?apa?a Winter za przednie kopyta. -Naprawd?! -Zawo?a?a jak podniecone dziecko. -B?dziemy p?ywa?, opala? si? ?apa? ?aby i wypuszcza? je... -kontynuuj?c swoj? wypowied? podniecona klacz skaka?a po ?azience, skaka?a, skaka?a, a? si? po?lizgawszy upad?a na pod?og? plecami. -Au. -powiedzia?a z bolesnym odczuciem. -Mam na my?li super, jutro nad jezioro! -zmotywowa?a si?, nie b?d?c w stanie si? podnie??.
Avatar użytkownika
Lucky Star
Wieczny Optymista
 
Posty: 249
Dołączył(a): 4 kwi 2012, o 17:01
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Rozbita szklanka
Lubi: prawie wszystkich iwszystko
Nie Lubi: Bycia samej
Strach: Przed Pajakami
Stan: Panna
Koneksje Rodzinne: Starsza siostra Shooting Satra
Rasa: Kucyk ziemny
Charakter: Wieczna optymistka

Re: Domek Winter Tea

Postprzez Winter Tea » 23 kwi 2012, o 13:38

- Je?li tylko chcesz!
Winter zarzuci?a Lucky r?cznik na g?ow? zacz??a energicznie wyciera? klaczk?. Kiedy ta by?a ju? w miar? sucha, poda?a jej szlafrok i b?yskawicznie zawin??a jej grzyw? i ogon na papiloty. Spryska?a w?osy Lucky jakim? sprayem i otar?a kopytkiem niewidzialny pot z czo?a.
- No, jak wyschniesz, b?dziesz wygl?da? niesamowicie, kochanie?ka. Masz ?liczne, g?ste w?osy, wiesz? Potrzebuj? troch? pracy, ale ja ci bardzo ch?tnie z nimi pomog? - u?miechn??a si? szeroko - No, to zapraszam na kolacj?.
Winter rado?nie pok?usowa?a w kierunku kuchni i ju? po chwili na stole w salonie pi?trzy? si? stos paruj?cych nale?ników. Obok sta?y sosjerki i s?oiczki z ró?nymi dodatkami.
Rodzinka: córka Tea Charmera i wszystko co za tym idzie...
Dziękuję, Nomi!
Obrazek
Avatar użytkownika
Winter Tea
Wieczny Optymista
 
Posty: 433
Dołączył(a): 16 kwi 2012, o 19:42
Płeć: Nieustawiona

Re: Domek Winter Tea

Postprzez Lucky Star » 23 kwi 2012, o 20:05

Lucky bez oporów odda?a siebie pod opiek? Winter. -Dzi?kuje. -odpowiedzia?a tylko kiedy us?ysza?a komplement o jako?ci swoich w?osów. Kiedy ju? siedzia?a przy stol?, ?linka jej zacz??a ciekn?? strumieniami, na widok talerza z nale?nikami. -Nale?niki, mmm -mówi?a sobie pod nosem. Cho? ci??ko by?o w to uwierzy? Lucky tylko raz w ?yciu jad?a nale?niki. Kiedy Winter da?a ju? znak, ?e mo?na si? cz?stowa?, Lucky od razu jakby nie jad?a od tygodnia, konsumowa?a nale?nik, za nale?nikiem. -Super dobre!! -zachwyca?a si?, z pe?n? nale?ników buzi?.
Avatar użytkownika
Lucky Star
Wieczny Optymista
 
Posty: 249
Dołączył(a): 4 kwi 2012, o 17:01
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Rozbita szklanka
Lubi: prawie wszystkich iwszystko
Nie Lubi: Bycia samej
Strach: Przed Pajakami
Stan: Panna
Koneksje Rodzinne: Starsza siostra Shooting Satra
Rasa: Kucyk ziemny
Charakter: Wieczna optymistka

Re: Domek Winter Tea

Postprzez Winter Tea » 23 kwi 2012, o 21:01

- Ciesz? si?, ?e ci smakuj?, kochanie?ka - Winter obficie pola?a swojego nale?nika syropem klonowym - Mnie si? zarzuca anorektyczn? budow?, ale ty na prawd? powinna? przyty? kilka kilo. Ale spokojnie - klacz by?a zaskoczona apetytem Lucky - mam jeszcze szarlotk?. Na ciep?o, z lodami waniliowymi. Jad?a? kiedy?? A jutro mog?abym zrobi? tiramisu.
Winter zamy?li?a si? na chwil?.
- Wiesz co? - odezwa?a si? po chwili - Przyda?by by mi si? nowe zdj?cia do salonu, a twoja grzywa na prawd? robi wra?enie. I tak sobie pomy?la?am, ?e jak ju? si? zadomowisz, to mog?abym zrobi? ci sesj? zdj?ciow? z prawdziwego zdarzenia. O ile b?dziesz chcia?a, oczywiscie.
Rodzinka: córka Tea Charmera i wszystko co za tym idzie...
Dziękuję, Nomi!
Obrazek
Avatar użytkownika
Winter Tea
Wieczny Optymista
 
Posty: 433
Dołączył(a): 16 kwi 2012, o 19:42
Płeć: Nieustawiona

Re: Domek Winter Tea

Postprzez Lucky Star » 24 kwi 2012, o 08:30

-Nie mog? mówi? musz? je??. -odpowiedzia?a na propozycje Winter, o wezbraniu kilogramów.Kiedy jednak us?ysza?a o szalotce, o ma?o co si? nie zad?awi?a. -Szarlotka?! -odchyli?a g?ow? do ty?u i zacz??a si? wyobra?a? jak zajada si? szarlotk?. -Zdj?cia? -zareagowa?a, z zaskoczeniem, na t? propozycje, Winter. -Czemu nie? Wiesz mnie zawsze poci?ga?o do ?wiat?a. Tylko nie kamer ale, ?apanek na komary. Chyba to tak nie boli co nie?
Avatar użytkownika
Lucky Star
Wieczny Optymista
 
Posty: 249
Dołączył(a): 4 kwi 2012, o 17:01
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Rozbita szklanka
Lubi: prawie wszystkich iwszystko
Nie Lubi: Bycia samej
Strach: Przed Pajakami
Stan: Panna
Koneksje Rodzinne: Starsza siostra Shooting Satra
Rasa: Kucyk ziemny
Charakter: Wieczna optymistka

Re: Domek Winter Tea

Postprzez Winter Tea » 24 kwi 2012, o 15:05

Winter postawi?a przed Lucky talerz z gigantyczn? porcj? szarlotki z lodami waniliowymi udekorowan? kilkoma kawa?kami gorzkiej czekolady.
- Smacznego - u?miechn??a si? - Wiem! Cekiny! Du?o cekinów i warkocz! -wykrzykn??a nagle.
Pop?dzi?a do swojej sypialni i zatrzasn??a drzwi.
Rodzinka: córka Tea Charmera i wszystko co za tym idzie...
Dziękuję, Nomi!
Obrazek
Avatar użytkownika
Winter Tea
Wieczny Optymista
 
Posty: 433
Dołączył(a): 16 kwi 2012, o 19:42
Płeć: Nieustawiona

Re: Domek Winter Tea

Postprzez Lucky Star » 24 kwi 2012, o 16:35

Lucky sta?a i nie mog?a napatrze? si? na pi?kny kunszt kulinarny. Od razy natarczywie wch?ania?a, to szarlotk?, to lody, to czekolad?. Po paru minutach talerz le?a? przed ni? pusty, a ona g?aska?a sobie kopytami brzuszek. -Jest mi niedobrze. Ale jest to przyjemne "niedobrze". -powiedzia?a sama do siebie. Nagle us?ysza?a dziwny d?wi?k pochodz?cy z wewn?trz brzucha. -Oj przyjemne znikn??o. -powiedzia?a zaci?tym g?osem. Kiedy d?wi?k si? powtórzy? z impetem pobieg?a do ubikacji.
Avatar użytkownika
Lucky Star
Wieczny Optymista
 
Posty: 249
Dołączył(a): 4 kwi 2012, o 17:01
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Rozbita szklanka
Lubi: prawie wszystkich iwszystko
Nie Lubi: Bycia samej
Strach: Przed Pajakami
Stan: Panna
Koneksje Rodzinne: Starsza siostra Shooting Satra
Rasa: Kucyk ziemny
Charakter: Wieczna optymistka

Re: Domek Winter Tea

Postprzez Winter Tea » 24 kwi 2012, o 19:02

Kiedy Winter w ko?cu wysz?a ze swojego pokoju, by? ju? pó?ny wieczór, a na jej biórku pyszni?y si? 4 szkice przedstawiaj?ce schemat bardzo misternego uczesania. Gruby, wielokrotnie skr?caj?cy warkocz obsypany gór? cekinów robi? wra?enie. Klacz zauwa?y?a, ?e w ?azince nadal pali si? ?wiat?o.
- Lucky, to ty? - zapuka?a do drzwi - wszysko w porz?dku?
Rodzinka: córka Tea Charmera i wszystko co za tym idzie...
Dziękuję, Nomi!
Obrazek
Avatar użytkownika
Winter Tea
Wieczny Optymista
 
Posty: 433
Dołączył(a): 16 kwi 2012, o 19:42
Płeć: Nieustawiona

Re: Domek Winter Tea

Postprzez Lucky Star » 24 kwi 2012, o 19:15

-Nie ?a?uje niczego! -odpowiedzia?a, po czym by?o s?ycha?, odg?osy dzia?aj?cego systemu jelit. Po 10 minutach Lucky si? ca?kowicie wypró?ni?a i wysz?a z ubikacji. -Czuj? si? leka. -powiedzia?a z ulg? i popatrza?a na Winter. -A co teraz robimy? -zapyta?a nie trac?c optymizmu po tak d?ugim seansie na toalecie, jak zawsze Lucky trudno by?o zepsu? humor. nawet nie zarzuca?a Winter ?e to przez jej kuchni?, tak przeczy?ci?a sobie system trawienny.
Avatar użytkownika
Lucky Star
Wieczny Optymista
 
Posty: 249
Dołączył(a): 4 kwi 2012, o 17:01
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Rozbita szklanka
Lubi: prawie wszystkich iwszystko
Nie Lubi: Bycia samej
Strach: Przed Pajakami
Stan: Panna
Koneksje Rodzinne: Starsza siostra Shooting Satra
Rasa: Kucyk ziemny
Charakter: Wieczna optymistka

Re: Domek Winter Tea

Postprzez Winter Tea » 25 kwi 2012, o 08:06

- Mo?e chcesz jakie? tabletki? - zapyta?a Winter - Nie wygl?dasz najlepiej... Poza tym: wiesz, która godzina? Ja chyba zaraz pójd? spa?, ale najpierw twoja grzywa.
Winter wepchn??a Lucky z powrotem do ?azienki. Spryska?a konstrukcj? na g?owie Star jakim? sprayem pachn?cym mi?t?, zdj??a papiloty z zacz??a rozczesywa? w?osy mi?kk? szczotk?. Po chwili poda?a klaczy lusterko.
- I jak? Podoba si??
Kaskada pi?knych, b?yszcz?cych loków sp?ywa?a niemal do pod?ogi.
- Teraz b?dziesz mog?a czesa? si? tak codziennie, na prawd? ?wietnie wygl?dasz.
Rodzinka: córka Tea Charmera i wszystko co za tym idzie...
Dziękuję, Nomi!
Obrazek
Avatar użytkownika
Winter Tea
Wieczny Optymista
 
Posty: 433
Dołączył(a): 16 kwi 2012, o 19:42
Płeć: Nieustawiona

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mieszkania kucyków

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron