Domek Morning Star

Tak jak w Canterlocie, wiele kucyków ma przecież swoje domy. Mieszkają zazwyczaj tutaj, bliżej centrum miasta.

Moderatorzy: Kojira, Reetmine, Tali, QuietWord, Sal Ghatorr

Domek Morning Star

Postprzez Morning Star » 5 mar 2012, o 19:42

Typowy czerwony i nie rzucaj?cy si? w oczy domek, ?wie?o kupiony przez Morning Star .
W ?rodku znajduje si? :
-Kuchnia
-?azienka
-2 pokoje
-Oczywisto?? oczywisto?ci ,czyli przedpokój
-------
Morning Star pierwsze co zrobi?a to zamkne?a drzwi na klucz dla bezpiecze?stwa ,poczym po?o?y?a si? na ?ó?ku ciesz?c sie z komfortu ,gdy? przez kilka ostatnich dni spa?a w namiotach albo pod go?ym niebem...
Jednocze?nie zastanawia?a si? jak zawrze? nowe znajomo?ci w tym miasteczku
Opcji jest wiele,parki...Bary ... Ale mo?e najpierw troch? odpoczne
Poczym zasn??a...
*Nast?pnego dnia*
Klacz obudzi?a sie przy pomocy budzika,który chwile potem wy??czy?a i pole?a?a jeszcze 10 minut...
Ale w ko?cu musia?a wsta?,szybko si? wyk?pa?a i zjad?a ?niadanie poczym wysz?a z domu....
[Z/T]
------------------------------ 18:18 24.03.12-----------
Morning czu?a zm?czenie,spore zm?czenie.Dosz?a jedynie do swojego mieszkania trzaskaj?c za sob? drzwiami . -Eh...Nie mam ju? si?y...Zjem tylko co? i id? spa?...Czuje si? jakbym zaraz mia?a straci? przytomno??.Posz?a wi?c do kuchni i wyjmuj?c z lodówki takie rzeczy jak chleb , mas?o , ser i sa?ata zrobi?a sobie kanapk?,powoli j? jad?a nie zwracaj?c nawet najmniejszej uwagi na jej smak.A gdy ju? j? zjad?a sz?a w stron? sypialni ,lecz potkn??a si? o jaki? przedmiot i run??a na pod?og? ,podnios?a si? i zobaczy?a ?e tym przedmiotem jest miot?a .-No prosz?,jaka sugestia...Musz? posprz?ta?...Ale to potem... Powiedzia?a do siebie Morning,zdarza?o jej si? czasem mówi? do samej siebie.Wesz?a do sypialni i wdrapa?a si? na ?ó?ko .-Uhhh...Jutro b?dzie trzeba kilka spraw zrobi? ale narazie sie nie zam?czam tylko id? spa?. I w kilka minut
zasn??a ...
-------------------------- 13:06 25.03.12 ----------------
Klaczka powoli si? rozbudza?a,?wiat?o s?oneczne ?wieci?o jej po oczach.Ziewn??a s?odko i nagle jej si? przypomnia?o ?e co? mia?a wczoraj zrobi? ale zapomnia?a co. -Co ja mia?am wczoraj zrobi??...Ehh...Znowu zapomnia?am...Na przysz?o?? musz? zapisywa? sobie Opowiedzia?a do siebie Morning po czym posz?a do kuchni..Wyj??a z lodówki sok,potrz?sn??a opakowaniem i wypi?a troch?.Po chwili na blacie kuchennym le?a?y jajka ,Troch? kie?basy,szczypiorek i oliwa .Rozgrza?a patelnie ,wylala na ni? troch? oliwy .Po czym na patelni wyl?dowa?y jajka i troch? kie?basy ,po chwili jajecznica wyl?dowa?a na talerzu.Morning posypa?a jajecznic? ?redni? ilo?ci? szczypiorku ,po czym posz?a do pokoju i zacz??a je?? ,przy okazji wl?czaj?c w radiu piosenk?
Grubson -OPDK ( http://www.youtube.com/watch?v=iqqtBlTRKg8 ) .Gdy ju? zjad?a,posz?a do ?azienki si? umy?,Nala?a sobie ciep?ej wody do wanny .Wskoczy?a z pluskiem do niej i szybko si? ca?a umy?a,wysz?a z wanny i si? dok?adnie wytar?a r?cznikiem.Potem wysz?a z domu ,w celu znalezienia sobie jakiego? zaj?cia
[Z/T]
Avatar użytkownika
Morning Star
Wieczny Optymista
 
Posty: 59
Dołączył(a): 5 mar 2012, o 14:36
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Amber Gold
Stan: Wolna
Multikonto: NIE

Re: Domek Morning Star

Postprzez Pirate Watch » 12 kwi 2012, o 17:38

Pirate sz?a spokojnym krokiem i rozgl?da?a si? po okolicy z zaciekawieniem w oczach. Nagle zauwa?y?a czerwony domek, niespecjalnie rzucaj?cy si? w oczy. Dom wygl?da? na zamieszkany, co sugerowa?y firanki w oknach i w miar? dobry stan. "Chyba kto? tu mieszka, a mi przyda?oby si? zakwaterowanie, na jaki? czas. Chyba spróbuj? porozmawia? z w?a?cicielem tego domu. Mo?e chocia? wynajmie na jaki? czas jeden z pokoi. Pomy?la?a z zamiarem pó?niejszego powrotu w to miejsce.
Bo tak na prawdę liczy się tylko wariat :D

Podziękowania Venatze za avka-prezent :3

Koneksje rodzinne: tutaj
Avatar użytkownika
Pirate Watch
Nadwrażliwy
 
Posty: 636
Dołączył(a): 7 kwi 2012, o 17:57
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Krawcowa
Uroczy Znaczek: Koło zębate i gogle steampunkowe
Lubi: Śnieg, łaskotki, szycie ubrań i Rose <3
Nie Lubi: Deszczu, rodziców i siostry
Strach: pająki?
Stan: W związku z Rose :3
Koneksje Rodzinne: Rozległe
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Domek Morning Star

Postprzez Morning Star » 17 kwi 2012, o 17:59

Morning powoli wróci? do domu,ci?gle rozmy?laj?c jak odmieni? p?e?...Co si? sta?o gdy przeszed? przez drzwi.Zakr?ci?o mu si? w g?owie ,po czym zorientowa? si? ?e z powrotem jest klacz?.-Uff...ca?e szcz??cie , obawia?am si? ?e to b?dzie permanentnie. Wi?c dosz?a jedynie do ?ó?ka i si? na nim po?o?y?a. -Dosy? tych niespodzianek jak na dzi?... po tym "podsumowaniu "dnia zasn??a...
Avatar użytkownika
Morning Star
Wieczny Optymista
 
Posty: 59
Dołączył(a): 5 mar 2012, o 14:36
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Amber Gold
Stan: Wolna
Multikonto: NIE

Re: Domek Morning Star

Postprzez Pirate Watch » 17 kwi 2012, o 18:27

Pirate Watch po paru godzinach b??kania si? po mie?cie, wróci?a do upatrzonego domu. Podesz?a do drzwi i zapuka?a. Nie us?ysza?a odpowiedzi, wi?c sprawdzi?a czy drzwi s? otwarte. Uchyli?a je i zawo?a?a -Dzie? dobry! Jest tu kto?? Halo... - Wesz?a g??biej do mieszkania i stan??a ko?o zamkni?tych drzwi, które zacz??y si? powoli uchyla?.
Bo tak na prawdę liczy się tylko wariat :D

Podziękowania Venatze za avka-prezent :3

Koneksje rodzinne: tutaj
Avatar użytkownika
Pirate Watch
Nadwrażliwy
 
Posty: 636
Dołączył(a): 7 kwi 2012, o 17:57
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Krawcowa
Uroczy Znaczek: Koło zębate i gogle steampunkowe
Lubi: Śnieg, łaskotki, szycie ubrań i Rose <3
Nie Lubi: Deszczu, rodziców i siostry
Strach: pająki?
Stan: W związku z Rose :3
Koneksje Rodzinne: Rozległe
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Domek Morning Star

Postprzez Morning Star » 17 kwi 2012, o 21:02

Klacz by sobie s?odko spa?a ,gdyby nie to ?e pytanie klaczy obudzi?o j?.Przestraszy?a si? tak ?e odrazu spad?a z ?ó?ka...Szybko za?o?y?a swoje skarpetki , które zreszt? kupi?a niewiadomo kiedy . Po czym wysz?a z pokoju i zobaczy?a jak?? br?zow? i ca?kiem ?adn? pegazic?...-uh...Cze???. powiedzia?a zdziwionym g?osem Morning.
Hm...Tak...Co ci? sprowadza do mojego domu?. zapyta?a si? klaczka ,po chwili dodaj?c
-Um...Zapomnia?abym si? przedstawi?,jestem Morning Star....
"Bardzo łatwo wszystko przekreślić" - The Chris, celebrity ...
Avatar użytkownika
Morning Star
Wieczny Optymista
 
Posty: 59
Dołączył(a): 5 mar 2012, o 14:36
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Amber Gold
Stan: Wolna
Multikonto: NIE

Re: Domek Morning Star

Postprzez Pirate Watch » 18 kwi 2012, o 20:23

Drzwi do pokoju, jak si? okaza?o, otworzy?y si? do ko?ca i stan??a w nich rozespana, sympatyczna z wygl?du klacz. Wygl?da?a jakby w?a?nie zosta?a obudzona. Pirate to zauwa?y?a. - Przepraszam, je?li ci? obudzi?am. Bardzo mi si? spodoba?a twój domek. Jestem tu nowa i nie mam za bardzo pracy ani zakwaterowania i zastanawia?am si?, czy mog?abym zosta? lokatork?. - Pirate Watch powiedzia?a to g?osem pe?nym optymizmu i nadziei.
Bo tak na prawdę liczy się tylko wariat :D

Podziękowania Venatze za avka-prezent :3

Koneksje rodzinne: tutaj
Avatar użytkownika
Pirate Watch
Nadwrażliwy
 
Posty: 636
Dołączył(a): 7 kwi 2012, o 17:57
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Krawcowa
Uroczy Znaczek: Koło zębate i gogle steampunkowe
Lubi: Śnieg, łaskotki, szycie ubrań i Rose <3
Nie Lubi: Deszczu, rodziców i siostry
Strach: pająki?
Stan: W związku z Rose :3
Koneksje Rodzinne: Rozległe
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Domek Morning Star

Postprzez Morning Star » 18 kwi 2012, o 20:43

-hmm...Lokatork?? zapyta?a si? morning po czym zacz??a przesuwa? kopytkiem po swoim pysku niczym Jakub puchaty..
-W?a?ciwie...Mam jeden wolny pokój...ale nie ma w nim ?ó?ka...Hm..Mog?aby? w nim mieszka? , pó?niej by si? jakie? ?ó?ko sk?d? wzi??o...Odpowiedzia?a klacz u?miechaj?c si?, po chwili ziewne?a...
-uch,wybacz...zawsz? tak mam gdy si? obudz?...
Avatar użytkownika
Morning Star
Wieczny Optymista
 
Posty: 59
Dołączył(a): 5 mar 2012, o 14:36
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Amber Gold
Stan: Wolna
Multikonto: NIE

Re: Domek Morning Star

Postprzez Pirate Watch » 19 kwi 2012, o 18:42

- Och, dzi?ki ?e si? zgodzi?a? :) Ja mam pieni?dze banku, wi?c mo?emy i?? w najbli?szym czasie zakupi? ?ó?ko - Powiedzia?a Pirate g?osem pe?nym rado?ci. - To kiedy bym si? mog?a wprowadzi?? A, i jeszcze jedno, masz mo?e co? na uspokojenie? Bo jestem jako? dziwnie zdenerwowana i jednocze?nie strasznie si? ciesze, ?e si? zgodzi?a?.
Bo tak na prawdę liczy się tylko wariat :D

Podziękowania Venatze za avka-prezent :3

Koneksje rodzinne: tutaj
Avatar użytkownika
Pirate Watch
Nadwrażliwy
 
Posty: 636
Dołączył(a): 7 kwi 2012, o 17:57
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Krawcowa
Uroczy Znaczek: Koło zębate i gogle steampunkowe
Lubi: Śnieg, łaskotki, szycie ubrań i Rose <3
Nie Lubi: Deszczu, rodziców i siostry
Strach: pająki?
Stan: W związku z Rose :3
Koneksje Rodzinne: Rozległe
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Domek Morning Star

Postprzez Morning Star » 19 kwi 2012, o 18:55

-Mo?esz si? odrazu wprowadzi?,mi to nie robi ?adnego problemu odpowiedzia?a weso?o Morning , dodaj?c jeszcze -Co? na uspokojenie?,nie wiem czy mam...Musz? sprawdzi?.Klacz szybko pobieg?a do kuchni i zacz??a szuka? czego? na uspokojenie...Po chwili z kuchni rozleg? si? g?os -tak,chyba co? mam.... Po czym wróci?a do pegazki daj?c jej ?rodek uspakajaj?cy -Prosz?.ja co? to ?azienka na ko?cu przedpokoju .Klaczka posz?a po?o?y? si? na sofie , gdy? jeszcze nie by?a zbyt bardzo wyspana
Avatar użytkownika
Morning Star
Wieczny Optymista
 
Posty: 59
Dołączył(a): 5 mar 2012, o 14:36
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Amber Gold
Stan: Wolna
Multikonto: NIE

Re: Domek Morning Star

Postprzez Pirate Watch » 20 kwi 2012, o 18:59

- To wspaniale! I dzi?ki za ten ?rodek. Em... mo?e wolisz si? dobudzi?? Zaprowad? mnie do kuchni, to zrobi? ci mój ulubiony napój, który od razu stawia na nogi! - Powiedzia?a Pirate g?osem pe?nym entuzjazmu. Za?y?a lek i po chwili zrozumia?a, czemu Morning poinformowa?a j? o umiejscowieniu ?azienki... Wróci?a troch? poblad?a na pyszczku, ale by?a spokojniejsza ni? wcze?niej.
Bo tak na prawdę liczy się tylko wariat :D

Podziękowania Venatze za avka-prezent :3

Koneksje rodzinne: tutaj
Avatar użytkownika
Pirate Watch
Nadwrażliwy
 
Posty: 636
Dołączył(a): 7 kwi 2012, o 17:57
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Krawcowa
Uroczy Znaczek: Koło zębate i gogle steampunkowe
Lubi: Śnieg, łaskotki, szycie ubrań i Rose <3
Nie Lubi: Deszczu, rodziców i siostry
Strach: pająki?
Stan: W związku z Rose :3
Koneksje Rodzinne: Rozległe
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Domek Morning Star

Postprzez Morning Star » 20 kwi 2012, o 19:11

-Huh,zadzia?a?o? Morning zapyta?a retorycznie.Chwile pó?niej ponownie ziewn??a po czym odpowiedzia?a -Hm...Czemu nie?,cho? za mn?.Mówi?c to,wsta?a i zaprowadzi?a swoj? now? lokatork? do kuchni...-To tutaj.Odpowiedzia?a przecieraj?c swoje oczy kopytkami.-Serio,chyba zaraz zasn? na stoj?co.Kilka razy mi si? to zdarzy?o...Po czym wróci?a i znowu po?o?y?a si? na sofie...
Avatar użytkownika
Morning Star
Wieczny Optymista
 
Posty: 59
Dołączył(a): 5 mar 2012, o 14:36
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Amber Gold
Stan: Wolna
Multikonto: NIE

Re: Domek Morning Star

Postprzez Pirate Watch » 20 kwi 2012, o 19:23

Pirate uda?a si? za sw? now? wspó?lokatork? do kuchni, znalaz?a kubek i zacz??a szuka? sk?adników na swój napój. Gdy ju? wszystko znalaz?a, zacz??a po kolei dodawa? sk?adniki, miesza? i przyprawia?. -Gotowe! Krzykn??a i ruszy?a w kierunku sofy, na której przysypia?a Morning. Po?o?y?a delikatnie kubek z napojem na stoliku stoj?cym ko?o sofy i lekko d?gn??a kopytkiem now? znajom?.
Bo tak na prawdę liczy się tylko wariat :D

Podziękowania Venatze za avka-prezent :3

Koneksje rodzinne: tutaj
Avatar użytkownika
Pirate Watch
Nadwrażliwy
 
Posty: 636
Dołączył(a): 7 kwi 2012, o 17:57
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Krawcowa
Uroczy Znaczek: Koło zębate i gogle steampunkowe
Lubi: Śnieg, łaskotki, szycie ubrań i Rose <3
Nie Lubi: Deszczu, rodziców i siostry
Strach: pająki?
Stan: W związku z Rose :3
Koneksje Rodzinne: Rozległe
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Domek Morning Star

Postprzez Morning Star » 20 kwi 2012, o 19:31

-Co-co.Co si? si? stao ?!?. Morning si? do?? szybko obudzi?a,potrz?sne?a g?ow? aby si? troch? rozbudzi? -Uh....Wybacz,troch? przysn??am.Klacz "chwyci?a" magi? kubek, i wzi??a ?yka na prób?,smakowa?o s?odko i orze?wiaj?co -Mmmm dobre... po chwili ca?y kubek by? ju? pusty, a Morning zacz??a odzyskiwa? si?y.Oczy ju? si? jej same nie zamyka?y i przesta?a ziewa?...-Dzi?ki,podzia?a?o.
Avatar użytkownika
Morning Star
Wieczny Optymista
 
Posty: 59
Dołączył(a): 5 mar 2012, o 14:36
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Amber Gold
Stan: Wolna
Multikonto: NIE

Re: Domek Morning Star

Postprzez Pirate Watch » 21 kwi 2012, o 18:17

- To zawsze dzia?a. Znam troch? "sztuczek" kulinarnych i nie tylko, które mog? si? okaza? przydatne. - Powiedzia?a Pirate z u?miechem. - To co robimy z tm ?ó?kiem? Idziemy dzisiaj, czy zostawimy to na inny dzie?, a na pocz?tek jako? sobie poradzimy? Jak co?, to mo?emy podej?? do banku po pieni?dze i pó?niej do sklepu po ?ó?ko. I tak nie mam dzisiaj nic innego do zrobienia. *Mi?o si? u?miechn??a*
Bo tak na prawdę liczy się tylko wariat :D

Podziękowania Venatze za avka-prezent :3

Koneksje rodzinne: tutaj
Avatar użytkownika
Pirate Watch
Nadwrażliwy
 
Posty: 636
Dołączył(a): 7 kwi 2012, o 17:57
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Krawcowa
Uroczy Znaczek: Koło zębate i gogle steampunkowe
Lubi: Śnieg, łaskotki, szycie ubrań i Rose <3
Nie Lubi: Deszczu, rodziców i siostry
Strach: pająki?
Stan: W związku z Rose :3
Koneksje Rodzinne: Rozległe
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Domek Morning Star

Postprzez Morning Star » 22 kwi 2012, o 15:15

Napój zrobiony przez Pirate by? chyba troszk? za mocny dla Morning,gdy? ta zacz??a teleportowa? si? po ca?ym mieszkaniu jak oszala?a...Mo?na by powiedzie? ?e miota ni? jak Discord,po kilku minutach na szcz??cie jej przesz?o -Co...si? sta?o?.Zapyta?a klaczka ,po czym doda?a -Taaaak baaardzooo...Mi si? nie chce i?? dzisiaj..Powiedzia?a wystawiaj?c j?zyk.
"Bardzo łatwo wszystko przekreślić" - The Chris, celebrity ...
Avatar użytkownika
Morning Star
Wieczny Optymista
 
Posty: 59
Dołączył(a): 5 mar 2012, o 14:36
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Amber Gold
Stan: Wolna
Multikonto: NIE

Następna strona

Powrót do Mieszkania kucyków

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron