Gabinet Dark Mind

Tak jak w Canterlocie, wiele kucyków ma przecież swoje domy. Mieszkają zazwyczaj tutaj, bliżej centrum miasta.

Moderatorzy: Kojira, Reetmine, Tali, QuietWord, Sal Ghatorr

Re: Gabinet Dark Mind

Postprzez Raging Flame » 26 sty 2012, o 18:10

Flame spojrza?a si? na ca?? trójk? i przewróci?a oczami niezbyt zadowolona z obrotu spraw. Warkn??a, próbuj?c si? wyszarpn??, ?a?uj?c ?e pomimo niby stania si? alicornem, wci?? si? do?? s?abo psuje.
-Przepraszam bardzo panowie, ale mo?e zamiast robi? z siebie band? idiotów by?cie mnie po prostu pu?cili i za?atwili to pomi?dzy sob?? Tak bym nie musia?a patrze? na wasze zakazane twarze?-Warkn??a niezbyt zadowolona z tego ?e zbyt du?o nie mo?e zrobi?.
Avatar użytkownika
Raging Flame
Buntownik
 
Posty: 1196
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 23:59
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Płomień
Lubi: Ciepło, być adorowaną
Nie Lubi: Chłodu, więzów, bólu
Strach: Duża ilość wody
Stan: Z Sunnym
Koneksje Rodzinne: Córki: Rapid Fire, Sunset
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Gabinet Dark Mind

Postprzez Dark Mind » 26 sty 2012, o 18:26

Jednoróg z pi?? popatrzy? na Flame , swojego klona i Darkyego .

- Dobra jak chcesz , ale skrzyd?a zabieram . - W tym momencie skrzyd?a Flame znik?y , a ona sama obudzi?a si? w normalnym ?wiecie . Jako ca?kiem normalny jednoro?ec - Dzi?kujemy za zwiedzanie mojego umys?u . Co to ja mia?em zrobi? , a tak . - Zaszar?owa? na z pi?? na sadystów . Rozpocz??a si? rze?nia .

Chwile pó?niej wszytko by?o ju? normalne , a psycholog obudzi? si? w gabinecie .
HP:11
WS-30
BS-23
S-35
T-30
Per-28
Ag-28
Int-39
Fel-37
WP-43
Avatar użytkownika
Dark Mind
Wieloświadomy
 
Posty: 505
Dołączył(a): 7 sty 2012, o 12:33
Lokalizacja: ponyville
Płeć: Nieustawiona

Re: Gabinet Dark Mind

Postprzez Raging Flame » 26 sty 2012, o 21:19

Flame pokr?ci?a kilkakrotnie g?ow?, jakby upewniaj?c si? ?e na pewno to co widzi jest prawd?. Nie by?a pewna czy to nie jest jaka? iluzja, lub wizualizacja, czymkolwiek by to nie by?o. Spojrza?a si? na Mind'a pytaj?cym wzrokiem. Patrzy?a si? to na miejsce w którym niby przed chwil? by?a pozosta?a dwójka Dark'ów.
-Co si? tu... Jak.. Czy... Cholera. Teraz mi powoli i dok?adnie wyt?umaczysz co si? tu do cholery sta?o.-Powiedzia?a nie wiedz?c czego si? jeszcze spodziewa?.
Avatar użytkownika
Raging Flame
Buntownik
 
Posty: 1196
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 23:59
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Płomień
Lubi: Ciepło, być adorowaną
Nie Lubi: Chłodu, więzów, bólu
Strach: Duża ilość wody
Stan: Z Sunnym
Koneksje Rodzinne: Córki: Rapid Fire, Sunset
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Gabinet Dark Mind

Postprzez Dark Mind » 26 sty 2012, o 21:57

- Dobrze ! To zaczn? od pocz?tku :Kiedy do mnie przysza?? jedna z moich osobowo?ci zaw?adne?a mn? i przenios?a cie do mojego umys?u . Tam zobaczy?a? moje l?ki , najwi?ksz? tajemnice itd .
Zadowolona ? A je?li chodzi o twój problem mam co? odpowiedniego . Prosz? ! - Poda? Flame dziwnny przedmiot . - To wschodnie kadzid?o relaksuj?ce . Pomaga na z?e emocj? , a teraz ?egnaj .
HP:11
WS-30
BS-23
S-35
T-30
Per-28
Ag-28
Int-39
Fel-37
WP-43
Avatar użytkownika
Dark Mind
Wieloświadomy
 
Posty: 505
Dołączył(a): 7 sty 2012, o 12:33
Lokalizacja: ponyville
Płeć: Nieustawiona

Re: Gabinet Dark Mind

Postprzez Soar » 26 sty 2012, o 22:38

Soar pojawi? si? przed drzwiami.
Podszed? do nich i zapuka?.
-Mind otwieraj, to bardzo wa?ne.- Krzykn??, do znajduj?cych si? w ?rodku Kucy.
Avatar użytkownika
Soar
Wędrowiec
 
Posty: 594
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:36
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Luna Slave
Uroczy Znaczek: Celownik
Lubi: Ciemność,Półmrok, noc, dzień, Księżniczki
Strach: Magiczne latające kowadła.
Stan: Zakochany...
Koneksje Rodzinne: Brak...
Rasa: Jednoróg
Charakter: Praworządny Dobry/Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Gabinet Dark Mind

Postprzez Dark Mind » 26 sty 2012, o 22:42

Mind po?piesznie otworzy? drzwi .
- O ! Soar przyjacielu co cie tu sprowadza ? Zappraszam do ?rodka w?a?nie moja klientka wychodzi .
Po czym zrobi? zapraszaj?cy gest do ?rodka .
HP:11
WS-30
BS-23
S-35
T-30
Per-28
Ag-28
Int-39
Fel-37
WP-43
Avatar użytkownika
Dark Mind
Wieloświadomy
 
Posty: 505
Dołączył(a): 7 sty 2012, o 12:33
Lokalizacja: ponyville
Płeć: Nieustawiona

Re: Gabinet Dark Mind

Postprzez Raging Flame » 26 sty 2012, o 22:44

Flame spojrza?a si? to na niby kadzide?ko, to na Mind'a nie wiedz?c za bardzo na jak powa?nie to bra?. Ostatecznie wzi??a kadzide?ko za pomoc? magii i uda?a si? w stron? drzwi wyj?ciowych. To by?o zdecydowanie zbyt dziwne. Zdawa?o jej si? ?e wci?? czuje jakby nieistniej?ce impulsy by?y przesy?ane od nieistniej?cych skrzyde?. Pokr?ci?a g?ow?, nawet nie racz?c si? po?egna? z tym w jej mniemaniu konowa?em i opu?ci?a ten przybytek. Mia?a nadziej? ?e jednak b?dzie mog?a w spokoju dzisiejszego dnia odpocz?? od towarzystwa kucy które j? przerasta?y je?li chodzi o schorzenia psychiczne. Pokr?ci?a g?ow? widz?c kolejnego kuca i wysz?a. Nie wiedzia?a gdzie pójdzie.


[zt]
Avatar użytkownika
Raging Flame
Buntownik
 
Posty: 1196
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 23:59
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Płomień
Lubi: Ciepło, być adorowaną
Nie Lubi: Chłodu, więzów, bólu
Strach: Duża ilość wody
Stan: Z Sunnym
Koneksje Rodzinne: Córki: Rapid Fire, Sunset
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Gabinet Dark Mind

Postprzez Soar » 26 sty 2012, o 22:52

Soar wszed? do ?rodka.
Cze?? Mind, mam bardzo wa?n? spraw?.-Stwierdzi?.
Jako Gwardzista Ksi??niczki Luny, dosta?em rozkaz sprowadzenia ci?. Je?li za? nie chcesz to nie- Soar u?miechn?? si? szeroko.
To co idziesz, czy zostajesz?- Rzeczowo zapyta? Soar
Avatar użytkownika
Soar
Wędrowiec
 
Posty: 594
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:36
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Luna Slave
Uroczy Znaczek: Celownik
Lubi: Ciemność,Półmrok, noc, dzień, Księżniczki
Strach: Magiczne latające kowadła.
Stan: Zakochany...
Koneksje Rodzinne: Brak...
Rasa: Jednoróg
Charakter: Praworządny Dobry/Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Gabinet Dark Mind

Postprzez Dark Mind » 26 sty 2012, o 22:56

- Naprawd? ? ?wietnie tylko mam pytanie w jakim celu ? Masz jakie? oficjalne pismo czy co? ?
Mind zrobi? podejrzliw? mine mówi?com " Lepiej nie ?artuj "
- No wiesz mam nadzieje , ?e to nie ?art .
HP:11
WS-30
BS-23
S-35
T-30
Per-28
Ag-28
Int-39
Fel-37
WP-43
Avatar użytkownika
Dark Mind
Wieloświadomy
 
Posty: 505
Dołączył(a): 7 sty 2012, o 12:33
Lokalizacja: ponyville
Płeć: Nieustawiona

Re: Gabinet Dark Mind

Postprzez Soar » 26 sty 2012, o 23:00

Nie to nie ?art, Mind.- Stwierdzi? Soar z ?miertelnie powa?n? min?.
Mam dla ciebie list, od ksi??niczki- Stwierdzi? wyci?gaj?c i wr?czaj?c List.
Nie wiem co jest w ?rodku. Da?a mi go ksi??niczka kilka minut temu. Na pewno jest tam Glejt, upowa?niaj?cy do wst?pu na zamek.- Powiedzia?
Avatar użytkownika
Soar
Wędrowiec
 
Posty: 594
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:36
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Luna Slave
Uroczy Znaczek: Celownik
Lubi: Ciemność,Półmrok, noc, dzień, Księżniczki
Strach: Magiczne latające kowadła.
Stan: Zakochany...
Koneksje Rodzinne: Brak...
Rasa: Jednoróg
Charakter: Praworządny Dobry/Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Gabinet Dark Mind

Postprzez Dark Mind » 26 sty 2012, o 23:12

Mind wzio? list od Soara i przeczyta? .
- Aha . To czeka mnie przeprowadzka . Spakuje si? tylko i mo?emy jecha? . Poczekaj chwilk? .

Psycholog poszed? na gór? i po chwili wróci? z wielkim o?owianym kufrem . Zabra? klucze , zamkno? drzwi i wywiesi? tabliczk? z informacj? o przeniesieniu .

- Dobrze . Klucze s? . Kufer dziadunia jest . Informacja obecna . To wyruszamy .

[z\t] Dla pewno?ci
HP:11
WS-30
BS-23
S-35
T-30
Per-28
Ag-28
Int-39
Fel-37
WP-43
Avatar użytkownika
Dark Mind
Wieloświadomy
 
Posty: 505
Dołączył(a): 7 sty 2012, o 12:33
Lokalizacja: ponyville
Płeć: Nieustawiona

Re: Gabinet Dark Mind

Postprzez Soar » 26 sty 2012, o 23:31

Soar ze spokojem obserwowa? dzia?ania.
Wszystko? To dobrze.- Stwierdzi?.


Po czym oba jednoro?ce znikn??y.

ZT
Avatar użytkownika
Soar
Wędrowiec
 
Posty: 594
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:36
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Luna Slave
Uroczy Znaczek: Celownik
Lubi: Ciemność,Półmrok, noc, dzień, Księżniczki
Strach: Magiczne latające kowadła.
Stan: Zakochany...
Koneksje Rodzinne: Brak...
Rasa: Jednoróg
Charakter: Praworządny Dobry/Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Gabinet Dark Mind

Postprzez Heneor » 29 sty 2012, o 20:02

Lecia? spokojnie w stron? jeziora, gdy nagle jego intuicja powiedzia?a mu ?eby spojrza? w dó?. Spodziewa? si? czego? niezwyk?ego, a zobaczy? tylko dwa budynki. Niby nic ciekawego, ale sta?y tez przed nimi tabliczki, które go zainteresowa?y.
Z pierwszej dowiedzia? si?, ?e wi?kszy budynek to szko?a, a wi?c nic ciekawego. Podszed? do drugiej tabliczki i od razu zainteresowa? si? ma?ym domkiem.
- Zawsze chcia?em przej?? si? do psychologa i dowiedzie? si? co jest ze mn? nie tak. - Zamy?li? si? na chwil?. - A mo?e od tego jest psychiatra, a nie psycholog? - To pytanie zaj??o go przez d?u?sz? chwil?. - Mniejsza z tym, wa?ne ?eby zajmowa? si? problemami z psychik? i rzeczami z tym zwi?zanymi.
Chwil? sta? przed tabliczk? i zastanawia? si?, czy mu si? op?aca tam i??. Intuicja mówi?a mu nie id?, ale on by? ciekawy jak potoczy?a by si? ta rozmowa, ostatecznym argumentem za, okaza? si? argument przeciw intuicji “To ?wiat magii, nie wiadomo czy nie jest to jednoróg, który mo?e wchodzi? do czyjego? umys?u”. - I w?a?nie dlatego tam wejd?, mo?e dowiem si? czego? o tym ?nie. - Po kilku krokach zatrzyma? si?, aby przemy?le? czy chce o tym mówi?. - Najpierw porozmawiam o jakim? zmy?lonym problemie, b?dzie bezpieczniej. - Po tych s?owach ruszy? w kierunku budynku.
Na drzwiach przywita?a go tabliczka g?usz?ca, ?e w?a?ciciel gabinetu przeniós? si? do pa?acu w Canterlot.
- No bez jaj, mam lecie? do jakiego? pa?acu? Ech… - Sta? jeszcze chwil? przed drzwiami próbuj?c znale?? pokój do którego ma si? skierowa? w tym pa?acu, ale o tym niestety kuc zapomnia?. Mia? ju? zrezygnowa? z wizyty, ale nie wiedzia? co ma w?a?ciwie do roboty, oprócz szukania tego psychologa.
- Nic, a z braku lepszej roboty, takie poszukiwanie mo?e by? ciekawe. Trzeba troch? pozwiedza? kiedy ma si? do tego okazj?.- To ostatnie zdanie go rozbawi?o, ostatnio przecie? nie robi nic oprócz zwiedzania. Ju? mia? odlecie?, gdy nagle u?wiadomi? sobie jedn?, ale bardzo wa?n? rzecz.
- Przecie? ja nie wiem jak ten pa?ac wygl?da. - Zacz?? analizowa? wszystkie budynki które widzia? po drodze i w Ponyvill, po chwili przypomnia? sobie o budynku wygl?daj?cym na zamek zbudowany na chmurze. - Z braku innych budynków pasuj?cych do s?awa “pa?ac” poszukam go w tym ?adnym zameczku. - Nie doko?ca pewny swojej decyzji, skierowa? si? w stron? pa?acu.

[zt]
Avatar użytkownika
Heneor
Wieczny Marzyciel
 
Posty: 159
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 17:26
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Kolekcjoner marzeń
Uroczy Znaczek: Brak
Lubi: Słodycze
Nie Lubi: Wścibstwa
Stan: Samotnik
Rasa: Żuraw
Charakter: Neutralny Dobry/Chaotyczny Dobry
Multikonto: NIE

Re: Gabinet Dark Mind

Postprzez Legendarny » 2 lut 2012, o 22:55

Po kilku dniach w ko?cu trafi? do gabinetu Dark minda, sam nie wiedzia? jak to mo??iwe ?e zaje?o mu to tak d?ugo. Najpewniej pojawi?a si? jaka? anomalia czasowa. Zreszt? zdawa?o mu si? ?e biegnie przez d?ugi czas a ulica co chwila wyd?u?a si?. Ale teraz to nie by?o wa?ne w ko?cu dotar?, ale jak zobaczy? nikogo ju? nie by?o. Rozejrza? si?, nikt go tutaj nie widzia?. Postanowi? troszk? poszpera?.
Avatar użytkownika
Legendarny
Bitter - Sweet
 
Posty: 64
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 18:43
Płeć: Nieustawiona

Re: Gabinet Dark Mind

Postprzez Legendarny » 2 lut 2012, o 23:00

Legendarny obejrza? si?, kto? by? w poczekalni. Na szcz??cie on by? ju? w salonie i nikt go nie widzia?. Móg? spokojnie poszuka? czego? co uspokoi?o by jego obawy. Znalaz? kilka porcelanowych talerzy, troche ubra?, kilka ksi??ek o psychologii. Nagle zauwa?y? szafk?, zaj?a? tam i znalaz? troche interesuj?cych rzeczy, wahad?o, zegarek i jak?? ksi??k? przegl?dn?? si? chwil? wachad?u.
Avatar użytkownika
Legendarny
Bitter - Sweet
 
Posty: 64
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 18:43
Płeć: Nieustawiona

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mieszkania kucyków

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron