Gabinet Dark Mind

Tak jak w Canterlocie, wiele kucyków ma przecież swoje domy. Mieszkają zazwyczaj tutaj, bliżej centrum miasta.

Moderatorzy: Kojira, Reetmine, Tali, QuietWord, Sal Ghatorr

Gabinet Dark Mind

Postprzez Dark Mind » 8 sty 2012, o 22:54

Nieopodal szko?y w Ponyville znajduje si? niewielki, dwupi?trowy domek. Jest on w wi?kszo?ci wykonany z ociosanego kamienia, który tworzy dolne pi?tro domu . Górne jest wykonane z sosnowego drewna pomalowanego na czarno. Na pierwszym pi?trze znajduj? si? gabinet, prosta kuchnia i ?azienka.
Gabinet jest niewielkim pokoikiem z drewnian? pod?og? i z dywanem udekorowanym w kolorow? arabesk? . ?ciany s? pomalowane na zielony (uspakajaj?cy) kolor.
W jednej z nich znajduje si? kamienny kominek wewn?trz którego weso?o trzaskaj? p?omienie. Na prawo od kominka jest niewielka pó?ka zawieraj?ca akta leczonych i par? ksi??ek o tematyce psychologicznej, a po lewej od niego stoi wielki hebanowy zegar z wahad?em spokojnie odliczaj?cym sekundy swoim tykaniem. Naprzeciwko zegara zosta?a ustawiona kozetka, na której pacjent mia? si? po?o?y? i odpr??y? przed zabiegiem. Na drugim pi?trze jest pokój go?cinny i sypialnia. Nie mo?na by?o pomyli? tego miejsca, poniewa? przed wej?ciem zosta?a postawiona tabliczka z napisem "Dark Mind psycholog" , a poni?ej by? napis " Poznaj swój problem".
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 01:00 przez Dark Mind, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Dark Mind
Wieloświadomy
 
Posty: 505
Dołączył(a): 7 sty 2012, o 12:33
Lokalizacja: ponyville
Płeć: Nieustawiona

Re: Gabinet Dark Mind

Postprzez Legendarny » 12 sty 2012, o 22:17

Legendarny zdo?owany przechodzi obok gabinetu Dark Minda. Nagle zatrzymuje si? i wraca przed drzwi. "Psycholog? To mo?e mi si? ostatnio przyda?..." Powiedzia? sam do siebie. Stan?? przed drzwiami, wytar? buty i otworzy? powoli drzwi wchodz?c na korytarz. "?adnej poczekalni czy co??"
Avatar użytkownika
Legendarny
Bitter - Sweet
 
Posty: 64
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 18:43
Płeć: Nieustawiona

Re: Gabinet Dark Mind

Postprzez Dark Mind » 12 sty 2012, o 22:31

Dark Mind odsypia? ostani? wizyt? u Risena. Ci?gle mia? wra?enie, ?e zapomnia? mu o czym? powiedzie?. Jego niespokojny sen przerwa? mu d?wi?k otwieranych drzwi. Bez chwili namys?u wyszed? ca?y rozczochrany z sypialni. Kiedy zszed? na dó?, zauwa?y? czerwonego kucyka stoj?cego w drzwiach i wyra?nie przygl?daj?cego si? jego domostwu. Podszed? do niego i zapyta?.

- W czym moge panu pomóc?
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 01:00 przez Dark Mind, łącznie edytowano 1 raz
HP:11
WS-30
BS-23
S-35
T-30
Per-28
Ag-28
Int-39
Fel-37
WP-43
Avatar użytkownika
Dark Mind
Wieloświadomy
 
Posty: 505
Dołączył(a): 7 sty 2012, o 12:33
Lokalizacja: ponyville
Płeć: Nieustawiona

Re: Gabinet Dark Mind

Postprzez Legendarny » 12 sty 2012, o 22:37

-Przepraszam, czy to jest gabinet psychologiczny? Oczekiwa?em jakiej? poczekalni czy co?. Pan tu pracuje? - Spyta? si?. - Widzi pan mam ma?y problem i chcia?bym to z kim? omówi?.
"Mo?e b?dzie umia? mi chocia? troch? pomóc" Pomy?la?.
Ostatnio edytowano 26 sty 2012, o 11:20 przez Legendarny, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Legendarny
Bitter - Sweet
 
Posty: 64
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 18:43
Płeć: Nieustawiona

Re: Gabinet Dark Mind

Postprzez Dark Mind » 12 sty 2012, o 22:55

- Tak pracuj? tu i jednocze?nie mieszkam. Ostatnio nie mam zbyt wielu klientów i nie sta? mnie by?o na meble do poczekalni. Zapraszam za mn?. - Zaprowadzi? pacjenta do niewielkiego pokoju z wielkim zegarem, kominkiem i stoj?c? pod ?cian? kozetk? i fotelem.

- Prosz?, rozgo?? si?. Nazywam si? Dark Mind, a pan ?
Ostatnio edytowano 26 sty 2012, o 11:21 przez Dark Mind, łącznie edytowano 1 raz
HP:11
WS-30
BS-23
S-35
T-30
Per-28
Ag-28
Int-39
Fel-37
WP-43
Avatar użytkownika
Dark Mind
Wieloświadomy
 
Posty: 505
Dołączył(a): 7 sty 2012, o 12:33
Lokalizacja: ponyville
Płeć: Nieustawiona

Re: Gabinet Dark Mind

Postprzez Legendarny » 12 sty 2012, o 22:58

- Ech, jak ja nie lubi? tego t?umaczy?... Nie mam imienia, jeden kucyk zniszczy? wszystkie dokumenty z moim imieniem. Nada? mi i rozg?o?ni? przezwisko, którym teraz wszyscy mnie nazywaj?, a mi dosypa? co? do herbaty, przez co sam zapomnia?em, jak si? nazywam. Wiem ?e to mo?e troszk? dziwne. Mo?e mnie pan nazywa? moim przezwiskiem, które brzmi "Legendarny".
Ostatnio edytowano 26 sty 2012, o 11:23 przez Legendarny, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Legendarny
Bitter - Sweet
 
Posty: 64
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 18:43
Płeć: Nieustawiona

Re: Gabinet Dark Mind

Postprzez Dark Mind » 12 sty 2012, o 23:07

Aha rozumiem, a wi?c pewnie chcia?by?, bym ci je przypomnia?? Czy powód tej wizyty jest jeszcze inny... Ale dobrze, musimy zacz??. Pozwoli pan, ?e na chwil? wyjd?.

Po czym wyszed? i po chwili wróci? z notesem i o?ówkiem. Usiad? na fotelu i powiedzia?.

- Prosz? si? po?o?y?, rozlu?ni? i zacz?? mówi? o problemie.
Ostatnio edytowano 26 sty 2012, o 11:26 przez Dark Mind, łącznie edytowano 1 raz
HP:11
WS-30
BS-23
S-35
T-30
Per-28
Ag-28
Int-39
Fel-37
WP-43
Avatar użytkownika
Dark Mind
Wieloświadomy
 
Posty: 505
Dołączył(a): 7 sty 2012, o 12:33
Lokalizacja: ponyville
Płeć: Nieustawiona

Re: Gabinet Dark Mind

Postprzez Legendarny » 12 sty 2012, o 23:10

-Wol? usi???, niezr?cznie si? czuj?, kiedy mówi? z pozycji le??cej. - Mówi?c to usiad? na sto?ku.- Wi?c problem jest bardziej rozleg?y, poniewa? wszystkie dokumenty zosta?y zniszczone. Kucyk ten odebra? mi wszystko co mia?em. Najgorszym problemem jest jednak imi?. Nie chc? operacji magicznej, bo to mo?e si? zako?czy? moj? ?mierci?. Jest te? kilka innych rzeczy, ale o nich potem.
Ostatnio edytowano 26 sty 2012, o 11:27 przez Legendarny, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Legendarny
Bitter - Sweet
 
Posty: 64
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 18:43
Płeć: Nieustawiona

Re: Gabinet Dark Mind

Postprzez Dark Mind » 12 sty 2012, o 23:23

- Nie trzeba od razu operowa?, to ostateczno??. U mnie operacje nie ko?cz? si? ?mierci?, poniewa? s? wykonywane wewn?trz umys?u. Wystarczy tylko pokaza? dobr? drog?. ?eby doj?? do twego imienia musimy odpowiedzie? sobie na kilka pyta?. Przede wszystkim:

- Dlaczego przezywali ci? Legendarny?

- Dlaczego komu? zale?a?o na zniszczeniu twojej osobowo?ci i co zrobi?e?, ?e pope?ni? ten czyn ?

- I najwa?nieisze: Czy zna?e? tego kucyka i jak brzmi twoje imi??
Ostatnio edytowano 26 sty 2012, o 11:36 przez Dark Mind, łącznie edytowano 1 raz
HP:11
WS-30
BS-23
S-35
T-30
Per-28
Ag-28
Int-39
Fel-37
WP-43
Avatar użytkownika
Dark Mind
Wieloświadomy
 
Posty: 505
Dołączył(a): 7 sty 2012, o 12:33
Lokalizacja: ponyville
Płeć: Nieustawiona

Re: Gabinet Dark Mind

Postprzez Legendarny » 13 sty 2012, o 14:42

-Przezwisko wi??e si? z moim pierwszym eksperymentem magicznym, jestem naukowcem. Ju? od dziecka poci?ga?a mnie nauka. Zanim zacz?li?my, powiedzia?em "Za chwile staniemy si? legend?". Eksperyment si? nie uda?, jeden z moich przyjació? zosta? ostro poraniony. Znienawidzi? mnie, chcia? mnie zniszczy?. Dlatego to zrobi?. Co do imienia, wci?? nie pami?tam.
Ostatnio edytowano 26 sty 2012, o 11:37 przez Legendarny, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Legendarny
Bitter - Sweet
 
Posty: 64
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 18:43
Płeć: Nieustawiona

Re: Gabinet Dark Mind

Postprzez Dark Mind » 13 sty 2012, o 15:05

Dark Mind zacz?? notowa? i mrucze? co? pod nosem.

-Rozumiem. Czyli ten "przyjaciel" zniszczy? twoj? osobowo??? Na czym polega? ten eksperyment?
Jakie skutki mia? on na tobie i twoim przyjacielu? Czy wiesz gdzie mieszka, czym si? zajmuje oraz czy da si? was pogodzi??

Rozsadzi? si? w fotelu i przez chwil? patrzy? na zegar.

- " Qui dat responsa quaestionibus centum" - Jedna odpowied? daje setk? pyta? .
Ostatnio edytowano 26 sty 2012, o 11:38 przez Dark Mind, łącznie edytowano 1 raz
HP:11
WS-30
BS-23
S-35
T-30
Per-28
Ag-28
Int-39
Fel-37
WP-43
Avatar użytkownika
Dark Mind
Wieloświadomy
 
Posty: 505
Dołączył(a): 7 sty 2012, o 12:33
Lokalizacja: ponyville
Płeć: Nieustawiona

Re: Gabinet Dark Mind

Postprzez Legendarny » 13 sty 2012, o 15:13

- Po pierwsze on ju? nie ?yje, cz??ciowo przeze mnie. Próbowali?my wytworzy? nowy czar, byli?my utalentowani, "bawili?my si?" antymateri?. Cud, ?e to prze?y?. Urwa?o mu ko?cówk? jednego kopyta i kawa?ek ucha. Przez ten czar z?ama?em sobie krzy?, gdyby nie magia ju? by?my nie ?yli. Przy okazji czapka, któr? nosz?, nabra?a niezwyk?ych w?a?ciwo?ci.
Ostatnio edytowano 26 sty 2012, o 11:44 przez Legendarny, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Legendarny
Bitter - Sweet
 
Posty: 64
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 18:43
Płeć: Nieustawiona

Re: Gabinet Dark Mind

Postprzez Dark Mind » 13 sty 2012, o 15:24

- Jakich w?a?ciwo?ci? Czy umar? on bardzo dawno? I ci?gle stoimy w miejscu. Czy twoje imi? skasowa? kto? ci znany? Niewykluczone, ?e to móg? by? kto? z jego bliskich ??dny zemsty. Mieli?cie jaki? kontakt ze sob? po wypadku? Kiedy zapomnia?e? swe imi?? Jak wiele jeste? gotowy po?wi?ci? dla prawdy?
Ostatnio edytowano 26 sty 2012, o 11:45 przez Dark Mind, łącznie edytowano 1 raz
HP:11
WS-30
BS-23
S-35
T-30
Per-28
Ag-28
Int-39
Fel-37
WP-43
Avatar użytkownika
Dark Mind
Wieloświadomy
 
Posty: 505
Dołączył(a): 7 sty 2012, o 12:33
Lokalizacja: ponyville
Płeć: Nieustawiona

Re: Gabinet Dark Mind

Postprzez Legendarny » 13 sty 2012, o 15:31

- Pan nie rozumie, co do czapki - mo?na w niej przechowywa? nawet najci??sze i najwi?ksze przedmioty. On po tym wypadku nie umar?, zacz?? rozg?asza? przezwisko, niszczy? dokumenty. Robi? wszystko, aby mnie zniszczy?. Rozpuszcza? plotki i sprawia?, ?e przyjaciele mnie nienawidzili. Chodzili?my do szko?y, na pocz?tku nie wiedzia?em, kto to robi, jednak przy?apa?em go. Próbowa? wmiesza? w to mojego drugiego przyjaciela, który by? przy eksperymencie. Niestety mu uwierzy?em, a tamten mnie tak?e znienawidzi?. Kiedy usun?? mi imi?, podejrzewa?em, ?e co? jest nie tak. Ostatnio poszed?em do domu, odkry?em ?lady magii i alchemii. Poczu?em si? zdesperowany, zacz??a si? walka. Manipulowa?em ka?dym, którego zna?em, aby go zniszczy?. W ko?cu mi si? uda?o, jednak on by? s?abszy ode mnie. Powiesi? si?.
Ostatnio edytowano 26 sty 2012, o 12:12 przez Legendarny, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Legendarny
Bitter - Sweet
 
Posty: 64
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 18:43
Płeć: Nieustawiona

Re: Gabinet Dark Mind

Postprzez Dark Mind » 13 sty 2012, o 15:38

- I to wszystko wyja?nia. Mam dwa sposoby by odkry? twe imi?:
1.To ten przyjemnieiszy,ale bardzo niepewny. Mo?emy sprawdzi? czapk? i zobaczy?, czy nie zostawi?e? w niej jakich? dokumentów.

2 Je?eli pierwszy zawiedzie to niestety zostanie tylko jedna opcja... Lecz mo?e by? to najgorsza rzecz w twoim ?yciu. A wi?c ponawiam pytanie: Na ile jeste? gotów, by pozna? prawd??
Ostatnio edytowano 26 sty 2012, o 12:31 przez Dark Mind, łącznie edytowano 1 raz
HP:11
WS-30
BS-23
S-35
T-30
Per-28
Ag-28
Int-39
Fel-37
WP-43
Avatar użytkownika
Dark Mind
Wieloświadomy
 
Posty: 505
Dołączył(a): 7 sty 2012, o 12:33
Lokalizacja: ponyville
Płeć: Nieustawiona

Następna strona

Powrót do Mieszkania kucyków

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron