Gabinet Dark Mind

Tak jak w Canterlocie, wiele kucyków ma przecież swoje domy. Mieszkają zazwyczaj tutaj, bliżej centrum miasta.

Moderatorzy: Kojira, Reetmine, Tali, QuietWord, Sal Ghatorr

Re: Gabinet Dark Mind

Postprzez Nomiki » 26 lut 2012, o 22:04

-Dobrze..skoro chcesz ..-powiedzia?a po czym od?o?y?a kubek i znów usiad?a na kanapie. Nie chcia?a jeszcze spa?, ale nie chcia?a te? robi? problemu. W ko?cu co? grzmot?o na pod?og?. Zobaczy?a rannego jednoroga..a w?a?ciwie..nie jednoroga.
-Jejku! Co Ci si? sta?o! Spokojnie! Tylko spokojnie.. Nie ruszaj si?! To b?dzie bola?o! Nie martw si?! Zaraz Ci pomog?..tylko..tylko nie wiem jak..Mo?e ty wiesz co ja mam zrobi??-powiedzia?a do niego i po?o?y?a go na plecach. Nie móg? le?e? na dopiero co powsta?ym z?amaniu. Zacz??a p?aka? przy czym nadal rozmy?la?a czy kiedykolwiek uczy?a, si? leczniczych zakl??.
Dzieci potrzebują miłości - szczególnie wtedy gdy na nią nie zasługują.
~Henry David Thoreau
Avatar użytkownika
Nomiki
Miłosnik przyrody
 
Posty: 536
Dołączył(a): 16 gru 2011, o 19:59
Lokalizacja:
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: <3
Uroczy Znaczek: Serduszka
Lubi: Wszystko.
Nie Lubi: Niczego.
Strach: Wszystko.
Stan: Panna~
Rasa: Pokem... jednorożec ^^'
Multikonto: NIE

Re: Gabinet Dark Mind

Postprzez BrokenFall » 26 lut 2012, o 22:08

Dalej ?ciskaj?c si? za róg... A raczej ju? nie za róg.... Michau zdo?a? otworzy? oczy. Zobaczy? co? ?ó?tego. Czy?by to by? ten tunel ?wiat?a prowadz?cy na tamten ?wiat, który ma zakodowany w pod?wiadomo?ci? Zogniskowa? wzrok, bior?c w pole widzenia reszt? ?ó?tego obiektu. ?ó?ta klacz, jednoro?ec, o fioletowych w?osach. Co? si? Michauowi zdawa?o, ?e co? jest nie tak....
-Nic nie wiem.... Czy ju? jestem w niebie? - Przezwyci??y? szcz?ko?cisk, unosz?c troch? g?ow?. - Jeste? mo?e anio?em? - Zapyta? z nadziej?. Szlag, zabola?o znowu, czyli to nie za?wiaty... To gdzie jest?
Avatar użytkownika
BrokenFall
Bitter - Sweet
 
Posty: 278
Dołączył(a): 26 lut 2012, o 19:32
Płeć: Nieustawiona

Re: Gabinet Dark Mind

Postprzez Nomiki » 26 lut 2012, o 23:22

-Nie..?yjesz..nie mo?esz umrze?! Nie wiem kim jeste?..ani co tu robisz ale musisz le?e? spokojnie...-powiedzia?a po czym mimowolnie z jej rogu b?ys?o co? po czym rozp?yn??o si? a róg ogiera zacz?? si? ?wieci?. Po chwili znów przesta?. Klacz mia?a nadzieje, ?e chod? troch? ul?y?a ogierowi w cierpieniu.
-Prosz? niech przestanie Ci? to bole?. Prosz?....-powiedzia?a po czym jeszcze bardziej si? rozp?aka?a nie wiedz?c co ma zrobi? albo jak pomóc.
Dzieci potrzebują miłości - szczególnie wtedy gdy na nią nie zasługują.
~Henry David Thoreau
Avatar użytkownika
Nomiki
Miłosnik przyrody
 
Posty: 536
Dołączył(a): 16 gru 2011, o 19:59
Lokalizacja:
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: <3
Uroczy Znaczek: Serduszka
Lubi: Wszystko.
Nie Lubi: Niczego.
Strach: Wszystko.
Stan: Panna~
Rasa: Pokem... jednorożec ^^'
Multikonto: NIE

Re: Gabinet Dark Mind

Postprzez BrokenFall » 27 lut 2012, o 18:49

Chwil? po tym, jak róg klaczy rozb?ysn??, Michaua ogarn??a krótkotrwa?a ulga, która jednak szybko ust?pi?a, zalewaj?c go takim bólem ?e buy some apples! Mimo to, nie chcia? by klacz p?aka?a, wi?c mrucz?c pod nosem "Id? wyprostowany w?ród tych co na kolanach, w?ród odwróconych plecami i obalonych w proch" zdo?a? d?wign?? si?na cztery nogi. Ba, nawet zdo?a? si? na nich utrzyma?, mimo ?e musia? si? oprze? szybko o najbli?sz? ?cian?, by znowu nie zaliczy? gleby.
-Przesta?o bole?, widzisz? - Próbowa? si? u?miechn??, ale tylko j?kn??, gdy, wbrew swoim s?owom, z bólu zacz??y mu lata? mroczki przed oczami. - Nie p?acz aniele, szkoda ?ez na takie g?upstwo. - Doda? jeszcze. Chcia?by co? jeszcze zrobi?, by pocieszy? Nomi, ale na chwil? obecn? by? "nieco" niedysponowany.
Avatar użytkownika
BrokenFall
Bitter - Sweet
 
Posty: 278
Dołączył(a): 26 lut 2012, o 19:32
Płeć: Nieustawiona

Re: Gabinet Dark Mind

Postprzez Nomiki » 2 mar 2012, o 19:28

- Ojej... Na pewno nic ci? nie boli? Prosze nie ok?amuj mnie... Nie chcia?abym by kto? cierpia? nie chc?c si? do tego przyzna?.
Klacz zbli?y?a si? powoli do Ogiera z l?kiem w oczach staraj?c is? powstrzyma? ?zy.
- Musimy Ci? gdzie? zabra?.. Na pogotowie najlepiej...
Po chwili co? j? uderzy?o. Nag?a my?l o tym jak nazwa? j? ogier. Wcze?niej nazywa? j? tak tylko jeden jednoro?ec. Szybko jednak wypar?a go z my?li i mimowolnie zapyta?a
- Aniele...? Nie jestem ?adnym anio?em... Ale dzi?kuje bardzo.
Szepn??a nie?mia?o po chwili przypominaj?c sobie w jakiej sytuacji si? znajduje.
- Na prawd? musimy Ci? gdzie? zabra?... Jeszcze nigdy nie widzia?am by kto? z?ama? sobie róg...
Dzieci potrzebują miłości - szczególnie wtedy gdy na nią nie zasługują.
~Henry David Thoreau
Avatar użytkownika
Nomiki
Miłosnik przyrody
 
Posty: 536
Dołączył(a): 16 gru 2011, o 19:59
Lokalizacja:
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: <3
Uroczy Znaczek: Serduszka
Lubi: Wszystko.
Nie Lubi: Niczego.
Strach: Wszystko.
Stan: Panna~
Rasa: Pokem... jednorożec ^^'
Multikonto: NIE

Re: Gabinet Dark Mind

Postprzez BrokenFall » 2 mar 2012, o 20:02

Bola?o dalej. Bola?obola?obola?oBOLA?O, ale zaczyna? si? powoli przyzwyczaja?. Przyzwyczai? si? na tyle, ?e zdo?a? odepchn?? si? od ?ciany i usta? na czterech ko?czynach. Gdy us?ysza? propozycj? udania si? na pogotowie pocz?tkowo chcia? si? wzbrania? przed tym, gdy nagle zauwa?y?, ?e brakuje mu czego? poza rogiem.
-Z pogotowiem to ca?kiem niez?y pomys?... Zw?aszcza, ?e nie pami?tam nawet jak si? nazywam. - Powiedzia? z pewnym zak?opotaniem. Z pewnym trudem oderwa? jedn? ko?czyn? od ziemi i z namys?em podrapa? si? po g?owie. - Nie pami?tam nawet rodziny. Najdawniejsze wspomnienie dotyczy ?amania rogu, co nast?pi?o kilka minut temu. - Wyt??y? umys?. Niestety, pustki jak w bud?ecie Grecji. - Chocia? nie, wiem ?e jestem z Republiki, cokolwiek to znaczy. - Westchn?? i spojrza? na klacz.
Avatar użytkownika
BrokenFall
Bitter - Sweet
 
Posty: 278
Dołączył(a): 26 lut 2012, o 19:32
Płeć: Nieustawiona

Re: Gabinet Dark Mind

Postprzez Nomiki » 4 mar 2012, o 10:50

-No dobrze..tylko..jak my to zrobimy...nie dojdziesz tam.-powiedzia?a i zacz??a my?le?.
-Pobiec po kogo?? Teleportowa? nas...raczej to drugie b?dzie szybsze..ale..ja nigdy nie teleportowa?am dwóch kucy..-powiedzia?a nadal nie mog?c si? zdecydowa?. Wiedzia?a, ?e odchodz?c mo?e co? si? sta? ogierowi.
-Na prawd? nic nie wiesz? To dziwne..Te? tak mia?am..-powiedzia?a s?ysz?c s?owa kuca. Przecie? kiedy? te? wszystkiego zapomnia?a. Postanowi?a jak najszybciej ich teleportowa?.
-No dobrze..spróbuje nas teleportowa?..Prosto do szpitala..-powiedzia?a po czym wyt??y?a umys? jej róg si? za?wieci? potem co? nagle rozb?ys?o i znikn?li.



[zt] dla obydwu
Dzieci potrzebują miłości - szczególnie wtedy gdy na nią nie zasługują.
~Henry David Thoreau
Avatar użytkownika
Nomiki
Miłosnik przyrody
 
Posty: 536
Dołączył(a): 16 gru 2011, o 19:59
Lokalizacja:
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: <3
Uroczy Znaczek: Serduszka
Lubi: Wszystko.
Nie Lubi: Niczego.
Strach: Wszystko.
Stan: Panna~
Rasa: Pokem... jednorożec ^^'
Multikonto: NIE

Re: Gabinet Dark Mind

Postprzez Dark Mind » 1 kwi 2012, o 18:37

Mind powróci? do swego gabinetu. Rozejrza? si? po pobojowisku i nast?pnie za pomoc? magii sprz?tn?? ca?y ba?agan i nakarmi? psa Nomiki, potem schowa? swój kufer operacyjny u siebie w pokoju i zasn??.
Godzine po.

Mind wsta? i poczu? si? jako? dziwnie czego? mu brakowa?o. Zm?czony poszed? do lustra i zauwa?y? zmian?.- Cholera jestem klacz??!.
HP:11
WS-30
BS-23
S-35
T-30
Per-28
Ag-28
Int-39
Fel-37
WP-43
Avatar użytkownika
Dark Mind
Wieloświadomy
 
Posty: 505
Dołączył(a): 7 sty 2012, o 12:33
Lokalizacja: ponyville
Płeć: Nieustawiona

Re: Gabinet Dark Mind

Postprzez Nomiki » 1 kwi 2012, o 22:52

Nomiki teleportowa?a si? do domu Minda. W?a?ciwie tam sk?d teleportowa?a si? z Michauem.
-Um..jestem w domu u pana Minda..-powiedzia?a po czym us?ysza?a co? dziwnego.
-To..to nie mój..co sie ze mn? sta?o?! Przecie? ja nie mog?am-powiedzia?a po czym poczu?a co? mi?dzy nogami.
-AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA-wrzasn??a tak, ?e by?o to s?ycha? w ca?ym domu.
-Nie..nie mog?am zosta? ogierem..to nie jest normalne!
Dzieci potrzebują miłości - szczególnie wtedy gdy na nią nie zasługują.
~Henry David Thoreau
Avatar użytkownika
Nomiki
Miłosnik przyrody
 
Posty: 536
Dołączył(a): 16 gru 2011, o 19:59
Lokalizacja:
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: <3
Uroczy Znaczek: Serduszka
Lubi: Wszystko.
Nie Lubi: Niczego.
Strach: Wszystko.
Stan: Panna~
Rasa: Pokem... jednorożec ^^'
Multikonto: NIE

Re: Gabinet Dark Mind

Postprzez Dark Mind » 2 kwi 2012, o 13:06

Rozmy?lania Min(d)netki przerwa? przera?liwy krzyk rozchodz?cy si? po ca?ym. ?wie?o upieczona klacz nie wiedz?c co ma zrobi?, zesz?a na dó? gdzie zobaczy?a zó?tego ogiera z fioletow? grzyw? o nieco znajomym wygl?dzie. Po chwili obserwacji klacz skojarzy?a fakty. To mog?a by? nowa forma Nomiki , która u niej mieszka?a. Lekko niepewnym krokiem Min(d)netka podesz?a do ogiera.-E Nomiki to ty? Co tu si? dzieje?
HP:11
WS-30
BS-23
S-35
T-30
Per-28
Ag-28
Int-39
Fel-37
WP-43
Avatar użytkownika
Dark Mind
Wieloświadomy
 
Posty: 505
Dołączył(a): 7 sty 2012, o 12:33
Lokalizacja: ponyville
Płeć: Nieustawiona

Re: Gabinet Dark Mind

Postprzez Nomiki » 5 kwi 2012, o 14:46

-Pan Mind? W?a?ciwie..teraz to chyba pani...nie wiem..chcia?abym wiedzie? co sie ze mn? sta?o?! Dlaczego jestem ogierem?! Ja nie chce!-powiedzia?a po czym usiad?a i zacz??a p?aka? jak dziecko. Nie wiedzia?a co mia?a zrobi?.
-Dlaczego ja? Po co? Mam tego do??..to jest nie wygodne...-doda?a uspokajaj?c si? troche.
-A jak to si? sta?o, ?e sta? si? pan klacz??-spyta?a.
Dzieci potrzebują miłości - szczególnie wtedy gdy na nią nie zasługują.
~Henry David Thoreau
Avatar użytkownika
Nomiki
Miłosnik przyrody
 
Posty: 536
Dołączył(a): 16 gru 2011, o 19:59
Lokalizacja:
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: <3
Uroczy Znaczek: Serduszka
Lubi: Wszystko.
Nie Lubi: Niczego.
Strach: Wszystko.
Stan: Panna~
Rasa: Pokem... jednorożec ^^'
Multikonto: NIE

Re: Gabinet Dark Mind

Postprzez Dark Mind » 5 kwi 2012, o 15:13

Klacz nie wiedz?c co zrobi? z rozp?akanym ogierem podesz?a do niego i bardzo mocno przytuli?a.- No ju? spokojnie Nomiki czy jak tam si? teraz twoje imi? odmienia. Nic przecie? takiego z?ego si? nie wydarzy?o. Uznajmy ten przecudowny przypadek jako jedyn? w swoim rodzaju szanse na poznanie tego jak si? czuje p?e? przeciwna wi?c ju? uszy do góry. A co do sposobu w jaki sta?em si? klacz? nie wiem. Pewnie tak samo jak ty. Mo?e ?eby czas szybciej min?? opowiesz mi co si? dzia?o kiedy mnie nie by?o, bo ja naprzyk?ad mia?em du?e k?opoty?
HP:11
WS-30
BS-23
S-35
T-30
Per-28
Ag-28
Int-39
Fel-37
WP-43
Avatar użytkownika
Dark Mind
Wieloświadomy
 
Posty: 505
Dołączył(a): 7 sty 2012, o 12:33
Lokalizacja: ponyville
Płeć: Nieustawiona

Re: Gabinet Dark Mind

Postprzez Nomiki » 5 kwi 2012, o 15:17

-Um..dobrze..Gdy pana nie by?o to tutaj-powiedzia?a po czym wskaza?a lekko zakrwawione miejsce-rozbi? si? pewien jednoróg..który teraz ju? nim nie jest...przyby?..z..sufitu? Nic nie pami?ta? wi?c zabra?am go do szpitala...tam go chyba uleczyli i dali mu prac?..bardzo si? ciesz?, ?e mu pomog?am..potem przysz?am tutaj.i sta?o si? to..-doda?a smuc?c si?. Po chwili jednak u?miechn??a si? postanowiaj?c si? nie martwi?..to musi wkrótce min??
-A co takiego panu si? sta?o?
Dzieci potrzebują miłości - szczególnie wtedy gdy na nią nie zasługują.
~Henry David Thoreau
Avatar użytkownika
Nomiki
Miłosnik przyrody
 
Posty: 536
Dołączył(a): 16 gru 2011, o 19:59
Lokalizacja:
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: <3
Uroczy Znaczek: Serduszka
Lubi: Wszystko.
Nie Lubi: Niczego.
Strach: Wszystko.
Stan: Panna~
Rasa: Pokem... jednorożec ^^'
Multikonto: NIE

Re: Gabinet Dark Mind

Postprzez Dark Mind » 5 kwi 2012, o 15:34

Aha mam nadzieje, ?e nic si? temu biedakowi poza tym nie sta?o. Ja natomiast zost?em zmieniony w królika i zosta?em podarowany ksi??niczce Lunie, ale na szcz??cie dzi?ki jej wielkiej ?askawo?ci zosta?em znów zmieniony w kucyka. Pó?niej wróci?em tutaj i sta? si? ten przedziwnny wypadek. I mog? ci? o co? poprosi?? Mów mi Mind jak wszyscy. To mo?e opowiesz mi teraz dlaczego by?a? taka zap?akana wtedy w lesie?
HP:11
WS-30
BS-23
S-35
T-30
Per-28
Ag-28
Int-39
Fel-37
WP-43
Avatar użytkownika
Dark Mind
Wieloświadomy
 
Posty: 505
Dołączył(a): 7 sty 2012, o 12:33
Lokalizacja: ponyville
Płeć: Nieustawiona

Re: Gabinet Dark Mind

Postprzez Nomiki » 5 kwi 2012, o 16:29

-Nie..chyba nic mu nie jest...Nie chcia?e? zosta? królikiem ksi??niczki? Dziwne..-powiedzia?a po czym us?ysza?a pytanie. Nie za bardzo wiedzia?a jak odpowiedzie?..
-Bo..ja..yyy..uciek?am od narzeczonego... bo..mi..by?o trudno...nie umia?am tak...kocha?am go ale...czu?am, ?e nie dam rady d?u?ej..nie wiem czemu...Nie za bardzo lubie o tym mówi?...Mam nadzieje, ?e Dark zapomnia? o mnie i znalaz? sobie kogo? innego...ciekawe czy jeszcze kiedy? go spotkam..
Dzieci potrzebują miłości - szczególnie wtedy gdy na nią nie zasługują.
~Henry David Thoreau
Avatar użytkownika
Nomiki
Miłosnik przyrody
 
Posty: 536
Dołączył(a): 16 gru 2011, o 19:59
Lokalizacja:
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: <3
Uroczy Znaczek: Serduszka
Lubi: Wszystko.
Nie Lubi: Niczego.
Strach: Wszystko.
Stan: Panna~
Rasa: Pokem... jednorożec ^^'
Multikonto: NIE

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mieszkania kucyków

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron