Gabinet Dark Mind

Tak jak w Canterlocie, wiele kucyków ma przecież swoje domy. Mieszkają zazwyczaj tutaj, bliżej centrum miasta.

Moderatorzy: Kojira, Reetmine, Tali, QuietWord, Sal Ghatorr

Re: Gabinet Dark Mind

Postprzez Dark Mind » 7 kwi 2012, o 17:18

Nagle g?ow? Minda przeszy? jaki? dziwaczny impuls. ?wiat wokó? niego zacz?? wirowa?, falowa? i zmienia? barwy. Sam jednoróg rozpocz?? rzucanie si? po pokoju. Z jego pyszczka piana s?czy?a si? jak piwo na wieczorze kawalerskim. Kiedy spazm si? zak??czy? Mind uciek? z gabinetu pe?en przera?enia przed tym co móg?. Jednak jego szale?stwo przeje?o na nim kontrole. Za pomoc? magii u?pi? klacz i rozpocz?? przygotowania do operacji. (Napisa?bym te wszystkie chore i nienormalne rzeczy jakie si? tam wydarzy?y, ale to by?oby tak ohydne jak nie wiem co. Wi?c przybli?? tylko efekt ko?cowy.) Pacjentka Minda po ma?ej operacji wygl?da?a normalnie z jedny, a w?a?ciwie dwoma wyj?tkami. Teraz z jej g?owy stercza?a para w pe?ni sprawnych króliczych uszu, a jej d?ugi kucykowy ogon zosta? zast?piony króliczym ( Cholera wie jak to si? tam nazywa). Dlaczego psychol to zrobi? nie wiem. Po zabiegu Mind uciek? ze swego gabinetu kasuj?c Nomi pami?? na temat ich dzisiejszego spotkania. I wtedy ?wiat zafalowa? i wszystko wróci?o do normy. Ca?e zaj?cie by?o tylko chor? projekci? umys?u Minda. On sam przera?ony swym szale?stwem zebra? si? w sobie i postanowi? ju? nikogo nie skrzywdzi?. Lekko otumaniony powróci? do rozmowy z Nomi.
- Bycie królikiem by?o mi?e, ale ostatnio odkry?em, ?e mam jak?? rodzin?. Pomy?le?, ?e przez tyle lat my?la?em o sobie jako o ostatnim w rodzinie. Cudowne. A w sprawie twego zwi?zku przykro mi z tego powodu, ale najbradziej ?al mi Darka musia? to biedak strasznie prze?y?. Wiem o tym poniewa? kiedy? go leczy?em, zagl?da?em w jego umys? i dowiedzia?em si? jak bardzo jeste? dla niego wa?na.
HP:11
WS-30
BS-23
S-35
T-30
Per-28
Ag-28
Int-39
Fel-37
WP-43
Avatar użytkownika
Dark Mind
Wieloświadomy
 
Posty: 505
Dołączył(a): 7 sty 2012, o 12:33
Lokalizacja: ponyville
Płeć: Nieustawiona

Re: Gabinet Dark Mind

Postprzez Nomiki » 14 kwi 2012, o 11:02

-Ech... Chcia?abym pami?ta? jak to jest mie? rodzine... Mame.... Tate.. kogokolwiek...-powiedzia?a i chcia?a ju? p?aka? lecz w ostatnim momencie si? powstrzyma?a. Dawno nie widzia?a nikogo ze swojej starej rodziny.. Ta druga przecie? ju? nie istnieje...
-Ja wiem, ?e by?am wa?na... nie powinnam by?a zjawia? si? wtedy... nie rozsta? by si? z Raging Flame i wszystko by?o by dobrze... ?yli by sobie d?ugo i szcz??liwie... ja po prostu przeszkodzi?am im we wszystkim.. to ona powinna bra? z nim ?lub.. nie ja..
Dzieci potrzebują miłości - szczególnie wtedy gdy na nią nie zasługują.
~Henry David Thoreau
Avatar użytkownika
Nomiki
Miłosnik przyrody
 
Posty: 536
Dołączył(a): 16 gru 2011, o 19:59
Lokalizacja:
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: <3
Uroczy Znaczek: Serduszka
Lubi: Wszystko.
Nie Lubi: Niczego.
Strach: Wszystko.
Stan: Panna~
Rasa: Pokem... jednorożec ^^'
Multikonto: NIE

Re: Gabinet Dark Mind

Postprzez Dark Mind » 17 kwi 2012, o 13:21

Spokojnie.- Powiedzia? Mind bardzo czu?ym g?osem tak spokojnym, ?e jego w?a?ciciel nie pasowa? do osoby jak? by? szary jednoro?ec o zap?dach socjopaty.- To nie twoja wina ?wiat ju? taki jest. Kucyki odchodz? i przychodz?. Niestety ju? tak jest. Najwa?niejsze jest to by wiedzie?, ?e ma si? kogo? na kim mo?na polega? i nie odejdzie od ciebie w trudnych chwilach. Dobrze! Zmie?my temat. Chcesz co? zje??? Mo?e ciasto?
HP:11
WS-30
BS-23
S-35
T-30
Per-28
Ag-28
Int-39
Fel-37
WP-43
Avatar użytkownika
Dark Mind
Wieloświadomy
 
Posty: 505
Dołączył(a): 7 sty 2012, o 12:33
Lokalizacja: ponyville
Płeć: Nieustawiona

Re: Gabinet Dark Mind

Postprzez Chrono Trigger » 20 kwi 2012, o 19:08

Chrono kr?ci? si? po okolicy. Przyjecha? do Ponyville, by zorientowa? si?, czy nie da?oby si? tutaj za?o?y? sklepiku z jego zegarami lub czego? podobnego.
Na razie kr?ci? si? po mie?cie bez celu i najwyra?niej zab??dzi?. Sp?dzi? ju? 76 minut i 43 sekundy szw?daj?c si? bez celu, to stanowczo za d?ugo. Chcia?by mie? równie dobr? orientacj? w terenie, co w czasie.
"Có?, trzeba od kogo? dowiedzie? si? drogi na centrum" pomy?la? Chrono i zapuka? w drzwi najbli?szego budynku.
Avatar użytkownika
Chrono Trigger
Nadwrażliwy
 
Posty: 32
Dołączył(a): 19 kwi 2012, o 14:38
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Nieustawiona

Re: Gabinet Dark Mind

Postprzez Nomiki » 20 kwi 2012, o 20:08

-Um.. du?o ju? dla mnie zrobi?e? Teraz ja co? zrobi? dla Ciebie.. Najlepiej wychodza mi.. um.. nale?niki.. ale mo?e b?d? Ci smakowa?! Oby..-powiedzia?a po czym posz?a do kuchni. Do?? d?ugo szuka?a, lecz w ko?cu znalaz?a sk?adniki. Sk?adniki na ciasto dok?adnie wymiesza?a ze sob? uwa?aj?c, by nie zrobi?y si? grudki. Usma?y?a nale?niki z obu stron. Twaróg wymiesza?a z jogurtem i cukrem. Oko?o 2 ?y?ki masy twarogowej na?o?y?a na ka?dego nale?nika Czekolad? po?ama?a na ma?e kawa?ki, rozpu?ci?a w k?pieli wodnej i pola?a ni? nale?niki – oko?o 2 ?y?ki na sztuk?. Po?o?y?a ?adnie na talerzu i przygotowa?a kilka ma?ych talerzyków. Zanios?a do pokoju i po?o?y?a na stole.
-Prosz?. Mam nadzieje, ze Ci zasmakuje.-powiedzia?a u?miechaj?c si?.
-Chyba kto? puka.. pójde sprawdzi?..
Dzieci potrzebują miłości - szczególnie wtedy gdy na nią nie zasługują.
~Henry David Thoreau
Avatar użytkownika
Nomiki
Miłosnik przyrody
 
Posty: 536
Dołączył(a): 16 gru 2011, o 19:59
Lokalizacja:
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: <3
Uroczy Znaczek: Serduszka
Lubi: Wszystko.
Nie Lubi: Niczego.
Strach: Wszystko.
Stan: Panna~
Rasa: Pokem... jednorożec ^^'
Multikonto: NIE

Re: Gabinet Dark Mind

Postprzez Dark Mind » 20 kwi 2012, o 21:09

Szary jednoro?ec by? niezwykl? oczarowany precyzj?, dok?adno?ci? i gracj? z jak? Nomi porusza?a si? w kuchni. Podziwia? skupienie w jakim miesza?a sk?adniki do idealnej konsystencji maj?cej na celu utworzy?, perfekcyjnie wysma?ony, z?ocisto br?zowy cud zwany nale?nikami. Ju? na jego podniebienie mia? wyl?dowa? kawa?ek tej ambrozji ?niertelników, gdy us?ysza?, i? jego bogini ?ywicielka pragnie skala? si? niegodnym dla niej otworzeniem drzwi wsta? od sto?u i powiedzia?- Odpoczni sobie ja otworz?.- Nast?pnie podszed? do drzwi i otworzy? je. Ujrza? za nimi br?zowego jednoro?ca. Zaciekawiony powodem przybycia go?cia, u?miechn?? si? i rzek?- Witam. W czym mog? s?u?y??- W tym samym czasi niebo przeszy?a b?yskawica. Mind lekko zdezorientowany rozejrza? si? w okó? siebie.- Czy pan te? to widzia??- Powiedzia? tonem lekkiego zaskoczenia.
HP:11
WS-30
BS-23
S-35
T-30
Per-28
Ag-28
Int-39
Fel-37
WP-43
Avatar użytkownika
Dark Mind
Wieloświadomy
 
Posty: 505
Dołączył(a): 7 sty 2012, o 12:33
Lokalizacja: ponyville
Płeć: Nieustawiona

Re: Gabinet Dark Mind

Postprzez Chrono Trigger » 20 kwi 2012, o 21:35

Jednoro?ec skin?? g?ow? na powitanie jednoro?ca. Po chwili niebo przeci??a b?yskawica, a gospodarz zapyta? si? go, czy te? j? zauwa?y?. Chrono w odpowiedzi pokiwa? twierdz?co g?ow?, po czym za pomoc? magii wyci?gn?? z kieszeni ma?? wizytówk? i poda? gospodarzowi z przyjaznym u?miechem na ustach.
By?o na niej napisane: "Chrono Trigger, zegarmistrz, Canterlot.".
Chrono ponownie przyja?nie si? u?miechn??, po czym wyci?gn?? i roz?o?y? map? Ponyville, pytaj?co pokazuj?c na ni? kopytkiem, a nast?pnie rozk?adaj?c nad ni? ramiona i daj?c tym do zrozumienia, ?e nie wie gdzie jest.
Avatar użytkownika
Chrono Trigger
Nadwrażliwy
 
Posty: 32
Dołączył(a): 19 kwi 2012, o 14:38
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Nieustawiona

Re: Gabinet Dark Mind

Postprzez Nomiki » 21 kwi 2012, o 11:35

Nomi ju? d?ugo czeka?a by Mind wróci?. By?a bardzo cierpliw? klacz? lecz nale?niki styg?y! To by?o nie do zaakceptowania! Co go tak zatrzyma?o? Postanowi?a sprawdzi? czemu Minda tyle nie ma. Podesz?a do drzwi i zobaczy?a kucyka który chyba nie wiedzia? gdzie jest. Zauwa?y?a, ?e kuc pokazuje wizytówke. Przeczyta?a mimo i? by?a do?? daleko od niej.
-Witam panie Chrono. Mi?o mi pana pozna?. Jestem Nomiki.-powiedzia?a z u?miechem na pyszczku. Ju? po jego u?miechu by?o wida?, ?e nie jest zrz?d?.
Dzieci potrzebują miłości - szczególnie wtedy gdy na nią nie zasługują.
~Henry David Thoreau
Avatar użytkownika
Nomiki
Miłosnik przyrody
 
Posty: 536
Dołączył(a): 16 gru 2011, o 19:59
Lokalizacja:
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: <3
Uroczy Znaczek: Serduszka
Lubi: Wszystko.
Nie Lubi: Niczego.
Strach: Wszystko.
Stan: Panna~
Rasa: Pokem... jednorożec ^^'
Multikonto: NIE

Re: Gabinet Dark Mind

Postprzez Dark Mind » 21 kwi 2012, o 12:18

Dark Mind psycholog.- Przedstawi? si? Mind nowo przyby?emu jednoro?cowi.- Dobrze. Widz?, ?e jeste? nieco zagubiony w naszym pi?knym miasteczku. Poka? mi tu na chwil? t? map?.- Mind wzi?? od Chrona map? i zacz?? pokazywa? co wa?niejsze punkty w mie?cie.- Widzisz to miejsce? Jeste? tutaj.- Rzek? wskazuj?c osiedle mieszkalne na mapie.- Je?li chcesz pój?? do centrum musisz skr?ci? o tutaj, a nast?pnie pój?? prosto. Za?apa?e??
HP:11
WS-30
BS-23
S-35
T-30
Per-28
Ag-28
Int-39
Fel-37
WP-43
Avatar użytkownika
Dark Mind
Wieloświadomy
 
Posty: 505
Dołączył(a): 7 sty 2012, o 12:33
Lokalizacja: ponyville
Płeć: Nieustawiona

Re: Gabinet Dark Mind

Postprzez Chrono Trigger » 21 kwi 2012, o 12:35

Chrono skin?? g?ow? do Nomiki w odpowiedzi na jej powitanie i uwa?nie przys?uchiwa? si? Mindowi, staraj?c si? zapami?ta? wszystkie punkty na mapie pokazane przez niego.
W odpowiedzi na pytanie, czy wszystko zrozumia? pokiwa? twierdz?co g?ow?, z?o?y? map? i schowa? do kieszeni.
U?miechn?? si? mi?o, chc?c ju? wychodzi? i nie zajmowa? czasu tym kucykom, gdy poczu? zapach nale?ników. By? tak aromatyczny, ?e jednorogowi zaburcza?o w brzuchu.
Spojrza? si? niepewnym wzrokiem na gospodarzy, jego mina wyra?a?a co? pomi?dzy pro?b? i przeprosinami.
Avatar użytkownika
Chrono Trigger
Nadwrażliwy
 
Posty: 32
Dołączył(a): 19 kwi 2012, o 14:38
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Nieustawiona

Re: Gabinet Dark Mind

Postprzez Nomiki » 21 kwi 2012, o 12:54

Nomi us?ysza?a burczenie w brzuchu i postanowi?a wpu?ci? go?cia. Przecie? nale?ników starczy. Tylko talerzyk trzeba wzi?? jeszcze jeden.
-Prosz?. Wejd?. Nie pozwol? Ci g?odowa?!-powiedzia?a i odesz?a od drzwi tak by Chrono móg? wej??. Posz?a po talerz i po?o?y?a go na stoliku gdzie le?a?y ju? nale?niki .
-Cz?stuj si?. Mind Ty równie? chod? pewnie umierasz z g?odu! Chcecie czego? do Picia? Kawy? Herbaty?
Dzieci potrzebują miłości - szczególnie wtedy gdy na nią nie zasługują.
~Henry David Thoreau
Avatar użytkownika
Nomiki
Miłosnik przyrody
 
Posty: 536
Dołączył(a): 16 gru 2011, o 19:59
Lokalizacja:
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: <3
Uroczy Znaczek: Serduszka
Lubi: Wszystko.
Nie Lubi: Niczego.
Strach: Wszystko.
Stan: Panna~
Rasa: Pokem... jednorożec ^^'
Multikonto: NIE

Re: Gabinet Dark Mind

Postprzez Chrono Trigger » 21 kwi 2012, o 20:08

Pegaz rozpromieni? si? na zaproszenie od ?ó?tej jednoro?ki. U?miechna? si? do Nomiki i uk?oni? w podzi?kowaniu, po czym wszed? do ?rodka. Dark Mind ju? siedzia? w ?rodku, pa?aszuj?c nale?niki.
Chrono wszed? do ?rodka, po czym zaj?? miejsce przy stole. Nagle stary zegar w pokoju wybi? pe?n? godzin?. 23 minuty za wcze?nie. Chrono spojrza? ze zdziwieniem na stary zegar, po czym wyci?gn?? swój ma?y zegarek kieszonkowy i go otworzy?. Jego zegarek pó?ni? si? o 23 sekundy.
Jak zna? ?ycie liczba 23 nigdy nie zwiastowa?a nic dobrego. Ale jego rozmy?lania by?y przerywane przez zapach nale?ników i burczenie w jego brzuchu.
Avatar użytkownika
Chrono Trigger
Nadwrażliwy
 
Posty: 32
Dołączył(a): 19 kwi 2012, o 14:38
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Nieustawiona

Re: Gabinet Dark Mind

Postprzez Dark Mind » 22 kwi 2012, o 09:40

Dark Mind w?a?nie rozkoszowa? si? smakiem przepysznych nale?ników gdy zegar w jego gabinecie wybi? za wcze?nje. Chc?c sprawdzi? ten evenement podszed? do niego i rozpocz?? ogl?dziny zegara z którym przecie? ostatnio nie by?o problemów. Kiedy ju? odkry?, ?e do naprawiania zegarów nadaje si? si? jak z?odziej do pilnowania z?ota, w jego umy?le zakwit?a samotna my?l.- Chrono czy móg?by? tu przyj??? Jeste? zegarmistrzem i tak sobie pomy?la?em, czy móg?by? zobaxzy co znim nie tak?
HP:11
WS-30
BS-23
S-35
T-30
Per-28
Ag-28
Int-39
Fel-37
WP-43
Avatar użytkownika
Dark Mind
Wieloświadomy
 
Posty: 505
Dołączył(a): 7 sty 2012, o 12:33
Lokalizacja: ponyville
Płeć: Nieustawiona

Re: Gabinet Dark Mind

Postprzez Chrono Trigger » 22 kwi 2012, o 10:02

Zegarmistrz skin?? g?ow?, po czym podszed? do starego zegara.
Gdy otworzy? obudow?, okaza?o si?, ?e mechanizm chodzi dobrze. Chrono spróbowa? nastawi? stary zegar. Jednak gdy tylko od niego odszed?, wskazówka godzinowa przesun??a si? o 23 godziny do przodu na jego oczach. W efekcie zegarek pokazywa? godzin? wcze?niej, ni? powinien.
Chrono spojrza? na swój zegarek, po czym spróbowa? równie? i ten sprz?t nastawi? na w?a?ciw? godzin?. Wskazówka minutowa cofn??a si? o 23 minuty w chwili, gdy sekundnik pojawi? si? na w?a?ciwym sobie miejscu.
Co? tutaj wyra?nie nie pasowa?o. Najwyra?niej jaka? niewidoczna si?a przestawia?a wskazówki.
Chrono odwróci? si? do Mina, pokazuj?c, ?e mechanizm jest w porz?dku. Zamkn?? obudow? zegara i wzruszy? ramionami.
Gdy kolejny raz spróbowa? nastawi? zegarek, wskazówka minutowa praktycznie od razu cofn??a si? o 23 minuty na oczach wszystkich kucyków.
Avatar użytkownika
Chrono Trigger
Nadwrażliwy
 
Posty: 32
Dołączył(a): 19 kwi 2012, o 14:38
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Nieustawiona

Re: Gabinet Dark Mind

Postprzez Nomiki » 22 kwi 2012, o 10:26

Nomi w spokoju zjada?a nalesniki gdy zauwa?y?y dziwne w?a?ciwo?ci zegarów. Wskazówki wci?? sie przesuwa?y o 23.
-Wie który? co znaczy liczba 23? Te zegarki wci?? przesuwaj? si? w?a?nie o te liczbe.. Nie pami?tam co ona oznacza...-doda?a wci?? obserwuj?c ca?e zaj?cie. Gdy by?a ma?a uczy?a si? o takich w?a?nie dziwnych zjawiskach. Jednak by?o to tak dawno ,?e nic nie pamieta.
-Oby tylko to nie oznacza?o jakiego? nieszcz??cia!
Dzieci potrzebują miłości - szczególnie wtedy gdy na nią nie zasługują.
~Henry David Thoreau
Avatar użytkownika
Nomiki
Miłosnik przyrody
 
Posty: 536
Dołączył(a): 16 gru 2011, o 19:59
Lokalizacja:
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: <3
Uroczy Znaczek: Serduszka
Lubi: Wszystko.
Nie Lubi: Niczego.
Strach: Wszystko.
Stan: Panna~
Rasa: Pokem... jednorożec ^^'
Multikonto: NIE

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mieszkania kucyków

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron