Dom Ventaze

Tak jak w Canterlocie, wiele kucyków ma przecież swoje domy. Mieszkają zazwyczaj tutaj, bliżej centrum miasta.

Moderatorzy: Kojira, Reetmine, Tali, QuietWord, Sal Ghatorr

Re: Dom Ventaze

Postprzez Shadow Sky » 16 gru 2012, o 14:26

Ślub? Chwilachwilachwila, jaki ślub? Przecież tylko raz byli w łóżku! Ledwo ją znał a ona jego! Nawet nie zaszła w ciażę ani ni.... A, chodzi o Sunny'ego. Shadow odetchnął z ulgą. Przytulił leżącą obok niego na łóżku Taze.
- Nie wiem w sumie. Wiem że będzie i tak dalej, ale nie wiem dokładnie kiedy. Na razie chyba jeszcze ustalają to, moja przyszła bratowa jest teraz w ciąży albo jest od razu po porodzie, to chyba komplikuje sprawę.
HP:9
WS: 50 (+15 za walkę na arenie)
BS: 30
S: 33
T: 41 (+10 za sesję z alicornem)
PER: 41 (+ 10 pkt za sesję NN)
AG: 60 (+ 10 pkt za sesję NN, +5 za sesję z alicornem)
INT: 31
FEL: 29
WP: 24
Avatar użytkownika
Shadow Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 554
Dołączył(a): 18 mar 2012, o 17:41
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Czarne słońce
Lubi: Klacze, zabawy, odwagę, wojsko, praca w kuchnii
Nie Lubi: Głupkowatego śmiechu, nieporządku
Strach: Nudna praca, choroba
Stan: Kawaler, tęskni za Ventaze
Koneksje Rodzinne: Brat Sunny, "bratowa" Flame, ojciec Feather
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny neutralny
Multikonto: TAK

Re: Dom Ventaze

Postprzez Ventaze » 31 gru 2012, o 19:55

- W porządku. -szepnęła bardziej do siebie i westchnęła, zwracając wzrok ku górze, na sufit.
- Cieszę się, wiesz? Cieszę się, że jesteś. - odwróciła się do pegaza i uśmiechnęła, przytulając się do niego. W tej chwili było jej zwyczajnie dobrze. Wszystko, czego potrzebowała miała właśnie tutaj i chciała delektować się tą chwilą prostego szczęścia, którego atmosfera wydawała jej się wypełniać pokój.
Avatar użytkownika
Ventaze
Nadwrażliwy
 
Posty: 92
Dołączył(a): 7 paź 2012, o 19:51
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Dafuq? BRAK
Stan: Panna
Rasa: Jednorożec
Charakter: Chaotyczny Neutralny
Multikonto: NIE

Re: Dom Ventaze

Postprzez Shadow Sky » 31 gru 2012, o 21:18

To co tutaj miało miejsce było milsze, niż Shadow sobie mógł to wyobrażać. Z April niezbyt miał szansę na takie coś, u niej nawet kąpiel kończyła się wiadomo czym, a Spiral... No cóż, była wampirzycą. To podchodziło pod kompletnie nową kategorię.
- Wiesz, też się cieszę. - Przycisnął Taze odrobinę mocniej do siebie. Pocałował ją w rożek, choćby po to, by mieć jak ją jeszcze zabawić.
HP:9
WS: 50 (+15 za walkę na arenie)
BS: 30
S: 33
T: 41 (+10 za sesję z alicornem)
PER: 41 (+ 10 pkt za sesję NN)
AG: 60 (+ 10 pkt za sesję NN, +5 za sesję z alicornem)
INT: 31
FEL: 29
WP: 24
Avatar użytkownika
Shadow Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 554
Dołączył(a): 18 mar 2012, o 17:41
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Czarne słońce
Lubi: Klacze, zabawy, odwagę, wojsko, praca w kuchnii
Nie Lubi: Głupkowatego śmiechu, nieporządku
Strach: Nudna praca, choroba
Stan: Kawaler, tęskni za Ventaze
Koneksje Rodzinne: Brat Sunny, "bratowa" Flame, ojciec Feather
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny neutralny
Multikonto: TAK

Re: Dom Ventaze

Postprzez Ventaze » 6 sty 2013, o 19:35

Taze leżała jeszcze przez chwilę wtulona w Shadow'a, po czym odsunęła się i zaczęła bawić jego zieloną grzywą.
- Myślisz, że powinnam z powrotem zapuścić grzywę? - spytała, spoglądając na pegaza.
- Ścięłam ją niedługo przed wyjazdem do Ponyville, żeby zrobić na przekór rodzicom. Można powiedzieć, że zaczynam za nią tęsknić. - uśmiechnęła się do siebie i przeniosła wzrok na okno. Za rodzicami zresztą też tęskniła.
Avatar użytkownika
Ventaze
Nadwrażliwy
 
Posty: 92
Dołączył(a): 7 paź 2012, o 19:51
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Dafuq? BRAK
Stan: Panna
Rasa: Jednorożec
Charakter: Chaotyczny Neutralny
Multikonto: NIE

Re: Dom Ventaze

Postprzez Shadow Sky » 6 sty 2013, o 19:46

Shadow odruchowo odchylił nieco głowę, by klacz miała łatwiejszy dostęp do jego grzywy. Swoją drogą, to też było bardzo miłe.
- Ślicznie wyglądasz tak jak masz teraz. Oczywiście jestem przekonany że we wszystkim świetnie wyglądasz, ale tak na razie jestem przyzwyczajony. - Przejechał jej kopytkiem po grzywie, po czym objął ją mocno i przycisnął do siebie. Pocałował ją w rożek. - Moja śliczna Ventaze. - Powiedział, nagle rozczulony.
HP:9
WS: 50 (+15 za walkę na arenie)
BS: 30
S: 33
T: 41 (+10 za sesję z alicornem)
PER: 41 (+ 10 pkt za sesję NN)
AG: 60 (+ 10 pkt za sesję NN, +5 za sesję z alicornem)
INT: 31
FEL: 29
WP: 24
Avatar użytkownika
Shadow Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 554
Dołączył(a): 18 mar 2012, o 17:41
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Czarne słońce
Lubi: Klacze, zabawy, odwagę, wojsko, praca w kuchnii
Nie Lubi: Głupkowatego śmiechu, nieporządku
Strach: Nudna praca, choroba
Stan: Kawaler, tęskni za Ventaze
Koneksje Rodzinne: Brat Sunny, "bratowa" Flame, ojciec Feather
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny neutralny
Multikonto: TAK

Re: Dom Ventaze

Postprzez Ventaze » 6 sty 2013, o 20:24

- Mimo wszystko nie czuję się tak zbyt... atrakcyjnie. Poczekaj, pokażę ci jak wyglądam z długą grzywą. - powiedziała, zeskakując z łóżka. Nie miała najmniejszego zamiaru zapuszczać grzywy przez kilka miesięcy, były lepsze sposoby.
- Znajoma mojej matki jest fryzjerką. Pokazała mi to, gdybym kiedyś zmieniła zdanie. - wyjaśniła, biorąc szczotkę i znikając w łazience.
Po mniej niż dziesięciu minutach jednorożka uchyliła drzwi i weszła do pokoju. Teraz jej grzywa i ogon były znacznie dłuższe. Uśmiechnęła się szeroko, pokazując białe ząbki i z powrotem ułożyła na łóżku obok pegaza.
- I co? Tak chyba lepiej? - spytała, nie oczekując raczej zaprzeczenia i pocałowała Shadow'a, uniemożliwiając mu odpowiedź.
Avatar użytkownika
Ventaze
Nadwrażliwy
 
Posty: 92
Dołączył(a): 7 paź 2012, o 19:51
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Dafuq? BRAK
Stan: Panna
Rasa: Jednorożec
Charakter: Chaotyczny Neutralny
Multikonto: NIE

Re: Dom Ventaze

Postprzez Shadow Sky » 6 sty 2013, o 20:28

Hm, Ventaze wróciła dużo bardziej... owłosiona. Zamrugał zdziwiony, i to tak raczej dość mocno zdziwiony, na widok nowego wyglądu klaczy i faktu, że zmieniła go tak szybko. Prędzej czy później musiała przestać go całować, z czego skorzystał by odpowiedzieć.
- Jednak będę obstawał, że z krótszymi włosami wyglądałaś lepiej, Taze. - Przyznał szczerze, straszliwie ryzykując swoim życiem.
HP:9
WS: 50 (+15 za walkę na arenie)
BS: 30
S: 33
T: 41 (+10 za sesję z alicornem)
PER: 41 (+ 10 pkt za sesję NN)
AG: 60 (+ 10 pkt za sesję NN, +5 za sesję z alicornem)
INT: 31
FEL: 29
WP: 24
Avatar użytkownika
Shadow Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 554
Dołączył(a): 18 mar 2012, o 17:41
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Czarne słońce
Lubi: Klacze, zabawy, odwagę, wojsko, praca w kuchnii
Nie Lubi: Głupkowatego śmiechu, nieporządku
Strach: Nudna praca, choroba
Stan: Kawaler, tęskni za Ventaze
Koneksje Rodzinne: Brat Sunny, "bratowa" Flame, ojciec Feather
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny neutralny
Multikonto: TAK

Re: Dom Ventaze

Postprzez Ventaze » 6 sty 2013, o 21:02

Taze podniosła się i spojrzała na Shadow'a.
- Miałbyś serce teraz mi je obciąć? - spytała, robiąc bardzo, bardzo smutną minę. Zresztą, przecież powiedział, że we wszystkim jej ładnie. Niech teraz nie zaprzecza. Najwyżej wyrzuci go z domu i karze znaleźć sobie nowy, nic trudnego. Odwróciła się na łóżku i spojrzała na stojące w rogu pomieszczenia lustro. Ale... ale przecież teraz były śliczne!
Avatar użytkownika
Ventaze
Nadwrażliwy
 
Posty: 92
Dołączył(a): 7 paź 2012, o 19:51
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Dafuq? BRAK
Stan: Panna
Rasa: Jednorożec
Charakter: Chaotyczny Neutralny
Multikonto: NIE

Re: Dom Ventaze

Postprzez Shadow Sky » 6 sty 2013, o 21:11

-Ja? Cooooś ty... Może i bym miał serce, ale nie umiejętności, a bez grzywy byś wyglądała dość zabawnie. - Też się podniósł i przytulił ją. Mógł winić tylko siebie, mógł ją mocniej trzymać gdy mówiła, że chce sobie wydłużyć włosy. Dobra, nie wiedział że tak można, ale mógł zareagować szybciej. Z mniej bujną grzywą naprawdę wyglądała w jego opinii lepiej, dużo bardziej żywotnie i młodzieńczo.
HP:9
WS: 50 (+15 za walkę na arenie)
BS: 30
S: 33
T: 41 (+10 za sesję z alicornem)
PER: 41 (+ 10 pkt za sesję NN)
AG: 60 (+ 10 pkt za sesję NN, +5 za sesję z alicornem)
INT: 31
FEL: 29
WP: 24
Avatar użytkownika
Shadow Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 554
Dołączył(a): 18 mar 2012, o 17:41
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Czarne słońce
Lubi: Klacze, zabawy, odwagę, wojsko, praca w kuchnii
Nie Lubi: Głupkowatego śmiechu, nieporządku
Strach: Nudna praca, choroba
Stan: Kawaler, tęskni za Ventaze
Koneksje Rodzinne: Brat Sunny, "bratowa" Flame, ojciec Feather
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny neutralny
Multikonto: TAK

Re: Dom Ventaze

Postprzez Sunny Sky » 12 sty 2013, o 22:56

Przechodząc obok jednego z domów Sunny miał wrażenie, że widzi w oknie Shadowa. Shadow, siedząc w tym samym domu, miał wrażenie, że widzi Sunny'ego. Bardziej ponury z bliźniaków szybko zareagował.
- Poczekaj chwilę. Chyba widzę mojego brata.... - Shadow rzucił do Ventaze i wyszedł na chwilkę przed dom. - Sunny, pedale! Siemka! - Uśmiechnął się nieco.
- Shadow, ty zgrzybiały z starości brzydalu! Dobrze cię widzieć! - Bracia się uścisnęli, w wzruszającym akcie przywitania. Sunny'emu przyszło coś do głowy. - Słuchaj, mamy taką jedną misję, chodzi o April, pomógłby...
- Nie, nie pomogę. - Przerwał szybko Shadow. - Ostatnio byłem na jednej z ojcem. Prawie zginąłem, wolę odpocząć, a Ventaze... - Spojrzał w głąb mieszkania. - Ale wiesz, mogę ci coś dać... Przyda się jakbyś chciał zarąbać April. - Podał mu swój sztylet, znaleziony podczas wyprawy do Everfree.
- Dzięki bracie... I powodzenia z Ventaze, kimkolwiek on lub ona jest. - Skłonił lekko głowę Sunny i ruszył dalej do biblioteki. Shadow wrócił zaś do Taze.
- Mam nadzieję, że się nie nudziłaś? - Uśmiechnął się do niej.

[z/t dla Sunny'ego]
/ Uznałem że bez sensu byłoby się przełączać między multi, zwłaszcza że wyglądają tak samo, a rozmowa miała być krótka.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
25....33.....26...28....36.....37....52....30.......37.....?

+20 pkt za sesję "dorastania"
Avatar użytkownika
Sunny Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 902
Dołączył(a): 18 mar 2012, o 17:38
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Medyk
Uroczy Znaczek: Słońce wystające zza serca
Lubi: Flame, swoją pracę, żarty, śmiech
Nie Lubi: Więzienia go w ponurych jaskiniach, buraków, Instytutu, zbytniej powagi
Strach: Strata Flame i dzieci
Stan: Narzeczony Flame
Koneksje Rodzinne: Ojciec Feather, brat Shadow, narzeczona Flame, "kochanka" April, córki Sunset, Rapid Fire i Frozen Hope
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: TAK

Re: Dom Ventaze

Postprzez Ventaze » 19 sty 2013, o 17:09

Jednorożka czekała na pegaza w salonie, leżąc na kanapie i bawiąc się swoją chustką.
- To było coś ważnego? - spytała, podnosząc się i owijając z powrotem swoją szyję pomimo tego, że było jej ciepło.
- Shadow, może jednak opowiesz mi co robiłeś w tym całym Everfree? Nie ukrywam, że trochę mnie to ciekawi. - uśmiechnęła się, dając pegazowi całusa.
Avatar użytkownika
Ventaze
Nadwrażliwy
 
Posty: 92
Dołączył(a): 7 paź 2012, o 19:51
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Dafuq? BRAK
Stan: Panna
Rasa: Jednorożec
Charakter: Chaotyczny Neutralny
Multikonto: NIE

Re: Dom Ventaze

Postprzez Shadow Sky » 19 sty 2013, o 18:25

- Nie wiem, mówiąc szczerze... Chciał mnie na coś wyciągnąć, ale powiedziałem mu, że potrzebuję odpoczynku. W ostatnim czasie miałem aż za dużo sytuacji, mogących się skończyć śmiercią. - Odpowiedział na pytanie o to, czy to było coś ważnego, siadając obok klaczy. Objął ją od razu kopytem. - W Everfree... Dostałem wiadomość, że ojciec będzie mnie tam potrzebował. Okazało się, że wszystko było pułapką i na mnie oraz kilka innych kucy... i jednego wilka... polował demon, południca. Duch klaczy, która straciła dziecko... Prawie zginąłem, bo chyba w całym zespole myślały tylko dwie osoby, a reszta się skupiła na próbach zabicia się. Ledwo mnie odratowali... - Pogładził się odruchowo kopytem po głowie, gdzie oberwał. - Ale udało nam się odegnać demona. Przeżyliśmy, tyle dobrego. - Oparł się wygodniej i westchnął lekko. Spojrzał na Taze, myśląc intensywnie. Wreszcie postanowił zaryzykować. - Wiesz... nie wiem, czy będę w stanie być ci wierny. Przynajmniej w kwestii seksu... - Powiedział zakłopotany, ale szczerze. Wolał ją ostrzec, na wszelki wypadek.
HP:9
WS: 50 (+15 za walkę na arenie)
BS: 30
S: 33
T: 41 (+10 za sesję z alicornem)
PER: 41 (+ 10 pkt za sesję NN)
AG: 60 (+ 10 pkt za sesję NN, +5 za sesję z alicornem)
INT: 31
FEL: 29
WP: 24
Avatar użytkownika
Shadow Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 554
Dołączył(a): 18 mar 2012, o 17:41
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Czarne słońce
Lubi: Klacze, zabawy, odwagę, wojsko, praca w kuchnii
Nie Lubi: Głupkowatego śmiechu, nieporządku
Strach: Nudna praca, choroba
Stan: Kawaler, tęskni za Ventaze
Koneksje Rodzinne: Brat Sunny, "bratowa" Flame, ojciec Feather
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny neutralny
Multikonto: TAK

Re: Dom Ventaze

Postprzez Ventaze » 19 sty 2013, o 20:21

- Ech, nie wiem co powiedzieć... Cieszę się, że żyjesz? - jednorożka uśmiechnęła się do Shadow'a, zaraz w się w niego wtulając. W tej chwili nie wyobrażała sobie siedzieć tu bez niego.
Taze podniosła wzrok, słysząc słowa pegaza. Nieznacznie się odsunęła - Cóż... Myślę, że jeśli ci na mnie zależy, to wystarczy ci silnej woli. - powiedziała, patrząc mu w oczy. Nigdy tego nie rozumiała - czy tak trudno dochować komuś wierności? W tej chwili czuła się, jakby Shadow mówił do niej "Wybacz, ale jestem dzikim zwierzęciem bez żadnej samokontroli i nie potrafię powstrzymać się od zaliczenia każdej, którą zobaczę".
Avatar użytkownika
Ventaze
Nadwrażliwy
 
Posty: 92
Dołączył(a): 7 paź 2012, o 19:51
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Dafuq? BRAK
Stan: Panna
Rasa: Jednorożec
Charakter: Chaotyczny Neutralny
Multikonto: NIE

Re: Dom Ventaze

Postprzez Shadow Sky » 19 sty 2013, o 21:00

- Taaa.... silnej woli... - Mruknął Shadow i zakrył pysk kopytkiem. Wyglądało na to, że całkiem niezły i zabawny okres w jego życiu okazał się też bardzo krótkim okresem. A mógł się powstrzymać przy tej jednej klaczy, miałby teraz mniej problemów... a nie chciał jej krzywdzić. Denerwujące. - Zobaczymy.... Heh. - Pokręcił głową. - Jak miałem pięć lat, ojciec przyszedł z jakąś klaczą mówiąc, że to nasza nowa mamusia. Po tygodniu czy dwóch miał już inną. Heh... - Nie wiedział czemu to przytoczył, chyba by zwalić winę za swoje zachowanie na Feathera.
HP:9
WS: 50 (+15 za walkę na arenie)
BS: 30
S: 33
T: 41 (+10 za sesję z alicornem)
PER: 41 (+ 10 pkt za sesję NN)
AG: 60 (+ 10 pkt za sesję NN, +5 za sesję z alicornem)
INT: 31
FEL: 29
WP: 24
Avatar użytkownika
Shadow Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 554
Dołączył(a): 18 mar 2012, o 17:41
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Czarne słońce
Lubi: Klacze, zabawy, odwagę, wojsko, praca w kuchnii
Nie Lubi: Głupkowatego śmiechu, nieporządku
Strach: Nudna praca, choroba
Stan: Kawaler, tęskni za Ventaze
Koneksje Rodzinne: Brat Sunny, "bratowa" Flame, ojciec Feather
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny neutralny
Multikonto: TAK

Re: Dom Ventaze

Postprzez Ventaze » 4 lut 2013, o 16:39

- Rozumiem, ale to chyba nie zmienia... ech, nieważne. Przecież nie mogę niczego od ciebie wymagać. - klacz westchnęła cicho i podniosła się. Nie mogła niczego mu nakazać, nawet nie przyszło jej to głowy. Jeśli pegaz będzie chciał, to zrobi co mu się podoba.
Taze stanęła w przedsionku, gdzie na ścianie wisiało lustro - Chyba miałeś rację, lepiej mi w krótkiej grzywie. - powiedziała cicho, nie będąc pewna, czy Shadow mógł ją usłyszeć. Dmuchnęła w swoja grzywkę i uśmiechnęła się lekko, zdając sobie sprawę co właściwie zaszło w jej domu.
Avatar użytkownika
Ventaze
Nadwrażliwy
 
Posty: 92
Dołączył(a): 7 paź 2012, o 19:51
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Dafuq? BRAK
Stan: Panna
Rasa: Jednorożec
Charakter: Chaotyczny Neutralny
Multikonto: NIE

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mieszkania kucyków

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron