Chatka Carrot Top

Tak jak w Canterlocie, wiele kucyków ma przecież swoje domy. Mieszkają zazwyczaj tutaj, bliżej centrum miasta.

Moderatorzy: Kojira, Reetmine, Tali, QuietWord, Sal Ghatorr

Re: Chatka Carrot Top

Postprzez AngelWing » 2 lis 2012, o 00:34

-Um szczerze to nie wiem co teraz... - Odpowiedziała zakłopotana
-Na pewno będe musiała Ci jakoś odpłacić za nocleg i pomoc ogólnie bo to by było niesprawiedliwe z mojej strony jakbym tak po prostu bez niczego korzystała z tego co mi oferujesz i nie odpłaciła się w żaden sposób. To nie w moim stylu - Odpowiedziała i uśmiechnęła się po czym zaryzykowała i przytuliła lekko Carrot
-Tylko proszę nie bądź już smutna - powiedziała tuląc klacz a następnie cała czerwona na twarzy i zawstydzona odsunęła się obok niej.
Avatar użytkownika
AngelWing
Wędrowiec
 
Posty: 26
Dołączył(a): 31 paź 2012, o 20:44
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Nie posiada
Lubi: Kochać się, latać, jeść słodycze, przytulać się, leniuchować na chmurach
Nie Lubi: pająków, jak jest ktoś chamski, jak pada deszcz
Strach: Boi się pająków oraz burzy
Stan: panna
Rasa: Pegaz
Charakter: Miła, pomocna, nieśmiała, leniwa, szczera, uczuciowa, opiekuńcza
Multikonto: NIE

Re: Chatka Carrot Top

Postprzez Carrot Top » 2 lis 2012, o 00:41

Klacz zdziwiła się, jednak nie próbowała wyrwać się z uścisku Angel. Kiedy ta odsunęła się, zarumieniona Carrot wyciągnęła kopytko i pogłaskała ją lekko po policzku.
- Nie musisz nic robić, wystarczy mi twoja obecność... - Ziewnęła nagle i zerknęła na zegarek. Nawet nie zauważyła, kiedy minęło tyle czasu. Podniosła się i wyprostowała nogi. - Uch, chyba już czas do łóżka. Możesz spać tutaj, na kanapie, albo na górze... - Zaczerwieniła się. - ...ze mną. Łóżko jest całkiem spore, więc powinniśmy się zmieścić obydwie. Oczywiście, jeśli nie masz nic przeciwko...
Avatar użytkownika
Carrot Top
Nimfomanka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 14 lut 2012, o 20:44
Płeć: Nieustawiona

Re: Chatka Carrot Top

Postprzez AngelWing » 2 lis 2012, o 00:45

-Raczej tu się prześpie. Nie chce Ci zajmowac miejsca w łóżku a poza tym z tego co słyzałam to strasznie *zieeew* chrapie... -odpowiedziała zmęczonym głosem.
-Jeszcze raz bardzo dziękuje Ci za pomoc i za wszystko co dla mnie zrobiłaś. Jesteś wspaniałą klaczą - powiedziała to i bardziej sie zarumieniła po czym jednak dopadło ją zmęczenie bo w momencie położyła się na kanapie, zwinęła w kłębek i zasnęła. Potem było można usłyszeć jej ciche chrapanie.
Avatar użytkownika
AngelWing
Wędrowiec
 
Posty: 26
Dołączył(a): 31 paź 2012, o 20:44
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Nie posiada
Lubi: Kochać się, latać, jeść słodycze, przytulać się, leniuchować na chmurach
Nie Lubi: pająków, jak jest ktoś chamski, jak pada deszcz
Strach: Boi się pająków oraz burzy
Stan: panna
Rasa: Pegaz
Charakter: Miła, pomocna, nieśmiała, leniwa, szczera, uczuciowa, opiekuńcza
Multikonto: NIE

Re: Chatka Carrot Top

Postprzez Carrot Top » 2 lis 2012, o 15:01

Kilka godzin później Carrot Top zeszła na dół, wypoczęta i gotowa do kolejnego dnia. Usiadła na fotelu i uśmiechnęła się do siebie, widząc zwiniętą w kłębek Angel. Wyglądała tak słodko i niewinnie... Pomarańczowa klacz nie chciała przerywać jej snu, odchyliła się więc do tyłu, przymknęła oczy i zaczęła się zastanawiać, gdzie dzisiaj powinna pójść.
Avatar użytkownika
Carrot Top
Nimfomanka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 14 lut 2012, o 20:44
Płeć: Nieustawiona

Re: Chatka Carrot Top

Postprzez AngelWing » 2 lis 2012, o 15:09

Jakiś czas później i Angel się obudziła. Usiadła na kanapie zaspana i zaczęła przecierać kopytkiem oczy.
-Oh witaj Carrot. Jak Ci się spało? Długo tu już siedzisz? - Zapytała gdy zobaczyła siedzącą obok niej klacz. Gdy przypomniała sobie wczorajszy wieczór to zaczerwieniła się troszkę ale starała się to ukryć. Myślała również jak odpłacić jej ten nocleg i wszystko co dla niej zrobiła. Nie chciała zostawiać tego bez niczego tak więc wpadła na pomysł, że coś dla niej zrobi albo zrobi coś innego o czym jeszcze pomyśli.
-Um Carrot... Może... Może miałabyś ochotę wyjść potem na jakiś spacer czy coś? - zapytała trochę zakłopotana.
Avatar użytkownika
AngelWing
Wędrowiec
 
Posty: 26
Dołączył(a): 31 paź 2012, o 20:44
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Nie posiada
Lubi: Kochać się, latać, jeść słodycze, przytulać się, leniuchować na chmurach
Nie Lubi: pająków, jak jest ktoś chamski, jak pada deszcz
Strach: Boi się pająków oraz burzy
Stan: panna
Rasa: Pegaz
Charakter: Miła, pomocna, nieśmiała, leniwa, szczera, uczuciowa, opiekuńcza
Multikonto: NIE

Re: Chatka Carrot Top

Postprzez Carrot Top » 2 lis 2012, o 15:20

Carrot Top drgnęła, słysząc głos przebudzonej pegazicy. Uśmiechnęła się, dostrzegając jej próby ukrycia rumieńców.
- Spało mi się całkiem przyjemnie, a że lubię wcześnie wstawać, przyszłam tutaj. Siedzę tu dosłownie kilka minut. - Nie zastanawiała się długo nad propozycją klaczy. - Spacer? Pewnie, bardzo chętnie... Ale może po śniadaniu, co? Masz ochotę na coś specjalnego? - Po tych słowach stanęła w progu kuchni, wyczekująco wpatrując się w siedzącą na łóżku Angel.
Avatar użytkownika
Carrot Top
Nimfomanka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 14 lut 2012, o 20:44
Płeć: Nieustawiona

Re: Chatka Carrot Top

Postprzez AngelWing » 2 lis 2012, o 15:30

-N-nie... Mi to mogłaby wystarczyć zwykła trawa. - Powiedziała smutnym głosem bo przypomniała sobie co zawsze jadła jak nie miała na nic pieniędzy.
-To fajnie, że możemy iść na spacer. Może oprowadziłabyś mnie po mieście czy coś. Ale jak chcesz to równie dobrze możemy tu zostać i coś porobić... Tylko nie wiem co. - Odpowiedziała i zaczęła rozmyślać co może robić w domu z Carrot. Podczas rozmyślania zaczęła rozglądać się po pokoju, który mogła teraz widzieć cały w świetle dnia.
- Oh tutaj jest serio pięknie. Wczoraj widziałam wszystko jak było ciemno a dzisiaj widzę normalnie i powiem, że nie myliłam się mówiąc, że bardzo przytulnie tutaj masz - pochwaliła znów dom i uśmiechnęła się do klaczy.
Avatar użytkownika
AngelWing
Wędrowiec
 
Posty: 26
Dołączył(a): 31 paź 2012, o 20:44
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Nie posiada
Lubi: Kochać się, latać, jeść słodycze, przytulać się, leniuchować na chmurach
Nie Lubi: pająków, jak jest ktoś chamski, jak pada deszcz
Strach: Boi się pająków oraz burzy
Stan: panna
Rasa: Pegaz
Charakter: Miła, pomocna, nieśmiała, leniwa, szczera, uczuciowa, opiekuńcza
Multikonto: NIE

Re: Chatka Carrot Top

Postprzez Carrot Top » 2 lis 2012, o 15:46

- Hm... - Odpowiedziała tylko na wytyczne co do śniadania, po czym zajrzała do lodówki. Stało tam jeszcze trzy czwarte ciasta marchewkowego, które upiekła na wczorajsze święto. Wyjęła je i zaniosła na stół w pokoju. - Może być?
Zastanowiła się, czy mogłaby pokazać Angel cokolwiek ciekawego w miasteczku. O tej porze roku sad był pewnie jak wymarły, na uliczkach nie chodziło zbyt wiele kucyków... Niezłym pomysłem wydawała się "Utopia", ale niektórzy z tamtych bywalców bywali... straszni.
- Uch, nie bardzo wiem, gdzie mogłybyśmy pójść... Może zostaniemy i poopowiadamy sobie historyjki? - Zaproponowała, mając nadzieję, że klacz nie będzie miała nic przeciwko.
Avatar użytkownika
Carrot Top
Nimfomanka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 14 lut 2012, o 20:44
Płeć: Nieustawiona

Re: Chatka Carrot Top

Postprzez AngelWing » 2 lis 2012, o 16:54

Chwyciła ciasto i wzięła kawałek do pyszczka.
-Um... To.. To jest przepyszne. Mmm nigdy nie jadłam czegoś tak dobrego - Zaczęła wychwalać ciasto po czym uśmiechnęła się do klaczy.
-Zostanie w chatce to też nie jest zły pomysł a historyjki to też coś ciekawego co może fajnie zająć czas. Możemy zostać. - odpowiedziała i dalej zaczęła jeść ciasto, które bardzo jej posmakowało.
- Z czego Ty to zrobiłaś, że jest takie pyszne? - zapytała w przerwie pomiędzy kolejnymi gryzami.
Avatar użytkownika
AngelWing
Wędrowiec
 
Posty: 26
Dołączył(a): 31 paź 2012, o 20:44
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Nie posiada
Lubi: Kochać się, latać, jeść słodycze, przytulać się, leniuchować na chmurach
Nie Lubi: pająków, jak jest ktoś chamski, jak pada deszcz
Strach: Boi się pająków oraz burzy
Stan: panna
Rasa: Pegaz
Charakter: Miła, pomocna, nieśmiała, leniwa, szczera, uczuciowa, opiekuńcza
Multikonto: NIE

Re: Chatka Carrot Top

Postprzez Carrot Top » 3 lis 2012, o 14:03

- Z ostatniego zbioru marchewek w tym roku. Mam zapas, który powinien mi wystarczyć spokojnie do wiosny. - Powiedziała wesoło Carrot, patrząc z zadowoleniem na pegazicę, szybko pochłaniającą ciasto. Obserwowanie kogoś doceniającego jej wyczyny kulinarne sprawiało jej prawdziwą radość.
W międzyczasie ponownie udało rozniecić się jej ogień w wygasłym przez noc kominku. Pokoik powoli znów wypełniał się przyjemnym ciepłem. Carrot zaglądnęła do barku stojącego w kącie pomieszczenia.
- Um... Może napijesz się wina? Jeżeli nie lubisz alkoholu, mam jeszcze sok jabłkowy. - Bąknęła nieśmiało.
Avatar użytkownika
Carrot Top
Nimfomanka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 14 lut 2012, o 20:44
Płeć: Nieustawiona

Re: Chatka Carrot Top

Postprzez AngelWing » 3 lis 2012, o 14:08

-Oh... Um... Szczerze to nie miałam okazji pić jeszcze wina i bardzo chcętnie chciałabym go spróbować - oznajmiła uśmiechając się do klaczy i co jakiś czas spoglądając na ogień w kominku.
- Masz talent do robienia ciast. To było na prawdę pyszne. Nie sądziłam, że zwykłe marchewki mogą tak smakować. Co jeszcze można z nich zrobić? Jakie potrawy? I czy są tak smaczne jak to ciasto? - zaczęła wypytywać przypominając sobie wspaniały smak ciasta
Avatar użytkownika
AngelWing
Wędrowiec
 
Posty: 26
Dołączył(a): 31 paź 2012, o 20:44
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Nie posiada
Lubi: Kochać się, latać, jeść słodycze, przytulać się, leniuchować na chmurach
Nie Lubi: pająków, jak jest ktoś chamski, jak pada deszcz
Strach: Boi się pająków oraz burzy
Stan: panna
Rasa: Pegaz
Charakter: Miła, pomocna, nieśmiała, leniwa, szczera, uczuciowa, opiekuńcza
Multikonto: NIE

Re: Chatka Carrot Top

Postprzez Carrot Top » 3 lis 2012, o 15:16

Kopytko Carrot Top zadrżało słabo, gdy rozlewała wino do dwóch kieliszków. Dostała tę butelkę jako prezent od Roseluck...
- Z marchewek? Mnóstwo rzeczy - ciasto, zupę, sałatki, placki, tort... Istnieje nawet chleb marchewkowy, chociaż szczerze mówiąc, jeszcze nigdy nie próbowałam go upiec. Są naprawdę dobre, mogłabyś mnie jeszcze kiedyś odwiedzić, to specjalnie dla ciebie przygotuję coś specjalnego. - Podała jeden kieliszek Angel, z drugiego upijając łyczek wina. Było rozkosznie słodkie, zupełnie jak... Carrot zdławiła w sobie tę myśl, zanim zdążyła się rozwinąć.
Avatar użytkownika
Carrot Top
Nimfomanka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 14 lut 2012, o 20:44
Płeć: Nieustawiona

Re: Chatka Carrot Top

Postprzez AngelWing » 3 lis 2012, o 16:32

-Oh um...- Wzięła łyk - Ale dobre hehe... - wypiła wszystko na raz.
-Muszę kiedyś spróbować tych wszystkich potraw bo tak apetycznie brzmią, że nawet teraz mogłabym iść i zjeść wszystko.
Odpowiedziała mając jednocześnie na pyszczku uśmiech skierowany do Carrot.
-A jakie jest Twoje ulubione danie marchewkowe? - Zapytała nagle po czym zaczęła się zastanawiać czemu nagle jej się tak nastrój poprawił.
Avatar użytkownika
AngelWing
Wędrowiec
 
Posty: 26
Dołączył(a): 31 paź 2012, o 20:44
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Nie posiada
Lubi: Kochać się, latać, jeść słodycze, przytulać się, leniuchować na chmurach
Nie Lubi: pająków, jak jest ktoś chamski, jak pada deszcz
Strach: Boi się pająków oraz burzy
Stan: panna
Rasa: Pegaz
Charakter: Miła, pomocna, nieśmiała, leniwa, szczera, uczuciowa, opiekuńcza
Multikonto: NIE

Re: Chatka Carrot Top

Postprzez Carrot Top » 3 lis 2012, o 16:47

Carrot podniosła ze zdziwieniem brew, widząc tempo, z jakim pegazica wypiła cały kieliszek wina. Nalała jej następny, całkowicie ignorując szept w głowie mówiący, że to może być zły pomysł. W końcu, co mogło się stać?
- Uch, moje ulubione? To by chyba musiała być zupa, jednak jadam ją tak często, że nie wydaje już mi się niczym specjalnym... - Wypiła kolejny łyk wina. Zastanawiała się, czy przypadkiem pegazy przez swoją lżejszą budowę nie upijają się szybciej, chwilowo jednak nic na to nie wskazywało.
Avatar użytkownika
Carrot Top
Nimfomanka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 14 lut 2012, o 20:44
Płeć: Nieustawiona

Re: Chatka Carrot Top

Postprzez AngelWing » 3 lis 2012, o 16:51

Na nic nie czekając wypiła na raz kolejny kieliszek po czym zaczęła się śmiać z niczego.
- Powiem Ci Carrot, że jesteś niesamowita. Robisz dla mnie tyle a ja nie mam jak Ci się odpłacić. - Powiedziała lekko się kiwając na boki. - Muszę ci jakoś za to wszystko *hic* odpłacić. Ohh dobre to wino hehe... - Powiedziała i uśmiechnęła się do klaczy. -Hmm... Tylko w jaki sposób... Może.. O wiem! Może pomogę Ci tu jakoś w domu czy coś... jako pomoc w kuchni... Może nauczę się gotować i sama będę robiła ci różne potrawy? *hic* Co Ty na to?
Avatar użytkownika
AngelWing
Wędrowiec
 
Posty: 26
Dołączył(a): 31 paź 2012, o 20:44
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Nie posiada
Lubi: Kochać się, latać, jeść słodycze, przytulać się, leniuchować na chmurach
Nie Lubi: pająków, jak jest ktoś chamski, jak pada deszcz
Strach: Boi się pająków oraz burzy
Stan: panna
Rasa: Pegaz
Charakter: Miła, pomocna, nieśmiała, leniwa, szczera, uczuciowa, opiekuńcza
Multikonto: NIE

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mieszkania kucyków

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron