Chatka Carrot Top

Tak jak w Canterlocie, wiele kucyków ma przecież swoje domy. Mieszkają zazwyczaj tutaj, bliżej centrum miasta.

Moderatorzy: Kojira, Reetmine, Tali, QuietWord, Sal Ghatorr

Chatka Carrot Top

Postprzez Carrot Top » 2 wrz 2012, o 13:29

Niewielka, prosta budowla oddalona nieco od centrum miasta, le??ca bli?ej obrze?y. Obok jednopi?trowego domku le?y spory ogródek, w ca?o?ci zaj?ty marchewkami. To st?d pochodzi wi?kszo?? zapasów tego warzywa w Ponyville.
Po wej?ciu do ?rodka mo?na zobaczy? skromny salonik, w którym przy kominku stoj? dwa krzese?ka i niewielki stolik. Zu?ycie obicia krzese? da?oby zna? uwa?nemu obserwatorowi, ?e jedno z nich jest u?ywane do?? cz?sto, natomiast drugie pozostaje puste przez wi?kszo?? czasu. Obok salonu znajduje si? jeszcze kuchnia i ?azienka, a tak?e schodki prowadz?ce na pi?tro.
Na górze znajduje si? spora spi?arnia, w której Carrot Top przechowuje wi?kszo?? swoich zapasów i, oczywi?cie, marchewek, oraz niewielka sypialnia, zawieraj?ca pojedyncze ?ó?ko i niski kredens. Ca?y dom sprawie przytulne, swojskie wra?enie.
***
Carrot Top pogmera?a chwil? z pewnym zirytowaniem kluczem przy drzwiach wej?ciowych, gdzie zamek jak zwykle próbowa? si? zaci??. Po kilkudziesi?ciu sekundach jednak ust?pi?, wpuszczaj?c w?a?cicielk? do jej domu. Klacz poprowadzi?a pegaza do saloniku i wskaza?a mu mniej zu?yte krzes?o, niby przypadkiem przesuwaj?c kopytkiem po jego piórach w prawym skrzydle.
- Zrobi? ci mo?e herbaty albo czego? do zjedzenia? Powinnam mie? jeszcze ciastka w kuchni...
Avatar użytkownika
Carrot Top
Nimfomanka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 14 lut 2012, o 20:44
Płeć: Nieustawiona

Re: Chatka Carrot Top

Postprzez Feather » 2 wrz 2012, o 13:39

Pegaz wszed? za klacz?. Tak, domek by? ca?kiem milutki. Klacz faktycznie mog?a nie mie? wielu przyjació?. Tak jako? zbudowany by? raczej pod samotnika, ni? pod kogo?, kto lubi towarzystwo, lub cz?sto przyjmuje go?ci.
- Ca?kiem tutaj milutko.
Nagle poczu?, ?e kto? g?aszcze jego skrzyde?ko. By?o to cakiem przyjemne, wi?c znowu przesz?y go dreszcze.
- Troszk? zg?odnia?em. I je?li mo?na, to poprosz? ?licznie o herbatk?.
Pegaz Usiad? grzecznie na krzese?ku, rozgl?daj?c sie po saloniku. Przez okno dostrzeg? ogródek z najprawdopodobniej marchewkami.
"No tak, to przecie? ona jest t? mi?? sprzedawczyni? marchewek z targowiska" - pomy?la? Feather.
- Tak z czystej ciekawo?ci... Mieszkasz tutaj sama?
HP: 8
WS: 50 amulet Eldena(zdjęty amulet = (-10) pkt)
BS: 31
S: 26
T: 35
PER: 26
AG: 43 amulet Eldena
INT: 20
FEL: 50
WP: 30
Avatar użytkownika
Feather
Perwersyjny
 
Posty: 2427
Dołączył(a): 14 sty 2012, o 22:18
Lokalizacja: Cloudsdale
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pan Łaskotek
Uroczy Znaczek: Piórko
Lubi: Łaskotki, czytać, łaskotki, zawierać znajomości, łaskotki, rozmawiać,
Nie Lubi: Krytyki, dwulicowych kucyków, cwaniactwa,
Strach: Pająki, posądzenie o molestowanie/wykorzystanie.
Stan: Zaręczony ze Spearmint
Koneksje Rodzinne: Nie wypiszę wszystkiego, bo ma największe na forum.
Córka- Feather Sway
Narzeczona- Spearmint
Synowie- Sunny i Shadow.
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry, perwersyjny
Multikonto: NIE

Re: Chatka Carrot Top

Postprzez Carrot Top » 2 wrz 2012, o 14:07

Carrot szybko posz?a do kuchni. Nastawi?a czajnik na gaz i pogrzeba?a chwilk? po szafkach, a? znalaz?a nienaruszon? paczk? ciastek. Zadowolona, zanios?a j? do salonu i usiad?a naprzeciw go?cia, opieraj?c g?ow? na kopytkach i u?miechaj?c si? lekko.
- Musimy chwil? poczeka?, a? woda si? zagotuje. Co do twojego pytania... Tak, mieszkam tu sama. Mówi?am ju?, ?e niecz?sto zdarza mi si? z kim? sp?dza? czas. Jestem do?? nie?mia?a, rzadko si? do kogo? odzywam pierwsza, a jeszcze rzadziej zapraszam tu go?ci.
Wzi??a jedno ciastko i ugryz?a je, powoli ?uj?c. Nie mia?a poj?cia, o czym mog?aby rozmawia? z pegazem, wi?c póki co postanowi?a zostawi? jemu my?lenie nad tym. Wydawa?o jej si?, ?e mia?a ca?kiem zabawny wp?yw na ogiera, wi?c nie spuszcza?a nawet na moment wzroku z jego oczu, nie przerywaj?c lekkiego u?miechu.
Avatar użytkownika
Carrot Top
Nimfomanka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 14 lut 2012, o 20:44
Płeć: Nieustawiona

Re: Chatka Carrot Top

Postprzez Feather » 2 wrz 2012, o 17:03

Carrot wkrótce powróci?a z kuchni. Zaj??a dosy? ciekaw? pozycj?, zwan? przez Feathera "Co? kombinuj?, bój si?!". ?eby nie by? gorszym, te? pocz?stowa? si? ciasteczkiem, lecz siedzia? grzecznie, patrz?c w oczka klaczy. Wstydzi? si? nieco, wi?c dalej si? rumieni?. I znowu us?ysza? jej cudny g?os...
- Ja teraz te? mieszkam sam. W?a?ciwie to narazie nigdzie nie mieszkam, bo odda?em domek mojej siostrze. B?d? mieszka? w innym miejscu. No i... Teraz jestem teoretycznie bez domku chwilowo. W sumie to troszk? ci si? dziwie, ?e tak ?liczna klacz ma ma?o przyjació?. I czy napewno taka nie?mia?a...
Po czole pegaza sp?yn??a pojedyncza kropelka potu. Jej minka, jej szelmowski u?mieszek podczas konsupcji tego ciasteczka... Te? u?miechn?? si?, nieco nerwowo.
- D- dobre te ciasteczka...
Czu? si? jakby zaraz mia? zosta? zgwa?cony... Chocia?, to w sumie nie by?oby takie z?e. Carrot Top by?a seksowna, zgrabna... To doda?o mu odwagi i wkrótce równie? przybra? podobn? pozycj?. Ich pyszczki dzieli?o pare milimetrów. Patrzeli sobie w oczka, u?miechaj?c si? tajemniczo...
HP: 8
WS: 50 amulet Eldena(zdjęty amulet = (-10) pkt)
BS: 31
S: 26
T: 35
PER: 26
AG: 43 amulet Eldena
INT: 20
FEL: 50
WP: 30
Avatar użytkownika
Feather
Perwersyjny
 
Posty: 2427
Dołączył(a): 14 sty 2012, o 22:18
Lokalizacja: Cloudsdale
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pan Łaskotek
Uroczy Znaczek: Piórko
Lubi: Łaskotki, czytać, łaskotki, zawierać znajomości, łaskotki, rozmawiać,
Nie Lubi: Krytyki, dwulicowych kucyków, cwaniactwa,
Strach: Pająki, posądzenie o molestowanie/wykorzystanie.
Stan: Zaręczony ze Spearmint
Koneksje Rodzinne: Nie wypiszę wszystkiego, bo ma największe na forum.
Córka- Feather Sway
Narzeczona- Spearmint
Synowie- Sunny i Shadow.
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry, perwersyjny
Multikonto: NIE

Re: Chatka Carrot Top

Postprzez Carrot Top » 2 wrz 2012, o 17:32

Carrot Top zdziwi?a si? nieco, s?ysz?c informacje od Feathera.
- Odda?e? dom? Tak po prostu? Czemu nie zamieszka?e? razem z ni?... - Urwa?a nagle, gdy dotar?o do niej znaczenie pozosta?ych s?ów pegaza. Poczu?a silne pieczenie ca?ej twarzy, przymru?y?a jednak jedynie oczy i u?miechn??a si? s?abiutko. - J-ja? ?liczna? Gadasz g?upoty...
?eby ukry? zmieszanie, si?gn??a po kolejne ciasteczko, które wsadzi?a sobie do ust. Mru??c delikatnie powieki, nieprzerwanie wpatruj?c si? w ogiera. Przysun??a si? troch? do przodu, tak, ?e zetkn??a si? z nim nosami.
- Wiesz... Zaproponowa?abym ci nocleg u siebie, ale mam tylko jedno ?ó?ko... Chyba, ?e to nie jest dla ciebie problemem, hm?
Avatar użytkownika
Carrot Top
Nimfomanka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 14 lut 2012, o 20:44
Płeć: Nieustawiona

Re: Chatka Carrot Top

Postprzez Feather » 2 wrz 2012, o 17:52

- Mam za?atwione mieszkanie w innym miejscu, ale powiedzmy, ?e jeszcze nie jest zbudowane.
Zetkn??i si? noskami. Teraz ?askotek móg? wyczu? jej ciep?y, mi?y, nieco wilgotny oddech na swoich ustach, które pozostawa?y w ci?g?ym u?mieszku.
- I to jak ?liczna... My?l?, ?e nieco brakuje ci po prostu penwo?ci, ale to nie problem.
Zachichota?.
- Wiesz, w sumie nie b?dzie to problemem, o ile nie chrapiesz zbyt g?o?no - zachichota? - No có?, chyba nie mam wyj?cia. Chyba, ?e b?d? spa? na pod?odze. W sumie zasze jakie? wyj?cie. Ale ?e ju? chcesz si? podzieli? ?ó?kiem, nie mog? ci odmówi?.
Pegaz przyszun?? si? nieco bli?ej tak, ?e ich usta zacz??y si? styka? i z?o?y? na jej ustach poca?unek. Delikatny, narazie.
- Troszk? pó?no si? zrobi?o. Zapomnia?em ci powiedzie?, gdzie pracuj?. Prowadz? Salon ?askotek w Niebia?skiej Przystanii. Og?oszenie o nim znajduje si? na tablicy, na rynku. I jestem teraz nieco samotny... No có?...
Pegaz wsta?, przy czym zamiót? nieco ogonkiem jej szyj?, gdy si? odwraca?. Pegaz uniós? sw? torb?. G?uptas zapomnia? jej zapi??, wi?c cz??? zawarto?ci wysypa?a si?. By?y to g?ównie miote?ki, piórka, jakie? linki ze skórzanymi kajdankami...
- Upsik. Emm... To poka?esz mi twoj? sypialnie?
HP: 8
WS: 50 amulet Eldena(zdjęty amulet = (-10) pkt)
BS: 31
S: 26
T: 35
PER: 26
AG: 43 amulet Eldena
INT: 20
FEL: 50
WP: 30
Avatar użytkownika
Feather
Perwersyjny
 
Posty: 2427
Dołączył(a): 14 sty 2012, o 22:18
Lokalizacja: Cloudsdale
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pan Łaskotek
Uroczy Znaczek: Piórko
Lubi: Łaskotki, czytać, łaskotki, zawierać znajomości, łaskotki, rozmawiać,
Nie Lubi: Krytyki, dwulicowych kucyków, cwaniactwa,
Strach: Pająki, posądzenie o molestowanie/wykorzystanie.
Stan: Zaręczony ze Spearmint
Koneksje Rodzinne: Nie wypiszę wszystkiego, bo ma największe na forum.
Córka- Feather Sway
Narzeczona- Spearmint
Synowie- Sunny i Shadow.
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry, perwersyjny
Multikonto: NIE

Re: Chatka Carrot Top

Postprzez Carrot Top » 2 wrz 2012, o 18:40

- Daj mi wreszcie spokój, nie jestem ?adna! - Mrukn??a zaczepnie Carrot, nie mog?c w to uwierzy?. Nikt wcze?niej nie próbowa? jej wmawia? takich rzeczy, a teraz ten... uroczy, mi?y ogier wciska jej takie bzdury. Pomimo pewnego oburzenia nie mog?a powstrzyma? szerokiego u?miechu, który nieproszony wyp?yn?? na jej twarz. - Nie, nie chrapi?, a przynajmniej nic o tym nie wiem. Nikt nigdy mi o tym nie powiedzia?.
Wtedy zosta?a poca?owana. Nie mog?a powiedzie?, ?e si? tego nie spodziewa?a, jednak i tak nie zdo?a?a powstrzyma? lekkiego dreszczu. Równie? wsta?a, aby pokaza? go?ciowi, gdzie jest sypialnia.
- Um... Salon ?askotek? Nie s?ysza?am nigdy o czym? takim, ale brzmi ca?kiem zabawnie. - Omiot?a spojrzeniem sprz?t, który wysypa? si? z torby pegaza i za?mia?a si? cicho. - Wygl?da równie? do?? obiecuj?co. Sypialnia jest na górze, schody s? tutaj.
Poprowadzi?a ogiera do schodów i rozpocz??a w?drówk? w gór?, chocia? w ogóle nie by?a zm?czona. Noc jednak zapowiada?a si? na ca?kiem aktywn?.
Avatar użytkownika
Carrot Top
Nimfomanka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 14 lut 2012, o 20:44
Płeć: Nieustawiona

Re: Chatka Carrot Top

Postprzez Feather » 2 wrz 2012, o 18:50

- A dla mnie jeste?.
U?miechn?? si?.
- Heh, w sumie to logiczne...
Po tym pos?ucha? nieco "wskazówek", jak dotrze? do sypialni.
- W porz?dku, no to idziemy... O ile nie masz nic przeciwko.
I poszli na gór?, do sypialni. Wcze?niej oczywi?cie Feather pozbiera? swoje profesjonalne sprz?ty, które mia? zawsze w torbie, jakby chcia? "rozreklamowa?" Salon ?askotek. Zreszt? mo?e te cuda przydadz? mu si? tej nocy? Albo przydadz? si? Carrot. Zreszt?, i tak b?dzie ciekawie. W ko?cu dotarli. Sypialnia by?a ca?kiem ?adniusia, ?ó?ko nawet spore, jak na takie, które powinno starczy? dla jednego kucyka.
- Chyba powinni?my si? tutaj powi?za?, ?eby nie spa?? z ?ó?ka... - zachichota? g?osem pe?nym perwersyjnej pasji.
/epz teraz, jak rozumiem?/
HP: 8
WS: 50 amulet Eldena(zdjęty amulet = (-10) pkt)
BS: 31
S: 26
T: 35
PER: 26
AG: 43 amulet Eldena
INT: 20
FEL: 50
WP: 30
Avatar użytkownika
Feather
Perwersyjny
 
Posty: 2427
Dołączył(a): 14 sty 2012, o 22:18
Lokalizacja: Cloudsdale
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pan Łaskotek
Uroczy Znaczek: Piórko
Lubi: Łaskotki, czytać, łaskotki, zawierać znajomości, łaskotki, rozmawiać,
Nie Lubi: Krytyki, dwulicowych kucyków, cwaniactwa,
Strach: Pająki, posądzenie o molestowanie/wykorzystanie.
Stan: Zaręczony ze Spearmint
Koneksje Rodzinne: Nie wypiszę wszystkiego, bo ma największe na forum.
Córka- Feather Sway
Narzeczona- Spearmint
Synowie- Sunny i Shadow.
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry, perwersyjny
Multikonto: NIE

Re: Chatka Carrot Top

Postprzez Feather » 7 wrz 2012, o 22:12

/stwierdzam double, bo tak/
Pegaz wstał. Leżał obok Carrot Top, w jednym, jednoosobowym łóżku. Trzymał ją, a może raczje tulił. 
- Było cudownie... - szepnął jej do uszka, które ucałował zaraz po tym. 
I nagle poczuł, że wzywa go Przystań. Salon Łaskotek ma klienta. Feather wstał więc, wziął torbę. Przed tym zrobił kanapki dla Carrot, z tego, co miała w kuchni. Zjadł parę sam, po czym "stertkę" połozłył na stole, na talerzu. Przed tym napisał liścik:
"Droga Carrot. Ta noc była cudowna. Rozumiem też, że nie odwzajemniasz tego. Podejrzewam, że chodzi tu o Rose. Kiedyś wpadnę, i to w niedalekiej przyszłości. Pan Łaskotek... No i smacznego"
Po napisaniu listu zostawił go obok kanapek i uciekł z domku przez okienko, lecąc do Przystanii. Nie miał żalu do klaczy. Odkochał się w niej. Ot taki już był.

Z/T
HP: 8
WS: 50 amulet Eldena(zdjęty amulet = (-10) pkt)
BS: 31
S: 26
T: 35
PER: 26
AG: 43 amulet Eldena
INT: 20
FEL: 50
WP: 30
Avatar użytkownika
Feather
Perwersyjny
 
Posty: 2427
Dołączył(a): 14 sty 2012, o 22:18
Lokalizacja: Cloudsdale
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pan Łaskotek
Uroczy Znaczek: Piórko
Lubi: Łaskotki, czytać, łaskotki, zawierać znajomości, łaskotki, rozmawiać,
Nie Lubi: Krytyki, dwulicowych kucyków, cwaniactwa,
Strach: Pająki, posądzenie o molestowanie/wykorzystanie.
Stan: Zaręczony ze Spearmint
Koneksje Rodzinne: Nie wypiszę wszystkiego, bo ma największe na forum.
Córka- Feather Sway
Narzeczona- Spearmint
Synowie- Sunny i Shadow.
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry, perwersyjny
Multikonto: NIE

Re: Chatka Carrot Top

Postprzez Carrot Top » 28 wrz 2012, o 21:29

Carrot Top obudziła się nagle, po niespokojnym śnie, który natychmiast wyparował z jej głowy. Ziewnęła mocno, zasłaniając kopytkiem usta. Spojrzała w bok i zmarszczyła brwi, widząc, że jej towarzysz nocy gdzieś zniknął. Krótkie oględziny pokoju wystarczyły, aby zauważyła karteczkę i stertę kanapek. Z początku sięgnęła zarówno po jedzenie, jak i wiadomość, po przeczytaniu tej drugiej jednak natychmiast straciła apetyt. Informacja była krótka i jednoznacznie oznaczała, że Carrot została samotna. Ponownie.
Zeszła piętro niżej ze zwieszoną głową. Nie podobało jej się to - po raz kolejny, ledwo znalazła ciepło i bliskość innej osoby, a już musiała je utracić. Kopnęła z nagłą frustracją stolik przy kominku, na którym stał niewielki notesik. Nagle ogarnęła ją wściekłość i rozpacz, nienawiść do niesprawiedliwości, jaką na każdym kroku okazywało jej życie. Wciąż kochała Roseluck i miała nadzieję, że ta kiedyś do niej wróci, cała i zdrowa. A teraz... ponownie czekała ją samotna noc w zimnym łóżku, pełna płaczu i tęsknoty...
Jej wzrok spoczął na otwartym zeszyciku. Myśl, która nagle pojawiła jej się w głowie, była jednocześnie tak absurdalna i tak wspaniała, że klacz nie mogła w nią uwierzyć. Drżącym z przejęcia kopytkiem podniosła notes, w którym widoczne były dwie kolumny liter. Złapała gorączkowo długopis i przy F napisała "Feather Blade", a przy R "Roseluck". Przyjrzała się pustym miejscom koło pozostałych znaków, tylko czekającym na wypełnienie.
Carrot Top zachichotała. Potencjalny słuchacz poczułby teraz ciarki na plecach, słysząc wyraźne nuty szaleństwa w upiornym śmiechu klaczy. Niestety, czy też może na szczęście, akurat nikogo nie było w domu gospodyni. Ta wsadziła notesik i długopis do torby, uśmiechnęła się do siebie i wyszła z domu.
Już nie miała zamiaru więcej spędzać samotnej nocy.
[z/t]
Avatar użytkownika
Carrot Top
Nimfomanka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 14 lut 2012, o 20:44
Płeć: Nieustawiona

Re: Chatka Carrot Top

Postprzez Carrot Top » 2 lis 2012, o 00:06

//Double post, bo mi wolno//
Pierwsze, co zrobiła Carrot Top po przyjściu do domu, to wstawienie garnuszka mleka do podgrzania. Strój na razie zostawiła na sobie - całkiem podobało jej się przebranie. Wyszła z kuchni i rozpaliła w kominku, po czym usiadła na kanapie, wskazując Angel miejsce obok siebie.
- Usiądź, pewnie jesteś zmęczona... W końcu jest środek nocy. Może poczęstujesz się ciasteczkiem? Przyznam szczerze, nie wiem, jak długo tu leżą, ale wciąż wyglądają smakowicie. - Uśmiechnęła się ciepło, pokazując kopytkiem talerzyk na stoliku przed kanapą. Ogień wesoło trzaskał obok, rzucając długie cienie na przeciwległą ścianę pokoju.
Avatar użytkownika
Carrot Top
Nimfomanka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 14 lut 2012, o 20:44
Płeć: Nieustawiona

Re: Chatka Carrot Top

Postprzez AngelWing » 2 lis 2012, o 00:10

-Oh jak tu ładnie... I jak przytulnie! - Powiedziała jak tylko znalazła się w domku.
-Sama chciałabym kiedyś mieszkać w takim albo w podobnym- dokończyła i usiadła obok Carrot na kanapie.
-Ohh jak wygodnie. Dawno nie siedziałam na tak miękkiej kanapie - uśmiechnęła się i poczęstowała się ciasteczkiem.
-Mmm Pyszne są - powiedziała a następnie zaczęła wpatrywać się w ogień w kominku co sprawiło, że stała się spokojniejsza.
Avatar użytkownika
AngelWing
Wędrowiec
 
Posty: 26
Dołączył(a): 31 paź 2012, o 20:44
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Nie posiada
Lubi: Kochać się, latać, jeść słodycze, przytulać się, leniuchować na chmurach
Nie Lubi: pająków, jak jest ktoś chamski, jak pada deszcz
Strach: Boi się pająków oraz burzy
Stan: panna
Rasa: Pegaz
Charakter: Miła, pomocna, nieśmiała, leniwa, szczera, uczuciowa, opiekuńcza
Multikonto: NIE

Re: Chatka Carrot Top

Postprzez Carrot Top » 2 lis 2012, o 00:21

- Podoba ci się ta stara chatka? Jest całkiem przytulna, fakt, ale to nic w porównaniu do mieszkania mojej przyja... - Carrot Top urwała nagle, przełknęła ślinę i kontynuowała drżącym głosem. - Uch... Właściwie ona... Kochałam ją, tylko zniknęła bez śladu. Tęsknię za nią.
Nie mogąc się zdobyć na dalsze słowa, Carrot szybko wstała i wyszła do kuchni, przygotowując dwa kubki gorącej czekolady. Przyniosła je do salonu i usiadła ponownie, wpatrując się pustym wzrokiem w płomienie.
- Mam tylko nadzieję, że kiedyś wróci... - dodała smutno.
Avatar użytkownika
Carrot Top
Nimfomanka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 14 lut 2012, o 20:44
Płeć: Nieustawiona

Re: Chatka Carrot Top

Postprzez AngelWing » 2 lis 2012, o 00:24

Posmutniała słysząc te słowa. Jednocześnie przypomniała sobie, że ona nigdy w życiu nie miała kogoś, kto były dla niej ważnyi kogo mogłaby kochać.
-Mam nadzieję, że wróci. - Dodała smutnym głosem po czym zaczęła pić czekoladę.
-Jest przepyszna. Jak Ty to robisz, że to jest takie dobre? - Zaczęła wychwalać siedzącą obok niej klacz.
-I ogólnie dziękuje Ci za wszystko co dla mnie robisz... To takie miłe i w ogóle a mało kto mi pomagał kiedykolwiek - dodała i odłożyła kubek na stolik.
Avatar użytkownika
AngelWing
Wędrowiec
 
Posty: 26
Dołączył(a): 31 paź 2012, o 20:44
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Nie posiada
Lubi: Kochać się, latać, jeść słodycze, przytulać się, leniuchować na chmurach
Nie Lubi: pająków, jak jest ktoś chamski, jak pada deszcz
Strach: Boi się pająków oraz burzy
Stan: panna
Rasa: Pegaz
Charakter: Miła, pomocna, nieśmiała, leniwa, szczera, uczuciowa, opiekuńcza
Multikonto: NIE

Re: Chatka Carrot Top

Postprzez Carrot Top » 2 lis 2012, o 00:31

Carrot Top odwróciła się do pegazicy i uśmiechnęła się smutno, słysząc pochwały. Twarz Angel znajdowała się zaledwie kilka cali od czubka jej nosa.
- Nie ma za co, to dla mnie przyjemność. Ten domek potrafi być naprawdę dołujący, kiedy muszę tu siedzieć samotnie, a wspomnienia same mi się wbijają do głowy. A dzięki twojej obecności, nie jest nawet tak źle...
Sięgnęła po kubek i duszkiem wypiła większość płynu, czując rozlewające się po ciele gorąco. Poczuła się odrobinę lepiej, zdołała nawet naprawdę uśmiechnąć się do Angel. Była jej naprawdę wdzięczna.
Avatar użytkownika
Carrot Top
Nimfomanka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 14 lut 2012, o 20:44
Płeć: Nieustawiona

Następna strona

Powrót do Mieszkania kucyków

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron