Izba Przyjęć

Każdemu się zdarza zachorować, ale jeżli to na prawdę poważne, powinieneś przejść się do lekarza i się przebadać. To samo się tyczy, jeśli kiedyś zdarzy ci się nieszczęśliwy wypadek!

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, Tali, QuietWord, Sal Ghatorr, SilentGrass

Re: Izba Przyjęć

Postprzez Azure Dawn » 30 paź 2012, o 20:49

Znał to cholerne miejsce! Każda sekunda spędzana tutaj sprawiała mu ból. To z pewnością nie był dom marzeń jednoroga. Może nie było tu tak źle, lecz Azure pamiętał, pamiętał jak przez te 4 okrągłe lata, dzień w dzień snuł marzenia o normalnym życiu pośród innych kucyków.Takich marzeń się nie porzuca.
-Dobra, będę to miał za sobą-Powiedział sam do siebie pod nosem.
Azure wparował do szpitala. Był w izbie przyjęć. Galop przez pół Ponyville nieco go zmęczył. Zdyszany podszedł do Nurse Redheart i półgłosem, bardziej sam do siebie:-Siostra Redheart? Tak to ty...-Poczym powiedział na głos:-Hej, tu Azure... Nie ma zbyt dużo czasu, więc będę się streszczał:
Myślę, iż moja psychika... umm... Po prostu miałem sen, w którym kogoś zabiłem... Teraz mam z tego powodu niezłą paranoję... No więc...
-I tutaj jednoróg zaczął nerwowo błagać: -Cokolwiek! ... Ktokolwiek!... Najlepiej psychiatra czy cuś!-Jednorogowi już naprawdę zaczynało odbijać. Nawiasem mówiąc takie wpadnięcie do szpitala można by uznać za spory nietakt, lecz (jak widać... yyy... słychać... yyy... pisać... cokolwiek!) Azure nie był teraz w pełni poczytalny. Chciał tylko, aby jak najszybciej ktoś go uleczył z jego paranoi, żeby mógł z powrotem żyć pośród innych bez obawy o swe psychopatyczne zapędy.
[Sorki, że niektóre ocety {Pielęgniarki, Lekarze etc.} z którymi nie pisałem jeszcze w fabule będę traktował jako znajomych, no ale... to ze względu na moje KP :P]
Jedna amnezja to za mało? To zróbmy drugą! I to jeszcze z historią o jechanych innych wymiarach!1!
(Wiem, że avek zdeczka ujowy, ale już wolę taki niż ten szajs z kreatora)
Obrazek
Avatar użytkownika
Azure Dawn
Wieloświadomy
 
Posty: 450
Dołączył(a): 7 maja 2012, o 15:34
Lokalizacja: Nie wiadomo
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Wschodzące słońce
Lubi: Herbatę z sokiem malinowym... Na razie tyle mi do głowy przychodzi
Nie Lubi: Zapominać... Zapomina... Zapomin... Zapomi... Zapom... Zapo... Zap... Za... Z... ... .. .
Strach: Kolejne amnezje
Stan: Pwnd
Koneksje Rodzinne: Nie zna...
Rasa: Jednoróg
Charakter: Chaotyczny Dobry
Multikonto: NIE

Re: Izba Przyjęć

Postprzez Last Verse » 19 sty 2013, o 18:15

Tego posta tutaj nie ma....
Last aktualnie paraduje w ciemnomalachitownym cylindrze
Kilkanaście metrów dratwy, herbata różana i z chili i 11967 zł.
Avatar użytkownika
Last Verse
Buntownik
 
Posty: 122
Dołączył(a): 6 lis 2012, o 18:43
Lokalizacja: http://losttalesofequestria.tk/index.php?topic=26.new#new
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Feldfeber
Uroczy Znaczek: (zasłonięty przez ubranie)
Lubi: Alkohole, jazz, poezje śpiewaną, swój mundur.
Nie Lubi: Żandarmeri/policji/milicji/parapolicji
Strach: Nic? Chyba tylko Red i jego przesłuchania....
Stan: Kawaler szukający miłości/krótkiej znajomości.
Koneksje Rodzinne: Siostrunia Some! (dalej nie może uwierzyć)
Rasa: Jednoróg
Charakter: Chaotyczny neutralny
Multikonto: NIE

Re: Izba Przyjęć

Postprzez Azure Dawn » 5 lut 2013, o 15:06

Nagle Azure rozpłynął się w powietrzu (i c***)
Jego ciało nie mogąc znieść wiecznej męki braku odpisów poprostu ulotniło się, przechodząc do miejsca gdzie czasu i przestrzeni nie dało się odczuć w znany nam, śmiertelnikom sposób. I teraz jest gdzieś... gdzieś tam, gdzie nie istnieją odpisy, szpitale, seryjni mordercy, parki, Lucky, dynie, melony, czwarta ściana ani żadne inne rzeczy, bardziej lub mniej przez nas odkryte. Nikt nie wie co się z nim stało, ani tym bardziej... Jak go stamtąd sprowadzić spowrotem(kropka)

AAAMEEEN!

PS
z/w
Jedna amnezja to za mało? To zróbmy drugą! I to jeszcze z historią o jechanych innych wymiarach!1!
(Wiem, że avek zdeczka ujowy, ale już wolę taki niż ten szajs z kreatora)
Obrazek
Avatar użytkownika
Azure Dawn
Wieloświadomy
 
Posty: 450
Dołączył(a): 7 maja 2012, o 15:34
Lokalizacja: Nie wiadomo
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Wschodzące słońce
Lubi: Herbatę z sokiem malinowym... Na razie tyle mi do głowy przychodzi
Nie Lubi: Zapominać... Zapomina... Zapomin... Zapomi... Zapom... Zapo... Zap... Za... Z... ... .. .
Strach: Kolejne amnezje
Stan: Pwnd
Koneksje Rodzinne: Nie zna...
Rasa: Jednoróg
Charakter: Chaotyczny Dobry
Multikonto: NIE

Poprzednia strona

Powrót do Szpital

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron