Pokój piel?gniarek

Każdemu się zdarza zachorować, ale jeżli to na prawdę poważne, powinieneś przejść się do lekarza i się przebadać. To samo się tyczy, jeśli kiedyś zdarzy ci się nieszczęśliwy wypadek!

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, Tali, QuietWord, Sal Ghatorr, SilentGrass

Re: Pokój piel?gniarek

Postprzez Nomiki » 10 mar 2012, o 15:26

Klacz wesz?a do pokoju ca?a roztrz?siona.
-Co si? stanie z tym ogierem? Pomog? mu? Przecie? to na pewno bardzo boli!-powiedzia?a szybko. Nie chcia?a czeka? a? kto? ?askawie zajmie si? pacjentem. Co chwila wychyla?a si? by zobaczy? co inni robi? ale za nic nie mog?a nic dostrzec..
-W?a?ciwie..po co ja tu przysz?am? Nie mog?abym zosta? tam z tym ogierem?
Dzieci potrzebują miłości - szczególnie wtedy gdy na nią nie zasługują.
~Henry David Thoreau
Avatar użytkownika
Nomiki
Miłosnik przyrody
 
Posty: 536
Dołączył(a): 16 gru 2011, o 19:59
Lokalizacja:
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: <3
Uroczy Znaczek: Serduszka
Lubi: Wszystko.
Nie Lubi: Niczego.
Strach: Wszystko.
Stan: Panna~
Rasa: Pokem... jednorożec ^^'
Multikonto: NIE

Re: Pokój piel?gniarek

Postprzez Nurse Redheart » 10 mar 2012, o 22:54

Siostra Redheart popatrzy?a z lito?ci? na Nomiki.
- Oczywi?cie ?e mo?esz ale najpierw musisz mi powiedzie? wszystko co o nim wiesz. Staramy si? mu pomóc i potrzebujemy ka?dej informacji. Nie martw si? nasi lekarze na pewno postawi? go na kopytka w mgnieniu oka.
Avatar użytkownika
Nurse Redheart
Nadwrażliwy
 
Posty: 104
Dołączył(a): 15 lut 2012, o 21:58
Płeć: Nieustawiona

Re: Pokój piel?gniarek

Postprzez Nomiki » 21 mar 2012, o 22:30

-To dobrze..Nie chcia?abym ?eby Cierpia?-powiedzia?a i odetchn??a z ulg?.
-A wi?c ja..co ja o nim wiem...w?a?ciwie to ja nic nie wiem...po prostu spad? z sufitu i rozbi? si? o pod?oge...z?ama? mu si? wtedy róg...nie wiem o nim nic wi?cej..nie mam poj?cia jak sie nazywa i nie wiem sk?d pochodzi..mówi? co? o republice czy czym?...to wszystko co o nim wiem...przepraszam..czy ja bym mog?a ju? pój??? Obiecuje, ?e nied?ugo odwiedze tego kuca ale chcia?abym po prostu wyj?? na powietrze..-powiedzia?a czuj?c, ?e zaraz musi wyj?? ze szpitala. Nie lubi?a tego miejsca....
Dzieci potrzebują miłości - szczególnie wtedy gdy na nią nie zasługują.
~Henry David Thoreau
Avatar użytkownika
Nomiki
Miłosnik przyrody
 
Posty: 536
Dołączył(a): 16 gru 2011, o 19:59
Lokalizacja:
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: <3
Uroczy Znaczek: Serduszka
Lubi: Wszystko.
Nie Lubi: Niczego.
Strach: Wszystko.
Stan: Panna~
Rasa: Pokem... jednorożec ^^'
Multikonto: NIE

Re: Pokój piel?gniarek

Postprzez Nurse Redheart » 22 mar 2012, o 17:38

Siostra u?miechn??a si? i powiedzia?a.
- Oczywi?cie rozumiem, nie martw si? o niego jest w dobrych kopytkach. Dzi?kujemy za dostarczenie go do nas. A co z tob? bo nie wygl?dasz najlepiej? Mo?e te? potrzebujesz pomocy?
Jest do?? blada… to mo?e by? ci??a…
Avatar użytkownika
Nurse Redheart
Nadwrażliwy
 
Posty: 104
Dołączył(a): 15 lut 2012, o 21:58
Płeć: Nieustawiona

Re: Pokój piel?gniarek

Postprzez Nomiki » 22 mar 2012, o 18:15

-Nie wiem..mo?e po prostu boje si? o niego...-powiedzia?a.
-Mam nadzieje,?e nie jestem chora...przecie? nie mog?o mi si? nic sta?..jedynie mog?am si? przezi?bi?...przecie? nic mnie nie boli..-doda?a.
-Chocia?...nie najlepiej si? czuje..Wszystko po tym jak odesz?am..ach...trzeba zapomnie?..
Dzieci potrzebują miłości - szczególnie wtedy gdy na nią nie zasługują.
~Henry David Thoreau
Avatar użytkownika
Nomiki
Miłosnik przyrody
 
Posty: 536
Dołączył(a): 16 gru 2011, o 19:59
Lokalizacja:
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: <3
Uroczy Znaczek: Serduszka
Lubi: Wszystko.
Nie Lubi: Niczego.
Strach: Wszystko.
Stan: Panna~
Rasa: Pokem... jednorożec ^^'
Multikonto: NIE

Re: Pokój piel?gniarek

Postprzez Nurse Redheart » 23 mar 2012, o 02:11

Siostra widz?c reakcje ?ó?tej klaczy ju? wiedzia?a, ?e ta potrzebuje pocieszenia i szczerej rozmowy. Niestety Redheart zdawa?a sobie doskonale spraw? ?e jest tylko zwyk?? piel?gniark?. Tu potrzeba by?o specjalisty, potrzebowali Gaddavira.
- Wiesz kochana, my?l? ?e powinna? si? zg?osi? do pokoju 404. Tam na pewno otrzymasz pomoc, a ja je?li chcesz mog? w tym czasie sprawdzi? co z Michauem.
Redheart u?miecha?a si? chc?c doda? Nomiki otuchy.
Avatar użytkownika
Nurse Redheart
Nadwrażliwy
 
Posty: 104
Dołączył(a): 15 lut 2012, o 21:58
Płeć: Nieustawiona

Re: Pokój piel?gniarek

Postprzez Nomiki » 23 mar 2012, o 16:39

-404? No dobrze pójde tam-powiedzia?a nie b?d?c pewna po co w ogóle ma tam i??...
-Po co mam i?? do tej sali...nic mi nie jest..chyba...-pomy?la?a.
-Je?li by pani mog?a...wola?abym by? pewna, ?e nic mu nie jest...na pewno pod pani opiek? nic mu si? nie stanie...do widzenia-powiedzia?a i wysz?a do sali 404.

[zt]
Dzieci potrzebują miłości - szczególnie wtedy gdy na nią nie zasługują.
~Henry David Thoreau
Avatar użytkownika
Nomiki
Miłosnik przyrody
 
Posty: 536
Dołączył(a): 16 gru 2011, o 19:59
Lokalizacja:
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: <3
Uroczy Znaczek: Serduszka
Lubi: Wszystko.
Nie Lubi: Niczego.
Strach: Wszystko.
Stan: Panna~
Rasa: Pokem... jednorożec ^^'
Multikonto: NIE

Re: Pokój piel?gniarek

Postprzez Nurse Redheart » 26 mar 2012, o 02:09

- Do zobaczenia
Powiedzia?a po czym wolnym krokiem wysz?a z gabinetu. Swe kroki skierowa?a do sali numer jeden. Redheart dziwi?a si? czemu wszyscy woko?o ?miej? si? i mówi? o jakim? kucyku którego jaki? doktor kaza? "dog??bnie przebada?". Uzna?a, ?e to musi by? jaki? nowy ?art szpitalny. Teraz niestety nie mia?a czasu aby go pozna? tote? posz?a prosto do Michaua nie zaszczycaj?c roze?mianego stadka nawet d?u?szym spojrzeniem.

[zt]
Avatar użytkownika
Nurse Redheart
Nadwrażliwy
 
Posty: 104
Dołączył(a): 15 lut 2012, o 21:58
Płeć: Nieustawiona

Re: Pokój piel?gniarek

Postprzez Shadow Destyny » 25 kwi 2012, o 10:41

W pewnym momencie okna same si? zas?oni?y, ?wiat?a same zgas?y a powietrze dziwnie si? och?odzi?o. Jedynym co m?ci?o nienaturaln? cisz? by? chrz?st zbroi i dzwonienie metalowych, pordzewia?ych kó?ek kolczugi. Nik?e zielone ?wiat?o dwóch "oczu" widma roz?wietla?o najbli?sz? okolic?. Duch rozejrza? si? i magi? przywróci? cz??? ?wiat?a w pokoju. Widmo rozpar?o si? w najbli?szym krze?le i odkorkowa?o zakoszon? uprzednio z szafki z zaopatrzeniem butelk? czystego spirytusu aptecznego i przystawi? j? do miejsca gdzie powinny by? usta. Alkohol bezd?wi?cznie rozpocz?? sp?ywanie do wn?trza he?mu. Shadow z racji braku sta?ego miejsca zamieszkania, i osoby która mog?aby go wyrzuci? nie dzwoni?c uprzednio o pogromców duchów, zwyk? rozgaszcza? si? w cudzych fotelach. Poza tym lubi? ogl?da? jak uciekaj? przed nim w pop?ochu.
Avatar użytkownika
Shadow Destyny
Nadwrażliwy
 
Posty: 18
Dołączył(a): 29 gru 2011, o 14:55
Lokalizacja: Staliongrad
Płeć: Nieustawiona

Re: Pokój piel?gniarek

Postprzez Nurse Redheart » 17 cze 2012, o 10:51

Redheart wesz?a do pokoju, usiad?a na ?ó?ku i otar?a pot z czo?a. Tak wariackiego dnia od dawna nie prze?y?a, a przecie? on si? jeszcze nie sko?czy?! Z powodu zm?czenia nie zwróci?a uwagi na dziwne zachowanie przedmiotów w jej najbli?szym otoczeniu. W tej chwili ca?kowicie zajmowa?a j? sprawa brakuj?cych medykamentów oraz tego co b?dzie z chorymi.
- Mam nadziej?, ?e zdarzy si? cud - powiedzia?a i po?o?y?a si? aby odpocz?? przynajmniej przez chwil?.
Avatar użytkownika
Nurse Redheart
Nadwrażliwy
 
Posty: 104
Dołączył(a): 15 lut 2012, o 21:58
Płeć: Nieustawiona

Poprzednia strona

Powrót do Szpital

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron