Plac frontowy SugarCube Corner

To tutaj organizuje się największe przyjęcia w stylu Pinkie Pie! Wszystkie słodkości i wypieki równie? powstają właśnie tutaj. Można przyjść, zamówić sobie coś słodkiego na osłodę życia. Usiąść i chwilkę i odsapnąć.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, ReflexivoArco, Tali, Sal Ghatorr

Re: Plac frontowy SugarCube Corner

Postprzez Grinch » 28 maja 2012, o 21:34

Twój Kuzyn to Dark Mind - Odpowiedzia? G?os znajduj?cy w cz??ci ulicy okraszonej mrokiem. Jednak?e po chwili mówca si? okaza?. By? to br?zowy pegaz w mundurze Armii Equestri o pustynnym maskowaniu, wyró?nia? si? te? pilotówk? z emblematem wojskowym przedstawiaj?cego Or?a trzymaj?cego nó? wojskowy. Tu? po okazaniu ogier podszed? bli?ej Pirate, wzi?? oraz uca?owa? jej przednie kopytko.
Kapitan Grinch Peacemaker. Do us?ug Ma'am
Peacemaker po wypowiedzi u?miechn?? si? serdecznie w stron? pegaz, po czym odwróci? si? w stron? Casmira i Minda.
- Chce wiedzie? dok?d zmierzacie, i w jakim celu. Z racji panowania Wojny o Equestrie jest to do?? normalne pytanie, wi?c ?
Po pytaniu pegaz poklepa? pochw? w której spokojnie "spa?a" jego katana, nie chcia? jej u?ywa? a chyba nawet nie b?dzie musia?....
Avatar użytkownika
Grinch
Bitter - Sweet
 
Posty: 437
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:22
Płeć: Ogier
Stan: Beep Boop
Multikonto: NIE

Re: Plac frontowy SugarCube Corner

Postprzez Casimir » 28 maja 2012, o 22:26

- Pirate... Pami?tam to nasze... radosne dzieci?stwo... W sumie niektóre wyg?upy mo?na by i teraz powtórzy?, o tak... - powiedzia? do Pirate, odpalaj?c jej cygaro benzynow? zapalniczk? z dziwnym znaczkiem, wygrawerowanym na niej /patrz av/. Nast?pnie zobaczy? wojskowego... Pomimo tego, ?e oficjalnie sam jest jednym, nigdy nie uznawa? ich obecno?ci za dobry znak. Od razu przypomnia? mu si? Stalliongrad...
- Jam jest Casimir van Verdundensteen, mój towarzysz to Dark Mind, przybyli?my z wizyt? u naszej drogiej kuzynki, Pirate Watch... W ko?cu nasta?y trudne czasy a ja nie widzia?em jej od czasów mojego ?rebi?ctwa... - powiedzia? i skin?? g?ow? nieznanemu sobie ?o?nierzowi.
WS:21 BS:32 S:32 T:16 Per:38 Ag:32 Int:44 Fe:33 WP:48

+ 5 do wp za sesję Luny

There is no fun about making sence.
Obrazek
Avatar użytkownika
Casimir
Buntownik
 
Posty: 735
Dołączył(a): 24 mar 2012, o 22:48
Lokalizacja: sam nie wie
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: rebel
Uroczy Znaczek: Gwiazda Chaosu
Lubi: Chaos, bałagan, teatr, magię, alkohol, inne używki
Nie Lubi: Nadmiaru porządku, niesprawiedliwości
Strach: meduzy, nuda
Stan: plazma
Koneksje Rodzinne: Ojciec Yoru i wszystko, co za tym idzie.
Rasa: Jednorożec
Charakter: chaotyczny nietrzeźwy
Multikonto: NIE

Re: Plac frontowy SugarCube Corner

Postprzez Dark Mind » 29 maja 2012, o 12:58

Mind prowadzi? sobie spokojnie dialog ze swoj? kuzynk? i kuzynem, a? tu nagle z cienia wy?oni? si? kuvyk któtego szary jednoro?ec darzy? pi?kn? i szczer? nienawi?ci? czyli Grincha. Nie mine?a chwilka kiedy spostrzeg? stosunkowo du?y miecz który pegaz nami?tnie ?ciska? w kopytkach, a to mog?o oznacza? tylko k?opoty, ale Mind zrobi? ironiczny u?miech w jego stron? i w??czy? si? do dialogu.- O, witaj Grinch jak twoje ?eberka zros?y si??
HP:11
WS-30
BS-23
S-35
T-30
Per-28
Ag-28
Int-39
Fel-37
WP-43
Avatar użytkownika
Dark Mind
Wieloświadomy
 
Posty: 505
Dołączył(a): 7 sty 2012, o 12:33
Lokalizacja: ponyville
Płeć: Nieustawiona

Re: Plac frontowy SugarCube Corner

Postprzez Pirate Watch » 29 maja 2012, o 20:08

Pirate zaskoczy?o kolejne nag?e pojawienie si? nieznanego jej kuca. Na szcz??cie pegaz od razu wyja?ni? kim jest i z jakiej przyczyny si? pojawi?. Klacz by?a zaskoczona, ale odpowiedzia?a grzeczno?ci? na grzeczno??, nie do ko?ca szczerze :
- Mi?o mi. Nazywam si? Pirate Watch. U?miechn??a si?, dla zachowania pozorów grzeczno?ci. Zauwa?y?a reakcj? kuzyna na pojawienie si? Grincha, wi?c postanowi?a si? z nim obchodzi? ostro?nie. - Ja tu jestem przypadkowo. Có?, trudno to wyja?ni?, ale moja obecno?? tutaj jest nie do ko?ca planowana. tu, czyli na tym nieoficjalnym spotkaniu po cz??ci rodzinnym. Mogliby?my pozosta? sami? Próbowa?a jako? pozby? si? zb?dnego obserwatora, który troch? kr?powa? j? swoj? obecno?ci?...
Wypowied? Casimira zainteresowa?a j?. Chcia?a si? dowiedzie? czego? wi?cej:
- Do mnie? Bardzo si? ciesz?, ale czemu? Wybaczcie, ale mój mózg dzisiaj nie do ko?ca poprawnie pracuje. Ju? jest do?? pó?no, a ja w nocy nie spa?am specjalnie d?ugo... Powiedzia?a to przepraszaj?cym tonem. Ca?y czas jednak zastanawia?o j? zachowanie Darka. Czy?by Grinch by?, z jakiego? powodu, jego wrogiem? I nagle jej my?li pop?yn??y w zupe?nie innym kierunku... Zacz??a zastanawia? si?, co z Rose i Sunnym... Rose... Jak pi?knie to brzmi... A te jej oczy i grzywa... Musia?a ?licznie wygl?da? na motocyklu...
Bo tak na prawdę liczy się tylko wariat :D

Podziękowania Venatze za avka-prezent :3

Koneksje rodzinne: tutaj
Avatar użytkownika
Pirate Watch
Nadwrażliwy
 
Posty: 636
Dołączył(a): 7 kwi 2012, o 17:57
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Krawcowa
Uroczy Znaczek: Koło zębate i gogle steampunkowe
Lubi: Śnieg, łaskotki, szycie ubrań i Rose <3
Nie Lubi: Deszczu, rodziców i siostry
Strach: pająki?
Stan: W związku z Rose :3
Koneksje Rodzinne: Rozległe
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Plac frontowy SugarCube Corner

Postprzez Grinch » 30 maja 2012, o 17:13

Tak zros?y si?. Widz? ?e nie ma was za nic postawi? przed s?dem Equestrii. - Odpowiedzia? zgry?liwie pegaz po czym zacz?? przygotowa? si? do lotu.
B?d? mia? was na oku....szczególnie ciebie Mind. A teraz przepraszam, mam do za??twienia co? wa?nego
Grinch przygotowa? skrzyd?? do lotu i po prostu odlecia?.
//Musia?em z komórki pisa?
Avatar użytkownika
Grinch
Bitter - Sweet
 
Posty: 437
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:22
Płeć: Ogier
Stan: Beep Boop
Multikonto: NIE

Re: Plac frontowy SugarCube Corner

Postprzez Dark Mind » 30 maja 2012, o 20:08

Mind zdenerwowany na Grinch ju? mia? przygotowan? defensywe na jego atak jak to mia? w zwyczaju, a tu nagle takie rozczarowanie. Jednoro?ec jednak nie mia? zbyt wiele czasu na narzekanie gdy? w jego g?owie rozleg?o si? przera?aj?ce bicie dzwonu roz?amu które mia?o zwiastowa? zniszczenie cytadeli gdzie te? mie?ci?a si? wielebna lo?a. Z przera?eniem w oczch zwróci? si? do Casimira.- Szybko cho? cytadela runie musimy pomóc reszcie!- Powiedzia? i otworzy? portal za pomoc? magi chaosu i sma w niego wszed?.


z/t
HP:11
WS-30
BS-23
S-35
T-30
Per-28
Ag-28
Int-39
Fel-37
WP-43
Avatar użytkownika
Dark Mind
Wieloświadomy
 
Posty: 505
Dołączył(a): 7 sty 2012, o 12:33
Lokalizacja: ponyville
Płeć: Nieustawiona

Re: Plac frontowy SugarCube Corner

Postprzez Casimir » 30 maja 2012, o 22:40

Dzwon... Cytadela... Roz?am... Umys? Casimira, przyt?oczony zbyt du?? ilo?ci? szokuj?cych emocji naraz chwilowo si? przegrza?, co objawi?o si? wystrzeleniem kilku istkier dzikiej magii z jego rogu. Nie! Nie mo?e by?! Trzeba j?... RATOWA?! Postanowione, w imi? przenaj?wi?tszej Eris, postanowione. Nie ma co zwleka?!
- Wybacz Pirate, obowi?zki wzywaj?. Troje do teleportacji! - wykrzycza?, po czym znikn?? tak, jak si? pojawi?, pozostawiaj?c w powietrzu zapach ozonu i posmak ?elaza. On, oraz dwie z jego ja?ni teleportowa?y si? od razu a trzy pozosta?e, jako fantomy, spojrza?y po sobie i te? po chwili znikn??y, jednak ju? bez fajerwerków.

[z/t]
WS:21 BS:32 S:32 T:16 Per:38 Ag:32 Int:44 Fe:33 WP:48

+ 5 do wp za sesję Luny

There is no fun about making sence.
Obrazek
Avatar użytkownika
Casimir
Buntownik
 
Posty: 735
Dołączył(a): 24 mar 2012, o 22:48
Lokalizacja: sam nie wie
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: rebel
Uroczy Znaczek: Gwiazda Chaosu
Lubi: Chaos, bałagan, teatr, magię, alkohol, inne używki
Nie Lubi: Nadmiaru porządku, niesprawiedliwości
Strach: meduzy, nuda
Stan: plazma
Koneksje Rodzinne: Ojciec Yoru i wszystko, co za tym idzie.
Rasa: Jednorożec
Charakter: chaotyczny nietrzeźwy
Multikonto: NIE

Re: Plac frontowy SugarCube Corner

Postprzez Pirate Watch » 31 maja 2012, o 19:39

Pirate nagle zosta?a sama. Gwa?towne zachowanie jej kuzynów wyrwa?o j? z zadumy. Najpierw znikn?? nowo poznany Grinch, zaraz po nim Dark i Casimir. Przez chwil? sta?a os?upia?a i zdziwiona, po czym zdecydowa?a, ?e stanie w nocy przed Sugarcube Corner nie ma sensu, wi?c postanowi?a wróci? do domu swojego brata.
Po raz ostatni rozejrza?a si? dooko?a siebie, po czym zacz??a lecie? niespiesznie, spacerowym wr?cz tempem w kierunku obrze? miasta. Nie wiedzia?a co dok?adnie tam si? akurat dzieje, ale mia?a nadziej?, ?e Rose b?dzie tam jeszcze... Rose... Ta jej cudowna grzywa... Musia?a z ni? porozmawia? i tego by?a pewna. Odlatuj?c zerkn??a jeszcze raz przez rami?, po czym lecia?a dalej bez zastanowienia.

[z/t]
Bo tak na prawdę liczy się tylko wariat :D

Podziękowania Venatze za avka-prezent :3

Koneksje rodzinne: tutaj
Avatar użytkownika
Pirate Watch
Nadwrażliwy
 
Posty: 636
Dołączył(a): 7 kwi 2012, o 17:57
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Krawcowa
Uroczy Znaczek: Koło zębate i gogle steampunkowe
Lubi: Śnieg, łaskotki, szycie ubrań i Rose <3
Nie Lubi: Deszczu, rodziców i siostry
Strach: pająki?
Stan: W związku z Rose :3
Koneksje Rodzinne: Rozległe
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Plac frontowy SugarCube Corner

Postprzez SweetCandy » 18 lip 2012, o 18:03

Klacz ucieka?a w panice przed w jej mniemaniu z?ymi i strasznymi kucykami. Takie stwory widywa?a tylko w koszmarach... Nawet najstraszniejsze kucyki w jej biednej dzielnicy nie mog?y równa? si? z Zombie... Zacz??a traci? si?y. Obejrza?a si? za siebie czy nie biegn? za ni?. Na szcz??cie by?a bezpieczna. I poda?a fa?szywe imi?. To im cho? troch? utrudni poszukiwania gdyby takie planowali. Zatrzyma?a si? wreszcie a jej oczom ukaza? si? pi?kny... S?odki wr?cz dom. To by?o jak marzenie. By?a pewna ?e to cukiernia. Na chwil? z jej pyszczka znikn?? strach i smutek a pojawi? si? drobny u?miech. Ale ten znikn?? równie szybko jak si? pojawi?.
- Co ja teraz zrobi?... Nawet nie znam tego miejsca... Mo?e... Jak kto? b?dzie przechodzi? to si? spytam o jakie? miejsce gdzie mog?abym przeczeka?... - Pomy?la?a.
Avatar użytkownika
SweetCandy
Nadwrażliwy
 
Posty: 46
Dołączył(a): 16 lip 2012, o 19:52
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Cukiereczek
Uroczy Znaczek: brak
Lubi: Piec, cukierki, ciasteczka, wyroby słodkościowe
Nie Lubi: gorzkiego smaku, nieuprzejmych egoistycznych kucyków
Strach: Powrót do byłego miejsca zamieszkania
Stan: słodki
Koneksje Rodzinne: Zagubiona rodzina
Rasa: Jednorożec
Charakter: Praworządny dobry
Multikonto: TAK

Re: Plac frontowy SugarCube Corner

Postprzez Pinkie Pie » 18 lip 2012, o 18:39

Pinkie postanowi?a uda? si? do K?cika Kostki Cukru, ?eby... Zaraz, to przecie? Pinkie! Pinkie nigdy nie potrzebowa?a ?adnych powodów. Co? jednak musia?a tam robi?, prawda? Pewnie upiecze kilka babeczek albo ogromny tort... By?a coraz bli?ej znajomego budynku, z ka?dym skokiem jej oczom ukazywa?o si? wi?cej szczegó?ów, w tym malutka, smutna klaczka, pi?kne... Wró?! Co prosz?? Malutka i smutna klaczka? Smutna? Pinkamena Diane Pie nie mog?a pozwoli? na to, aby po ?wiecie chodzi?y istoty smutne i przygn?bione. Podbieg?a do drobnego, ró?owiutkiego jednoro?ca i zatrzepota?a powiekami, u?miechaj?c si? przy tym najprzyja?niej, jak tylko umia?a. Odpu?ci?a sobie piosenk? powitaln?, ?eby malucha nie sp?oszy? - mo?e Sweet by?a tak nie ?mia?a jak Fluttershy?
- Dlaczego masz tak? niewyra?n? mink??! - pisn??a Pinkie, zapominaj?c o tym, ?e nale?y si? przed... Ee, Pinkie nic nie nale?y i Pinkie nic nie powinna!
Obrazek
Avatar użytkownika
Pinkie Pie
Nadwrażliwy
 
Posty: 48
Dołączył(a): 1 sty 2012, o 18:27
Lokalizacja: Okolice Ponyville
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Element śmiechu
Uroczy Znaczek: trzy baloniki
Lubi: Babeczki , Przyjęcia , Przyjaciół , Gummy'ego , Poznawanie nowych kucyków ,
Czekoladę , Rozweselać inne kucyki
Strach: Samotność i opuszczenie przez przyjaciół.
Stan: panna
Rasa: kucyk ziemny
Charakter: chaotyczny dobry
Multikonto: TAK

Re: Plac frontowy SugarCube Corner

Postprzez SweetCandy » 18 lip 2012, o 18:52

Gdy si? tak rozgl?da?a za kimkolwiek ujrza?a w oddali jakiego? ró?owego skacz?cego kucyka. Gdy by?a ju? bli?ej zauwa?y?a ?e to klacz oraz ?e ona przygl?da si? ma?ej Sweet. Nagle zacz??a robi? dziwne miny. Zaczynaj?c od zastanawiania si? poprzez smutek a? do wielkiego szerokiego u?miechu. By? to do?? zabawny widok przez co Candy by?a ju? odrobin? mniej smutna. Nagle ta ró?owa klacz znalaz?a si? przed ni?. Wyra?nie by?a bardzo pozytywnie nastawiona. Takie kucyki mog? szybko budzi? zaufanie ale Sweet wola?a by? ostro?na.
- Em... Szczerze? Zupe?nie nie wiem gdzie jestem oraz w?a?nie... - Po jej policzku sp?yn??a ?za której ma?a nie potrafi?a powstrzyma?. Opu?ci?a wzrok. - Straci?am rodzin?... Nie wiem gdzie s?... Podczas podró?y wypad?am z wozu i zemdla?am a jako ?e jestem jedn? z kilkunastu ?rebaków nie zauwa?yli ?e wypad?am bo zajmowali si? m?odszymi... Teraz nie mam dachu nad g?ow? i ?adnej bliskiej mi osoby...
Sweet znowu si? rozp?aka?a ale by? to cichy p?acz jak jej ka?dy zreszt?. Spojrza?a si? swoimi zeszklonymi oczkami na du?? klacz. P?acz by? niekontrolowany ale na pewno wzbudzi wspó?czucie i mo?e jej zagwarantowa? dach nad g?ow?.
Avatar użytkownika
SweetCandy
Nadwrażliwy
 
Posty: 46
Dołączył(a): 16 lip 2012, o 19:52
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Cukiereczek
Uroczy Znaczek: brak
Lubi: Piec, cukierki, ciasteczka, wyroby słodkościowe
Nie Lubi: gorzkiego smaku, nieuprzejmych egoistycznych kucyków
Strach: Powrót do byłego miejsca zamieszkania
Stan: słodki
Koneksje Rodzinne: Zagubiona rodzina
Rasa: Jednorożec
Charakter: Praworządny dobry
Multikonto: TAK

Re: Plac frontowy SugarCube Corner

Postprzez Pinkie Pie » 18 lip 2012, o 19:02

Pinkie, która zwykle nie martwi?a si?, w?a?nie si? zmartwi?a. Teraz si? zmartwi?a. Otar?a malutkiej klaczce ?ezki.
- Och, spokojnie! Czyli jeste? tu nowa?! Wiedzia?am, ?e jeste? nowa, znam ka?deeeego w Ponyville, a je?li nie znam, to znaczy, ?e jest nowy, wi?c skoro ci? nie znam, to znaczy, ?e jeste? tu nowa, wi?c trzeba to zmieni?, dlatego nie martw si?, twoja nowa najlepsza przyjació?ka Pinkie Pie jest tutaj i ci pomo?e! - krzykn??a podekscytowana Pinkie. By?a mistrzyni? je?li chodzi o pocieszanie kucyków, a ta zdolno?? by?a teraz potrzebna. - Och, wypad?a?? Nie martw si?, twoja rodzina na pewno zacznie ci? szuka?! Zamieszka? mo?esz u mnie, och, my?l?, ?e pan i pani Cake si? zgodz?! Och, ich pewnie te? nie znasz, ale nie szkodzi, poka?? ci caluuuutkie Ponyville! O, i poznam ci? z moimi przyjació?kami! B?dziemy si? ?wietnie bawi?! - Pinkie rozbryka?a si? na dobre. Skaka?a teraz dooko?a Candy, zachowuj?c si? zupe?nie jak ma?e dziecko. - No ju?, nie p?acz! O, mam ?wietny pomys?! Musisz by? baaaaardzo, ale to baaardzo baaardzo g?odna! Co powiedzia?aby? na wspólne pieczenie babeczek?! Albo ciast?! Nie b?dziemy przecie? tak sta? na dworze! - zachichota?a.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pinkie Pie
Nadwrażliwy
 
Posty: 48
Dołączył(a): 1 sty 2012, o 18:27
Lokalizacja: Okolice Ponyville
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Element śmiechu
Uroczy Znaczek: trzy baloniki
Lubi: Babeczki , Przyjęcia , Przyjaciół , Gummy'ego , Poznawanie nowych kucyków ,
Czekoladę , Rozweselać inne kucyki
Strach: Samotność i opuszczenie przez przyjaciół.
Stan: panna
Rasa: kucyk ziemny
Charakter: chaotyczny dobry
Multikonto: TAK

Re: Plac frontowy SugarCube Corner

Postprzez SweetCandy » 18 lip 2012, o 19:20

Sam styl bycia od razu poprawia? humor. Tak... Ta klacz na pewno jest godna zaufania. Nikt nie jest w stanie tak dobrze udawa? rado??, ch?? przyja?ni oraz zabawy i szerzenia szcz??cia. Sweet jak ma?e dziecko p?acz?ce z g?odu uspokoi?a si? jak gdyby wreszcie dosta?a upragnion? butelk? z mlekiem. Spojrza?a si? na Pinkie ze s?odziutkim u?mieszkiem (Patrz avatar). W jej serduszku pojawi?a si? nadzieja na lepsze jutro. Na now? ?wietn? opiekunk? i przyjació?k? która b?dzie umia?a cho? w malutkim stopniu wype?ni? pustk? w jej sercu. Zw?aszcza ?e bardzo przypomina?a jedn? z sióstr sweet.
- Jestem pewna ?e b?dziesz ?wietn? przyjació?k? Pinkie. - Powiedzia?a weso?o - Jestem... Jestem SweetCandy i... Dzi?kuj? Ci bardzo...
Odruchowo poczu?a potrzeb? zaspokojenia swego pragnienia dotyku kogo? bliskiego. Po prostu rzuci?a si? na ró?ow? klacz wtulaj?c si? w ni? i ocieraj?c pyszczkiem Gdy us?ysza?a wie?ci o jedzeniu... A zw?aszcza o takim jedzeniu rozradowa?a si? tak bardzo ?e sama zacz??a skaka? jak Pinkie Pie po okolicy.
- Nawet nie wiesz od jak dawna marzy?am by cho?by spróbowa? jakiej? s?odyczy! -Krzykn??a rado?nie
Avatar użytkownika
SweetCandy
Nadwrażliwy
 
Posty: 46
Dołączył(a): 16 lip 2012, o 19:52
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Cukiereczek
Uroczy Znaczek: brak
Lubi: Piec, cukierki, ciasteczka, wyroby słodkościowe
Nie Lubi: gorzkiego smaku, nieuprzejmych egoistycznych kucyków
Strach: Powrót do byłego miejsca zamieszkania
Stan: słodki
Koneksje Rodzinne: Zagubiona rodzina
Rasa: Jednorożec
Charakter: Praworządny dobry
Multikonto: TAK

Re: Plac frontowy SugarCube Corner

Postprzez Pinkie Pie » 18 lip 2012, o 19:32

Pinkie odwzajemni?a u?cisk. Niezmiernie si? cieszy?a z powodu uzyskania nowej przyjació?ki i przywrócenia u?miechu kolejnej osobie. Gdy ju? si? "wytuli?y", Pinkie postawi?a klaczk? na ziemi i chwyci?a j? za kopytko.
- Sweet Candy? Ooo, ?liczne imi?! - zawo?a?a Pinkie. - Och, wi?c nie ma na co czeka?! Chod?my! - zawo?a?a rado?nie i poci?gn??a malucha w stron? cukierni, wkrótce znikaj?c w jej wn?trzu.

[zt] - dla mi? i dla Sweet. Sweet, nie musisz si? raczej z tego tematu "wyzetewowywa?", ale je?li chcesz co? tu jeszcze napisa? - droga wolna! teraz ja napisz? w temacie "Kuchnia", tylko go wcze?niej stworz?. :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Pinkie Pie
Nadwrażliwy
 
Posty: 48
Dołączył(a): 1 sty 2012, o 18:27
Lokalizacja: Okolice Ponyville
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Element śmiechu
Uroczy Znaczek: trzy baloniki
Lubi: Babeczki , Przyjęcia , Przyjaciół , Gummy'ego , Poznawanie nowych kucyków ,
Czekoladę , Rozweselać inne kucyki
Strach: Samotność i opuszczenie przez przyjaciół.
Stan: panna
Rasa: kucyk ziemny
Charakter: chaotyczny dobry
Multikonto: TAK

Poprzednia strona

Powrót do Sugarcube Corner

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron