Główny pokój.

Butik prowadzony przez najwybitniejsza projektantkę mody w ca?ej Equestrii. Rairity pracuje tutaj w pocie czoła nad stworzeniem najpiękniejszy strojów na całym świecie!

Moderatorzy: Kojira, Reetmine, ReflexivoArco, Tali, QuietWord, Sal Ghatorr

Re: Główny pokój.

Postprzez Rarity » 12 gru 2012, o 14:56

- Och, ależ wiem, że jest bardzo zapatrzony i że ma grzeszne myśli w moim pobliżu. To ogier i do tego ma wyrafinowany gust. A poza tym że czuję do niego sympatię, uwielbiam patrzeć jak się kłopota i gubi, kiedy zalotnie na niego spojrzę lub pogładzę mu kopytko. Mięknie od razu, mówię ci. Ale nie mam zamiaru tego wykorzystywać. Jest przed ślubem, nie chcę mu namieszać. Póki co to tylko koleżeństwo.

Uśmiechnęła się, nalała jeszcze herbatki i sobie i przyjaciółce, choć ta druga bardzo mało wypiła, i tym razem przyzwała też magicznie z kredensu marki Cadance, najnowszego szyku mody wśród mebli, biszkopciki i ciasteczka z czekoladą. Troszkę kalorii żadnej z nich nie zaszkodzi, zrzucą je w saunie w SPA.

- I nie przejmuj się zbytnio ogierami. Mają proste umysły, choc skomplikowane i ciekawe charaktery. Jeżeli podejdziesz do niego na chłodno, lecz z sympatią, na pewno chociaż się zaprzyjaźnicie, albo przynajmniej będziesz wiedzieć, że to nie jest "ten ktoś" i się razem przeprosicie. To naturalna kolej rzeczy, nie ma co od tego uciekać.
Avatar użytkownika
Rarity
Nadwrażliwy
 
Posty: 196
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 21:22
Lokalizacja: Ponyville
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Pierwsza Dama
Uroczy Znaczek: Trzy niebieskie Diamenciki
Lubi: Modę, Elitę, Błyskotki, Wyszukanie
Nie Lubi: Zbirów, niewychowanych kucyków, braku higieny.
Strach: Utrata przyjaciółek, siostry, Rodziny
Stan: Klacz Zamężna
Koneksje Rodzinne: Gniewomir - Mąż
Sweetie Belle - Siostra
Rasa: Jednoróżka
Charakter: Hojny
Multikonto: TAK

Re: Główny pokój.

Postprzez Fluttershy » 14 gru 2012, o 11:24

-Hm... może i masz rację.-Powiedziała w końcu pegazica, która zaczęła delikatnie maczać biszkopcik w herbacie. Była już całkiem uspokojona i nawet cieszyła się, że nie wpadła na Rarity przy okazji pierwszego szoku, bo wtedy by dopiero miała się czego wstydzić przed przyjaciółką. Spotkanie obcego ogiera jednak w miarę ją uspokoiło, by nie okazywać aż tak gwałtownie swoich emocji.
-Wiesz, trochę mnie sprawa z Angelem rozregulowała, to było dość... ciężkie przeżycie.-Powiedziała, po czym uniosła nasiąknięty biszkopcik z czekoladą i zaczęła go powoli skubać w swoim tempie.
Avatar użytkownika
Fluttershy
Miłosnik przyrody
 
Posty: 184
Dołączył(a): 12 gru 2011, o 21:52
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Motylki
Lubi: Być miłą, małe smoki, przyjaciół, zwierzątka, jak jest spokojnie, oraz kiedy nie ma kontaktu z czymś strasznym
Strach: Właściwie to prawie wszystkiego się boi...
Stan: Panna
Rasa: Pegaz
Multikonto: NIE

Re: Główny pokój.

Postprzez Rarity » 14 gru 2012, o 14:47

- Z Angelem? Ale jaka ciężka sprawa? Coś się stało twojemu króliczkowi?

Powiedziała z przejęciem. Wiedziała, że gdyby coś mu się stało, Fluttershy by się z tego nie podniosła.

- Opowiedz mi szybko co i jak, kochanie!

Wykrzyknęła i położyła uskajające kopytko na jej kopytku.
Avatar użytkownika
Rarity
Nadwrażliwy
 
Posty: 196
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 21:22
Lokalizacja: Ponyville
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Pierwsza Dama
Uroczy Znaczek: Trzy niebieskie Diamenciki
Lubi: Modę, Elitę, Błyskotki, Wyszukanie
Nie Lubi: Zbirów, niewychowanych kucyków, braku higieny.
Strach: Utrata przyjaciółek, siostry, Rodziny
Stan: Klacz Zamężna
Koneksje Rodzinne: Gniewomir - Mąż
Sweetie Belle - Siostra
Rasa: Jednoróżka
Charakter: Hojny
Multikonto: TAK

Re: Główny pokój.

Postprzez Fluttershy » 14 gru 2012, o 15:13

-Króliczkowi?-Zapytała się nagle dość zaskoczona reakcją Rarity na to że mówiła o Angelu. Dość szybko zorientowała się o co chodzi i uśmiechnęła się zakłopotana, po czym chwyciła jej kopytko uspokajająco.
-Nie, z moim kochanym króliczkiem wszystko w porządku. Chodzi mi o Valora Angela, taki dość oryginalny jednorożec... Można powiedzieć, że byliśmy nawet blisko. Ale... doszło do pewnego kwasu i po prostu skończyliśmy znajomość, dłużej go nie widziałam.-Powiedziała, po czym upiła więcej herbaty i zagryzła zaraz herbatnikiem.
Avatar użytkownika
Fluttershy
Miłosnik przyrody
 
Posty: 184
Dołączył(a): 12 gru 2011, o 21:52
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Motylki
Lubi: Być miłą, małe smoki, przyjaciół, zwierzątka, jak jest spokojnie, oraz kiedy nie ma kontaktu z czymś strasznym
Strach: Właściwie to prawie wszystkiego się boi...
Stan: Panna
Rasa: Pegaz
Multikonto: NIE

Re: Główny pokój.

Postprzez Rarity » 14 gru 2012, o 15:44

- Jeżeli nastał, jak to nazwałas, kwas, to może i dobrze? Widać nie był wart twoich uczuć. Przeminęło z wiatrem. Dobrze, że zanim zdażył cię skrzywdzić. Drań.

Och, jak ona szybko potrafiła wydawać osądy na obce jej kucyki. Ucieszyła się z tego, iż Fluttershy ją uspakajała. Pomimo niskej estymy, Fluttershy stawała się coraz bardziej asertywną i śmiałą klacza i wychodziło jej to na zdrowie.

- Nie przejmuj się tamtym głupcem. Z twoim ciałem, urodą i inteligencją, możesz mieć każdego, a ten którego wybierzesz, będzie największym szczęściarzem na świecie.

Pochwaliła ją szczodrze.
Avatar użytkownika
Rarity
Nadwrażliwy
 
Posty: 196
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 21:22
Lokalizacja: Ponyville
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Pierwsza Dama
Uroczy Znaczek: Trzy niebieskie Diamenciki
Lubi: Modę, Elitę, Błyskotki, Wyszukanie
Nie Lubi: Zbirów, niewychowanych kucyków, braku higieny.
Strach: Utrata przyjaciółek, siostry, Rodziny
Stan: Klacz Zamężna
Koneksje Rodzinne: Gniewomir - Mąż
Sweetie Belle - Siostra
Rasa: Jednoróżka
Charakter: Hojny
Multikonto: TAK

Re: Główny pokój.

Postprzez Fluttershy » 14 gru 2012, o 19:00

-Tak, zanim zdążył mnie skrzywdzić...-Powtórzyła za nią, po czym zjadła kolejnego biszkopcika i dopiła resztę herbaty. Miło było posiedzieć z przyjaciółką, zwłaszcza że można było sobie pogadać chociaż jakoś nie potrafiła po prostu plotkować, czy gadać o głupotach. Zazdrościła trochę tego innym klaczom, ciężko było utrzymywać kontakty z innymi jak się miało z tym trudności. Zaczerwieniła się słysząc komplementy tyczące się jej osoby, zawsze jakoś miała i problemy z uwierzeniem w nie i niezbyt potrafiła ich słuchać przez własną skromność.
-Rarity, powiedziałabym to raczej o tobie. Jesteś przepiękną jednorożką, a ja po prostu pegazicą. Tylko nie przypominaj mi tamtego epizodu, gdy dzięki tobie byłam modelką. Czasem i to niektórym się przypomni i to się robi trochę problematyczne.-Powiedziała, po czym zachichotała cicho na końcu. Teraz to wydawało się być znacznie śmieszniejsze niż niegdyś.
Avatar użytkownika
Fluttershy
Miłosnik przyrody
 
Posty: 184
Dołączył(a): 12 gru 2011, o 21:52
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Motylki
Lubi: Być miłą, małe smoki, przyjaciół, zwierzątka, jak jest spokojnie, oraz kiedy nie ma kontaktu z czymś strasznym
Strach: Właściwie to prawie wszystkiego się boi...
Stan: Panna
Rasa: Pegaz
Multikonto: NIE

Re: Główny pokój.

Postprzez Rarity » 16 gru 2012, o 10:11

- Nie mów "po prostu pegazicą". Nie wolno ci nigdy wątpić w swoje piękno. Jesteś śliczna, czysta, zadbana, i o świetnej sylwetce. Wiesz ile ogierów się za tobą ogląda jak idziemy do SPA albo na zakupy? Czasami patrzą bardziej pożądliwie na ciebie niż na mnie, co, nie obraź się, przyprawia mnie o małą zazdrość. Mleka?

Spytała, gdy nalała do swojej herbatki troszkę mleka. Miała ochotę na bawarkę. Garnuszek z mlekiem zawisł w powietrzu gdy Rarity spróbowała swojego nowopowstałego napoju.

- Mmmmm... Niesamowity smak.
Avatar użytkownika
Rarity
Nadwrażliwy
 
Posty: 196
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 21:22
Lokalizacja: Ponyville
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Pierwsza Dama
Uroczy Znaczek: Trzy niebieskie Diamenciki
Lubi: Modę, Elitę, Błyskotki, Wyszukanie
Nie Lubi: Zbirów, niewychowanych kucyków, braku higieny.
Strach: Utrata przyjaciółek, siostry, Rodziny
Stan: Klacz Zamężna
Koneksje Rodzinne: Gniewomir - Mąż
Sweetie Belle - Siostra
Rasa: Jednoróżka
Charakter: Hojny
Multikonto: TAK

Re: Główny pokój.

Postprzez Fluttershy » 16 gru 2012, o 10:20

-Och, ale ja naprawdę nie chciałam cię przyprawiać o zazdrość, to wszystko jakoś tak zawsze samo wychodzi.-Powiedziała, w miarę możliwości ukrywając lekkie zakłopotanie. Uśmiechnęła się delikatnie i pokręciła głową na propozycję tyczącą się mleka. Mimo tego że zdawałoby się że ona wcale nie musi dbać o figurę i wygląd aż tak bardzo, to te wszystkie wysiłki by wyglądać tak a nie inaczej podejmowała automatycznie, nie musząc się zastanawiać nad tym.
-Dawno nie byłyśmy w spa...-westchnęła.
Avatar użytkownika
Fluttershy
Miłosnik przyrody
 
Posty: 184
Dołączył(a): 12 gru 2011, o 21:52
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Motylki
Lubi: Być miłą, małe smoki, przyjaciół, zwierzątka, jak jest spokojnie, oraz kiedy nie ma kontaktu z czymś strasznym
Strach: Właściwie to prawie wszystkiego się boi...
Stan: Panna
Rasa: Pegaz
Multikonto: NIE

Re: Główny pokój.

Postprzez Rarity » 16 gru 2012, o 10:55

- Koniecznie musimy się przejść, kochanie. Moje kopytka też już dawno nie zaznały hooficure'u.

Ucieszyłą się i znów położyła na potwierdzenie swoje kopytko na jej, i poklepała je.

- Dawno już tak nie rozmawiałyśmy. Tęskniłam za tym. Też, od czasów sprawy z Przewrotem Canterlockim i tymi Heroldami, nie widziałam praktycznie żadnej z moich przyjaciółek... Nie wiesz co u reszty?
Avatar użytkownika
Rarity
Nadwrażliwy
 
Posty: 196
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 21:22
Lokalizacja: Ponyville
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Pierwsza Dama
Uroczy Znaczek: Trzy niebieskie Diamenciki
Lubi: Modę, Elitę, Błyskotki, Wyszukanie
Nie Lubi: Zbirów, niewychowanych kucyków, braku higieny.
Strach: Utrata przyjaciółek, siostry, Rodziny
Stan: Klacz Zamężna
Koneksje Rodzinne: Gniewomir - Mąż
Sweetie Belle - Siostra
Rasa: Jednoróżka
Charakter: Hojny
Multikonto: TAK

Re: Główny pokój.

Postprzez Fluttershy » 16 gru 2012, o 11:26

-Na pewno wkrótce się przejdziemy, niestety na razie będę trochę zajęta. Spotkanie również mi trochę czasu zabierze, więc raczej nie dziś i nie jutro. Ale postaramy się znaleźć wspólny termin na ten wypad.-Powiedziała klacz i westchnęła głośniej. Została poruszona kwestia przyjaciółek. Zasmuciła się nieco.
-Wiesz, nie widziałam od dawna żadnej z nich. W sumie nie wiem co z Rainbow, Pinkie, Twilight... Applejack podobno gdzieś wypłynęła daleko, co jest dość niezwykłe. Kucyk ziemny na statku, mam wrażenie że nie polubi choroby morskiej.
Avatar użytkownika
Fluttershy
Miłosnik przyrody
 
Posty: 184
Dołączył(a): 12 gru 2011, o 21:52
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Motylki
Lubi: Być miłą, małe smoki, przyjaciół, zwierzątka, jak jest spokojnie, oraz kiedy nie ma kontaktu z czymś strasznym
Strach: Właściwie to prawie wszystkiego się boi...
Stan: Panna
Rasa: Pegaz
Multikonto: NIE

Re: Główny pokój.

Postprzez Rarity » 16 gru 2012, o 11:56

- Pewnie nie... Miło się rozmawiało, Fluttershy, ale muszę niestety zrobić jeszcze zakupy na kolację a Black pewnie niedługo skończy robotę.

Sprowadziła przyjaciółkę na dół i ubrała się w szaliczek, bardzo stylowy. Otwarła przyjaciółce drzwi i sama też w niej stanęła.

- Black, wychodzę na zakupy. Jeżeli skończysz przed moim przyjściem, zamknij na klucz i wystaw kartkę "zaraz wracam".

Pożegnała się z pracownikiem i wyszła.

[z/t]
Avatar użytkownika
Rarity
Nadwrażliwy
 
Posty: 196
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 21:22
Lokalizacja: Ponyville
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Pierwsza Dama
Uroczy Znaczek: Trzy niebieskie Diamenciki
Lubi: Modę, Elitę, Błyskotki, Wyszukanie
Nie Lubi: Zbirów, niewychowanych kucyków, braku higieny.
Strach: Utrata przyjaciółek, siostry, Rodziny
Stan: Klacz Zamężna
Koneksje Rodzinne: Gniewomir - Mąż
Sweetie Belle - Siostra
Rasa: Jednoróżka
Charakter: Hojny
Multikonto: TAK

Re: Główny pokój.

Postprzez Fluttershy » 16 gru 2012, o 18:04

-Oh, ja mam trochę do załatwienia i do przygotowania... Jeszcze się spotkamy, opowiem ci na pewno wszystko co cię będzie interesowało.-Powiedziała żółta klacz uśmiechając się do jednorożki.-Do zobaczenia Black, miłęj pracy.-Powiedziała do czarnego ogiera, po czym powoli wyleciała z butiku.

[zt]
Avatar użytkownika
Fluttershy
Miłosnik przyrody
 
Posty: 184
Dołączył(a): 12 gru 2011, o 21:52
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Motylki
Lubi: Być miłą, małe smoki, przyjaciół, zwierzątka, jak jest spokojnie, oraz kiedy nie ma kontaktu z czymś strasznym
Strach: Właściwie to prawie wszystkiego się boi...
Stan: Panna
Rasa: Pegaz
Multikonto: NIE

Re: Główny pokój.

Postprzez Black_Gallant » 17 gru 2012, o 14:57

Black skończył spokojnie swoją pracę i zgodnie z życzeniem szefowej zamknął butik i wystawił kartkę "Zaraz Wracam" i ruszył w sobie znanym kierunku. Dzień był jeszcze młody, trzeba coś porobić, np przygotować Restaurację...

[z/t]
Incompetence, breeds even more incompetence
- Megatron


WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....46....47...39......25....38....33....42.... 28....13
Avatar użytkownika
Black_Gallant
Upadły Anioł
 
Posty: 914
Dołączył(a): 22 paź 2011, o 08:58
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pierwszy Elegant
Uroczy Znaczek: Cylinder
Lubi: Modę, Swoje mankiety
Nie Lubi: Rażącego braku higieny, złego wychowania.
Strach: Wielki Magiel
Stan: W związku z Bright Beer
Koneksje Rodzinne: Shiny Masquarade - Brat
Tali - Siostra
Silent Grass - Biologiczny Ojciec.
Vermouth - Syn.
Haramu - Córka
Bright Beer - Przyszła żona.
Poza tym, wychowany jako sierota.
Rasa: Ziemny
Charakter: Własny
Multikonto: NIE

Re: Główny pokój.

Postprzez Rarity » 17 gru 2012, o 15:09

Rarity ponownie otwarła butik i z zaskoczeniem stwierdziła, że Black skończyl zamówienia które juz od dwóch tygodni nie były nawet tknięte jej igłą i nicią. Z zadowoleniem podeszła do przygotowanego wczesniej akwarium. Wciąż nie kupiła rybek, ale teraz juz jedna była na podkopyciu. Z uśmiechem włączyła grzałkę wody i kostkę filtrującą, i przysunęła magiczną kulę z wodą Gniewomira do krawędzi.

- Chcesz sam wskoczyć, Gniewku, czy mam cię przelać do środka?

Zapytała czule.
Avatar użytkownika
Rarity
Nadwrażliwy
 
Posty: 196
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 21:22
Lokalizacja: Ponyville
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Pierwsza Dama
Uroczy Znaczek: Trzy niebieskie Diamenciki
Lubi: Modę, Elitę, Błyskotki, Wyszukanie
Nie Lubi: Zbirów, niewychowanych kucyków, braku higieny.
Strach: Utrata przyjaciółek, siostry, Rodziny
Stan: Klacz Zamężna
Koneksje Rodzinne: Gniewomir - Mąż
Sweetie Belle - Siostra
Rasa: Jednoróżka
Charakter: Hojny
Multikonto: TAK

Re: Główny pokój.

Postprzez Gniewomir » 18 gru 2012, o 09:37

Zainteresowany cały otoczeniem dorsz podpłynął do krawędzi i zwinnym ruchem wślizgnął się do akwarium. Było to dla niego interesujące miejsce, a woda miała przyjemny dla niego smak i miłą dla jego łusek temperaturę.

- Dziękuję Piękny Brylanciku, woda jest wyśmienita. - odpowiedział telepatycznie, zapominając się, że jest już w wodzie. Spojrzał od razu na Rarity, miała uroczą twarzyczkę, szczególnie gdy dbała o niego z czułością.
Avatar użytkownika
Gniewomir
Nadwrażliwy
 
Posty: 142
Dołączył(a): 13 lip 2012, o 13:54
Płeć: Nieustawiona
Stan: .
Multikonto: NIE

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Carousel Boutique

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron