Główny pokój.

Butik prowadzony przez najwybitniejsza projektantkę mody w ca?ej Equestrii. Rairity pracuje tutaj w pocie czoła nad stworzeniem najpiękniejszy strojów na całym świecie!

Moderatorzy: Kojira, Reetmine, ReflexivoArco, Tali, QuietWord, Sal Ghatorr

Re: G?ówny pokój.

Postprzez Black_Gallant » 19 lut 2012, o 22:23

Gallant spojrza? na kuca z mieszank? szacunku do si?y i z?o?ci. Nie usz?o jego uszom to, ?e planowa? zbombardowa? sierociniec.

- Przyszli?my negocjowa?, prosz? pana. I spróbowa? pomóc wam dwóm si? dogada?. Wiem ?e b?d? tego potem ?a?owa?, ale negocjatorem b?dzie nasz pan kapitan.

Uk?oni? si? i da? przej?? do przodu piratowi.

- Chcieliby?my by?cie oboje z Shinym doszli do porozumienia i si? uspokoili.

Po czym stan?? pewnie za Silentem.
Incompetence, breeds even more incompetence
- Megatron


WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....46....47...39......25....38....33....42.... 28....13
Avatar użytkownika
Black_Gallant
Upadły Anioł
 
Posty: 914
Dołączył(a): 22 paź 2011, o 08:58
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pierwszy Elegant
Uroczy Znaczek: Cylinder
Lubi: Modę, Swoje mankiety
Nie Lubi: Rażącego braku higieny, złego wychowania.
Strach: Wielki Magiel
Stan: W związku z Bright Beer
Koneksje Rodzinne: Shiny Masquarade - Brat
Tali - Siostra
Silent Grass - Biologiczny Ojciec.
Vermouth - Syn.
Haramu - Córka
Bright Beer - Przyszła żona.
Poza tym, wychowany jako sierota.
Rasa: Ziemny
Charakter: Własny
Multikonto: NIE

Re: G?ówny pokój.

Postprzez SilentGrass » 19 lut 2012, o 23:51

Pirat raz nonszalancko face'hoofn?? sobie patrz?c na Gallanta i jego podej?ciem do rozwi?zywania sprawy. Ciekawe jaki frajer musia? sp?odzi? co? takiego... No nie wa?ne...
Pirat poczeka? a? Gallant sko?czy swoje szczeniackie pro?by i twardym g?osem poprawi? ogiera.
- Tu nie chodzi o to co my zrobimy... A raczej o to co ty chcesz zrobi?, co chcesz osi?gn?? i dlaczego mi Ci na to nie pozwolimy.
Pirat u?miechn?? si?, a jeden zagubiony promyk s?o?ca uderzy? w jego z?by co uwidoczni?o si? b?yskiem.
22:26:34 Tomek: Ja tylko wymyślam sytuację, nikogo do niczego nie zmuszam. Jeżeli ktoś posłucha się mojej absurdalnej sugestii to jego wola. Tylko że niektórzy nie łapią tego, że zawsze daję im wybór...

Obrazek
Obrazek

36-23-26-24-36-34-36-35-9001
WS BS S T PER AG INT FEL HP
Avatar użytkownika
SilentGrass
Pirat
 
Posty: 408
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 23:35
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pirat!
Uroczy Znaczek: Butelka rumu świetnej marki "XXX"
Lubi: Rum!
Nie Lubi: Jak nie ma rumu .-.
Strach: Kidy pije coś innego niż rum!
Stan: Całkiem radośnie pijany z klaczą zwaną Sal
Koneksje Rodzinne: Jest ojcem forum.
Rasa: Pirat.
Charakter: Zależy od stanu upojenia.
Multikonto: NIE

Re: G?ówny pokój.

Postprzez Mistrz Gry » 20 lut 2012, o 00:01

Dim patrzy? si? z pogard? na Gallanta, ju? chcia? pos?a? mu kulk? z armatki ale do akcji wkroczy? pirat.
Zaintrygowany jego postaw? postanowi? si? wstrzyma? z rozstrzelaniem niechcianych go?ci.
- Co ja chc?? HA! To proste... Sam powiniene? to wiedzie?, gdyby? nie wiedzia? pewnie nawet by? tu nie przyszed?.
Spojrza? na Gallanta i postanowi? doda?.
- Ale skoro nie wszyscy tu obecni s? na tyle chwytliwi ?eby to za?apa?... Chc? w?adzy! Tak? zwyczajn?, prost? w?adz? nad tym cia?em. Chc? aby ten frajer po drugiej stornie przesta? si? broni? i ?eby sam poczu? jak to jest by? wi?zionym w umy?le.
Powiedzia? i wyci?gn?? z czapki niewielk? fajk?. Podpali? j? i od razu zacz??y si? unosi? z niej k??by dymu w kszta?cie ma?ych zwierz?tek domowych i maszyn rolniczych.
Avatar użytkownika
Mistrz Gry
Nadwrażliwy
 
Posty: 120
Dołączył(a): 30 gru 2011, o 00:07
Lokalizacja: ZEWSZĄD
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Bóg
Uroczy Znaczek: KAŻDY
Lubi: WSZYSTKO
Nie Lubi: WSZYSTKIEGO
Strach: NICZEGO
Stan: W TRÓJCY
Koneksje Rodzinne: JEDEN MESJASZ
Rasa: BOSKA
Charakter: BOSKI
Multikonto: NIE

Re: G?ówny pokój.

Postprzez Black_Gallant » 20 lut 2012, o 22:30

Gallant by? zniesmaczony zachowaniem alter-ego Shiny'ego. To by? po prostu dra?, a on drani nie lubi?. Zmierzy? go w?ciek?ym wzrokiem i zm?? przekle?stwo w ustach.

- Fr?dzel...

Zachowa? jednak cisze i pozwoli? Silentowi mówi? dalej. Swoja postaw? dawa? zna? ?e jest po stronie pirata.
Incompetence, breeds even more incompetence
- Megatron


WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....46....47...39......25....38....33....42.... 28....13
Avatar użytkownika
Black_Gallant
Upadły Anioł
 
Posty: 914
Dołączył(a): 22 paź 2011, o 08:58
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pierwszy Elegant
Uroczy Znaczek: Cylinder
Lubi: Modę, Swoje mankiety
Nie Lubi: Rażącego braku higieny, złego wychowania.
Strach: Wielki Magiel
Stan: W związku z Bright Beer
Koneksje Rodzinne: Shiny Masquarade - Brat
Tali - Siostra
Silent Grass - Biologiczny Ojciec.
Vermouth - Syn.
Haramu - Córka
Bright Beer - Przyszła żona.
Poza tym, wychowany jako sierota.
Rasa: Ziemny
Charakter: Własny
Multikonto: NIE

Re: G?ówny pokój.

Postprzez SilentGrass » 21 lut 2012, o 22:48

Pirat niecierpliwie kiwa? g?ow? patrz?c na Dima, po chwili zacz?? nawet przedrze?nia?. Opanowa? si? bo w sumie nie mia? na razie zamiaru wywo?ywa? wi?ksze konflikty ni? to co jest na razie.
- Jeeez... Stary gdzie Ci? nauczyli takich patetycznych mówek...
Zadrwi? z pocz?tku pirat... Czy co? wspomina?em o nie wywo?ywaniu konfliktów?
- Doskonale wiesz ?e Ci na to nie pozwolimy, nawet nie b?d? mówi? dlaczego.
Uprzedzaj?c kolejne dzia?ania Dima od razu odpar?.
- I nawet nie my?l o tym ?eby nas zabija?. Jeste? w patowej sytuacji, bo nie wygrasz walki z Shinym. Tak wi?c jeste? skazany na nas.
Po tym na twarzy pirata pojawi? si? pod?y u?miech.
- Tak wi?c mo?emy przej?? do negocjacji.
22:26:34 Tomek: Ja tylko wymyślam sytuację, nikogo do niczego nie zmuszam. Jeżeli ktoś posłucha się mojej absurdalnej sugestii to jego wola. Tylko że niektórzy nie łapią tego, że zawsze daję im wybór...

Obrazek
Obrazek

36-23-26-24-36-34-36-35-9001
WS BS S T PER AG INT FEL HP
Avatar użytkownika
SilentGrass
Pirat
 
Posty: 408
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 23:35
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pirat!
Uroczy Znaczek: Butelka rumu świetnej marki "XXX"
Lubi: Rum!
Nie Lubi: Jak nie ma rumu .-.
Strach: Kidy pije coś innego niż rum!
Stan: Całkiem radośnie pijany z klaczą zwaną Sal
Koneksje Rodzinne: Jest ojcem forum.
Rasa: Pirat.
Charakter: Zależy od stanu upojenia.
Multikonto: NIE

Re: G?ówny pokój.

Postprzez Mistrz Gry » 21 lut 2012, o 23:25

Dim wierci? wzrokiem w pirata jawnie kpi?cego si? z niego. Ni móg? znie?? takiej zniewagi podniós? kopytko w gór? ju? mia? zamiar krzykn?? rozkaz do armatek kiedy kolejne s?owa pirata sprowadzi?y go na ziemi?.
- Ja skazany? Na was dwóch idiotów? Jednego murzyna, który zapewne twierdzi ?e "raz w dipe to nie peda?". Ta tyle ?e ten raz to pewnie by? nie raz... No i szalony, pijany, wredny, chamski, gbur i jeszcze d?ugo by wymienia?... Pirat... Który robi dzieciuchy klacz? i je zostawia... Wprost idea? grupy ratunkowej.
Zdj?? z g?owy kapelusz i zawiesi? go na jednej z armat.
- Na co w ogóle liczyli?cie? ?e wpadniecie tu i zrobicie Shyniemu galaretk? z mózgu? Nawet sobie nie wyobra?acie jakie mog? by? konsekwencje waszego czynu, dla kuca którego chcecie uratowa?. Jeden z?y ruch, a nasz ukochany Shiyni do ko?ca ?ycia b?dzie robi? pod siebie. Tego chcecie? Czy ju? nie wystarczaj?cej ilo?ci osób zniszczyli?cie ?ycie?
Ogier oddycha? g??boko staraj?c si? wyzby? negatywnych my?li, wiedzia? ?e nie ma sensu walczy?. ?e to by?o przegrane, jednak nie chcia? tak po prostu odej??. Co? po sobie zostawi?, co? zmieni?. Nagl? na twarzy pojawi? mu si? u?miech... Tak wiedzia? ju? co zrobi, co powie... O tak b?dzie naprawd? nie?le bawi?.
Avatar użytkownika
Mistrz Gry
Nadwrażliwy
 
Posty: 120
Dołączył(a): 30 gru 2011, o 00:07
Lokalizacja: ZEWSZĄD
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Bóg
Uroczy Znaczek: KAŻDY
Lubi: WSZYSTKO
Nie Lubi: WSZYSTKIEGO
Strach: NICZEGO
Stan: W TRÓJCY
Koneksje Rodzinne: JEDEN MESJASZ
Rasa: BOSKA
Charakter: BOSKI
Multikonto: NIE

Re: G?ówny pokój.

Postprzez Black_Gallant » 21 lut 2012, o 23:42

- JAK MNIE NAZWA?E?!?!

Gallant stan?? na baczno??, ca?y w?ciek?y. Futro zje?y?o mu si? na grzbiecie niczym u dzikiego kota gotowego do ataku.

- JAK MNIE, zadzwo? do mnie prosz?, NAZWA?E?!?!

Podszed? bli?ej, poza lini? armat. Teraz, je?eliby si? nawet odwróci?y i do niego wystrzeli?y, DIm oberwa?by przy okazji.

- NIE OBCHODZI MI CO TY TU DO CHOLERY ROBISZ, ANI TO CO CI ZROBI? SHINY!

Gallant przejecha? kopytkiem po twarzy i nieco si? uspokoi?.

- Jestem tu wbrew swojej woli, ale je?eli b?d? musia? skopa? dupsko takiemu draniowi i ograniczonemu idiocie jak ty, to bardzo ch?tnie to zrobi? i b?d? czerpa? z tego przyjemno??. A jak przy okazji pomog? Shinyemu, to jeszcze z wi?ksz? ochota skopie twoje durne, zawszone dupsko i oka?e si? potem, kto jest pedalonym sukinszonem!

Gallant by? rozjuszony jak nigdy. Dim uderzy? w z?? strun?. Gdy czarny kuc ju? och?on??, pozosta?a mu tylko zimna nienawi??, zero innych odczu?. Obserwowa? dok?adnie swoje otoczenie, i dysza? ci??ko. Teraz ka?dy nieostro?ny ruch Dima, tego wymoczkowatego niby overlorda, móg? spowodowa? ?e skopie mu dupsko.
Incompetence, breeds even more incompetence
- Megatron


WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....46....47...39......25....38....33....42.... 28....13
Avatar użytkownika
Black_Gallant
Upadły Anioł
 
Posty: 914
Dołączył(a): 22 paź 2011, o 08:58
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pierwszy Elegant
Uroczy Znaczek: Cylinder
Lubi: Modę, Swoje mankiety
Nie Lubi: Rażącego braku higieny, złego wychowania.
Strach: Wielki Magiel
Stan: W związku z Bright Beer
Koneksje Rodzinne: Shiny Masquarade - Brat
Tali - Siostra
Silent Grass - Biologiczny Ojciec.
Vermouth - Syn.
Haramu - Córka
Bright Beer - Przyszła żona.
Poza tym, wychowany jako sierota.
Rasa: Ziemny
Charakter: Własny
Multikonto: NIE

Re: G?ówny pokój.

Postprzez SilentGrass » 22 lut 2012, o 00:11

Pirat wys?uchiwa? si? w kolejny monolog Dima, ten by? ju? troch? lepszy przemawia?y przez niego emocj?. G?owie z?os?, ale to zawsze co?. Pirata w ogóle nie rusza?o to co mówi? Dim, zreszt?... Sk?d on w ogóle to wszystko wie?
Zachichota? na wzmiank? o Blacku pedale i ju? mia? to jako? zabawnie skomentowa? kiedy dotar?y do niego s?owa Dima.
- Jak to klacz?... W sensie ?e liczba mnoga?
Rzuci? pirat w przestrze? przed sob?, jednak zamiast odpowiedzi zobaczy? Blacka rzucaj?cego si? na jednoro?ca. Silent rzuci? si? na niego przytrzymuj?c go i w?ciekle wysycza? mu w ucho.
- Ej! Schowa? dum?, bo w ten sposób nic nie osi?gniemy.
Robi?o si? niedobrze.
22:26:34 Tomek: Ja tylko wymyślam sytuację, nikogo do niczego nie zmuszam. Jeżeli ktoś posłucha się mojej absurdalnej sugestii to jego wola. Tylko że niektórzy nie łapią tego, że zawsze daję im wybór...

Obrazek
Obrazek

36-23-26-24-36-34-36-35-9001
WS BS S T PER AG INT FEL HP
Avatar użytkownika
SilentGrass
Pirat
 
Posty: 408
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 23:35
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pirat!
Uroczy Znaczek: Butelka rumu świetnej marki "XXX"
Lubi: Rum!
Nie Lubi: Jak nie ma rumu .-.
Strach: Kidy pije coś innego niż rum!
Stan: Całkiem radośnie pijany z klaczą zwaną Sal
Koneksje Rodzinne: Jest ojcem forum.
Rasa: Pirat.
Charakter: Zależy od stanu upojenia.
Multikonto: NIE

Re: G?ówny pokój.

Postprzez Mistrz Gry » 22 lut 2012, o 18:45

Dim sta? z lekko opuszczon? g?ow?, podniós? powoli g?ow? i spojrza? na swoich oprawców, mog?o ich zdziwi? to ?e na twarzy Dima zamiast wyrazu w?ciek?o?ci widnia? jedynie szeroki u?miech.
- Och piracie, jak? to wybiórcz? pami?? masz.
Z ziemi przed Dimem zacz??a wydobywa? si? para i zosta? na ni? rzucony obraz przez jaki? projektor nie wiadomo sk?d. Kolejno pokazywa?y si? obrazy, pirat, jaka? klacz. Zdj?cie jak si? ca?uj?. Nast?pne zdj?cia pokazuj? klacz jest ci??arna sama i ma bardzo smutne spojrzenie. Nast?pne zdj?cie ukazuj? zawini?tko, a w nim malutkiego czarnego ?rebaka. Nast?pne zdj?cie ukazuj? samotn? matk? zostawiaj?c? zawini?tko przy jakim? budynku. Pewnie by? to sierociniec... Dim odczuwa? dzik? satysfakcj? patrz?c na szeroko otwarte usta ogierów.Jednak czego? mu jeszcze brakowa?o, tak wiedzia? co b?dzie jego ostatnim punktem tej prezentacji. Pojawi?o si? kolejne zdj?cie klaczy, tym razem przy innym ogierze, znów by?a w ci??y. Kolejny slajd i ponownie na pierwszym planie jest zawini?tko, tylko tym razem by? w nim kremowy jednoro?ec. Obraz powoli zacz?? si? rozmazywa? i na miejscu gdzie by?a twarz ma?ego jednoro?ca pojawi?a si? twarz u?miechni?ta twarz Dima.
Avatar użytkownika
Mistrz Gry
Nadwrażliwy
 
Posty: 120
Dołączył(a): 30 gru 2011, o 00:07
Lokalizacja: ZEWSZĄD
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Bóg
Uroczy Znaczek: KAŻDY
Lubi: WSZYSTKO
Nie Lubi: WSZYSTKIEGO
Strach: NICZEGO
Stan: W TRÓJCY
Koneksje Rodzinne: JEDEN MESJASZ
Rasa: BOSKA
Charakter: BOSKI
Multikonto: NIE

Re: G?ówny pokój.

Postprzez Black_Gallant » 22 lut 2012, o 22:26

Black spojrza? z przera?eniem na projekcj?... Trzymany przez Silenta powoli spokojnia?. Potem ogl?da? projekcj? jak urzeczony. Co? mu si? nie zgadza?o. To przecie? by?o takie dziwne. Potem ta cz???, w której oddawano go do sieroci?ca. Zawsze sobie wyobra?a? w ten sposób, ?e tak w?a?nie zosta? porzucony. Ale potem... Potem narodziny Shinyego... z tej samej klaczy...

I ten pod?y, szczeniacki, drwi?cy ?miech Dima.

- Sh... Shiny jest moim bratem...?

Gallant chwil? my?la?. Potem za?wita?a mu w g?owie my?l. Black urodzi? si?, bo Silent... O nie!

- TY DRANIU!

Spojrza? na trzymaj?cego go pirata.

- Pu??... Mnie... Musz? buy some apples spu?ci? temu draniowi... Nie do?? ?e dokucza mi, to jeszcze mojemu ma?emu bratu...

Gallant znowu si? zje?y?. Tym razem wygl?da? jak jaka? puma, gotowa w ka?dej chwili rzuci? si? Dimowi do gard?a i skr?ci? mu kark. Tak bardzo tego chcia?.
Incompetence, breeds even more incompetence
- Megatron


WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....46....47...39......25....38....33....42.... 28....13
Avatar użytkownika
Black_Gallant
Upadły Anioł
 
Posty: 914
Dołączył(a): 22 paź 2011, o 08:58
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pierwszy Elegant
Uroczy Znaczek: Cylinder
Lubi: Modę, Swoje mankiety
Nie Lubi: Rażącego braku higieny, złego wychowania.
Strach: Wielki Magiel
Stan: W związku z Bright Beer
Koneksje Rodzinne: Shiny Masquarade - Brat
Tali - Siostra
Silent Grass - Biologiczny Ojciec.
Vermouth - Syn.
Haramu - Córka
Bright Beer - Przyszła żona.
Poza tym, wychowany jako sierota.
Rasa: Ziemny
Charakter: Własny
Multikonto: NIE

Re: G?ówny pokój.

Postprzez Angel » 23 lut 2012, o 00:26

Pogwizduj?c weso?o, Angel wypad? z dziury czasoprzestrzennej i wyl?dowa?... gdzie?. Nie mia? poj?cia, gdzie tak konkretnie jest, ale raczej mu si? tu nie podoba?o. Wyci?gn?? z torby plik danych i dowiedzia? si?, ?e jest tu tylko duchem, jego cia?o natomiast przenios?o si? w jakie? losowe miejsce. Có?, to nie brzmia?o zbyt dobrze, jednak jako? by?o jeszcze do zniesienia. Zerkn?? na rz?d armat po boku, chwilowo postanawiaj?c je zignorowa?, przynajmniej póki nie zaczn? w niego celowa?. Nieco dalej dostrzeg? Kilka znajomych mu postaci, ruszy? wi?c w tamtym kierunku, nie zwracaj?c wi?kszej uwagi na rozci?gan? przez Dima wizj?.
- Cze?? Silent, cze?? Black. Mo?e mi który? z was wyja?ni?, dlaczego tutaj toczy si? jaka? wielka bitwa, a Dim nie jest zamkni?ty w g?owie Shiny'ego?
Byłem Angelem zanim stało się to mainstreamowe.
Avatar użytkownika
Angel
Wieczny Optymista
 
Posty: 444
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 11:50
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Mistrz Zepsucia
Stan: Wyrąbane
Multikonto: NIE

Re: G?ówny pokój.

Postprzez SilentGrass » 23 lut 2012, o 20:47

Pirat pu?ci? Gallanta i upad? na ziemi?, nag?y atak wspomnie? spowodowa? w nim swego rodzaju apati?... Przysiad? na ziemi i t?po wpatrywa? si? w Dima... Nie bardzo wiedzia? co ma czu?, ogólnie wiedzia? ?e Dim ostatecznie i tak zwyci??y?. Dla niego nie wa?ne by?o ju? to czy zdob?dzie w?adz? nad cia?em czy nie. Osi?gn?? to co chcia?... Chyba... W sumie pirat nie by? w?ciek?y na Dima, po prostu czu? ?e to co zrobi? jednoro?ec by?o pod?e, ale miesza?o si? z odraz? do samego siebie. Ostatecznie zmieszany ale nie wstrz??ni?ty pirat siedzia? na ziemi.
Spojrza? smutno na Gallanta i chicho powiedzia?.
- Nie jestem dumny z wszystkiego co w ?yciu zrobi?em... Wi?kszo?ci to raczej ?a?uj?...
Zastanawia? si? chwil? czy by nie uroni? paru ?ez, ale nie... ?zy tutaj niczego nie zmieni?. Wtem wbrew jakiemukolwiek nieprawdopodobie?stwu, ca?kiem nieprawdopodobne sta?o si? pojawienie Angela. Czy to by? krzepi?cy widok? Na pewno rozlu?ni? nieco my?li pirata i ten zamiast si? zamartwia? przypomnia? sobie o obecnej sytuacji.
- Hej Angie! Du?o by odpowiada?, ale tak w skrócie to jeste?my teraz w umy?le Shinyego. Wiesz takie tam zabawy z nieinwazyjna lobotomi?...
Odwróci? si? z powrotem do Dima i spojrza? na niego w?ciek?ym wzrokiem.
- Po co to robisz... Czemu nam wszystkim po prostu nie dasz spokoju!
22:26:34 Tomek: Ja tylko wymyślam sytuację, nikogo do niczego nie zmuszam. Jeżeli ktoś posłucha się mojej absurdalnej sugestii to jego wola. Tylko że niektórzy nie łapią tego, że zawsze daję im wybór...

Obrazek
Obrazek

36-23-26-24-36-34-36-35-9001
WS BS S T PER AG INT FEL HP
Avatar użytkownika
SilentGrass
Pirat
 
Posty: 408
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 23:35
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pirat!
Uroczy Znaczek: Butelka rumu świetnej marki "XXX"
Lubi: Rum!
Nie Lubi: Jak nie ma rumu .-.
Strach: Kidy pije coś innego niż rum!
Stan: Całkiem radośnie pijany z klaczą zwaną Sal
Koneksje Rodzinne: Jest ojcem forum.
Rasa: Pirat.
Charakter: Zależy od stanu upojenia.
Multikonto: NIE

Re: G?ówny pokój.

Postprzez Mistrz Gry » 24 lut 2012, o 00:28

Dim sta? spokojnie z popcornem w kopytkach i patrzy? z u?miechem na sytuacj? przed nim, weso?o zaklaska? kopytkami jak pojawi? si? znik?d Angel.
Przewróci? si? na plecy i trz?s? si? ze ?miechu.
- Och! Kuce nawet nie wiecie jakie jeste?cie zabawne! ?eby?cie widzieli wasze miny przy ogl?daniu tego.
Po chwili znowu si? podniós? i weso?o zacz?? mówi?, nie zwracaj?c uwagi na ??dnego ?mierci Gallanta.
- Wiecie co? Zapomnijcie o ca?ej sprawie. Nie chc? ju? tego cia?a, nie potrzebuj? go. Sami dostarczacie mi wystarczaj?cej rozrywki, a ja b?d? móg? sobie spokojnie siedzie? z boku i od czasu do czasu podrzuca? co? Shinyemu do powiedzenia.
Zaklaska? kopytami ponownie, a armaty znikn??y i ?wiat zosta? nagl? zalany s?o?cem. Sta? tak u?miechni?ty, jednak jego b?ogi spokój zosta? zak?ócony poprzez krzyk z oddali.
- I co!? Poddajesz si? ju? frajerze?
Kopytko Dima spotka?o si? z jego czo?em i odkrzykn??.
- Zamknij mord? i przy?a? tu natychmiast.
- Taaak? A sk?d mam wiedzie? ?e nie jest to jaki? podst?p?
Dim zrezygnowany opad na ziemi?...
- We?cie id?cie po niego...
Avatar użytkownika
Mistrz Gry
Nadwrażliwy
 
Posty: 120
Dołączył(a): 30 gru 2011, o 00:07
Lokalizacja: ZEWSZĄD
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Bóg
Uroczy Znaczek: KAŻDY
Lubi: WSZYSTKO
Nie Lubi: WSZYSTKIEGO
Strach: NICZEGO
Stan: W TRÓJCY
Koneksje Rodzinne: JEDEN MESJASZ
Rasa: BOSKA
Charakter: BOSKI
Multikonto: NIE

Re: G?ówny pokój.

Postprzez Angel » 24 lut 2012, o 08:04

Angel poci?gn?? ?yk z trzymanej przez ca?y czas butelki, wys?uchuj?c wyja?nie? Silenta i natrz?sania si? Dima. Kiedy obydwaj sko?czyli, jego kopyto spotka?o si? z jego czo?em.
- Kretyn. S?odki, mi?y, jeden z moich ulubionych... Ale nadal kretyn. Oczywi?cie nie przeczyta? tej ksi??ki, bo po co, lepiej si? mierzy? ze swoim problemem do ko?ca ?ycia...
Shiny zas?ugiwa? na straszny opierdziel, a Angel nie potrafi? sobie wyobrazi? lepszego miejsca do tego, ni? umys? s?omianego jednoroga. Pogwizduj?c pod nosem, za?o?y? atomowe wrotki i wyruszy? w kierunku, z którego dochodzi? g?os ogiera.
Byłem Angelem zanim stało się to mainstreamowe.
Avatar użytkownika
Angel
Wieczny Optymista
 
Posty: 444
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 11:50
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Mistrz Zepsucia
Stan: Wyrąbane
Multikonto: NIE

Re: G?ówny pokój.

Postprzez Shiny Masquerade » 27 lut 2012, o 22:48

Shiny spostrzeg? co? zmierzaj?cego w jego stron?.
- Co to?! S?ODKA CELESTIO... eee... szybko, szybko... co robi??... O! WIEM! PRZYGOTUJCIE ARMATY! - wrzasn?? do bandy bli?ej niezidentyfikowanych postaci o galaretowatej formie stoj?cych w Tu?obok. - Przygotujcie armaty, b-bo co? si? do nas zbli?a! I-i... i to... Angel? Angel! Hura! - ucieszy? si? jednoro?ec - Zmiana planów! Pomachajcie i u?miechnijcie si?! JAK DO ZDJ?CIA! - rozkaza?. Armia pos?usznie wykona?a zadanie, a on odetchn?? z ulg?. Spodziewa? si? Dima, oszala?ego i ob?adowanego dziwnym sprz?tem bojowym, a przyby? przyjaciel. Mkn?? na niesamowitych, atomowych wrotkach, grzywa cudnie falowa?a poruszana podmuchami wiatru... a te... te czerwone, g??bokie oczy... hipnotyzuj?cy wzrok... ach... Nie, do?? tych... tych fantazji. - Angel, Angel - wo?a? Shiny beztrosko skacz?c w stron? pomara?czowego jednoro?ca. - Angel, Angel!

//co? nie wyszed?, ale jest.//
WS----BS----S-----T----PER---AG---INT----FEL---WP---HP
20-----34----32---22---33-----37--- 42---- 27---- 30----X
Obecnie jest w przebraniu (pelerynka, maska, takie tam).
Avatar użytkownika
Shiny Masquerade
Niewiniątko
 
Posty: 599
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 20:08
Lokalizacja: Manehattan
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Danio waniliowe
Uroczy Znaczek: Maska komedii i maska tragedii
Lubi: Marchewki, siebie, Canterlot, teatr
Nie Lubi: Nieporządku, ciasnych miejsc, braku marchewek
Strach: Wojna, burza, odpowiedzialność, podejmowanie decyzji
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Black Gallant - brat
Rasa: Jednorożec
Charakter: Praworządny dobry
Multikonto: NIE

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Carousel Boutique

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości