Poziom 1

Biblioteka umieszczona jest w dużym, rozłożystym dębie. Ma ona dwa piętra i jest miejscem zamieszkania Twilight Sparkle.
W bibliotece jest mnóstwo regałów z książkami, których być może właśnie szukasz. Ulubione miejsce jednorożców, które nie zasypują gruszek w popiele i regularnie ćwiczą swe umiejętności!

Moderatorzy: Kojira, Reetmine, ReflexivoArco, Tali, Sal Ghatorr

Re: Poziom 1

Postprzez Black_Gallant » 18 sty 2013, o 23:39

Obrazek
Mistrz Gry

Sowa jakby uśmiechnęła się, widząc co sie działo wokół. wszechobecny chaos jej doskonale odpowiadał. Podleciała szybko do ukrywanego za plecami jednoróżki tomu i pochwyciła go w łapki, po czym usiadła na wysokim parapecie lufciku, który był wciąż otwarty.

- Hu huuuu! Ależ sprośne książki posiadasz w swojej kolekcji, Twilight Sparkle... Niech zgadnę, podarowała ci to "miłościwie" nam panująca, Celestia?

Sowa spytała dziwnie skrzęczacym, przywodzącym na myśl kruka głosem. Po chwili zmieniła się właśnie w czarnego kruka, lecz wyrośniętego do rozmiarów orła. Stare piórka sowy opadły z szelestem na podłogę, gdy Kruk z zaciekawieniem przewracał strony Ponysutry.

- Dzieci... Nie wiedzą co się wokół nich dzieje. Nie wiedzą nic o tym co spotkało ich znajomą. A swoją drogą, co u ciebie Raging Flame? Rozkład dał ci już spokój?

Kruk spoczywał nonszalancko na parapecie i przewracał strony.

- Hmmmm... Zapomniałem już o tym zaklęciu. Ktoś dodał tę stronę, nie jest z tego wydania ponysutry.

Krakał sam do siebie i obserwował jednym okiem zebrane kucyki.
Incompetence, breeds even more incompetence
- Megatron


WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....46....47...39......25....38....33....42.... 28....13
Avatar użytkownika
Black_Gallant
Upadły Anioł
 
Posty: 914
Dołączył(a): 22 paź 2011, o 08:58
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pierwszy Elegant
Uroczy Znaczek: Cylinder
Lubi: Modę, Swoje mankiety
Nie Lubi: Rażącego braku higieny, złego wychowania.
Strach: Wielki Magiel
Stan: W związku z Bright Beer
Koneksje Rodzinne: Shiny Masquarade - Brat
Tali - Siostra
Silent Grass - Biologiczny Ojciec.
Vermouth - Syn.
Haramu - Córka
Bright Beer - Przyszła żona.
Poza tym, wychowany jako sierota.
Rasa: Ziemny
Charakter: Własny
Multikonto: NIE

Re: Poziom 1

Postprzez Raging Flame » 18 sty 2013, o 23:54

-Ale na pewno moge jakoś u ciebie wybłagać pożyczenie mi jej.-Powiedziała klacz dość stanowczo patrząc się w stronę fioletowej jednorożki, po czym usłyszała głos ptaszyska.
Obróciła powoli głowę w jego stronę mrużąc oczy i nieco rozszerzając nozdrza, jakby właśnie poczuła coś czego się nie spodziewała wyczuć i nie była pewna czy to dobrze czy też źle. Ale patrzyła się w stronę ptaszyska, z brwiami bardzo blisko siebie.
-Długo się nie widzieliśmy... Magio. Nie przypominaj mi łaskawie o tym draniu. Nie wiem jak wytrzymały jesteś,ale gwarantuje ci że ze mną za długo spokojny nie będziesz.
WS-BS-S-T-Per-AG-Int-FEL-WP
17 - 30 - 31 - 23 - 33 - 34 - 40 - 34 - 41
Avatar użytkownika
Raging Flame
Buntownik
 
Posty: 1196
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 23:59
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Płomień
Lubi: Ciepło, być adorowaną
Nie Lubi: Chłodu, więzów, bólu
Strach: Duża ilość wody
Stan: Z Sunnym
Koneksje Rodzinne: Córki: Rapid Fire, Sunset
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Poziom 1

Postprzez Hikari Senshi » 19 sty 2013, o 06:52

Hikari spostrzegawczy ruch ptaka, jednak nie zdążył zareagować zanim sowa wróciła na lufcik na parapecie. Okazało się, że ptak ukradł książkę. Samuraj odetchnął z ulgą, mogło być gorzej. Wtem sowa odezwała się skrzekliwym głosem. Hikari nieprzyzwyczajony do tutejszej mowy miał spore problemy ze zrozumieniem skrzeku. Gdy sowa zamieniła się w kruka, przyjął postawę obronną. Nie było sensu w wyciąganiu miecza, gdyż stwor był poza jego zasięgiem. Ze słów Flamenco wywnioskować, że dziwny stwór to najwyraźniej Herold Magii. A więc tak wyglądał stwór, który był przyczyną nieudanej wyprawy Hikariego do labiryntu podczas wojny domowej.
- Magia? Ja myśleć, że Heroldzi zostać pokonani... - powiedział spokojnie, patrząc na Herolda - Co ty tutaj robić?
Hikari wyprostował się. Pamiętał wyprawę do labiryntu Magii. Miecz nie przyda się tutaj za wiele, Berold z łatwością mógł omamić samuraja tak, by ten zwrócił się przeciwko rodzinie lub niewinnym kucykom. Neighpończyk starał się być przygotowany na wszystko, nie wiedząc co planuje Magia.
WS-BS-S-T-Per-Ag-Int-Fe-WP
36-25-34-39-31-31-31-26-31

Avatar by Kruszyna, arigato.
Ikonka by Nomiki, arigato.
Avatar użytkownika
Hikari Senshi
Nadwrażliwy
 
Posty: 183
Dołączył(a): 5 kwi 2012, o 17:33
Płeć: Nieustawiona

Re: Poziom 1

Postprzez Spike » 19 sty 2013, o 08:09

Spike'owi nie podobało się to co się działo. Bardzo nie podobało. Przestraszony smoczek ukrył się za najbliższym kucykiem, którym okazał się Hikari. Miał nadzieje, że w razie czego Twilight i reszta uratują sytuację. W dodatku była tu jeszcze Rainbow... Mimo wszystko cała sytuacja powinna skończyć się dobrze. To sprawiło, że smoczek trochę się uspokoił.
Avatar użytkownika
Spike
Nadwrażliwy
 
Posty: 44
Dołączył(a): 1 mar 2012, o 18:04
Płeć: Nieustawiona

Re: Poziom 1

Postprzez Rainbow Dash » 19 sty 2013, o 08:41

- Żadne ptaszysko nie będzie okradać moich przyjaciół - Rainbow z tym okrzykiem na ustach wzleciała szybko, podlatując do kruka i próbując mu wyrwać książkę. Nie zastanawila się zbytnio nad tym ruchem, po prostu widziała, że Twilight bardzo zależy na tej książce, więc zareagowała odruchowo.
Aby mój avatar si? animowa?:
Google Chrome: http://tinyurl.com/gcapng
Mozilla Firefox i Opera: obs?uga APNG wbudowana :-)
Safari i Internet Explorer: nie obs?uguje APNG :-(
Avatar użytkownika
Rainbow Dash
Nadwrażliwy
 
Posty: 136
Dołączył(a): 25 gru 2011, o 17:21
Płeć: Nieustawiona

Re: Poziom 1

Postprzez Sunny Sky » 20 sty 2013, o 11:35

No i masz klaczo placek. Bibliotekarka niewiele mu pomogła, już znalazł te książki o astronomii, a Rainbow Dash go nie rozpoznała. Nie dziwota, jak ostatni raz ją spotkał to razem z nią, tatą i Shadowem w grę planszową z zamkiem, rycerzami i tak dalej... Uśmiechnął się smutno i z nostalgią do wspomnień.
- Rainbow, to ja, Sunny Sky. Dawno się nie widzieliśmy. - Przypomniał pegazicy. I wtedy zaczął się bajzel. Zmarszczył brwi, patrząc spode łba na jedną z najgroźniejszych istot w Equestrii. - Wiesz co się stało z April i Frozen? Powiesz nam? - Zapytał wprost. U boku miał ostrze Shadowa, dodawało mu pewności siebie. Nie reagował teraz już ani na wybryk Rainbow, ani na jakiegoś dziwnego kuca, który teraz wlazł.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
25....33.....26...28....36.....37....52....30.......37.....?

+20 pkt za sesję "dorastania"
Avatar użytkownika
Sunny Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 902
Dołączył(a): 18 mar 2012, o 17:38
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Medyk
Uroczy Znaczek: Słońce wystające zza serca
Lubi: Flame, swoją pracę, żarty, śmiech
Nie Lubi: Więzienia go w ponurych jaskiniach, buraków, Instytutu, zbytniej powagi
Strach: Strata Flame i dzieci
Stan: Narzeczony Flame
Koneksje Rodzinne: Ojciec Feather, brat Shadow, narzeczona Flame, "kochanka" April, córki Sunset, Rapid Fire i Frozen Hope
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: TAK

Re: Poziom 1

Postprzez Karczmarz » 20 sty 2013, o 11:54

Przez drzwi do biblioteki wpadł mocno nietrzeźwy Karczmarz. Po krótkiej chwili podniósł się, po czym pociągnął z piersiówki jeden z swoich licznych mocnych alkoholi, rozglądając się po pomieszczeniu, w którym jakimś dziwnym trafem się znalazł.
- O cholibka! Ile tu makulatury... - powiedział na widok regałów z książek - Jokby to sprzydać na skupie to byłoby piniędzów na mnóstwo alkoholu...
"Jaka jest twoja ulubiona księżniczka i dlaczego Karczmarz?"
- BlancoVagabundo
Avatar użytkownika
Karczmarz
Nadwrażliwy
 
Posty: 58
Dołączył(a): 31 mar 2012, o 14:19
Płeć: Nieustawiona

Re: Poziom 1

Postprzez Black_Gallant » 20 sty 2013, o 12:35

[MG]

Kruk wstał i przedreptał z nogi na nogę, po czym sfrunął i znów porwał książkę, Nie robiąc sobie nic z uchwytu tęczółki i usiadł na drugim parapecie, ponownie ją wertując.

- Może ci powiem... Może nie. Nie zaproponowałeś niczego w zamian. Tak samo jak reszta, która wydaje sie myśleć, że jestem tu w interesach. A ja odwiedzam świątynię wiedzy... Bo czyż nie jest ona poświęcona mi, jako uosobieniu wiedzy? Na świecie tyle się teraz ciekawego dzieje, co ma sprawić, że pomogę akurat tobie, i twojej nałożnicy z dzieckiem? Zaproponuj coś, chętnie cię wysłucham...

Mruczało ptaszysko, czytając książkę.
Incompetence, breeds even more incompetence
- Megatron


WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....46....47...39......25....38....33....42.... 28....13
Avatar użytkownika
Black_Gallant
Upadły Anioł
 
Posty: 914
Dołączył(a): 22 paź 2011, o 08:58
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pierwszy Elegant
Uroczy Znaczek: Cylinder
Lubi: Modę, Swoje mankiety
Nie Lubi: Rażącego braku higieny, złego wychowania.
Strach: Wielki Magiel
Stan: W związku z Bright Beer
Koneksje Rodzinne: Shiny Masquarade - Brat
Tali - Siostra
Silent Grass - Biologiczny Ojciec.
Vermouth - Syn.
Haramu - Córka
Bright Beer - Przyszła żona.
Poza tym, wychowany jako sierota.
Rasa: Ziemny
Charakter: Własny
Multikonto: NIE

Re: Poziom 1

Postprzez Sunny Sky » 20 sty 2013, o 12:45

No i masz ci los... Zapłaty żąda. Świetnie. To go denerwowało, miał ochotę po prostu wyciągnąć swoją broń i zaatakować, były tu dwa jednorożce, jeden kuc ziemny z mieczem, dwa elementy harmonii i... jeden pijak, można by go użyć jako żywej tarczy, walka na pewno byłaby ciekawa. Przetrwał to jednak.
- Czemu miałbyś mi pomóc... Bo to dobre. - Rzucił spokojnym tonem, patrząc na niego z nieufnością.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
25....33.....26...28....36.....37....52....30.......37.....?

+20 pkt za sesję "dorastania"
Avatar użytkownika
Sunny Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 902
Dołączył(a): 18 mar 2012, o 17:38
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Medyk
Uroczy Znaczek: Słońce wystające zza serca
Lubi: Flame, swoją pracę, żarty, śmiech
Nie Lubi: Więzienia go w ponurych jaskiniach, buraków, Instytutu, zbytniej powagi
Strach: Strata Flame i dzieci
Stan: Narzeczony Flame
Koneksje Rodzinne: Ojciec Feather, brat Shadow, narzeczona Flame, "kochanka" April, córki Sunset, Rapid Fire i Frozen Hope
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: TAK

Re: Poziom 1

Postprzez Karczmarz » 20 sty 2013, o 12:46

Karczmarz się przyglądał gadającemu ptaszysku, po czym spojrzał na piersiówkę...
- Jokiś lipny ten bimber... Zwidy po nim mom... Wniosek: WON - po tych słowach wyciepnął piersiówkę przez najbliższe okno, po czym sięgnął po następną i z lubością pociągnął łyka - Odrazu lepij... - skomentował swój trunek.
"Jaka jest twoja ulubiona księżniczka i dlaczego Karczmarz?"
- BlancoVagabundo
Avatar użytkownika
Karczmarz
Nadwrażliwy
 
Posty: 58
Dołączył(a): 31 mar 2012, o 14:19
Płeć: Nieustawiona

Re: Poziom 1

Postprzez Black_Gallant » 20 sty 2013, o 14:06

[MG]

- Bo to dobre? A to dobre! Buahahahahahahahahahaha!

Kryk zaczał krakać śmiejąc się i widać było, że dobrze się bawi.

- Co mi dasz w zamian za pomoc? Co możesz mi zaoferować? Nie będę się bawił w wolontariat. Nie mam w tym interesu.

Zaczał po chwili, już calkowicie poważny i odcięty od emocji. Stroszył piórka i wpatrywał się w Sunny'ego jednym okiem, które co chwile skakało na boki i obserwowało innych zebranych.
Incompetence, breeds even more incompetence
- Megatron


WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....46....47...39......25....38....33....42.... 28....13
Avatar użytkownika
Black_Gallant
Upadły Anioł
 
Posty: 914
Dołączył(a): 22 paź 2011, o 08:58
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pierwszy Elegant
Uroczy Znaczek: Cylinder
Lubi: Modę, Swoje mankiety
Nie Lubi: Rażącego braku higieny, złego wychowania.
Strach: Wielki Magiel
Stan: W związku z Bright Beer
Koneksje Rodzinne: Shiny Masquarade - Brat
Tali - Siostra
Silent Grass - Biologiczny Ojciec.
Vermouth - Syn.
Haramu - Córka
Bright Beer - Przyszła żona.
Poza tym, wychowany jako sierota.
Rasa: Ziemny
Charakter: Własny
Multikonto: NIE

Re: Poziom 1

Postprzez Raging Flame » 21 sty 2013, o 00:28

-Dobra, wiem że w przeszłości były między nami kwasy... Na pewno poważne. Ale na pewno jest coś co może nam pomóc w przekonaniu ciebie do pomocy nam.-Powiedziała klacz uśmiechając się nerwowo, oraz przeklinając zaistniałą sytuację za to że tyle kucyków się tu zebrało. Odchrząknęła trochę głośniej i postarała się przybrać raczej swobodny wyraz na twarz.
-To... Masz jakąś cenę? Wiesz, trochę nam zależy na czasie więc niestety nie możemy się z tobą bawić w zgadywanki. Chociaż kiedy indziej, kto wie. Ale mam nadzieję że wtedy nie będziemy niczego potrzebować i to będzie tylko w ramach rozrywki.-Powiedziała klacz do herolda, starając się nie sprawiać wrażenie że jej jakkolwiek zależy na April. Zależy jej na Sunny'emu, a skoro ten będzie szczęśliwy jak ona będzie bezpieczna... Będzie musiała to przeboleć.
WS-BS-S-T-Per-AG-Int-FEL-WP
17 - 30 - 31 - 23 - 33 - 34 - 40 - 34 - 41
Avatar użytkownika
Raging Flame
Buntownik
 
Posty: 1196
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 23:59
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Płomień
Lubi: Ciepło, być adorowaną
Nie Lubi: Chłodu, więzów, bólu
Strach: Duża ilość wody
Stan: Z Sunnym
Koneksje Rodzinne: Córki: Rapid Fire, Sunset
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Poziom 1

Postprzez Black_Gallant » 21 sty 2013, o 09:30

[MG]

Kruk zleciał z parapetu i usiadł Flame na grzbiecie, obserwując uważnie zebranych.

- Ty mi się podobasz. Jesteś zdecydowana na wszsytko. Chętnie bym cię posiadł, zrobił z ciebie nową nosicielkę, ale Rozkład pewnie by się obraził.

Powiedział i niemal czule dziobnął ją w szyję, jak prawdziwy ptak.

- Mógłbym cię zarządać w inny sposób... Byś mi urodziła nosiciela... Ale na to wiem, że się nie zgodzisz... Więc zrobimy tak... Macie coś dla mnie stamtąd przynieść. Coś dla mnie bardzo cennego. Gdy znajdziecie to "tam" sprowadzę was z powrotem "tu".

Znów ją dziobnął, tym razem w zadek. Stroszył piórka i czekał na jej reakcję.
Incompetence, breeds even more incompetence
- Megatron


WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....46....47...39......25....38....33....42.... 28....13
Avatar użytkownika
Black_Gallant
Upadły Anioł
 
Posty: 914
Dołączył(a): 22 paź 2011, o 08:58
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pierwszy Elegant
Uroczy Znaczek: Cylinder
Lubi: Modę, Swoje mankiety
Nie Lubi: Rażącego braku higieny, złego wychowania.
Strach: Wielki Magiel
Stan: W związku z Bright Beer
Koneksje Rodzinne: Shiny Masquarade - Brat
Tali - Siostra
Silent Grass - Biologiczny Ojciec.
Vermouth - Syn.
Haramu - Córka
Bright Beer - Przyszła żona.
Poza tym, wychowany jako sierota.
Rasa: Ziemny
Charakter: Własny
Multikonto: NIE

Re: Poziom 1

Postprzez Sunny Sky » 21 sty 2013, o 11:13

Sunny zmrużył gniewnie brwi i stanął obok Flame i tego przeklętego herolda magii. Straszliwie mu się nie podobało to dziobanie, tak jak i fakt, że pertraktuje z demonem. Tekst o nowej nosicielce, urodzenie nowego nosiciela... Słuchał i czuł, że go zaraz trafi szlag, a jak trafi to tylko raz. Potrząsnął silnie głową, by ochłonąć.
- Co to ma być? - Zapytał wprost.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
25....33.....26...28....36.....37....52....30.......37.....?

+20 pkt za sesję "dorastania"
Avatar użytkownika
Sunny Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 902
Dołączył(a): 18 mar 2012, o 17:38
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Medyk
Uroczy Znaczek: Słońce wystające zza serca
Lubi: Flame, swoją pracę, żarty, śmiech
Nie Lubi: Więzienia go w ponurych jaskiniach, buraków, Instytutu, zbytniej powagi
Strach: Strata Flame i dzieci
Stan: Narzeczony Flame
Koneksje Rodzinne: Ojciec Feather, brat Shadow, narzeczona Flame, "kochanka" April, córki Sunset, Rapid Fire i Frozen Hope
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: TAK

Re: Poziom 1

Postprzez Raging Flame » 21 sty 2013, o 13:37

-Kto by się rozkładem przejmował.-Powiedziała przewracając oczami po tym jak na niej usiadł. Pazury raczej jej się nie podobały, ale starała się nie narzekać. Poza tym, on ją chyba na swój pokręcony sposób skomplementował, chociaż raczej nie powinna tego uważać za coś przyjemnego.
-I słusznie podejrzewasz, że nie będę chciała urodzić dla ciebie nosiciela. I na pewno nie dlatego, że to przyjemne. Ale do rzeczy, skoro chcesz coś stamtąd to mów czego potrzebujesz. I nie dziob mnie przy kucach, trochę manier.-Powiedziała strzepując ogon tak, by herold oberwał kilkoma włoskami.
WS-BS-S-T-Per-AG-Int-FEL-WP
17 - 30 - 31 - 23 - 33 - 34 - 40 - 34 - 41
Avatar użytkownika
Raging Flame
Buntownik
 
Posty: 1196
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 23:59
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Płomień
Lubi: Ciepło, być adorowaną
Nie Lubi: Chłodu, więzów, bólu
Strach: Duża ilość wody
Stan: Z Sunnym
Koneksje Rodzinne: Córki: Rapid Fire, Sunset
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Biblioteka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron