Poziom 1

Biblioteka umieszczona jest w dużym, rozłożystym dębie. Ma ona dwa piętra i jest miejscem zamieszkania Twilight Sparkle.
W bibliotece jest mnóstwo regałów z książkami, których być może właśnie szukasz. Ulubione miejsce jednorożców, które nie zasypują gruszek w popiele i regularnie ćwiczą swe umiejętności!

Moderatorzy: Kojira, Reetmine, ReflexivoArco, Tali, Sal Ghatorr

Re: Poziom 1

Postprzez Celestia » 1 sty 2012, o 20:39

- Dobrze, zaopiekujcie si? Twilight, a ja znajd? i ukarz? sprawców.
Ksi??niczka postanowi?a opu?ci? bibliotek? gdy? przypomnia?a sobie o przedstawieniu w mie?cie, a ciekawi?o j? jaka b?dzie sztuka. No i nie mog?a przegapi? zobaczenia tego jak ona sama zostanie pokazana, o ile b?dzie jej rola w pokazie.
z//t
Avatar użytkownika
Celestia
Księżniczka
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13 gru 2011, o 18:14
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Tyrant
Uroczy Znaczek: Słońce/ obecnie Słonecznik
Lubi: Władzę, harmonię, Twilight Sparkle, Lunę( czasami).
Nie Lubi: Luny( czasami), Nightmare Moon, Discorda, Chrysalis, Tali kiedy ta postanawia być chaotyczna. Król Sombra pracuje dla mnie trololo!
Strach: Oczywiście, że nikogo się nie boje.
Stan: Oczywiście, że nikt nie jest mnie godzien.
Koneksje Rodzinne: Siostra Luna, bratanek Blueblood, siostrzenica Cadance, Shining Armor( siostrzeniec poprzez ślub)
Rasa: Alicorn
Charakter: Praworządny zły
Multikonto: NIE

Re: Poziom 1

Postprzez Scootaloo » 1 sty 2012, o 20:54

Tak, tak! To by?o to, czego oczekiwa?a. Wszystko inne nie mia?o ju? dla niej jakiegokolwiek znaczenia. Cieszy?a si? t? jedn? chwil?. Rainbow Dash zgodzi?a si?! Poka?e jej kilka czadowych trików!
-To jak Rainbow? Kiedy mo?esz mi je pokaza?? Prosz? ju? teraz, prosz?, prosz?.
Prosz?c zrobi?a najpi?kniejsz? min? jak? tylko potrafi?a zrobi?, szeroki u?miech przeci?? jej twarz, zamruga?a te? kilka razy oczkami.
Avatar użytkownika
Scootaloo
Nadwrażliwy
 
Posty: 50
Dołączył(a): 23 gru 2011, o 22:28
Płeć: Nieustawiona

Re: Poziom 1

Postprzez Scootaloo » 4 sty 2012, o 21:09

-Rainbow Dash, jak b?dziesz chcia?a wreszcie pokaza? mi te triki, to daj mi zna? i je zobacz?. A tymczasem musz? jecha?, siedz?c u Twilight nigdy nie zdob?d? cutie marka, s? tu przecie? tylko same nudne ksi??ki, nic czadowego (oprócz niebieskiego pegaza oczywi?cie!, nie mog?a o niej powiedzie? cho?by jednego z?ego s?owa, nigdy!).

Ponownie na?o?y?a swój niebieski kask na fioletow? grzyw? i p?dem opu?ci?a bibliotek?, by porobi? co? ciekawego.

[z/t]
Avatar użytkownika
Scootaloo
Nadwrażliwy
 
Posty: 50
Dołączył(a): 23 gru 2011, o 22:28
Płeć: Nieustawiona

Re: Poziom 1

Postprzez Fluttershy » 11 sty 2012, o 00:59

Fluttershy spojrza?a na Twilight, drzemi?c? s?odko i spokojnie oddychaj?c?. Wygl?da?o na to, ?e nic jej ju? nie grozi. U?miechn??a si? delikatnie i obróci?a si? w kierunku Pinkie Pie.

- Pinkie, je?eli to nie b?dzie problemem, mog?aby? si? zachowywa? nieco ciszej? Nie wiem, co si? sta?o biedaczce, ale musimy da? jej troszeczk? odpocz??...

Przez g?ow? mi?o?niczki zwierz?tek przemkn??a my?l, ?e najlepszym rozwi?zaniem dla Twilight by?oby wyprowadzenie st?d ró?owej klaczy. Zaszura?a kopytkiem po pod?odze, patrz?c prosto pod nogi.

- Mo?e... Wybra?yby?my si? w odwiedzini do pani i pana Cake? Oczywi?cie, je?eli nie masz nic przeciwko...

Wymkn??a si? za ró?ow? klacz?, po drodze przystaj?c, ?eby rzuci? ostatnie zaniepokojone spojrzenie w kierunku Twilight. Wychodz?c, delikatnie zamkn??a za sob? drzwi, po czym dogoni?a Pinkie Pie.

[z/t]
Ostatnio edytowano 14 sty 2012, o 19:13 przez Fluttershy, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Fluttershy
Miłosnik przyrody
 
Posty: 184
Dołączył(a): 12 gru 2011, o 21:52
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Motylki
Lubi: Być miłą, małe smoki, przyjaciół, zwierzątka, jak jest spokojnie, oraz kiedy nie ma kontaktu z czymś strasznym
Strach: Właściwie to prawie wszystkiego się boi...
Stan: Panna
Rasa: Pegaz
Multikonto: NIE

Re: Poziom 1

Postprzez Pinkie Pie » 11 sty 2012, o 22:38

- Sta?o si? JU??! Mam nadziej?, ?e to nic wielkiego! - zawo?a?a Pinkie, ale zaraz si? opami?ta?a. - Tak, chod?my do K?cika Kostki Cukru! - wychrypia?a szeptem. - Mo?e jej co? przyniesiemy?! Jak my?lisz?! O, wiem co! Babeczki! Babeczki s? dobre na wszystko! - zaklaska?a rado?nie, chwyci?a przyjació?k? za kopytko i energicznie podskakuj?c ruszy?a w kierunku drzwi. - Pa Twilight, kuruj si?! Zajrzymy jeszcze do ciebie! - krzykn??a na odchodne zapominaj?c o tym ?e jednoro?ec ?pi i opu?ci?a wielk? bibliotek?.

[zt]
Avatar użytkownika
Pinkie Pie
Nadwrażliwy
 
Posty: 48
Dołączył(a): 1 sty 2012, o 18:27
Lokalizacja: Okolice Ponyville
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Element śmiechu
Uroczy Znaczek: trzy baloniki
Lubi: Babeczki , Przyjęcia , Przyjaciół , Gummy'ego , Poznawanie nowych kucyków ,
Czekoladę , Rozweselać inne kucyki
Strach: Samotność i opuszczenie przez przyjaciół.
Stan: panna
Rasa: kucyk ziemny
Charakter: chaotyczny dobry
Multikonto: TAK

Re: Poziom 1

Postprzez ReflexivoArco » 27 sty 2012, o 18:47

?ucznik zapuka? do drzwi biblioteki, a zarówno domu Twilight. Z?b pomimo tego, i? odrós? podczas przemiany w Super Sayianina, to po jakims czasie odpad? ponownie. Postanowi? uda? si? z tym do filetowej jednoro?ec, gdy? uzna?, i? jako Element Magii ona poradzi sobie z tym najlepiej. Poza tym jako? by? niemal pewien, ?e mu pomo?e.


----EDIT-----

Po d?u?szej chwili czekania na mrozie ?ucznik oddali? si?, szczelniej otulaj?c p?aszczem

/zt/
Rarco kobieciarz&Diamond amant-BFF
Obrazek
Obrazek
WS-34 S-31 Ag-40 T-24 Int-37 BS-67 Per-32 Fel-30 WP-39
Obrazek
Avatar użytkownika
ReflexivoArco
Wędrowiec
 
Posty: 1252
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 13:11
Lokalizacja: Herradura
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Łucznik-alkoholik
Uroczy Znaczek: Jabłko przeszyte strzałą
Lubi: Łucznictwo, dobry alkohol, zły alkohol w dobrej ilości.
Nie Lubi: Fałszywych przyjaciół, wywyższania się.
Strach: Bezbronność, zawiedzenie przyjaciół
Stan: Jestem skłonny uznać, że w związku z Tali <3
Koneksje Rodzinne: ...Porzucony za młodu został przygarnięty przez Zwiadowcę Blaze'a...
Rasa: Kuc ziemny
Multikonto: NIE

Re: Poziom 1

Postprzez DarkFire » 26 lut 2012, o 16:02

Wszzed? spokojnie do biblioteki gdzie przeszuka? kilka pó?ek. Wreszcie znalaz? to czego szuka? " Wykrywanie przedmiotów magicznych "
- Tak w?a?nie o to chodzi.
Znalaz? sobie wolny fotel na którym usiad? wygodnie i otworzy? ksi??k? po czym powoli i dok?adnie analizowa? ka?de zdanie staraj?c si? wykona? polecenia w niej zawarte.
Obrazek
Obrazek

WS BS S T Per AG Int FEL WP HP
30 26 29 32 25 21 44 33 45 5
Avatar użytkownika
DarkFire
Upadły Anioł
 
Posty: 1179
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 19:48
Lokalizacja: Kobyłka
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Mistrz Ognia
Uroczy Znaczek: Kula ognia
Lubi: Słodycze, Ogień
Nie Lubi: Zimno, Wywyższania
Strach: NIC!
Stan: Wolny
Koneksje Rodzinne: Brat Coy
Rasa: Jednorożec
Charakter: Chaotyczny-Dobry
Multikonto: NIE

Re: Poziom 1

Postprzez DarkFire » 26 lut 2012, o 17:23

Min??o kilka godzin a czar wychodzi? Darkyemu coraz lepiej. Znajdywa? si? ju? w po?owie ksi??ki jednak?e wykrywanie obcej magii by?o ju? trudnym wyzwaniem. Jak na razie móg? zaczarowa? dany przedmiot by ten na jego ?yczenie zacz?? si? ?wieci?. Akurat postanowi? zrobi? sobie przerw? gdy nagle us?ysza? dziwny szum a przed nim pojawi?a si? kartka któr? szybko z?apa? w swe magiczne sid?a. Przeczyta? j? uwa?nie a z ka?dym kolejnym s?owem u?miech na jego pysku stawa? si? coraz wi?kszy. Rado?nie od?o?y? ksi??k? i wyszed? z biblioteki kieruj?c si? w stron? pracowni Bright.

<zt>
Obrazek
Obrazek

WS BS S T Per AG Int FEL WP HP
30 26 29 32 25 21 44 33 45 5
Avatar użytkownika
DarkFire
Upadły Anioł
 
Posty: 1179
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 19:48
Lokalizacja: Kobyłka
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Mistrz Ognia
Uroczy Znaczek: Kula ognia
Lubi: Słodycze, Ogień
Nie Lubi: Zimno, Wywyższania
Strach: NIC!
Stan: Wolny
Koneksje Rodzinne: Brat Coy
Rasa: Jednorożec
Charakter: Chaotyczny-Dobry
Multikonto: NIE

Re: Poziom 1

Postprzez Kaja Redsky » 11 mar 2012, o 21:59

Przed drzwiami biblioteki b?ysn??o ró?owe ?wiat?o. Jednoro?ec rozejrza? si? dooko?a. By?o ciemno i nie wiedzia?, czy powinien wchodzi?. Zapuka? do drzwi kilka razy. Sen, snem, ale to by?a sprawa najwy?szej wagi, w ko?cu chodzi?o o jego wspomnienia. Zagryz? doln? warg? i za?omota? do drzwi. Mia? nadziej?, ?e lokatorka nie b?dzie mia?a mu nic za z?e, za jego nocne odwiedziny. W ko?cu celem istnienia biblioteki by?a edukacja. Bez wzgl?du na por? dnia.
.. /\
. (゚ 。`> WS-BS-S-Per-T-Ag-Int-Fel-WP-HP
.. l` \ ;'` 31-31-36-38-34-40-32-32-44-14
. (__.)
Jedyny prawdziwy, oficjalny kot na PonyUtopii!
"Reecia: Eh jestem BD."
Avatar użytkownika
Kaja Redsky
Pirat
 
Posty: 440
Dołączył(a): 2 sty 2012, o 14:27
Płeć: Nieustawiona

Re: Poziom 1

Postprzez Dark Mind » 11 mar 2012, o 22:13

Drobny szary króliczek z kikoma ranami po od?amkach szk?a, skaka? sobie w po centrum miasteczka w poszukiwaniu schronienia. Z ka?dym jego podskokiem by?o s?ycha? nieub?agane tykanie zegarka maj?cemu mu pokaza? czas jego w?drówki w niezbadane g??biny tartaru. Futrzaste stworzonko odkry?o otwarte drzwi w budowli zbudowanej wewn?trz konaru olbrzymiego drzewa, biblioteki. Pierwotny króliczy instynkt poimformowa? Greya, ?e budynek jest optymaln? budowl? do schronienia. Szarak wskoczy? do wn?trza biblioteki, a wraz z nim tykanie s?dnego zegarka.
HP:11
WS-30
BS-23
S-35
T-30
Per-28
Ag-28
Int-39
Fel-37
WP-43
Avatar użytkownika
Dark Mind
Wieloświadomy
 
Posty: 505
Dołączył(a): 7 sty 2012, o 12:33
Lokalizacja: ponyville
Płeć: Nieustawiona

Re: Poziom 1

Postprzez Twilight Sparkle » 11 mar 2012, o 22:16

Twilight by?a pogr??ona w g??boki ?nie.
?ni?a o przesz?o?ci, która nagle powróci?a jak cie? do jej ?ycia. Nagle dawne sytuacje nabra?y nowego znaczenia, a rzeczy, które uwa?a?a za skomplikowane, ukaza?y si? w nowym ?wietle.
W?a?nie mia?a odkry? co?, nad czym my?la?a d?ugo, kiedy us?ysza?a g?o?ne ?omotanie do drzwi, co przerwa?o jej niespokojny sen.
Mrucz?c co? pod nosem, pocz?apa?a pó?przytomna do drzwi. Otworzy?a je i spojrza?a na m?odego ogiera, w którego oczach mo?na by?o dojrze? przepraszanie, ale te? g?ód wiedzy.
Westchn??a i powiedzia?a na przywitanie:
- Ech, ksi??ki fantasy prosto i w prawo...
Avatar użytkownika
Twilight Sparkle
Nadwrażliwy
 
Posty: 71
Dołączył(a): 29 paź 2011, o 20:51
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Różowa gwiazda w otoczeniu białych iskierek
Lubi: Książki
Strach: Przed tym, że coś mogłoby pójść nie po jej myśli, a zwłaszcza przed zawaleniem egzaminu
Stan: Panna
Koneksje Rodzinne: Rodzice - Star Sparkle & Night Light, brat - Shining Armor, szwagierka - Mi Amore Cadenza
Rasa: Jednorożec
Multikonto: TAK

Re: Poziom 1

Postprzez Kaja Redsky » 11 mar 2012, o 22:41

- Ty jeste? Twilight? - ucieszy? si? ogier -Ja si? nazywam Coy, przybywam w pokoju... to znaczy, potrzebuj? natychmiast ksi??ek o magii wspomnie?. Mam wyra?ne luki w pami?ci, bynajmniej nie spowodowane nadmiernym spo?ywaniem alkoholu i koniecznie musz? si? dowiedzie? co si? wtedy ze mn? dzia?o. Przez ca?e ?ycie mnie to nie obchodzi?o, jednak dzieci?stwo jest wa?ne, prawda? Chc? si? dowiedzie? kim jestem, masz jakie? dobre ksi??ki na ten temat? - pirat nawet nie zauwa?y? królika, który w?lizgn?? si? do biblioteki.
.. /\
. (゚ 。`> WS-BS-S-Per-T-Ag-Int-Fel-WP-HP
.. l` \ ;'` 31-31-36-38-34-40-32-32-44-14
. (__.)
Jedyny prawdziwy, oficjalny kot na PonyUtopii!
"Reecia: Eh jestem BD."
Avatar użytkownika
Kaja Redsky
Pirat
 
Posty: 440
Dołączył(a): 2 sty 2012, o 14:27
Płeć: Nieustawiona

Re: Poziom 1

Postprzez Dark Mind » 11 mar 2012, o 22:52

Królik oceni? sytuacje. Znajdowa? si? z ch?opakiem dziwki chc?cej go zabi? i elementem Magyii. W takiej sytuacji pozosta?a mu tylko jedna opcja udawa? greka. Grey wskoczy? na stó? z ksi??kami, by lepiej prowadzi konwersacje.- Dobry wieczór adoratorze tygryfa i wielki i pot??ny elemncie harmonii. Wielk? przyjemno?ci? dla mnie jest spotka? tak zacne towarzystwo t? jak?e malownicz? noc. Nie uwa?acie?
HP:11
WS-30
BS-23
S-35
T-30
Per-28
Ag-28
Int-39
Fel-37
WP-43
Avatar użytkownika
Dark Mind
Wieloświadomy
 
Posty: 505
Dołączył(a): 7 sty 2012, o 12:33
Lokalizacja: ponyville
Płeć: Nieustawiona

Re: Poziom 1

Postprzez Twilight Sparkle » 11 mar 2012, o 23:01

Twilight by?a wci?? rozespana. Ledwo zrozumia?a, czego chcia? od niej kucyk.
- Co? Ksi??ka? Dowiedzie? si?? Zaniki pami?ci? Ale czemu teraz? Czemu nie rano?
Spojrza?a na b?agaj?c? min? kucyka...
- Noo dobrze *ziew*, my?l?, ?e zaraz co? znajdziemy
Po czym odwróci?a si?, a jej wzrok spocz?? na króliku, który w?a?nie znajdowa? si? na jej stole.
- Zaraz, a ty co tu robisz?
Avatar użytkownika
Twilight Sparkle
Nadwrażliwy
 
Posty: 71
Dołączył(a): 29 paź 2011, o 20:51
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Różowa gwiazda w otoczeniu białych iskierek
Lubi: Książki
Strach: Przed tym, że coś mogłoby pójść nie po jej myśli, a zwłaszcza przed zawaleniem egzaminu
Stan: Panna
Koneksje Rodzinne: Rodzice - Star Sparkle & Night Light, brat - Shining Armor, szwagierka - Mi Amore Cadenza
Rasa: Jednorożec
Multikonto: TAK

Re: Poziom 1

Postprzez Kaja Redsky » 12 mar 2012, o 13:49

- To fantastycznie! - ucieszy? si? ogier -Jeste? cudowna Twi! No bo kto?, kto wpuszcza potrzebuj?cego o tej porze jest cudownym kucem! - pirat zrobi? kilka kroków i zobaczy? stoj?cego na stole gryzonia. Ju? nabra? ochoty na pasztet, pociek?a mu ?linka, kiedy ten zacz?? mówi?. Bez sensu, jedzenie nie powinno gada?. Jeszcze tylko brakuje, ?eby zacz?? nawija? o finansach, to ca?kiem psuje apetyt.
- Ja jestem adoratorem tygryfa? - zastanowi? si?. Nie przypomina? sobie ?adnej harmonii ostatnio, a jedn? tygryfic? tak. To raczej o niego chodzi?o. Tylko czym jest ten element harmonii? Mo?e Twilight jest muzykiem?
.. /\
. (゚ 。`> WS-BS-S-Per-T-Ag-Int-Fel-WP-HP
.. l` \ ;'` 31-31-36-38-34-40-32-32-44-14
. (__.)
Jedyny prawdziwy, oficjalny kot na PonyUtopii!
"Reecia: Eh jestem BD."
Avatar użytkownika
Kaja Redsky
Pirat
 
Posty: 440
Dołączył(a): 2 sty 2012, o 14:27
Płeć: Nieustawiona

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Biblioteka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron