Wynaj?ty magazyn

W centrum miasta zawsze jest pełno życia. Wiele młodych kucyków idzie do szkoły, na ulicach stoi stragan rodziny Apple... Na samym środeczku wybudowano też niewielką fontannę dla umilenia czasu kucyków.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, ReflexivoArco, Tali, Sal Ghatorr

Wynaj?ty magazyn

Postprzez Gray Web » 30 maja 2012, o 12:54

Magazyn w centrum miasta. Oczywi?cie jak na magazyn przysta?o wsz?dzie walaj? si? skrzynki, tu i ówdzie jakie? beczki. Budynek jest betonowy, z zewn?trz wtapia si? w architektur? Ponyville. Jest kolorowy, jak wi?kszo?? budynków. Jednak wn?trze jest szarawe. Bije z niego przyjemne zimno.
***
Gray zeskoczy? z jednej ze skrzy?, na której siedzia? ju? od d?u?szego czasu. Podszed? do mikrofonu, pod??czonego do czterech g?o?ników, jakie zostawili mu cz?onkowie w "spadku".
- Raz! Raz! Raz!
G?o?niki zabucza?y, echo g?osu pegaza roznios?o si? po magazynie.
Dobrze, ?e dzia?aj? - pomy?la? muzyk.
Nikt od d?u?szego czasu si? nie zjawia?. Postanowi?, ?e wróci na owy pojemnik i zdrzemnie si? jeszcze z godzink?. Tak te? zrobi?. Wlecia? na szczyt ?ciany skrzy?, by zasn??. Po budynku nios?o si? cichutkie chrapanie.
Avatar użytkownika
Gray Web
Nadwrażliwy
 
Posty: 23
Dołączył(a): 29 maja 2012, o 18:09
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Snob
Uroczy Znaczek: Piktogram (bioaktywność)
Lubi: Fanki, seks, pieniądze, muzykę, siebie, fanów, alkohol, dragi, pieniądze.
Nie Lubi: Moherkucy, kindermetali, dresów.
Strach: Brak popędu i pieniędzy.
Stan: Wolny i napalony na wszystko, co się rusza (i rucha).
Koneksje Rodzinne: Na kij mu rodzina?
Rasa: Pegaz.
Charakter: Chaotyczny zły, w stronę neutralności.
Multikonto: TAK

Re: Wynaj?ty magazyn

Postprzez Misty Night » 21 cze 2012, o 15:39

Gdy Misty nie mia?a pacjentów, ch?tnie lata?a do domu, by sp?dzi? czas z bratem. Tym razem jednak dosta?a od rodziców zakaz powrotu do Cloudsdale, poniewa? podobno panuje tam epidemia. Klacz pragn??a sprowadzi? krewnych do miasta, by im pomóc, jednak ci obawiali si?, ?e wówczas choroba mog?aby dopa?? mieszka?ców Ponyville. Misty, lecia?a wi?c teraz nisko nad domami, zastanawiaj?c si?, czy jej brat zdo?a prze?y? epidemi?. W pewnym momencie, us?ysza?a czyj? dono?ny g?os. Wyl?dowa?a przed jednym z magazynów i wyjrza?a przez okno. W ?rodku, dostrzeg?a czarno-zielonego ogiera, który najwidoczniej spa? w najlepsze. Wi?c kto mówi? przez mikrofon? Klacz zapuka?a do drzwi budynku i zaczeka?a na reakcje mieszka?ca.
Avatar użytkownika
Misty Night
Nadwrażliwy
 
Posty: 19
Dołączył(a): 19 cze 2012, o 16:59
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Laska Eskulapa
Lubi: Pomagać innym, zapach leków, Discorda i muzykę.
Nie Lubi: Ignorancji, zaniedbania, nieuleczalnych chorób i troszkę nie przepada za
Celestią.
Strach: Topielce, wisielce, śmierć pacjentów i Discorda.
Stan: Panna na wydaniu.
Koneksje Rodzinne: Gdzieś tam są.
Rasa: Pegaz.
Charakter: Chaotyczna-neutralna.
Multikonto: TAK

Re: Wynaj?ty magazyn

Postprzez Gray Web » 21 cze 2012, o 16:38

Pegaz chrapn?? g?o?niej i zerwa? si?, niczym uk?uty ostr? ig??.
- C- co jest?
Us?ysza? pukanie, które dochodzi?o z drzwi do magazynu. Podlecia? wi?c tam, by sprawdzi? kto si? dobija. Jego mina mówi?a jasno, ?e nie by? zadowolony. W po?owie drogi zd??y? si? jednak opami?ta? i wymusi? na swoim pyszczku... kamienn? "twarz", nie wyra?aj?c? emocji. No có?. Otworzy? drzwi.
- Ta, jasne - machn?? kopytkiem - Autograf na grzbiecie, czy zadzie? - powiedzia?- No chyba, ?e przysz?a? skarbie w sprawie og?oszenia.
Widok wokalisty zespo?u, który rozpad? si? jaki? czas temu, w dodatku dosy? znanego i kontrowersyjnego powinien robi? wra?enie. W ka?dym razie na to by? nastawiony Gray Web.
Thx Ari za avka.
Avatar użytkownika
Gray Web
Nadwrażliwy
 
Posty: 23
Dołączył(a): 29 maja 2012, o 18:09
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Snob
Uroczy Znaczek: Piktogram (bioaktywność)
Lubi: Fanki, seks, pieniądze, muzykę, siebie, fanów, alkohol, dragi, pieniądze.
Nie Lubi: Moherkucy, kindermetali, dresów.
Strach: Brak popędu i pieniędzy.
Stan: Wolny i napalony na wszystko, co się rusza (i rucha).
Koneksje Rodzinne: Na kij mu rodzina?
Rasa: Pegaz.
Charakter: Chaotyczny zły, w stronę neutralności.
Multikonto: TAK

Re: Wynaj?ty magazyn

Postprzez Misty Night » 21 cze 2012, o 16:45

Klacz juz mia?a si? przywita?, gdy pegaz zacz?? mówi? co? o autografach na ró?nych cz??ciach cia?a.
- Nic z tych rzeczy.- Roze?mia?a si?.- Po prostu jeszcze nigdy nie widzia?am ci? w Ponyville i chcia?am powita? w s?siedztwie.- Spojrza?a na wn?trze budynku.- Je?li oczywi?cie postanowi?e? tu zamieszka?.- Misty u?miechn??a si? do ogiera i stara?a si? przypomnie?, kim w?a?ciwie by?. Zachowywa? si?, jakby spodziewa? si? rzeszy fanów, jednak pagazka kompletnie go nie kojarzy?a. Mo?e dlatego, ?e nie s?ucha?a jeszcze nigdy, tego typu muzyki? Lekko zak?opotana, nadal przygl?da?a si? czarnemu.
- Wybacz moje maniery. Jestem Misty Night... A ty?-Kiwn??a lekko.
Avatar użytkownika
Misty Night
Nadwrażliwy
 
Posty: 19
Dołączył(a): 19 cze 2012, o 16:59
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Laska Eskulapa
Lubi: Pomagać innym, zapach leków, Discorda i muzykę.
Nie Lubi: Ignorancji, zaniedbania, nieuleczalnych chorób i troszkę nie przepada za
Celestią.
Strach: Topielce, wisielce, śmierć pacjentów i Discorda.
Stan: Panna na wydaniu.
Koneksje Rodzinne: Gdzieś tam są.
Rasa: Pegaz.
Charakter: Chaotyczna-neutralna.
Multikonto: TAK

Re: Wynaj?ty magazyn

Postprzez Gray Web » 21 cze 2012, o 16:54

Muzyk zrobi? wielkie oczy. Jak mo?na nie chcie? autografu od Gray Weba w samej osobie?! To? to dziwaczne i nieprzystoi nowej fance! 
- Nie chcesz autografu? NIE ZNASZ MNIE?! Jak mo?na nie zna? Gray Weba, wokalisty s?awnego "Perverthoofa", który rozpad? si? par? tygodni temu? Ech, niewa?ne. Nie mieszkam tutaj. Wynaj??em ten magazyn, bo chc? tu gra? z moim nowym zespo?em, którego JESZCZE NIE MAM!
Zapad?a cisza.
- Umiesz gra? na gitarze, wali? na garach? Napiernicza? na parapecie? A ?piewa?? - zacz?? pyta?.
W ko?cu pad? "na kolanka" i wznosz?c kopytka do modlitwy zacz?? b?aga? klacz.
- Powiedz, ?e tak...
Thx Ari za avka.
Avatar użytkownika
Gray Web
Nadwrażliwy
 
Posty: 23
Dołączył(a): 29 maja 2012, o 18:09
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Snob
Uroczy Znaczek: Piktogram (bioaktywność)
Lubi: Fanki, seks, pieniądze, muzykę, siebie, fanów, alkohol, dragi, pieniądze.
Nie Lubi: Moherkucy, kindermetali, dresów.
Strach: Brak popędu i pieniędzy.
Stan: Wolny i napalony na wszystko, co się rusza (i rucha).
Koneksje Rodzinne: Na kij mu rodzina?
Rasa: Pegaz.
Charakter: Chaotyczny zły, w stronę neutralności.
Multikonto: TAK

Re: Wynaj?ty magazyn

Postprzez Nomiki » 21 cze 2012, o 20:30

Klacz bieg?a by by? dalej od domu gdy nagle us?ysza?a co? jakby g?os. Znajomy... Posz?a powoli w jego stron?. Tam sta?a ju? klacz. Mo?e lepiej si? odwróci?. Ale nie.. zaraz
-GREY WEB!!! Oretyretyretyretyretyrety! -powiedzia?a po czym pobieg?a i wr?cz rzuci?a si? mu na szyje przewracaj?c go.
-Ojejciujciu! Nie wierzy?am, ?e kiedykolwiek Cie spotkam! Jestem Nomiki i Wielbie Ci?!!-powiedzia?a po czym zacz??a bardzo mocno tuli? kuca. Przecie? taka okazja mo?e si? wi?cej nie zdarzy?. Nagle zda?a sobie spraw?, ?e przecie? nie powinna tak robi?.
-Przepraszam...-powiedzia?a kul?c si?i odsuwaj?c. Zacz??a patrze? na swoje kopyta.
-O Luno! Jak ja si? osmieszy?am!-pomy?la?a czerwieni?c si? ze wstydu.
-Ju? pó?no..Lepiej.. je?li pójde... jakby? potrzebowa? kogo? do zespo?u czy co?to mog?abym Ci pomóc.. bo troche umiem gra?.. Mieszkam tam...-powiedzia?a i napisa?a na kartce adres po czym poda?a j? Greyowi.
-A wi?c.. ja... przepraszam za zaj?cie czasu.. -powiedzia?a po czym pobieg?a do domu.
[zt]
Dzieci potrzebują miłości - szczególnie wtedy gdy na nią nie zasługują.
~Henry David Thoreau
Avatar użytkownika
Nomiki
Miłosnik przyrody
 
Posty: 536
Dołączył(a): 16 gru 2011, o 19:59
Lokalizacja:
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: <3
Uroczy Znaczek: Serduszka
Lubi: Wszystko.
Nie Lubi: Niczego.
Strach: Wszystko.
Stan: Panna~
Rasa: Pokem... jednorożec ^^'
Multikonto: NIE

Re: Wynaj?ty magazyn

Postprzez Misty Night » 29 cze 2012, o 13:47

Nadal patrzy?a na czarnego, swym pe?nym zdziwienia wzrokiem. Dopiero, gdy podbieg?a do niego zakochana w jego muzyce klacz, Misty rozumia?a ?e jest on gwiazdorem. Przedtem my?la?a, ?e to kolejny amator, który chce zdoby? s?aw?, lub my?li, ?e ju? ja ma. Spojrza?a na odchodz?c? klacz jednoro?ca, po czym zwróci?a si? lekko zak?opotana do Graya.
- Sorki, w moim domu s?uchali?my troch? innej muzyki. Mo?na powiedzie?, ?e nie jestem obeznana w trendach muzycznych.- Za?mia?a si?, po czym wys?ucha?a pyta? pegaza.
- Có?...- Zastanawia?a si?.- Kiedy? ?piewa?am w zespole "Ksi??ycowe anio?y". To by? taki chórek szkolny i nawet niez?e sobie radzili?my.- Stwierdzi?a. Nie by?a pewna, czy podo?a oczekiwaniom s?awnej gwizdy, jednak warto by?o chocia? spróbowa?. A mo?e si? uda?
- Je?li chcesz, mog?abym ci asystowa? w wokalu.- Zaproponowa?a.
Avatar użytkownika
Misty Night
Nadwrażliwy
 
Posty: 19
Dołączył(a): 19 cze 2012, o 16:59
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Laska Eskulapa
Lubi: Pomagać innym, zapach leków, Discorda i muzykę.
Nie Lubi: Ignorancji, zaniedbania, nieuleczalnych chorób i troszkę nie przepada za
Celestią.
Strach: Topielce, wisielce, śmierć pacjentów i Discorda.
Stan: Panna na wydaniu.
Koneksje Rodzinne: Gdzieś tam są.
Rasa: Pegaz.
Charakter: Chaotyczna-neutralna.
Multikonto: TAK

Re: Wynaj?ty magazyn

Postprzez Gray Web » 29 cze 2012, o 13:57

- Dzi?ki, cytrynko! Wpadn? pewnie do ciebie.
Pegaz oderbra? kartk? i ju? si?ga? po pióro, by wymalowa? autograf na jej zadzie, gdy ta przytuli?a go i opu?ci?a magazyn.
- Tia, nara, male?ka!
Pegaz wsta? z kl?czek.
- Rozumiem... Chórek... Hmm... A mo?esz si? przyda? w zespole! Poczekaj... za?piewam ci co?, to zobaczysz, jak? muzyk? gramy... gra?em.
Pegaz podlecia? do magnetofonu, który by? pod??czony do g?o?ników. W??czy? ten oto kawa?ek, ale bez playbacku: http://www.youtube.com/watch?v=cbA5cIIsHCg i zacz?? go ?piewa? do mikrofonu, rado?nie potrz?saj?c ?ebkiem. Magazyn nape?ni? si? muzyk? i wokalem kucyka. Po sko?czonym wyst?pie u?miechn?? si? i skoczy? przed klacz na "kolanka", ?lizgaj?c si? pod jej pyszczek.
- I jak?
Thx Ari za avka.
Avatar użytkownika
Gray Web
Nadwrażliwy
 
Posty: 23
Dołączył(a): 29 maja 2012, o 18:09
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Snob
Uroczy Znaczek: Piktogram (bioaktywność)
Lubi: Fanki, seks, pieniądze, muzykę, siebie, fanów, alkohol, dragi, pieniądze.
Nie Lubi: Moherkucy, kindermetali, dresów.
Strach: Brak popędu i pieniędzy.
Stan: Wolny i napalony na wszystko, co się rusza (i rucha).
Koneksje Rodzinne: Na kij mu rodzina?
Rasa: Pegaz.
Charakter: Chaotyczny zły, w stronę neutralności.
Multikonto: TAK

Re: Wynaj?ty magazyn

Postprzez Misty Night » 29 cze 2012, o 15:57

Wys?ucha?a z uwag?, wyst?pu pegaza. Gdy sko?czy? ?piewa?, zacz??a mu klaska?. By?a pod wielkim wra?eniem jego talentu i nawet spodoba?a jej si? taka muzyka.
- Cudnie! Jeste? bardzo dobry w tym, co robisz.- Odpowiedzia?a mu radosnym tonem.- Przypuszczam nawet, ?e wokal pomocniczy jest tu niepotrzebny... Przynajmniej w tym utworze.- Rozejrza?a si? jeszcze raz po magazynie. W pewnej chwili dostrzeg?a zegar. Nie by?o jeszcze a? tak pó?no i mog?aby porozmawia? z Webem d?u?ej, gdyby nie... By?a spó?niona na zaj?cia z doktorem Fetoclish. Nie cierpia?a go, a same zaj?cia polega?y na asystowaniu mu i s?uchaniu jego gadania. Musia?a jednak wraca? do szpitala. Spojrza?a smutno na czarnego, po czym po?egna?a si? z nim.
- Wybacz, ale na mnie ju? czas. Je?li b?d? potrzebna, to mieszkam pod adresem <...>. Zawsze b?dziesz tam mile widziany. To do zobaczenia.- Ruszy?a w stron? szpitala.
[z/t]
Avatar użytkownika
Misty Night
Nadwrażliwy
 
Posty: 19
Dołączył(a): 19 cze 2012, o 16:59
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Laska Eskulapa
Lubi: Pomagać innym, zapach leków, Discorda i muzykę.
Nie Lubi: Ignorancji, zaniedbania, nieuleczalnych chorób i troszkę nie przepada za
Celestią.
Strach: Topielce, wisielce, śmierć pacjentów i Discorda.
Stan: Panna na wydaniu.
Koneksje Rodzinne: Gdzieś tam są.
Rasa: Pegaz.
Charakter: Chaotyczna-neutralna.
Multikonto: TAK

Re: Wynaj?ty magazyn

Postprzez Cold Air » 28 lip 2012, o 17:34

Cold si? nudzi?. Co w sumie by?o do przewidzenia. Bo ci??ko znale?? co? do roboty po pokonaniu wielkiego zagro?enia dla ca??j krainy, oraz po rozej?ciu si? ( tak, wiem jak to brzmi) z jednym z nielicznych kucy, jakie Cold kiedykolwiek polubi?, a mianowicie z Showy. Dobra, prawie j? pokocha?. Jednak faktem jest to, ?e po powrocie z Cloudsdale, ca?? afera z heroldami by?a zako?czona, wi?c Cold zacz?? si? przechadza? po Ponyville. Tam natkn?? si? na plakat. Jako ?e lubi? muzyk?, postanowi? spróbowa? si? dosta?. A, co mu tam. Raz ?mierdzi koza. Teraz Cold wszed? do magazynu. Podszed? do ciemnego kuca, wygl?daj?cego jako? tak... jak opwinni wygl?da? gitarzy?ci z kapel rockowych. U?miechn?? si? do?? smutno
- Dobry, ja w sprawie og?oszenia- rzek?, patrz?c jednocze?nie um?czonym wzrokiem na czarnego.
-Jestem Cold Air. Bezrobotny, w?drowny pegaz. A ty?- zako?czy? wypowied?. bytowanie z innymi kucami bylo ostatni? rzecz?, jak? teraz chcia? robi?.
WS --- BS -- S - T -- Per - AG --- Int - - Fel - WP - Hp
34+6 - 31 - 34 - 40 - 32 - 36+4 - 23+5 - 16 - 22 - 14

There is no order and justice you were looking for in the dark;
It is meaningless- Just exist like f***ing reality.
Avatar użytkownika
Cold Air
Nadwrażliwy
 
Posty: 291
Dołączył(a): 8 lis 2011, o 11:31
Lokalizacja: Apleloosa
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Wędrowiec (do świtu)
Uroczy Znaczek: tobołek na kiju
Lubi: spokój, świeże powietrze, otwarte przestrzenie, dobrą muzykę
Nie Lubi: Kiedy się z niego śmieją, gdy musi pracować lub się uczyć
Strach: Zbłaźnienie przed Showy, spotkanie z Showy, nigdy się nie spotkać z Showy, itp.
Stan: Zadurzony w Showy Stage
Koneksje Rodzinne: brak
Rasa: pegaz
Charakter: Chaotyczny- dobry
Multikonto: NIE

Re: Wynaj?ty magazyn

Postprzez Gray Web » 1 sie 2012, o 09:59

Klacz wysz?a z magazynu, on zosta? sam. Ju? mia? zrezygnowany odda? sprz?t do lombardu, gdy nagle kto? do magazynu. I jak si? okaza?o, by? w sprawie og?oszenia.
- Z NIEBA MI SPAD?E?, KOCHASIU! - zawo?a? rado?nie.
Od razu przytuli? pegaza.
- A ja jestem Gray Web. I nawet nie mów, ?e mnie nie kojarzysz... No... Perverthoof... Ech...
Ogier wyciagn?? z jednej ze skrzy? dwie butelki piwa. Poda? jedn? ogierowi, drug? sam zacz?? doi?.
- Dobra, kim chcesz by? w zespole? Ka?de miejsce wolne, oprócz wokalu prowadz?cego, czyli mnie.
Thx Ari za avka.
Avatar użytkownika
Gray Web
Nadwrażliwy
 
Posty: 23
Dołączył(a): 29 maja 2012, o 18:09
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Snob
Uroczy Znaczek: Piktogram (bioaktywność)
Lubi: Fanki, seks, pieniądze, muzykę, siebie, fanów, alkohol, dragi, pieniądze.
Nie Lubi: Moherkucy, kindermetali, dresów.
Strach: Brak popędu i pieniędzy.
Stan: Wolny i napalony na wszystko, co się rusza (i rucha).
Koneksje Rodzinne: Na kij mu rodzina?
Rasa: Pegaz.
Charakter: Chaotyczny zły, w stronę neutralności.
Multikonto: TAK

Re: Wynaj?ty magazyn

Postprzez Cold Air » 1 sie 2012, o 10:04

Cold by? bardzo zaskoczony nag?ym wybuchem pegaza. Jednak ju? butelka z piwem zosta?a milej przyj?ta. Otworzy? j?, po czym poci?gn?? kilka ?yków. Odstawi? j?, i powiedzia?
- Hmm... mo?e perkusja? Dawniej troch? gra?em... Ale ju? raczej niewiele pami?tam. w ka?dym razie, mi?o mi pozna?- u?miechn?? si? smutno. Deprecha go nie opuszcza?a.
WS --- BS -- S - T -- Per - AG --- Int - - Fel - WP - Hp
34+6 - 31 - 34 - 40 - 32 - 36+4 - 23+5 - 16 - 22 - 14

There is no order and justice you were looking for in the dark;
It is meaningless- Just exist like f***ing reality.
Avatar użytkownika
Cold Air
Nadwrażliwy
 
Posty: 291
Dołączył(a): 8 lis 2011, o 11:31
Lokalizacja: Apleloosa
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Wędrowiec (do świtu)
Uroczy Znaczek: tobołek na kiju
Lubi: spokój, świeże powietrze, otwarte przestrzenie, dobrą muzykę
Nie Lubi: Kiedy się z niego śmieją, gdy musi pracować lub się uczyć
Strach: Zbłaźnienie przed Showy, spotkanie z Showy, nigdy się nie spotkać z Showy, itp.
Stan: Zadurzony w Showy Stage
Koneksje Rodzinne: brak
Rasa: pegaz
Charakter: Chaotyczny- dobry
Multikonto: NIE

Re: Wynaj?ty magazyn

Postprzez Gray Web » 1 sie 2012, o 11:10

- Perkusja... Jak masz swoj?, to przynie?, jak nie, to... Urgh... Kup za moje... Pieni?dze...
Wyci?gn?? spod p?aszcza pliczek banknotow i poda? je Coldowi.
- Widz?, ?e nie tylko ja jestem tak przysrany... Siedz? tu i nikt si? nie zg?osi?, oprócz jakiej? piskliwej fanki, która penwie si? na niczym nie zna i jakiej? cacy pegaz... Ech... Na dwa lata mog? po?y? za to, co zarobi?em na p?ytach... Ku?wa, czemu ci idioci zacz?li si? k?óci?... Przez to mój zespó? si? rozpad?... No dobra... Za?ó?my, ?e wi?rz? w to, ?e potrafisz gra? i jeste? przyj?ty ju?. Jutro kup perkusj?, ja musz? gdzie? si? przespa?... Nie chc? marnowa? kasy na nocleg... W sumie, to tu mieszkam. Wiesz, na skrzynkach ca?kiem wygodnie si? ?pi - powiedzia? smutnym tonem.
Thx Ari za avka.
Avatar użytkownika
Gray Web
Nadwrażliwy
 
Posty: 23
Dołączył(a): 29 maja 2012, o 18:09
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Snob
Uroczy Znaczek: Piktogram (bioaktywność)
Lubi: Fanki, seks, pieniądze, muzykę, siebie, fanów, alkohol, dragi, pieniądze.
Nie Lubi: Moherkucy, kindermetali, dresów.
Strach: Brak popędu i pieniędzy.
Stan: Wolny i napalony na wszystko, co się rusza (i rucha).
Koneksje Rodzinne: Na kij mu rodzina?
Rasa: Pegaz.
Charakter: Chaotyczny zły, w stronę neutralności.
Multikonto: TAK

Re: Wynaj?ty magazyn

Postprzez Cold Air » 1 sie 2012, o 12:26

Cold by? bardzo zaskoczony pieni?dzmi. Wzi?? po?ow?, a reszt? mu odda?
- Nie trzeba a? tyle. Skoro to ma by? moja perkusja, to sam j? kupi?- rzek? ze smutkiem. Ech, ?ycie go cz?sto do?wiadcza?o. To czemu jedna klacz tak go dobi?a? powinien ju? dawno wzi?? si? w gar??, a tak ci?gle ma deprech?. Spojrza? na "gospodarza"
-To mo?e podejdziemy do pubu Utopia? To jest najlepsze miejsce na sp?dzanie wolnego czasu. A tu mo?emy zostawi? wiadomo??. Co ty na to- spyta?- a, niewa?ne. I tak id?. chcesz, to mo?esz i?? za mn?, jak nie to nie. A, najpierw troch? si? przejd? po parku.- to powiedziawszy machn?? skrzyd?ami, wzbi? si? w powietrze, i wylecia? z magazynu.

[z/t]
WS --- BS -- S - T -- Per - AG --- Int - - Fel - WP - Hp
34+6 - 31 - 34 - 40 - 32 - 36+4 - 23+5 - 16 - 22 - 14

There is no order and justice you were looking for in the dark;
It is meaningless- Just exist like f***ing reality.
Avatar użytkownika
Cold Air
Nadwrażliwy
 
Posty: 291
Dołączył(a): 8 lis 2011, o 11:31
Lokalizacja: Apleloosa
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Wędrowiec (do świtu)
Uroczy Znaczek: tobołek na kiju
Lubi: spokój, świeże powietrze, otwarte przestrzenie, dobrą muzykę
Nie Lubi: Kiedy się z niego śmieją, gdy musi pracować lub się uczyć
Strach: Zbłaźnienie przed Showy, spotkanie z Showy, nigdy się nie spotkać z Showy, itp.
Stan: Zadurzony w Showy Stage
Koneksje Rodzinne: brak
Rasa: pegaz
Charakter: Chaotyczny- dobry
Multikonto: NIE

Re: Wynaj?ty magazyn

Postprzez Gray Web » 1 sie 2012, o 12:45

- Nie, ja tu zostan?.
Wzi?? pieni?dze od Colda. Trudno... Siedzia? na jednej ze skrzy?. By? gwiazd?, a brakowa?o mu towarzystwa... Jego przyjació?mi byli cz?onkowie zespo?u, by?a tam te? jego mi?o??. Teraz jednak zosta? sam, na lodzie. Mial okropny ?al do wszystkich. Wszystkich z wyj?tkiem Feathera, jego przyjaciela. Us?ysza? jakie? plotki, ?e podobno u?o?y? sobie ?ycie. Nie chcia? wi?c go ju? miesza? w zespó?.
***
Po skompletowaniu zespołu i pierdyliardzie melanży, Gray wytoczył się z magazynu, drepcząc przez miasto.
Thx Ari za avka.
Avatar użytkownika
Gray Web
Nadwrażliwy
 
Posty: 23
Dołączył(a): 29 maja 2012, o 18:09
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Snob
Uroczy Znaczek: Piktogram (bioaktywność)
Lubi: Fanki, seks, pieniądze, muzykę, siebie, fanów, alkohol, dragi, pieniądze.
Nie Lubi: Moherkucy, kindermetali, dresów.
Strach: Brak popędu i pieniędzy.
Stan: Wolny i napalony na wszystko, co się rusza (i rucha).
Koneksje Rodzinne: Na kij mu rodzina?
Rasa: Pegaz.
Charakter: Chaotyczny zły, w stronę neutralności.
Multikonto: TAK


Powrót do Centrum Miasta

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron