Salon Fryzjerski 'Winter Style'

W centrum miasta zawsze jest pełno życia. Wiele młodych kucyków idzie do szkoły, na ulicach stoi stragan rodziny Apple... Na samym środeczku wybudowano też niewielką fontannę dla umilenia czasu kucyków.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, ReflexivoArco, Tali, Sal Ghatorr

Re: Salon Fryzjerski 'Winter Style'

Postprzez Azure Dawn » 10 maja 2012, o 19:20

-Niestety Winter, nie mog? si? do Ciebie wprowadzi?...-Azure trwa? twardo w swym postanowieniu. Wola? zy? na ulicy, ni? z?ama? t? obietnice. Poza tym czy?by Winter czyta?a mu w my?lach?! Mo?e zatem przestanie my?le?? Heh chyba niewiele mu brakowa?o.
-Poza tym chyba b?d? musia? nied?ugo i??...- Powiedzia? z niedos?yszalnym prawie smutkiem w g?osie...
Jedna amnezja to za mało? To zróbmy drugą! I to jeszcze z historią o jechanych innych wymiarach!1!
(Wiem, że avek zdeczka ujowy, ale już wolę taki niż ten szajs z kreatora)
Obrazek
Avatar użytkownika
Azure Dawn
Wieloświadomy
 
Posty: 450
Dołączył(a): 7 maja 2012, o 15:34
Lokalizacja: Nie wiadomo
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Wschodzące słońce
Lubi: Herbatę z sokiem malinowym... Na razie tyle mi do głowy przychodzi
Nie Lubi: Zapominać... Zapomina... Zapomin... Zapomi... Zapom... Zapo... Zap... Za... Z... ... .. .
Strach: Kolejne amnezje
Stan: Pwnd
Koneksje Rodzinne: Nie zna...
Rasa: Jednoróg
Charakter: Chaotyczny Dobry
Multikonto: NIE

Re: Salon Fryzjerski 'Winter Style'

Postprzez Winter Tea » 10 maja 2012, o 19:32

- A, to szkoda... - stwierdzi?a Winter. Polubi?a Azura mimo, ?e pozna?a go niewiele ponad 12h temu - Ale zosta? jeszcze 10 minut, co?
Szturchn??a lekko Lucky.
- Chcia?abym mie? taki twardy sen - powiedzia?a - No có?, nie tym mnie natura obdarzy?a...
Rodzinka: córka Tea Charmera i wszystko co za tym idzie...
Dziękuję, Nomi!
Obrazek
Avatar użytkownika
Winter Tea
Wieczny Optymista
 
Posty: 433
Dołączył(a): 16 kwi 2012, o 19:42
Płeć: Nieustawiona

Re: Salon Fryzjerski 'Winter Style'

Postprzez Azure Dawn » 10 maja 2012, o 19:41

-Dobrze, my?l? ?e 10 minut jeszcze mog? zosta?-Azure leciutko si? u?miechn??. Wiedzia?, ?e Winter naprawd? nie ma nic przeciwko aby On si? wprowadzi?... Ale on sam mia?. Nie chcia? tak ?y?, po prostu nie chcia?. Nie chodzi rzecz jasna o to, ?e nie chcia? mieszka? u Winter, tylko gdyby u niej zamieszka? (jak tasiemiec w brzuchu :D) to ca?y czas dr?czy?oby go sumienie. ?y? na koszt Klaczy to najpodlejsza rzecz jak? w tej chwili móg? by zrobi?.
Jedna amnezja to za mało? To zróbmy drugą! I to jeszcze z historią o jechanych innych wymiarach!1!
(Wiem, że avek zdeczka ujowy, ale już wolę taki niż ten szajs z kreatora)
Obrazek
Avatar użytkownika
Azure Dawn
Wieloświadomy
 
Posty: 450
Dołączył(a): 7 maja 2012, o 15:34
Lokalizacja: Nie wiadomo
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Wschodzące słońce
Lubi: Herbatę z sokiem malinowym... Na razie tyle mi do głowy przychodzi
Nie Lubi: Zapominać... Zapomina... Zapomin... Zapomi... Zapom... Zapo... Zap... Za... Z... ... .. .
Strach: Kolejne amnezje
Stan: Pwnd
Koneksje Rodzinne: Nie zna...
Rasa: Jednoróg
Charakter: Chaotyczny Dobry
Multikonto: NIE

Re: Salon Fryzjerski 'Winter Style'

Postprzez Uriel Flame » 10 maja 2012, o 20:00

- Wygl?da smakowicie - Stwierdzi? Uriel, nak?adaj?c porcj?. - Swoj? drog?, nie zamierzamy jej obudzi?? - Wskaza? na Lucky.
Zamruga?, gdy Azure odmówi? propozycji zamieszkania. Nie wygl?da? na kogo?, kto ma jakie? sta?e lokum, tak wi?c dlaczego odmówi?? Tego Uriel zrozumie? nie potrafi?. By? mo?e jednoróg kierowa? si? jakim? kodem honoru, który nakazywa? mu ?y? za w?asne pieni?dze? Ale nawet je?eli, nie mieszka?by tu chyba na sta?e.
Pegaz pokr?ci? g?ow?, jakby w dezaprobacie. Nie móg? co prawda wp?yn?? na opini? drugiego kuca w lustrzankach, ale i tak nie uznawa? jej za najlepsz? decyzj? pod s?o?cem.
- Hmm... Win-znaczy, szanowna Pani - Poprawi? si?. Je?eli by?a jaka? pozytywna rzecz, któr? wyniós? z pierwszego sieroci?ca, to by?y to dobre maniery. - Czy wie Pani mo?e, gdzie móg?bym znale?? jeszcze jakie? zatrudnienie? Pomy?la?em, ?e w ten sposób szybciej zarobi? na w?asne lokum i przestan? na Pani paso?ytowa?... - U?miechn?? si? z trudem.
Po?oga jest taka pi?kna, nieprawda??
Avatar użytkownika
Uriel Flame
Bitter - Sweet
 
Posty: 179
Dołączył(a): 3 maja 2012, o 12:50
Lokalizacja: Manehatten
Płeć: Nieustawiona

Re: Salon Fryzjerski 'Winter Style'

Postprzez Azure Dawn » 10 maja 2012, o 20:09

Wszystcy wykazywali dezaprobat?, na fakt, i? Azure tu nie zamieszka, przynajmniej jemu tak si? wydawa?o. Na ostatnie pytanie Uriela jednoróg wyt??y? s?uch, praca tego mu by?o potrzeba! Musi jako? zarobi? na dom, jedzenie i ...hmm mo?e co? jeszcze. I tutaj wyobra?nia Dawn'a pogna?a znowu w nieznanym kierunku...
Jedna amnezja to za mało? To zróbmy drugą! I to jeszcze z historią o jechanych innych wymiarach!1!
(Wiem, że avek zdeczka ujowy, ale już wolę taki niż ten szajs z kreatora)
Obrazek
Avatar użytkownika
Azure Dawn
Wieloświadomy
 
Posty: 450
Dołączył(a): 7 maja 2012, o 15:34
Lokalizacja: Nie wiadomo
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Wschodzące słońce
Lubi: Herbatę z sokiem malinowym... Na razie tyle mi do głowy przychodzi
Nie Lubi: Zapominać... Zapomina... Zapomin... Zapomi... Zapom... Zapo... Zap... Za... Z... ... .. .
Strach: Kolejne amnezje
Stan: Pwnd
Koneksje Rodzinne: Nie zna...
Rasa: Jednoróg
Charakter: Chaotyczny Dobry
Multikonto: NIE

Re: Salon Fryzjerski 'Winter Style'

Postprzez Lucky Star » 10 maja 2012, o 20:56

Lucky obudzi?a si?, ziewn??a i podrapa?a si? po plecach. Rozejrzawszy si? dooko?a zauwa?y?a Urela, Azurea i Winter. Przetar?a oczy i zaspanym g?osem wita?a ka?dego.
-Dzie? dobry Uriel. Dzie? dobry Azure. Dzie? dobry Winter. -nagle wlepi?a wzrok w Winter.
-Winter! -obj??a przyjació?k?. -Znalaz?a? si? tak si? ciesz? . Szuka?am ciebie wsz?dzie, ju? my?la?am ?e cie na zawsz? straci?am. -Pu?ci?a j? i popatrza?a na dwoje go?ci. Obj??a obu.
-Dzi?kuj? ?e j? znale?li?cie.
Avatar użytkownika
Lucky Star
Wieczny Optymista
 
Posty: 249
Dołączył(a): 4 kwi 2012, o 17:01
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Rozbita szklanka
Lubi: prawie wszystkich iwszystko
Nie Lubi: Bycia samej
Strach: Przed Pajakami
Stan: Panna
Koneksje Rodzinne: Starsza siostra Shooting Satra
Rasa: Kucyk ziemny
Charakter: Wieczna optymistka

Re: Salon Fryzjerski 'Winter Style'

Postprzez Winter Tea » 11 maja 2012, o 13:01

- Lucky... Ja nigdzie nie by?am. Ca?? noc przespa?am w swoim ?ó?ku - o?wiadczy?a Winter - Kochana... - u?cisn??a klaczk? - Uriel, mów mi po prostu "Winter". Móg?by? spróbowa? u jubilera. Powinni ci? przyj??.
W tym momencie otworzy?y si? drzwi i stan??a w nich klientka. Tradycyjnie: strzy?enie.
- Lucky, mog?aby? pozamiata?? - spyta?a Winter wskazuj?c na w?osy rozsypane po pod?odze. Sama z?apa?a za miot?? i zacz??a sprz?ta?.
Rodzinka: córka Tea Charmera i wszystko co za tym idzie...
Dziękuję, Nomi!
Obrazek
Avatar użytkownika
Winter Tea
Wieczny Optymista
 
Posty: 433
Dołączył(a): 16 kwi 2012, o 19:42
Płeć: Nieustawiona

Re: Salon Fryzjerski 'Winter Style'

Postprzez Azure Dawn » 11 maja 2012, o 15:21

-Och witaj Lucky, widz?, ?e jednak ?yjesz!-Powiedzia? Azure nieszczerze si? u?miechaj?c. Nie dlatego nieszczerze, ?e jej nie lubia?, Azure lubi? t? lekko zwariowan? klacz, ale by?o mu jako? tak ci??ko... sam nie wiedzia? czemu... to wszystko toczy?o si? zbyt szybko. Nie pytaj?c o nic odróchowo zacz?? zamiata? w?osy... w?asnym ogonem.
Jedna amnezja to za mało? To zróbmy drugą! I to jeszcze z historią o jechanych innych wymiarach!1!
(Wiem, że avek zdeczka ujowy, ale już wolę taki niż ten szajs z kreatora)
Obrazek
Avatar użytkownika
Azure Dawn
Wieloświadomy
 
Posty: 450
Dołączył(a): 7 maja 2012, o 15:34
Lokalizacja: Nie wiadomo
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Wschodzące słońce
Lubi: Herbatę z sokiem malinowym... Na razie tyle mi do głowy przychodzi
Nie Lubi: Zapominać... Zapomina... Zapomin... Zapomi... Zapom... Zapo... Zap... Za... Z... ... .. .
Strach: Kolejne amnezje
Stan: Pwnd
Koneksje Rodzinne: Nie zna...
Rasa: Jednoróg
Charakter: Chaotyczny Dobry
Multikonto: NIE

Re: Salon Fryzjerski 'Winter Style'

Postprzez Uriel Flame » 11 maja 2012, o 16:40

- Wedle ?yczenia, Pa-Winter - Poprawi? si?, chocia? by?o wida?, ?e adresowanie kogo? dopiero co poznanego po imieniu sprawia mu k?opot. - Jubiler? A gdzie? go znajd?? Oraz... Co w?a?ciwie robi si? u jubilera? - Doda? po chwili.
Widz?c, ?e i Winter, i Azure zabrali si? za zamiatanie w?osów, nie chcia? by? gorszy i te? zabra? si? do roboty: Machn?? skrzyd?ami, przep?dzaj?c spor? kupk? czyich? kud?ów pod miot?? klaczy.
- Nie posiadam niestety na tyle d?ugiego ogona, by móc nim zamiata? cokolwiek - Wyja?ni? po chwili, u?miechaj?c si? leciutko.
Po?oga jest taka pi?kna, nieprawda??
Avatar użytkownika
Uriel Flame
Bitter - Sweet
 
Posty: 179
Dołączył(a): 3 maja 2012, o 12:50
Lokalizacja: Manehatten
Płeć: Nieustawiona

Re: Salon Fryzjerski 'Winter Style'

Postprzez Lucky Star » 11 maja 2012, o 16:43

Lucky stan??a Azurelowi na drodze. -To ja tutaj pozamiatam. -powiedzia?a jakby rozkaz, i miot?? zacz??a zamiata? tak szybko jak mog?a. Nagle suszarki do w?osów dosta?y spi?cia. -Ju? id?! -szybko Lucky znalaz?a si? przy felernym urz?dzeniu. Pobieg?a wzrokiem za kablem który prowadzi? do ?ciany. Posz?a tam gdzie sta?a skrzynka rozdzielcza, Lucky j? otworzy?a.
-Hym trzy przewody. -Lucky mia?a przed sob? zielony, niebieski i czerwony przewód pr?dowy. -Wiem jak czerwonym poruszam. -Lucky dotkn??a przewód i porazi? j? pr?d. -AAAAA! -Lucky lekko si? zachwia?a. -To mo?e zielony. - poruszy?a zielonym przewodem. -AAAA! -Znów pr?d ja porazi?. -To mo?e jednak by? to czerwony? -znów chwaci?a za przewód i znowu volty przelecia?y przez jej cia?o. -AAAAA!- Lucky jednak si? nie poddawa?a - To spróbuje oba na raz! -pr?d tak kopn?? j? ?e polecia?a o ?cian?. Wróci?a do rozdzielnika. -To jednak ten czerwony. -po tym pora?eniu Lucky zemdla?a.
Avatar użytkownika
Lucky Star
Wieczny Optymista
 
Posty: 249
Dołączył(a): 4 kwi 2012, o 17:01
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Rozbita szklanka
Lubi: prawie wszystkich iwszystko
Nie Lubi: Bycia samej
Strach: Przed Pajakami
Stan: Panna
Koneksje Rodzinne: Starsza siostra Shooting Satra
Rasa: Kucyk ziemny
Charakter: Wieczna optymistka

Re: Salon Fryzjerski 'Winter Style'

Postprzez Azure Dawn » 11 maja 2012, o 17:28

Azure by? zaskoczony gdy Lucky z du?? stanowczo?cia zakaza?a mu zamiatania. Patrzy? jak chwil? pó?niej klacz podchodzi do skrzynki rozdzielcej. Chcia? krzykn?? "Lucky nie rób tego!", lecz by? za bardzo zdezorientowany by si? odezwa?. Patrzy? jak Lucky pora?ona zostaje pr?dem... nie ruszy? si?, tylko sta? z rozdziawionymi ustami...
Jedna amnezja to za mało? To zróbmy drugą! I to jeszcze z historią o jechanych innych wymiarach!1!
(Wiem, że avek zdeczka ujowy, ale już wolę taki niż ten szajs z kreatora)
Obrazek
Avatar użytkownika
Azure Dawn
Wieloświadomy
 
Posty: 450
Dołączył(a): 7 maja 2012, o 15:34
Lokalizacja: Nie wiadomo
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Wschodzące słońce
Lubi: Herbatę z sokiem malinowym... Na razie tyle mi do głowy przychodzi
Nie Lubi: Zapominać... Zapomina... Zapomin... Zapomi... Zapom... Zapo... Zap... Za... Z... ... .. .
Strach: Kolejne amnezje
Stan: Pwnd
Koneksje Rodzinne: Nie zna...
Rasa: Jednoróg
Charakter: Chaotyczny Dobry
Multikonto: NIE

Re: Salon Fryzjerski 'Winter Style'

Postprzez Winter Tea » 11 maja 2012, o 20:12

- Ale galimatias... - wyszepta?a Winter. Mia?a wra?enie, ?e znajduje si? w centrum ?wiatowej stolicy chaosu - U jubilera pewnie b?dziesz sta? na kasie, Uriel - zacz??a podnosz?c Lucky z ziemi i wlok?c w kierunku fotela - Mo?liwe, ?e b?dziesz musia? zna? podstawowe rodzaje kruszców, ale to raczej nic trudnego. Dzi?ki za pomoc przy tych k?akach - u?miechn??a si? - Teraz ta suszarka...
Klacz zacz??a grzeba? w kablach i ju? po chwili usterka zosta?a naprawiona.
- To si? zdarza który? raz z rz?du - oznajmi?a - Trzeba j? b?dzie wymieni?.
Rodzinka: córka Tea Charmera i wszystko co za tym idzie...
Dziękuję, Nomi!
Obrazek
Avatar użytkownika
Winter Tea
Wieczny Optymista
 
Posty: 433
Dołączył(a): 16 kwi 2012, o 19:42
Płeć: Nieustawiona

Re: Salon Fryzjerski 'Winter Style'

Postprzez Azure Dawn » 11 maja 2012, o 20:28

-Mog? w czym? pomóc?-Spyta? Azure nadal lekko zdezorientowany.
Chcia? powiedzie? co? jeszcze, ale jak mu to si? cz?sto ostatnimi czasy zdawa?o nie wiedzia? co...
Jedna amnezja to za mało? To zróbmy drugą! I to jeszcze z historią o jechanych innych wymiarach!1!
(Wiem, że avek zdeczka ujowy, ale już wolę taki niż ten szajs z kreatora)
Obrazek
Avatar użytkownika
Azure Dawn
Wieloświadomy
 
Posty: 450
Dołączył(a): 7 maja 2012, o 15:34
Lokalizacja: Nie wiadomo
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Wschodzące słońce
Lubi: Herbatę z sokiem malinowym... Na razie tyle mi do głowy przychodzi
Nie Lubi: Zapominać... Zapomina... Zapomin... Zapomi... Zapom... Zapo... Zap... Za... Z... ... .. .
Strach: Kolejne amnezje
Stan: Pwnd
Koneksje Rodzinne: Nie zna...
Rasa: Jednoróg
Charakter: Chaotyczny Dobry
Multikonto: NIE

Re: Salon Fryzjerski 'Winter Style'

Postprzez Uriel Flame » 11 maja 2012, o 20:47

- Mam nadziej?, ?e to pytanie nie zostanie odebrane jako nieuprzejme, ale... - Uriel zawaha? si?. - Czy ona tak... cz?sto? - By?o wida? jak na kopycie, ?e pegaz przygl?da? si? poczynaniom Lucky z du?? doz? sceptycyzmu.
- Hmm... Rozumiem, nie zaszkodzi spróbowa?. A co do pomocy, nie ma za co dzi?kowa?. Staram si? pomóc tak bardzo, jak si? da - Doda?, szczerz?c z?by w u?miechu.
Po?oga jest taka pi?kna, nieprawda??
Avatar użytkownika
Uriel Flame
Bitter - Sweet
 
Posty: 179
Dołączył(a): 3 maja 2012, o 12:50
Lokalizacja: Manehatten
Płeć: Nieustawiona

Re: Salon Fryzjerski 'Winter Style'

Postprzez Winter Tea » 11 maja 2012, o 20:53

- Nie, dzi?kuj?... - u?miechn??a si? - My?l?, ?e ju? to wszystko ogarn??am. Chocia?... - wskaza?a na Lucky - Nie wiem, co z ni? robi?. Reanimowa?? Wstyd przyzna?: nie umiem. Oddycha, serce bije. Chyba nic jej nie jest...
Klacz podesz?a do Lucky i potrz?sn??a ni? lekko.
Rodzinka: córka Tea Charmera i wszystko co za tym idzie...
Dziękuję, Nomi!
Obrazek
Avatar użytkownika
Winter Tea
Wieczny Optymista
 
Posty: 433
Dołączył(a): 16 kwi 2012, o 19:42
Płeć: Nieustawiona

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Centrum Miasta

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron