Salon Fryzjerski 'Winter Style'

W centrum miasta zawsze jest pełno życia. Wiele młodych kucyków idzie do szkoły, na ulicach stoi stragan rodziny Apple... Na samym środeczku wybudowano też niewielką fontannę dla umilenia czasu kucyków.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, ReflexivoArco, Tali, Sal Ghatorr

Re: Salon Fryzjerski 'Winter Style'

Postprzez Azure Dawn » 9 maja 2012, o 21:12

Azure Dawn spogl?da? na dziwne zachowanie przyjació?ki Winter. Chocia? sam nie by? lepszy: Rozczochranym przychodzi? z rana (cho? na jego odczucie, dochodzi?a ju? dziesi?ta) do fryzjerki i pyta? si? j? czy ?yje...
-Przepraszam Ci? Winter, ?e tak z rana, bez zapowiedzi i kompletnie nie uczesany, ale naprawd? si? o Ciebie ba?em!-Przeprosi? gorliwie Winter.
Ju? zaczyna? si? domy?la?, ?e to by? plakat zrobiony przez Lucky. Có? Lucky by?a dziwn? klacz?, ale Azure nie mia? jej tego za z?e... ?ó?... przynajmniej cieszy si? ?yciem.
Jedna amnezja to za mało? To zróbmy drugą! I to jeszcze z historią o jechanych innych wymiarach!1!
(Wiem, że avek zdeczka ujowy, ale już wolę taki niż ten szajs z kreatora)
Obrazek
Avatar użytkownika
Azure Dawn
Wieloświadomy
 
Posty: 450
Dołączył(a): 7 maja 2012, o 15:34
Lokalizacja: Nie wiadomo
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Wschodzące słońce
Lubi: Herbatę z sokiem malinowym... Na razie tyle mi do głowy przychodzi
Nie Lubi: Zapominać... Zapomina... Zapomin... Zapomi... Zapom... Zapo... Zap... Za... Z... ... .. .
Strach: Kolejne amnezje
Stan: Pwnd
Koneksje Rodzinne: Nie zna...
Rasa: Jednoróg
Charakter: Chaotyczny Dobry
Multikonto: NIE

Re: Salon Fryzjerski 'Winter Style'

Postprzez Uriel Flame » 9 maja 2012, o 21:19

Stukanie do drzwi salonu fryzjerskiego Winter Tea zabra?o Urielowi wi?cej energii ni? ten by si? spodziewa?.
Pegaz nie sp?dzi? nocy zbyt dobrze. Jedyny pokój, na jaki by?o go sta? w "Utopii" by? zaj?ty, nie uda?o mu si? te? nigdzie wprosi?, tak wi?c zmuszony by? do zdrzemni?cia si? w parku na ?awce.
Uriel wygl?da? jak siedem nieszcz??? i mia? szczer? nadziej?, ?e fryzjerka pozwoli mu przenocowa? chocia? jedn? noc u siebie. By? mo?e móg?by te? znale?? jak?? prac?...
Po?oga jest taka pi?kna, nieprawda??
Avatar użytkownika
Uriel Flame
Bitter - Sweet
 
Posty: 179
Dołączył(a): 3 maja 2012, o 12:50
Lokalizacja: Manehatten
Płeć: Nieustawiona

Re: Salon Fryzjerski 'Winter Style'

Postprzez Winter Tea » 10 maja 2012, o 13:18

- Witaj, Uriel! - zawo?a?a Winter podnosz?c Lucky z ziemi i sadzaj?c j? w fotelu - Azure, jak to: ba?e? si? o mnie? Przecie? nic mi nie jest... I nie by?o. Prosz?, siadajcie, panowie - klacz wykona?a zapraszaj?cy gest w kierunku foteli - Napijecie si? kawy?
Klacz przynios?a 3 fili?anki paruj?cego naparu i postawi?a przed go??mi. Jej wzrok pad? na zegar.
- Jejku, ju? 10.00? - wykrzykn??a - Zaspa?am. No nic. Prosz?, co was tu sprowadza?
Rodzinka: córka Tea Charmera i wszystko co za tym idzie...
Dziękuję, Nomi!
Obrazek
Avatar użytkownika
Winter Tea
Wieczny Optymista
 
Posty: 433
Dołączył(a): 16 kwi 2012, o 19:42
Płeć: Nieustawiona

Re: Salon Fryzjerski 'Winter Style'

Postprzez Azure Dawn » 10 maja 2012, o 13:25

-Tak ba?em si?... ale wida? by?em strasznie naiwny wierz?c w to co przeczyta?em. Mianowicie zobaczy?em plakat, ?e zagin??a?... To pewnie Lucky go zrobi?a... có? mog?em pozna? po rysunku.-Powiedzia? Azure siadaj?c w mi?kkim, wygodnym fotelu.
Musia? pewnie okropnie wygl?da?: nieuczesany, zdyszany i jeszcze w dodatku da? si? nabra? na to, i? Winter zagin??a. Pog?adzi? si? po grzywie, próbuj?c nieudolnie cho? troch? j? poprawi?.
-Jeszcze raz Ci? przepraszam Winter za naj?cie... Powinienem by? post?powa? rozs?dniej.-Powiedzia? z lekkim zawstydzeniem w g?osie. Sam nie móg? uwierzy?, jak móg? by? tak g?upi i ?atwowierny.
Jedna amnezja to za mało? To zróbmy drugą! I to jeszcze z historią o jechanych innych wymiarach!1!
(Wiem, że avek zdeczka ujowy, ale już wolę taki niż ten szajs z kreatora)
Obrazek
Avatar użytkownika
Azure Dawn
Wieloświadomy
 
Posty: 450
Dołączył(a): 7 maja 2012, o 15:34
Lokalizacja: Nie wiadomo
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Wschodzące słońce
Lubi: Herbatę z sokiem malinowym... Na razie tyle mi do głowy przychodzi
Nie Lubi: Zapominać... Zapomina... Zapomin... Zapomi... Zapom... Zapo... Zap... Za... Z... ... .. .
Strach: Kolejne amnezje
Stan: Pwnd
Koneksje Rodzinne: Nie zna...
Rasa: Jednoróg
Charakter: Chaotyczny Dobry
Multikonto: NIE

Re: Salon Fryzjerski 'Winter Style'

Postprzez Winter Tea » 10 maja 2012, o 15:35

- Ach, Lucky... - westchn??a Winter - Pewnie przysz?a do domu troch? wcze?niej, ni? ja i troch? si? przestraszy?a. Mieszka ze mn?, wiecie? Do niej trzeba si? po prostu przyzwyczai? - u?miechn??a si? - Azure, czy ty... - zarumieni?a si? - To znaczy twoja grzywa... No, w ko?cu to jest salon fryzjerski. Mog? ci? uczesa??
Klacz zda?a sobie spraw? jak bardzo si? zmieni?a przez ostatnie lata. Jako ?rebak by?a w stanie bez obciachu wpakowa? si? obcej klaczy na kolana i zacz?? "rozmontowywa?" jej wymy?ln? koafiur? tylko po to, by pó?niej uczesa? ow? nieznajom? w dok?adnie taki sam sposób. Teraz wstydzi?a si? chocia? o to zapyta?...
- To znaczy... Oczywi?cie, je?li nie masz nic przeciwko. - wyszepta?a.
Rodzinka: córka Tea Charmera i wszystko co za tym idzie...
Dziękuję, Nomi!
Obrazek
Avatar użytkownika
Winter Tea
Wieczny Optymista
 
Posty: 433
Dołączył(a): 16 kwi 2012, o 19:42
Płeć: Nieustawiona

Re: Salon Fryzjerski 'Winter Style'

Postprzez Azure Dawn » 10 maja 2012, o 15:46

Na twarzy Azure'a pojawi? si? lekki u?mieszek:
-No pewnie, ?e mo?esz! tylko wiesz ja ...-kontynuowa? z lekkim zawstydzeniem w g?osie.-um nie mam za du?o pi?ni?dzy... a rozumiesz, nie chc? dostawa? za du?o za darmo... w ko?cu to twój biznes i z tego ?yjesz... wi?c, no nie wiem, mog? w zamian zrobi? Ci jak?? przys?ug?...-chcia? dopowiedzie? co? jeszcze, ale umilk?. Jego my?li gna?y w przeró?nych kierunkach, tak i? nie móg? wychwyci? ani jednej z nich, w jego g?owie panowa? kompletny chaos.
Jedna amnezja to za mało? To zróbmy drugą! I to jeszcze z historią o jechanych innych wymiarach!1!
(Wiem, że avek zdeczka ujowy, ale już wolę taki niż ten szajs z kreatora)
Obrazek
Avatar użytkownika
Azure Dawn
Wieloświadomy
 
Posty: 450
Dołączył(a): 7 maja 2012, o 15:34
Lokalizacja: Nie wiadomo
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Wschodzące słońce
Lubi: Herbatę z sokiem malinowym... Na razie tyle mi do głowy przychodzi
Nie Lubi: Zapominać... Zapomina... Zapomin... Zapomi... Zapom... Zapo... Zap... Za... Z... ... .. .
Strach: Kolejne amnezje
Stan: Pwnd
Koneksje Rodzinne: Nie zna...
Rasa: Jednoróg
Charakter: Chaotyczny Dobry
Multikonto: NIE

Re: Salon Fryzjerski 'Winter Style'

Postprzez Winter Tea » 10 maja 2012, o 16:12

Winter za?mia?a si?.
- Co ty? Zarabiam na prawd? du?o, nie zrobi mi to ró?nicy. W zasadzie to bardziej pasja, ni? praca. Zapraszam na fotel - klacz wskaza?a rz?d foteli fryzjerskich stoj?cych naprzeciwko - Mog?abym zaczesa? grzyw? do ty?u i troch? zakr?ci? ko?cówki. Wygl?da?oby naturalnie. Co ty na to?
Klacz zacz??a wyjmowa? ró?ne szczotki i spraye. Po chwili po?ow? schowa?a do szafki.
- W porz?dku, mog? zaczyna? - u?miechn??a si?.
Rodzinka: córka Tea Charmera i wszystko co za tym idzie...
Dziękuję, Nomi!
Obrazek
Avatar użytkownika
Winter Tea
Wieczny Optymista
 
Posty: 433
Dołączył(a): 16 kwi 2012, o 19:42
Płeć: Nieustawiona

Re: Salon Fryzjerski 'Winter Style'

Postprzez Uriel Flame » 10 maja 2012, o 16:19

- Kawa? Kawa! - Pegaz o?ywi? si? ju? na samo wspomnienie cudownego p?ynu pobudzaj?cego z nawet najtwardszego snu. - Z-z ch?ci? - Doda? ju? troch? spokojniej, zasiadaj?c w fotelu i chwytaj?c fili?ank? i upijaj?c ?yk. Mocna, dobra. A fotel jaki mi?ciutki... Du?o wygodniejszy ni? tamta nieszcz?sna ?awka.
- Po prawdzie to... - Ziewn?? pot??nie. - Po prawdzie to nie mam gdzie si? podzia?, szanowna Pani. Zastanawia?em si?, czy wiedzia?aby Pani mo?e, gdzie móg?bym dosta? jak?? prac?? Jak?kolwiek w sumie, nie jestem wybredny.
- Prócz tego... Jak wspomnia?em ciut wcze?niej, nie mam gdzie si? podzia?. Da?oby rad?, gdybym móg? u Pani przenocowa? nast?pn? noc czy dwie? Nie mam tylko jak zap?aci?, ale... No nie wiem, mo?e mog? pomóc w salonie?
Zauwa?y? rumieniec na twarzy klaczy i zmru?y? lekko oczy, po czym przeniós? spojrzenie na Azure'a. Jednoróg wygl?da? na ogiera, który móg?by si? podoba? wielu mieszkankom Ponyville: Bia?e z?by, prosta postawa, ?wietny gust, a teraz tak?e si? okaza?o, ?e i przywi?zanie. ?eby gania? po mie?cie w ?rodku nocy na podstawie kiepsko napisanego listu go?czego?
Ostatnio edytowano 10 maja 2012, o 16:20 przez Uriel Flame, łącznie edytowano 1 raz
Po?oga jest taka pi?kna, nieprawda??
Avatar użytkownika
Uriel Flame
Bitter - Sweet
 
Posty: 179
Dołączył(a): 3 maja 2012, o 12:50
Lokalizacja: Manehatten
Płeć: Nieustawiona

Re: Salon Fryzjerski 'Winter Style'

Postprzez Azure Dawn » 10 maja 2012, o 16:20

-Có?, ty jeste? tu specjalistk?, wi?c je?eli wed?ug Ciebie tak b?dzie ?adnie, powierz? wybór tobie...-Powiedzia? Azure. Jednak po chwili doda?:-Ale wiesz co Winter... naprawd? g?upio si? tak czuj?... chcia?bym co? dla Ciebie zrobi?... bo nie lubi? niesp?aconych d?ugów z mojej strony.

-------------------------
@offtop wpó?do dziesi?tej to nie do ko?ca ?rodek nocy ;]. Ale w ?rodku nocy te? bym pobieg?! :D
Jedna amnezja to za mało? To zróbmy drugą! I to jeszcze z historią o jechanych innych wymiarach!1!
(Wiem, że avek zdeczka ujowy, ale już wolę taki niż ten szajs z kreatora)
Obrazek
Avatar użytkownika
Azure Dawn
Wieloświadomy
 
Posty: 450
Dołączył(a): 7 maja 2012, o 15:34
Lokalizacja: Nie wiadomo
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Wschodzące słońce
Lubi: Herbatę z sokiem malinowym... Na razie tyle mi do głowy przychodzi
Nie Lubi: Zapominać... Zapomina... Zapomin... Zapomi... Zapom... Zapo... Zap... Za... Z... ... .. .
Strach: Kolejne amnezje
Stan: Pwnd
Koneksje Rodzinne: Nie zna...
Rasa: Jednoróg
Charakter: Chaotyczny Dobry
Multikonto: NIE

Re: Salon Fryzjerski 'Winter Style'

Postprzez Winter Tea » 10 maja 2012, o 17:30

- Fotel! Ju? - warkn??a Winter - Uriel, w sumie mam wolny pokój. Je?li tylko chcesz, zapraszam. Co do salonu... Lucky sprz?ta, ale gdyby? móg? pomóc przy ksi?gowo?ci... Nie mam to tego g?owy. Troch? przy tym roboty - upi?a ?yk ze swojej fili?anki - Je?li by ci? taka praca satysfakcjonowa?a, to posada czeka - u?miechn??a si? - Jej... Zapomnia?am zapyta?: który? z was s?odzi?
Przynios?a dzbanuszek z mlekiem i cukierniczk?.
- Prosz? wybaczy?, Canterlocka etykieta zd??y?a ze mnie ulecie?...
Rodzinka: córka Tea Charmera i wszystko co za tym idzie...
Dziękuję, Nomi!
Obrazek
Avatar użytkownika
Winter Tea
Wieczny Optymista
 
Posty: 433
Dołączył(a): 16 kwi 2012, o 19:42
Płeć: Nieustawiona

Re: Salon Fryzjerski 'Winter Style'

Postprzez Uriel Flame » 10 maja 2012, o 17:42

- Ksi?gowo??? Nie mam z tym zbyt du?ego do?wiadczenia, przyznam si? - Odpowiedzia? szczerze. - Ale je?eli mia?oby si? to sprowadza? do porz?dkowania papierów i podliczania zysków, czemu nie? Przy okazji, wyprowadz? si? tak szybko, jak tylko si? da. Nie chc? przeszkadza? i w ogóle...
Znalaz? prac?! Co prawda nie zapowiada?a si? ona na zbyt ekscytuj?c?, ale mia? wreszcie jak zarobi?. St?d d?uga, ale prosta droga do od?o?enia sobie kasy na jaki? ma?y domek. Koniec ze spaniem w parku! Tak!
- Nie, dzi?kuj?, nie s?odz? - Odpowiedzia? na pytanie klaczy. - Im bardziej gorzka, tym bardziej pobudzaj?ca. - A co do canterlockiej etykiety, nie ma co sobie tym zawraca? gitary. Jeste?my w Ponyville, tutaj ka?dy zna ka?dego - U?miechn?? si? lekko.
Po?oga jest taka pi?kna, nieprawda??
Avatar użytkownika
Uriel Flame
Bitter - Sweet
 
Posty: 179
Dołączył(a): 3 maja 2012, o 12:50
Lokalizacja: Manehatten
Płeć: Nieustawiona

Re: Salon Fryzjerski 'Winter Style'

Postprzez Winter Tea » 10 maja 2012, o 17:55

- No, je?li o mnie chodzi, mo?esz si? wprowadzi? nawet w tej sekundzie. Mam nadziej?, ?e lubisz ?ó?ty? Bo b?dziesz skazany na taki kolor ?cian. No, chyba, ?e wolisz zielony albo niebieski. Nie ma, co prawda ?adnych luksusów, ale moim zdaniem ca?kiem wygodnie. Poza tym tu s? drzwi, które ??cz? moje mieszkanie z salonem - Winter wskaza?a Urielowi drzwi znajduj?ce si? za lad? i kas?.
Wzi??a kwadratow?, tward? szczotk? i zacz??a rozczesywa? grzyw? Azura. Spryska?a j? sprayem o przyjemnym, korzennym zapachu i zaczesa?a do ty?u. Nast?pnie przy pomocy lokówki utworzy?a na dole du??, grub? anglez?, któr? nast?pnie rozdzieli?a grzebieniem.
- I jak? - poda?a jednoro?cowi lusterko - A ty, Uriel, co my?lisz?
Rodzinka: córka Tea Charmera i wszystko co za tym idzie...
Dziękuję, Nomi!
Obrazek
Avatar użytkownika
Winter Tea
Wieczny Optymista
 
Posty: 433
Dołączył(a): 16 kwi 2012, o 19:42
Płeć: Nieustawiona

Re: Salon Fryzjerski 'Winter Style'

Postprzez Uriel Flame » 10 maja 2012, o 18:16

- Nie mnie si? wypowiada? w zakresie w?osów - Odpar? Uriel. - Ale chyba jest ok. Tak s?dz?.
- Ach, i jeszcze raz dzi?kuj?, szanowna Pani - Pegaz u?miechn?? si? ponownie. - Kolor ?cian nie b?dzie mi przeszkadza?. W porównaniu do moich poprzednich miejsc zakwaterowania, to prawie jak sam Canterlot - Doda?, pó? ?artem pó? serio. - Postaram si? nie przeszkadza? w ?adnych obowi?zkach, naturalnie. I jeszcze raz dzi?kuj?. To naprawd? wiele dla mnie znaczy - Doda?, a jego u?miech poszerzy? si? ciutek.
Po?oga jest taka pi?kna, nieprawda??
Avatar użytkownika
Uriel Flame
Bitter - Sweet
 
Posty: 179
Dołączył(a): 3 maja 2012, o 12:50
Lokalizacja: Manehatten
Płeć: Nieustawiona

Re: Salon Fryzjerski 'Winter Style'

Postprzez Azure Dawn » 10 maja 2012, o 18:27

-Nie no pi?knie!-Prawie wykrzycza? Azure przygl?daj?c si? swojemu odbiciu w lustrze z ka?dej strony.-Naprawde fenomenalnie! Winter masz naprawd? talent!-Mówi? z ekscytacj? w g?osie. Azure te? bardzo ch?tnie zamieszka?by u Winter, ale to ju? by?aby przesada. Musi sobie znale?? w?asny dom, a nie mieszka? u ...um kole?anki. Przecierz to ogier powinien pomaga? klaczy, a nie bra? od niej wszystko co si? nasunie, jak pijawka pij?ca krew. Nie b?dzie paso?ytem!
Udaj?c, ?e nadal przegl?da si? w lusterku, zerkn?? na klacz. Przysi?g? sobie, ?e to on jej co? w ko?cu da...
Jedna amnezja to za mało? To zróbmy drugą! I to jeszcze z historią o jechanych innych wymiarach!1!
(Wiem, że avek zdeczka ujowy, ale już wolę taki niż ten szajs z kreatora)
Obrazek
Avatar użytkownika
Azure Dawn
Wieloświadomy
 
Posty: 450
Dołączył(a): 7 maja 2012, o 15:34
Lokalizacja: Nie wiadomo
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Wschodzące słońce
Lubi: Herbatę z sokiem malinowym... Na razie tyle mi do głowy przychodzi
Nie Lubi: Zapominać... Zapomina... Zapomin... Zapomi... Zapom... Zapo... Zap... Za... Z... ... .. .
Strach: Kolejne amnezje
Stan: Pwnd
Koneksje Rodzinne: Nie zna...
Rasa: Jednoróg
Charakter: Chaotyczny Dobry
Multikonto: NIE

Re: Salon Fryzjerski 'Winter Style'

Postprzez Winter Tea » 10 maja 2012, o 19:11

- Wiecie co? Za?o?? hotel! - za?mia?a si? Winter - Od dzi? zapytam ka?dego napotkanego kuca, czy ma gdzie mieszka?. To zaczynamy! Azure, czy chcesz si? mo?e wprowadzi?? Albo ta klacz, która teraz przechodzi ulic?? Poza tym, mi?o, ?e ci si? podoba fryzura. Wymy?li?am to-to - wskaza?a na g?ow? jednoro?ca - jak mia?am 10 lat. Mo?e 11. Stare, dobre czasy...
Upi?a ?yk z fili?anki.
- Chce kto? jeszcze kawy? Bo ja sobie jeszcze zaparz?. Mam te? tiramisu.
Postawi?a na stoliku trzy talerzyki z kawa?kami ciasta.
- Nie obchodzi mnie, czy lubicie - w jej oczach zal?ni? szata?ski blask - Mam tego ca?? lodówk?. Mia?o by? dla Lucky, ale ona ?pi, biedactwo.
Rodzinka: córka Tea Charmera i wszystko co za tym idzie...
Dziękuję, Nomi!
Obrazek
Avatar użytkownika
Winter Tea
Wieczny Optymista
 
Posty: 433
Dołączył(a): 16 kwi 2012, o 19:42
Płeć: Nieustawiona

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Centrum Miasta

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron