Salon Fryzjerski 'Winter Style'

W centrum miasta zawsze jest pełno życia. Wiele młodych kucyków idzie do szkoły, na ulicach stoi stragan rodziny Apple... Na samym środeczku wybudowano też niewielką fontannę dla umilenia czasu kucyków.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, ReflexivoArco, Tali, Sal Ghatorr

Salon Fryzjerski 'Winter Style'

Postprzez Winter Tea » 17 kwi 2012, o 18:52

Salon urz?dzony by? we wszystkich mo?liwych odcieniach fioletu i b??kitu. By? malutki, panowa? tam pó?mrok.
Na stoliku pi?trzy? si? stos czasopism, mo?na te? by?o pocz?stowa? si? kaw? lub gor?c? czekolad?. Du?e, czyste lustra, mi?kkie fotele i plakaty przedstawiaj?ce ró?ne dost?pne tu uczesania tworzy?y niepowtarzalny klimat.

Ceny w salonie by?y ?miesznie niskie, mimo, ?e u?ywano tu tylko najlepszej jako?ci kosmetyków. Generalnie lansowany tutaj styl by? do?? odwa?ny, nietypowy. Jest to te? miejsce rozmów, plotek, spotka? towarzyskich. Na zapleczu znajdowa?o si? te? wej?cie do domku Winter, wi?c umawianie si? na wizyty nie by?o konieczne.
Avatar użytkownika
Winter Tea
Wieczny Optymista
 
Posty: 433
Dołączył(a): 16 kwi 2012, o 19:42
Płeć: Nieustawiona

Re: Salon Fryzjerski 'Winter Style'

Postprzez Lucky Star » 19 kwi 2012, o 18:46

Lucky Star wesz?a do salonu, rozejrzawszy si? po wspaniale wyposa?onym pomieszczeniu nie mog?a kry? podziwu. -Wow ale super miejsce! -wykrzykn??a podniecona. -To musi by? to miejsce, nie mog? si? doczeka?. -Podesz?a do luster i zacz??a si? w nich przegl?da?, robi? grymasy sama sobie. -Hallo przyby?am si? zapyta? czy poszukujecie tutaj kogo? do pracy! -Lucky chcia?a zna?e? prace aby nape?ni? swoj? portmonetk? i oczywi?cie ?eby sobie kupi? jedzenie na dalsz? sw? podró?.
Avatar użytkownika
Lucky Star
Wieczny Optymista
 
Posty: 249
Dołączył(a): 4 kwi 2012, o 17:01
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Rozbita szklanka
Lubi: prawie wszystkich iwszystko
Nie Lubi: Bycia samej
Strach: Przed Pajakami
Stan: Panna
Koneksje Rodzinne: Starsza siostra Shooting Satra
Rasa: Kucyk ziemny
Charakter: Wieczna optymistka

Re: Salon Fryzjerski 'Winter Style'

Postprzez Winter Tea » 19 kwi 2012, o 19:41

Winter dosta?a si? do salonu przez swoje mieszkanie. Przechodz?c ko?o lustra j?kn??a g?o?no. Wygl?da?a nie najlepiej... Zaczerwienione oczy, ?a?osna mina. Kiedy stan??a w znajomym pokoju, jej wzrok pad? na nieznajom? klaczk?. Zarumieni?a si?. Odetchn??a g??boko.
- Witam w salonie Winter Style - u?miechn??a si? promiennie.
Ten u?miech zjednywa? jej wszystkie kucyki w okolicy. By? cz??ci? jej zawodu.
- Czym mog? pani s?u?y??
Rodzinka: córka Tea Charmera i wszystko co za tym idzie...
Dziękuję, Nomi!
Obrazek
Avatar użytkownika
Winter Tea
Wieczny Optymista
 
Posty: 433
Dołączył(a): 16 kwi 2012, o 19:42
Płeć: Nieustawiona

Re: Salon Fryzjerski 'Winter Style'

Postprzez Lucky Star » 19 kwi 2012, o 20:22

Lucky podesz?a do w?a?cicielki i zacz??a si? jej dok?adnie przygl?da?. Na u?miech odpowiedzia?a u?miechem, kiedy ko?cu do niej dotar?o ?e stoi przed ni? kto? z zak?adu. Nie by?a z okolicy wi?c nie wiedzia?a ?e sama w?a?cicielka si? pojawi?a. -Czy jest szefowa? -zapyta?a rado?nie. -Bo szukam pracy aby sobie dorobi?, no bo wiesz, bez pieni?dzy nie da si? ?y?. Chocia? to nie prawda bo teraz nie mam pieni?dzy a ?yje,ale to nie znaczy ?e ich nie potrzebuje, no bo wiesz jak si? tak w?druje to nic nie zjesz i nigdzie nie przenocujesz bez pieni?dzy, ale to te? nie prawda bo jadam przewa?nie traw? z ??ki i ?pi? pod li?cimi. wiem mo?e si? to wydawa? smutne le mi nie przeszkadza. To jest w?a?ciciel? -Zako?czy?a monolog wpatruj?c si? w Winter.
Avatar użytkownika
Lucky Star
Wieczny Optymista
 
Posty: 249
Dołączył(a): 4 kwi 2012, o 17:01
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Rozbita szklanka
Lubi: prawie wszystkich iwszystko
Nie Lubi: Bycia samej
Strach: Przed Pajakami
Stan: Panna
Koneksje Rodzinne: Starsza siostra Shooting Satra
Rasa: Kucyk ziemny
Charakter: Wieczna optymistka

Re: Salon Fryzjerski 'Winter Style'

Postprzez Winter Tea » 19 kwi 2012, o 20:53

- W zasadzie szefowa to ja, kochanie?ka - powiedzia?a Winter - Masz jakie? do?wiadczenie w tym zawodzie? Je?li nie, to w zasadzie mog?aby? robi? cokolwiek. Sprz?ta?, czy co? w tym rodzaju. Fakt faktem, przyda?o by mi si? kilka kopytek do pomocy. O ile ci? to satysfakcjonuje...
Winter wskaza?a jeden z foteli.
-Prosz?, siadaj - rzuci?a.
Stara?a si? nie okazywa?, jak bardzo podekscytowana jest rozmow? z potencjaln? pracownic?.
Avatar użytkownika
Winter Tea
Wieczny Optymista
 
Posty: 433
Dołączył(a): 16 kwi 2012, o 19:42
Płeć: Nieustawiona

Re: Salon Fryzjerski 'Winter Style'

Postprzez Lucky Star » 19 kwi 2012, o 21:59

-Co! Ty jeste? szefow??! -Lucky z wielkim zaskoczeniem przyj??a t? wiadomo??. Po chwili jednak z?apa?a oddech i usiad?a na fotelu. -Wi?c jestem Lucky Star ,przyjaciele mówi? mi Lucky. No gdybym mia?a jaki?. Jestem super pracownic?, w domu pracowa?am w wszystkich zak?adach jakie tam by?y. Umiem -po tych s?owach zastanowi?a si?. -Umiem, umiem, eeeeeeeee. No to akurat nie wa?ne. - Zamilk?a po czym doda?a szybko . -Jestem tania dziewczyna! -Oczywi?cie nie by?a te? ?wiadoma dwuznaczno?ci tego ostatniego zdania
Avatar użytkownika
Lucky Star
Wieczny Optymista
 
Posty: 249
Dołączył(a): 4 kwi 2012, o 17:01
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Rozbita szklanka
Lubi: prawie wszystkich iwszystko
Nie Lubi: Bycia samej
Strach: Przed Pajakami
Stan: Panna
Koneksje Rodzinne: Starsza siostra Shooting Satra
Rasa: Kucyk ziemny
Charakter: Wieczna optymistka

Re: Salon Fryzjerski 'Winter Style'

Postprzez Winter Tea » 20 kwi 2012, o 12:57

Winter u?miechn??a si? lekko. Z trudem maskowa?a wybuch ?miechu spowodowany ostatnim zdaniem Lucky.
- A wi?c, Lucky, my?l?, ?e mog?aby? np. podawa? kaw? klientkom, wynosi? ?mieci, sprz?ta? oraz, nazwijmy to, sta? za lad? - Winter wykona?a delikatny ruch kopytkiem w kierunku kontuaru - Jak do tej pory aspektem fryzjerskim zajmowa?am si? sama i wola?abym tego nie zmienia?. Wynajmujesz tu jaki? pokój? Je?li nie, mog?abym ci co? u siebie zorganizowa?. Z tym, ?e wtedy zarabia?a by? odpowiednio mniej, lub dodatkowo pomaga?a by? w pracach gospodarczych.
Winter zamy?li?a si? na chwil?.
- A mo?e wpadniesz do mnie na kaw?, ewentualnie co? mocniejszego? - spyta?a.
Rodzinka: córka Tea Charmera i wszystko co za tym idzie...
Dziękuję, Nomi!
Obrazek
Avatar użytkownika
Winter Tea
Wieczny Optymista
 
Posty: 433
Dołączył(a): 16 kwi 2012, o 19:42
Płeć: Nieustawiona

Re: Salon Fryzjerski 'Winter Style'

Postprzez Lucky Star » 20 kwi 2012, o 17:36

Lucky wymalowa? si? szeroki u?miech na twarzy. -To znaczy ?e mam prac?? -nie czkaj?c na odpowied? zeskoczy?a z fotelu i zacz??a ta?cowa?. -Ja mam prac?! Ja mam prac? ! -pod?piewywa?a kiedy na raz zastyg?a w bez ruchu. -To znaczy te?, mog? u ciebie mieszka??! -krzykn??a zaskoczona. Oczy momentalnie zape?ni?y si? jej ?zami i przytuli?a Winter mówi?c. -To jest najmilsza rzecz jak?, kucyk dla mnie zrobi?. - rozpocz??a przesadnie p?aka?, znów jednak po chwili pu?ci?a pegaza i tak jakby wcale nie p?aka?a przyj??a dumn? poz?. -Ja Lucky Star, b?d? najlepsz? pracownic? jaki ten zak?ad widzia?!!!! - powiedzia?a pe?na uniesienia.
Avatar użytkownika
Lucky Star
Wieczny Optymista
 
Posty: 249
Dołączył(a): 4 kwi 2012, o 17:01
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Rozbita szklanka
Lubi: prawie wszystkich iwszystko
Nie Lubi: Bycia samej
Strach: Przed Pajakami
Stan: Panna
Koneksje Rodzinne: Starsza siostra Shooting Satra
Rasa: Kucyk ziemny
Charakter: Wieczna optymistka

Re: Salon Fryzjerski 'Winter Style'

Postprzez Winter Tea » 20 kwi 2012, o 18:38

Winter odwzajemni?a u?cisk.
- Ca?a przyjemno?? po mojej stronie, kochanie?ka. Je?li chcesz, mo?esz wprowadzi? si? od razu. Mam dwa wolne pokoje, wybierzesz sobie ten, który najbardziej ci si? spodoba. Ale wiesz? Pewnie jeste? g?odna... Co powiesz na nale?niki i szarlotk??
Winter wskaza?a drzwi znajduj?ce si? za kontuarem. Otworzy?a je, wykona?a zapraszaj?cy gest i znikn??a w ?rodku.
z/t
Avatar użytkownika
Winter Tea
Wieczny Optymista
 
Posty: 433
Dołączył(a): 16 kwi 2012, o 19:42
Płeć: Nieustawiona

Re: Salon Fryzjerski 'Winter Style'

Postprzez Lucky Star » 20 kwi 2012, o 20:38

-To wspaniale, od d?ugiego czasu nic ciep?ego nie jad?am. No oprócz jednego czekoladowego batonika
co znalaz?am na ??ce, ale to nie by? batonik, chocia? ?e by?y w nim odrobin? fistaszków,ale naprawd?
nie mówmy o tym.- ko?cz?c zdanie Lucky uda?a si? z Winter do mieszkania, gdzie mia?a rozpocz?? nowy
etap swego podró?niczego ?ycia.

[zt]
Avatar użytkownika
Lucky Star
Wieczny Optymista
 
Posty: 249
Dołączył(a): 4 kwi 2012, o 17:01
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Rozbita szklanka
Lubi: prawie wszystkich iwszystko
Nie Lubi: Bycia samej
Strach: Przed Pajakami
Stan: Panna
Koneksje Rodzinne: Starsza siostra Shooting Satra
Rasa: Kucyk ziemny
Charakter: Wieczna optymistka

Re: Salon Fryzjerski 'Winter Style'

Postprzez Winter Tea » 9 maja 2012, o 18:51

Winter zrobi?a sobie kaw?, przejrza?a kilka czasopism. Po chwili przyszli pierwsi klienci. Rutyna... Strzy?enie, farba, strzy?enie, farba. Winter chwilami te kucyki irytowa?y. Mia?a tyle pomys?ów, ale nawet nie by?o ich na kim wypróbowa?. Kiedy w ko?cu salon opustosza?, pozamiata?a, umy?a lustra. Poniewczasie przypomnia?a sobie, ?e to dzia?ka Lucky.
- A tam, niewa?ne - mrukn??a.
Otworzy?a drzwi prowadz?ce do jej domku i znikn??a w ?rodku z zamiarem po?o?enia si? spa?.
z/t
Rodzinka: córka Tea Charmera i wszystko co za tym idzie...
Dziękuję, Nomi!
Obrazek
Avatar użytkownika
Winter Tea
Wieczny Optymista
 
Posty: 433
Dołączył(a): 16 kwi 2012, o 19:42
Płeć: Nieustawiona

Re: Salon Fryzjerski 'Winter Style'

Postprzez Azure Dawn » 9 maja 2012, o 19:49

Azure zapuka? do drzwi. Z przera?eniem powtarza? sobie pod nosem:
-Oby kto? tu by?! Oby kto? tu by?! Niech Winter B?dzie Ca?a! Niech B?dzie Ca?a!
Zaledwie wczoraj pozna? Winter, ale ?wiadomo??, ?e mog?oby jej si? co? sta? przez NIEGO by?a, dla Azure Dawn'a nie do zniesienia...
Jedna amnezja to za mało? To zróbmy drugą! I to jeszcze z historią o jechanych innych wymiarach!1!
(Wiem, że avek zdeczka ujowy, ale już wolę taki niż ten szajs z kreatora)
Obrazek
Avatar użytkownika
Azure Dawn
Wieloświadomy
 
Posty: 450
Dołączył(a): 7 maja 2012, o 15:34
Lokalizacja: Nie wiadomo
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Wschodzące słońce
Lubi: Herbatę z sokiem malinowym... Na razie tyle mi do głowy przychodzi
Nie Lubi: Zapominać... Zapomina... Zapomin... Zapomi... Zapom... Zapo... Zap... Za... Z... ... .. .
Strach: Kolejne amnezje
Stan: Pwnd
Koneksje Rodzinne: Nie zna...
Rasa: Jednoróg
Charakter: Chaotyczny Dobry
Multikonto: NIE

Re: Salon Fryzjerski 'Winter Style'

Postprzez Winter Tea » 9 maja 2012, o 20:05

Winter wesz?a do salonu i podrepta?a w kierunku drzwi. Rzuci?a spojrzenie w kierunku dobijaj?cego si? do nich kuca.
- Azure! - wykrzykn??a.
Otworzy?a drzwi.
- Witaj - zacz??a - widz?, ?e znalaz?e? wizytówk? - u?miechn??a si? - Co ci? tu sprowadza? Wiesz, tak wcze?nie raczej nikogo si? nie spodziewa?am.
Rodzinka: córka Tea Charmera i wszystko co za tym idzie...
Dziękuję, Nomi!
Obrazek
Avatar użytkownika
Winter Tea
Wieczny Optymista
 
Posty: 433
Dołączył(a): 16 kwi 2012, o 19:42
Płeć: Nieustawiona

Re: Salon Fryzjerski 'Winter Style'

Postprzez Azure Dawn » 9 maja 2012, o 20:47

-?yjesz?! Winter ?yjesz?1 Jak dobrze, ?e jeste? ca?a!-Powiedzia? Azure z ulg? i rado?ci? w g?osi?. Ju? chcia? odruchowo przytuli? Winter, ale w ostatniej chwili si? powstrzyma?.
-Winter co? Ci si? sta?o? Widzia?em plakat, ?e zagin??a?!-Powiedzia? Jednoróg zarówno z nut? ulgi, trosk, strachui i ciekawo?ci w g?osie.
Jedna amnezja to za mało? To zróbmy drugą! I to jeszcze z historią o jechanych innych wymiarach!1!
(Wiem, że avek zdeczka ujowy, ale już wolę taki niż ten szajs z kreatora)
Obrazek
Avatar użytkownika
Azure Dawn
Wieloświadomy
 
Posty: 450
Dołączył(a): 7 maja 2012, o 15:34
Lokalizacja: Nie wiadomo
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Wschodzące słońce
Lubi: Herbatę z sokiem malinowym... Na razie tyle mi do głowy przychodzi
Nie Lubi: Zapominać... Zapomina... Zapomin... Zapomi... Zapom... Zapo... Zap... Za... Z... ... .. .
Strach: Kolejne amnezje
Stan: Pwnd
Koneksje Rodzinne: Nie zna...
Rasa: Jednoróg
Charakter: Chaotyczny Dobry
Multikonto: NIE

Re: Salon Fryzjerski 'Winter Style'

Postprzez Lucky Star » 9 maja 2012, o 21:03

Lucky ca?? noc sp?dzi?a na rozwieszaniu plakatów. Ledwo przytomna i senna wesz?a do salonu. Nawet pewnie nie wiedzia?a gdzie jest, posuwa? si? po ziemi docieraj?c do ?ciany i próbuj?c przylepi? do niego plakat.
-Nie bój ,, si?,, -spróbowa?a powiedzie? co? ale senno?? j? pokona?a. Pad?a chrapi?c na pod?og?. Nawet nie zauwa?y?a ?e Azure i Winter stali obok i przygl?dali si? jej zachowaniu.
Avatar użytkownika
Lucky Star
Wieczny Optymista
 
Posty: 249
Dołączył(a): 4 kwi 2012, o 17:01
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Rozbita szklanka
Lubi: prawie wszystkich iwszystko
Nie Lubi: Bycia samej
Strach: Przed Pajakami
Stan: Panna
Koneksje Rodzinne: Starsza siostra Shooting Satra
Rasa: Kucyk ziemny
Charakter: Wieczna optymistka

Następna strona

Powrót do Centrum Miasta

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron