Salon Fryzjerski 'Winter Style'

W centrum miasta zawsze jest pełno życia. Wiele młodych kucyków idzie do szkoły, na ulicach stoi stragan rodziny Apple... Na samym środeczku wybudowano też niewielką fontannę dla umilenia czasu kucyków.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, ReflexivoArco, Tali, Sal Ghatorr

Re: Salon Fryzjerski 'Winter Style'

Postprzez Sandstorm » 13 wrz 2012, o 20:21

[kontynuuje, zeby nie opuźniać, ale focha mam dalej. Nie podobają mi się takie zagrania i powinny być zarbronione]

Sandstorm skłonił sie tylko Tea Chamerowi, nie odpowiadając na niezadowolone okrzyki. Z kim pracuje? Na to pytanie mogła odpowiedzieć kurtka, która koń podał mniejszemu kucowi. Może za pomocą magii odnajdzie właściciela albo co? Kto wie, co w tej krainie można było wyczytać z prywatnych rzeczy. Sandstorm słyszał już parę razy o takiej magii. Wszedł z powrotem do środka, czując się niepewnie pod niskim sufitem i wśród delikatnych sprzętów.
Avatar użytkownika
Sandstorm
Nadwrażliwy
 
Posty: 81
Dołączył(a): 9 lip 2012, o 22:13
Płeć: Nieustawiona

Re: Salon Fryzjerski 'Winter Style'

Postprzez Tea Charmer » 14 wrz 2012, o 00:54

{nie chcę cię smucić Sand, ale Cold zabrał swoją kurtkę, więc uznam że po prostu Sandstorm wszedł do środka :I}
-Myślę że nie będzie miał nic przeciwko. A co do uczesania, to od razu cię ostrzegam że jeszcze żadnemu fryzjerowi nie udało się ułożyć tych włosów. - Powiedział z uśmiechem - A co do wyglądu fryzury, to może coś zaproponujesz? - Przyjaźnie zapytał nieświadomej niczego córki. - Sandstorm, chcesz herbaty? W Equestrii odmówienie jest czasem przyjmowane jako obrazę gospodarza, więc zawsze lepiej nie odmawiać w razie gdyby gospodarz był wrażliwy na tym punkcie. - zapytał swojego prywatnego ochroniarza.
Obrazek
Cuś stworzony przez moją Córkę ^^
Ekwipunek: Cylinder.
Ze Official Guide of Pony Utopia, also Prime Tea Provider

WS-BS-S-T-Per-Ag-Int-Fe-WP-HP
31-21-28-34-37-31-40-40-40-11
Avatar użytkownika
Tea Charmer
Wieloświadomy
 
Posty: 486
Dołączył(a): 18 kwi 2012, o 21:30
Lokalizacja: <brak danych>
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Guide
Uroczy Znaczek: As kier
Lubi: HERBATĘ! CYLINDRY! MONOKLE! Podziwiać piękno.
Nie Lubi: Chamstwa, prostactwa, idiotyzmu.
Strach: Autozepsucie.
Stan: Wielokrotny wdowiec i rozwodnik
Koneksje Rodzinne: https://www.dropbox.com/s/lcndrky1xzwcr ... 9.png?dl=0
Rasa: Kuc ziemny
Charakter: Neutralny/neutralny dobry
Multikonto: NIE

Re: Salon Fryzjerski 'Winter Style'

Postprzez Winter Tea » 14 wrz 2012, o 07:36

Winter zamyśliła się na chwilę.
- Można by na przykład podciąć grzywę i zaczesać ją do tyłu. Pod tym cylindrem wyglądałoby to super - powiedziała - Albo ściąć jakieś pięć centymetrów. Wtedy powinny zacząć kręcić się na końcach. Ewentualnie obciąć na krótko włosy na karku, a grzywkę zostawić puszystą. Co pan o tym myśli? - uśmiechnęła się.
Klacz podeszła do szafki i zaczęła wyjmować różne kosmetyki. Wybrała te, które najlepiej pasowałyby do grzywy Charmera.
Rodzinka: córka Tea Charmera i wszystko co za tym idzie...
Dziękuję, Nomi!
Obrazek
Avatar użytkownika
Winter Tea
Wieczny Optymista
 
Posty: 433
Dołączył(a): 16 kwi 2012, o 19:42
Płeć: Nieustawiona

Re: Salon Fryzjerski 'Winter Style'

Postprzez Tea Charmer » 21 wrz 2012, o 00:40

- A może by zrobić kitkę z tyłu? - zaproponował Herbaciarz, gdy nagle poczuł potężny ból głowy, a jego fryzura zaczęła się raptownie zmieniać z jednej w drugą. Kapelusznik chwycił się za głowę. - aaaaaAAAAAAAAAA!! Moja głowa! - krzyknął kuląc się z bólu - Winter, jeśli bym nie przeżył - Jestem twoim ojcem. - Po tych słowach poleciał na ścianę rzucony nań jakąś nieznaną siłą. Jego ramię lekko krwawiło. Nagle zaczął patrzeć w jeden punkt z szeroko otwartymi oczyma, uniósł się pięć centymetrów nad ziemię, jego włosy zaczęły falować, a jego oczy zabłysły błękitnym światłem, po czym upadł na ziemię z głuchym hukiem. Żył, ale nie kontaktował. Stracił przytomność. Koło niego leżał tajemniczy Cylinder..

[Post zaczynający Sesję w Cylindrze, od tej pory Tea będzie nieaktywny w tym świecie i proszę go pomijać. Uczestnicy sesji niech mi się przypomną na gg. Później napiszę jeszcze jednego posta wyjaśniającego sytuację Winter i Sandstormowi]
Obrazek
Cuś stworzony przez moją Córkę ^^
Ekwipunek: Cylinder.
Ze Official Guide of Pony Utopia, also Prime Tea Provider

WS-BS-S-T-Per-Ag-Int-Fe-WP-HP
31-21-28-34-37-31-40-40-40-11
Avatar użytkownika
Tea Charmer
Wieloświadomy
 
Posty: 486
Dołączył(a): 18 kwi 2012, o 21:30
Lokalizacja: <brak danych>
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Guide
Uroczy Znaczek: As kier
Lubi: HERBATĘ! CYLINDRY! MONOKLE! Podziwiać piękno.
Nie Lubi: Chamstwa, prostactwa, idiotyzmu.
Strach: Autozepsucie.
Stan: Wielokrotny wdowiec i rozwodnik
Koneksje Rodzinne: https://www.dropbox.com/s/lcndrky1xzwcr ... 9.png?dl=0
Rasa: Kuc ziemny
Charakter: Neutralny/neutralny dobry
Multikonto: NIE

Re: Salon Fryzjerski 'Winter Style'

Postprzez Winter Tea » 21 wrz 2012, o 07:28

Winter już miała potaknąć słysząc propozycję klienta, kiedy TO się stało. Wydała z siebie zduszony okrzyk. Kiedy wszystko się skończyło, stała przerażona nie mogąc ruszyć się z miejsca. Co właśnie się stało? Dlaczego ten, który teraz leży na podłodze podawał się za jej ojca? Jak powinna się teraz zachować?
Spojrzała drugiego kuca w salonie. Był taki wysoki... Może niebezpieczny. Trudno, raz się żyje.
- Przepraszam... - powiedziała cicho - czy mógłby mi pan pomóc?
Rodzinka: córka Tea Charmera i wszystko co za tym idzie...
Dziękuję, Nomi!
Obrazek
Avatar użytkownika
Winter Tea
Wieczny Optymista
 
Posty: 433
Dołączył(a): 16 kwi 2012, o 19:42
Płeć: Nieustawiona

Re: Salon Fryzjerski 'Winter Style'

Postprzez Linds Sidnil » 23 wrz 2012, o 16:31

Drzwi salonu fryzjerskiego gwałtownie się otwierają, po czym do środka wpada... dobra, za dobrze powiedziane - ZATACZA się pijany pegaz z butelką wina w ręku.

- Co ja ten tego... Aaach tak, wyprawa! HIC! - dopiero wówczas zebrani mogli po jego cutie marku rozpoznać, że zapewne ten pegaz dużo podróżuje, tylko teraz musiał przesadzić z alkoholem. Pegaz oparł się o ścianę i przyjrzał się pomieszczeniu. Po zauważeniu Winter Tea nieco się przeraził.

- Łohoho, trafiłem do HIC!... Krainy Nożyczek i Kosmetyków... nie, moich włosów nie dam tknąć! Nie ma ze mną tak łatwo, HIC!

Po czym wymamrotał do siebie tylko jemu zrozumiane słowa: "Muszę czymś osłonić włosy, bo jeszcze mi tu poćwiartkują fryzurę."
Zauważył wówczas Tea Charmera leżącego na ziemi. Nie znał go.

Ojojoj, kolega widzę, że już poległ... Kurcze, jeszcze zginę tutaj.

Po czym dostrzegł cylinder leżący obok ciała.

Tak! HIC! Na pewno przegrał, bo mu cylinder zleciał z głowy! Pewnie dodaje on coś do obrony, albo ten teges...

I pijany pegaz chwycił szybko cylinder ku zdumieniu obecnym i zaczął się nim bawić próbując go założyć na swoją głowę.


[Sorry za pewne zamieszanie, jakie zapewne robię tutaj, ale Tea wie o co chodzi.]
Avatar użytkownika
Linds Sidnil
Zamknięty
 
Posty: 40
Dołączył(a): 21 wrz 2012, o 23:06
Lokalizacja: Saddleford/Ponyville
Płeć: Nieustawiona

Re: Salon Fryzjerski 'Winter Style'

Postprzez Winter Tea » 23 wrz 2012, o 19:54

Kiedy do salonu wparował pijany pegaz Winter całkowicie przestała panować nad sytuacją. Najpierw ten kucyk podający się za jej ojca, następnie on. Na Celestię, jeśli tak dalej pójdzie zrobią jej z salonu melinę.
Klacz nie była pewna, czy powinna się bać, czy może zwyczajnie wyprosić tego jegomościa na zewnątrz.
- Um... Proszę pana... - zaczęła cichutko - Nie jestem pewna czy dobrze pan trafił...
Wtedy nieznajomy zaczął bawić się cylindrem jej ojca. Po tym, co stało się z Tea? Szaleństwo...
- Prosze pana... To jest niebezpieczne! - krzyknęła. Bała się jednak zbliżyć do gościa - Na prawdę, lepiej zostawić...
To wszystko po prostu ją przerastało. Nie była pewna, co powinna zrobić, jak sie zachować. Zawsze panicznie bała się pijanych. Szybko podbiegła do drzwi prowadzących do mieszkania i przekręciła klucz z zamku. Jeśli ma przyjść ktoś jeszcze, nie może dostać się do domu.
Rodzinka: córka Tea Charmera i wszystko co za tym idzie...
Dziękuję, Nomi!
Obrazek
Avatar użytkownika
Winter Tea
Wieczny Optymista
 
Posty: 433
Dołączył(a): 16 kwi 2012, o 19:42
Płeć: Nieustawiona

Re: Salon Fryzjerski 'Winter Style'

Postprzez Tea Charmer » 23 wrz 2012, o 22:24

Cylinder poczuł się zgorszony pobytem na głowie kogoś innego niż jego właściciel. Nie podobał mu się ten stan rzeczy więc postanowił odpowiednio ukarać owego jegomościa który był dodatkowo w stanie upojenia alkoholowego. Niespodziewanie gwałtownie powiększył rozmiar swojego ronda, które dostało zębów i jednym chapnięciem przetransportował niebieskiego pegaza do swoich wnętrzności, po czym upadł na ziemię już w normalnym rozmiarze i wyglądzie. Bez zębów. Wybekał jeszcze tylko małą pachnącą herbatą karteczkę z napisem:

"Winter Tea - proszę cię zajmij się ojcem. Cylinder nie zrobi ci krzywdy ze względu na bliskie relacje rodzinne z jego właścicielem.
Walsingham, wierny sługa waszego rodu.
P.S. Cylinder lubi jak się go drapie za rondem."


po czym leżał sobie bardzo spokojnie.
[Linds z/t na Polu czekaj na mój post]
Obrazek
Cuś stworzony przez moją Córkę ^^
Ekwipunek: Cylinder.
Ze Official Guide of Pony Utopia, also Prime Tea Provider

WS-BS-S-T-Per-Ag-Int-Fe-WP-HP
31-21-28-34-37-31-40-40-40-11
Avatar użytkownika
Tea Charmer
Wieloświadomy
 
Posty: 486
Dołączył(a): 18 kwi 2012, o 21:30
Lokalizacja: <brak danych>
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Guide
Uroczy Znaczek: As kier
Lubi: HERBATĘ! CYLINDRY! MONOKLE! Podziwiać piękno.
Nie Lubi: Chamstwa, prostactwa, idiotyzmu.
Strach: Autozepsucie.
Stan: Wielokrotny wdowiec i rozwodnik
Koneksje Rodzinne: https://www.dropbox.com/s/lcndrky1xzwcr ... 9.png?dl=0
Rasa: Kuc ziemny
Charakter: Neutralny/neutralny dobry
Multikonto: NIE

Re: Salon Fryzjerski 'Winter Style'

Postprzez Winter Tea » 24 wrz 2012, o 19:00

Winter w osłupieniu wpatrywała się w rozgrywające się przed nią wydarzenia. Cóż, nic nowego. Kiedy wszystko się skończyło, drżąca podeszła do cylindra. Podniosła karteczkę i przeczytała jej treść. W sumie... Z treści wynikało, że nie zginie, jeśli pomoże swojemu ojcu. No, chyba, że urwie się lampa i spadnie jej na kark, co było wyjątkowo mało prawdopodobne.
Zaciągnęła bezwładne ciało kuca na fotel i opatrzyła ranę. Pozostało jej czekać. Ne wiedziała, czym mogłaby się zająć. Wyjęła z szafki butelkę sherry.
Rodzinka: córka Tea Charmera i wszystko co za tym idzie...
Dziękuję, Nomi!
Obrazek
Avatar użytkownika
Winter Tea
Wieczny Optymista
 
Posty: 433
Dołączył(a): 16 kwi 2012, o 19:42
Płeć: Nieustawiona

Re: Salon Fryzjerski 'Winter Style'

Postprzez Tea Charmer » 25 wrz 2012, o 00:41

Cylinder znudzony byciem ignorowanym przez właścicielkę postanowił rozejrzeć się po salonie. Zauważył on konia który był nieco zdezorientowany. Cylinder postanowił wykorzystać element zaskoczenia jako że był dalej głodny, skonsumował też i tego osobnika, po czym wrócił do Winter i zaczął z zaciekawieniem się jej przyglądać starając się zwrócić jej uwagę wyrzucając z siebie jeszcze jedną kartkę:

"Niemalże zapomniałem: Karm regularnie Cylinder trybikami od zegarków, herbatą lub tkaninami dobrej jakości, w przeciwnym wypadku zacznie pożerać (nie robiąc im krzywdy oczywiście) mieszkańców wioski.
Z poważaniem
Walsingham"


[Sandstorm z/t tak jak Linds]
Obrazek
Cuś stworzony przez moją Córkę ^^
Ekwipunek: Cylinder.
Ze Official Guide of Pony Utopia, also Prime Tea Provider

WS-BS-S-T-Per-Ag-Int-Fe-WP-HP
31-21-28-34-37-31-40-40-40-11
Avatar użytkownika
Tea Charmer
Wieloświadomy
 
Posty: 486
Dołączył(a): 18 kwi 2012, o 21:30
Lokalizacja: <brak danych>
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Guide
Uroczy Znaczek: As kier
Lubi: HERBATĘ! CYLINDRY! MONOKLE! Podziwiać piękno.
Nie Lubi: Chamstwa, prostactwa, idiotyzmu.
Strach: Autozepsucie.
Stan: Wielokrotny wdowiec i rozwodnik
Koneksje Rodzinne: https://www.dropbox.com/s/lcndrky1xzwcr ... 9.png?dl=0
Rasa: Kuc ziemny
Charakter: Neutralny/neutralny dobry
Multikonto: NIE

Re: Salon Fryzjerski 'Winter Style'

Postprzez Winter Tea » 25 wrz 2012, o 07:51

Winter podskoczyła, kiedy z cylinder pożarł też wielkiego konia stojącego w salonie. Podniosła kolejną karteczkę. Karmić cylinder? W zasadzie niewiele ma do roboty. Tkaniny dobrej jakości? Coś się znajdzie. Podeszła do zamaskowanej garderoby, gdzie Feather łaskotał Lucky. Wybrała jedną sukienkę. Nie był to może najpiękniejszy strój, jakiś czas temu wyszedł z mody, ale wykonany był z najwyższej jakości jedwabiu. Klacz niepewnie podeszła do cylindra. Nie miała pojęcia, co powinna teraz zrobić. Położyła fałdy materiału na podłodze przed kapeluszem.
- No, tego... Możesz to zjeść, kiedy zgłodniejesz - powiedziała niepewnie.
Rodzinka: córka Tea Charmera i wszystko co za tym idzie...
Dziękuję, Nomi!
Obrazek
Avatar użytkownika
Winter Tea
Wieczny Optymista
 
Posty: 433
Dołączył(a): 16 kwi 2012, o 19:42
Płeć: Nieustawiona

Re: Salon Fryzjerski 'Winter Style'

Postprzez Tea Charmer » 27 wrz 2012, o 00:13

Cylinder niepewnie powąchał sukienkę. Była z jedwabiu! Bardzo ucieszyło to Cylinder ponieważ był to jeden z jego ulubionych materiałów. Niezwłocznie zaczął wciągać ubranie niczym odkurzacz aż z sukienki nic nie pozostało. Zadowolony z dobrego posiłku usadowił się na jednej z półek i zwyczajnie zasnął..
[pomijać póki się nie obudzi]
Obrazek
Cuś stworzony przez moją Córkę ^^
Ekwipunek: Cylinder.
Ze Official Guide of Pony Utopia, also Prime Tea Provider

WS-BS-S-T-Per-Ag-Int-Fe-WP-HP
31-21-28-34-37-31-40-40-40-11
Avatar użytkownika
Tea Charmer
Wieloświadomy
 
Posty: 486
Dołączył(a): 18 kwi 2012, o 21:30
Lokalizacja: <brak danych>
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Guide
Uroczy Znaczek: As kier
Lubi: HERBATĘ! CYLINDRY! MONOKLE! Podziwiać piękno.
Nie Lubi: Chamstwa, prostactwa, idiotyzmu.
Strach: Autozepsucie.
Stan: Wielokrotny wdowiec i rozwodnik
Koneksje Rodzinne: https://www.dropbox.com/s/lcndrky1xzwcr ... 9.png?dl=0
Rasa: Kuc ziemny
Charakter: Neutralny/neutralny dobry
Multikonto: NIE

Re: Salon Fryzjerski 'Winter Style'

Postprzez Azure Dawn » 27 wrz 2012, o 11:36

Azure na trzęsących się kopytach podszedł niepewnie pod drzwi salonu Winter Style. Zapukał niepewnie do drzwi po czym załkał:
-Winter... błagam Cię, wysłuchaj mnie! Ja tego nie chciałem zrobić, ja nie wiem nawet kiedy i jak to się stało!-Zrobił krótką przerwę i kontynuował przez łzy:-Wiem, że pewnie znienawidzisz mnie za to do końca życia, ja sam siebie za to nienawidzę, ale uwierz mi- błagam Cię: Ja o zdrowych zmysłach nigdy bym czegoś takiego nie zrobił, nie wiem jak to się mogło stać, coś we mnie musiało wstąpić... I tak wiem, że mi nie wybaczysz, ale chciałem po prostu powiedzieć Ci: Przepraszam... wiem, że jestem potworem...
Po tych słowach Azure już całkiem załamany spuścił głowę cicho chlipiąc. Cały się trząsł. Jego zęby cicho dzwoniły.Jak bardzo chciałby, aby okazało się to nie prawdą, żeby okazało się, że nic takiego nie miało miejsca... Ale niestety taka była prawda- On był mordercą. Ten sen był taki realistyczny, iż jednoróg nawet nie podejrzewał, że mogło to nie być prawdą... czuł się jak morderca, wiedział że jest mordercą... Może nie zrobił tego naumyślnie, może po prostu jest lunatykiem, ale to nie umniejszało okropieństwa jego czynu. Był przygotowany na wyrzuty Winter, był przygotowany na jej rozgoryczoną twarz... Na to, że wyładuje na nim cały swój smutek i nienawiść.W tej chwili może go nawet poćwiartować... bo on... bo on jest mordercą, a w Equestrii nie ma miejsca dla takich okrutników jak on...
Jedna amnezja to za mało? To zróbmy drugą! I to jeszcze z historią o jechanych innych wymiarach!1!
(Wiem, że avek zdeczka ujowy, ale już wolę taki niż ten szajs z kreatora)
Obrazek
Avatar użytkownika
Azure Dawn
Wieloświadomy
 
Posty: 450
Dołączył(a): 7 maja 2012, o 15:34
Lokalizacja: Nie wiadomo
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Wschodzące słońce
Lubi: Herbatę z sokiem malinowym... Na razie tyle mi do głowy przychodzi
Nie Lubi: Zapominać... Zapomina... Zapomin... Zapomi... Zapom... Zapo... Zap... Za... Z... ... .. .
Strach: Kolejne amnezje
Stan: Pwnd
Koneksje Rodzinne: Nie zna...
Rasa: Jednoróg
Charakter: Chaotyczny Dobry
Multikonto: NIE

Re: Salon Fryzjerski 'Winter Style'

Postprzez Winter Tea » 27 wrz 2012, o 19:51

Winter z zaciekawieniem przyglądała się, jak cylinder pochłania suknię. Kiedy zasnął, zaparzyła sobie herbaty i zabrała do przeglądania czasopism.
Wtedy do salonu wpadł Azure. Azure?! Poczuła dziwny ucisk w żołądku. Więc jednak przyszedł. Za coś przepraszał. Tłumaczył się. Z czego? Nie miała pojęcia. Spojrzała na niego zaskoczona. Dokonała błyskawicznej analizy ich krótkiej znajomości. To ona powinna przepraszać...
- Azure... - powiedziała cicho - Nie zrobiłeś niczego, czego ja, Uriel lub ktokolwiek inny mógłby mieć ci za złe...
Uriel... Dawno go nie widziała. Nie wiedziała nawet, gdzie mogłaby go teraz szukać. Uśmiechnęła się blado do jednorożca.
Rodzinka: córka Tea Charmera i wszystko co za tym idzie...
Dziękuję, Nomi!
Obrazek
Avatar użytkownika
Winter Tea
Wieczny Optymista
 
Posty: 433
Dołączył(a): 16 kwi 2012, o 19:42
Płeć: Nieustawiona

Re: Salon Fryzjerski 'Winter Style'

Postprzez Azure Dawn » 28 wrz 2012, o 09:51

Uriel... Ech... Nie... to zbyt ciężkie. Azure z łzami w oczach spojrzał na Winter.
-Jestem potworem... ja go zabiłem... nie wiem... może to wizja, może zabił go ktoś inny podszywający się pode mnie, ale tam było napisane, że JA to zrobiłem!-Znowu zrobił krótką przerwę, w czasie której otarł łzy kopytem.-Może ja to dopiero zrobię? Nie wiem... Ale... Ech... Kiedy ostatnio go widziałaś? No... um... Uriela...-Głos Azure'a trząsł się jak nigdy. Nigdy nie czuł się tak okropnie. Nawet nie miał pojęcia, że można tak się czuć. Do tego po wypowiedzeniu imienia Uriela wielki kamień przeszedł mu przez gardło, aby po chwili spaść z dużym impetem prosto na serce i roztrzaskać je. Patrzył na Winter. Niesamowicie ciężko było mu patrzeć na nią, kiedy on jej to zrobił... Ale nie przestawał. Cały czas patrzył prosto w jej oczy... Są tylko dwie opcje: Albo Winter go za to znienawidzi, albo nie uwierzy mu, uznając go za chorego psychicznie... Ale potem pozna prawdę i wtedy go znienawidzi.
Jedna amnezja to za mało? To zróbmy drugą! I to jeszcze z historią o jechanych innych wymiarach!1!
(Wiem, że avek zdeczka ujowy, ale już wolę taki niż ten szajs z kreatora)
Obrazek
Avatar użytkownika
Azure Dawn
Wieloświadomy
 
Posty: 450
Dołączył(a): 7 maja 2012, o 15:34
Lokalizacja: Nie wiadomo
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Wschodzące słońce
Lubi: Herbatę z sokiem malinowym... Na razie tyle mi do głowy przychodzi
Nie Lubi: Zapominać... Zapomina... Zapomin... Zapomi... Zapom... Zapo... Zap... Za... Z... ... .. .
Strach: Kolejne amnezje
Stan: Pwnd
Koneksje Rodzinne: Nie zna...
Rasa: Jednoróg
Charakter: Chaotyczny Dobry
Multikonto: NIE

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Centrum Miasta

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron