Apteka

W centrum miasta zawsze jest pełno życia. Wiele młodych kucyków idzie do szkoły, na ulicach stoi stragan rodziny Apple... Na samym środeczku wybudowano też niewielką fontannę dla umilenia czasu kucyków.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, ReflexivoArco, Tali, Sal Ghatorr

Re: Apteka

Postprzez Black Arrow » 3 mar 2013, o 10:26

Ledwie zdążyła wrócić za ladę, gdy do apteki weszła pierwsza klientka. Weszła? Chyba raczej wbiegła i to z taką miną, jakby miał zaraz nastąpić koniec świata. Arrow starała się ze spokojem wysłuchać, czego nieznajoma potrzebowała. No cóż, harmalina była sprzedawana na receptę, ale skoro niezbędna jest ona do uratowania czyjegoś życia...
- Dobrze, ale proszę się teraz uspokoić.- Przemówiła łagodnie do klaczy i zajęła się szukaniem psychodelicznej substancji.- Muszę jednak panią ostrzec, że w dużych dawkach może na dłuższą metę niekorzystnie wpływać na umysł. Nie należy stosować tego jak suplementu.- Ostrzegła jeszcze klientkę, nim zeszła do piwnicy, która robiła za zapasowy magazyn. Na podłodze walało się tam wiele nieoznaczonych kartonów i skrzyń. Arrow pamiętała, że ostatnio otrzymała dostawę psychotropów z hurtowni farmaceutycznej, wystarczyło tylko je odszukać. Po trzech minutach natknęła się wreszcie na brązowawą substancję z etykietką C13H14N2O. Wróciła pospiesznie na górę i położyła fiolkę na ladzie.
- Należą się 24 monety. Mogę jednak zejść z ceny, jeśli powie pani, dla kogo ten środek. Wolę nie mieć kłopotów z prawem, a znam kilku narkomanów, którzy chętnie by się tego nałykali.
Avatar użytkownika
Black Arrow
Nadwrażliwy
 
Posty: 290
Dołączył(a): 2 lut 2012, o 16:08
Lokalizacja: Las Everfree
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Wieloswiadoma
Uroczy Znaczek: Krwawa strzała
Lubi: Spacerować po lesie, podróże, spędzanie czasu z przyjaciółmi i mocne trunki od czasu do czasu.
Nie Lubi: Katastrof, tłumów i i braku klientów.
Strach: Powrót dawnych wrogów i związane z tym kłopoty.
Stan: W związku z Arientarem
Koneksje Rodzinne: Dużo nas, dużo nas...
Rasa: Jednorożec
Charakter: Chaotyczna-neutralna
Multikonto: TAK

Re: Apteka

Postprzez SomePony » 3 mar 2013, o 11:11

-Spokojnie, wiem jakie to ma działanie, jestem zielarką. Od razu mówię, nie leciałabym jak dzika przez całe miasto po to by mieć coś dla ćpunów. To dla Tea, ma czasami atak i... To jedyny lek... -powiedziała, chowając fiolkę miedzy pióra po czym położyła 24 monety na ladzie.
-Pani wybaczy, ale strasznie się spieszę.-powiedziała trochę nerwowym głosem i wyciagnęła swoja różę ewakuacji, by przenieść się na ulicę Karczemną.
z/t
WS:32... BS:40 ... S:31 ... T:31 ... PER:19... AG:23 ... INT:35 ... FEL:32 ... WP:30 ... HP:
______________________________________________________________________________
Pan nie prowadzi mnie
Sama prowadzę się
Jak chcę, gdzie chcę
Avatar użytkownika
SomePony
Niewiniątko
 
Posty: 108
Dołączył(a): 12 gru 2012, o 18:51
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: znak zapytania
Lubi: żelki, słodycze, tulenie, prezenty
Nie Lubi: nieszczerych kuców
Strach: pająki, odrzucenie przez inne kuce
Stan: W związku z Tea~
Koneksje Rodzinne: brak
Rasa: Pegaz
Charakter: Lekko roztrzepana, wesoła klacz
Multikonto: NIE

Re: Apteka

Postprzez Camilla Juvexus » 10 mar 2013, o 18:54

Klaczka chwiejnym krokiem wkroczyła do apteki gdzie zamknęła drzwi najciszej jak umiała. Rozglądnęła się po sklepie aż w końcu wykrztusiła z siebie ciche słowa. - Dzień Dobry...
Avatar użytkownika
Camilla Juvexus
Niewiniątko
 
Posty: 13
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 22:45
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Lost Soul
Uroczy Znaczek: Bukiet róż
Lubi: Róże , Słodycze , MLP FIM
Nie Lubi: Chamskich i wulgarnych kucy.
Strach: lęk wysokości
Stan: Wolna
Rasa: Kuc ziemny
Charakter: Dobra , wrażliwa , wstydliwa
Multikonto: NIE

Poprzednia strona

Powrót do Centrum Miasta

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron