Park

W centrum miasta zawsze jest pełno życia. Wiele młodych kucyków idzie do szkoły, na ulicach stoi stragan rodziny Apple... Na samym środeczku wybudowano też niewielką fontannę dla umilenia czasu kucyków.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, ReflexivoArco, Tali, Sal Ghatorr

Re: Park

Postprzez Raging Flame » 29 sty 2012, o 16:46

Flame obróci?a powoli g?ow? w stron? tygryficy, a na jej twarzy da?o si? zna? ?e cokolwiek nie powie, to z ca?? pewno?ci? od spopielenia kogokolwiek powstrzymuje j? tylko fakt ?e nie ma w pobli?u ?adnego kuca którego mog?aby si? z czystym sumieniem pozby? z tego ?wiata.
-Oooo z Dark'iem? Wprost genialnie. Rozstali?my si? jaki? czas temu, w sposób zdecydowanie zbyt pokojowy... Ale powiem ci ?e za nim na pewno nie b?d? t?skni?, niech sobie sp?dza czas z t? za?ó?con? ?cier?. ?eby mu si? parch rzuci?...-Powiedzia?a z min? wskazuj?c? na to ?e ch?tnie by go powyzywa?a, gdyby nie to ?e co? do?? nagle przyku?o jej uwag?. Spaceruj?ca dwójka kucy. Prychn??a widz?c ?e oni widocznie udaj? si? na randk?.
Avatar użytkownika
Raging Flame
Buntownik
 
Posty: 1196
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 23:59
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Płomień
Lubi: Ciepło, być adorowaną
Nie Lubi: Chłodu, więzów, bólu
Strach: Duża ilość wody
Stan: Z Sunnym
Koneksje Rodzinne: Córki: Rapid Fire, Sunset
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Park

Postprzez Tali » 29 sty 2012, o 16:59

Tali odruchowo spojrza?a w stron? gdzie patrzy?a Flame.
"Target detected" oczy tygryficy b?ysn??y. "Zak?adnik w zasi?gu ataku bombowego, potrzebna akcja naziemna. Dost?pna bro?: ?ni?cy, nó?, dziób, szpony, chaos, gazy bojowe, granaty. Proponowany sposób ataku; dystansowy. Mo?liwe sposoby eliminacji dystansowej; rzut no?em. Odleg?o??; 400 metrów. Szansa powodzenia; 5%."- w g?owie Tali trwa?y obliczenia d?ugo?ci i paraboli lotu no?a by wyeliminowa? porywaczk? nie nara?aj?c Silenta.
W ko?cu zdecydowa?a si? na atak.
-Flame os?aniaj mi ty?y!- krzykn??a do klaczy i wybieg?a z zabójcz? pr?dko?ci? przecinaj?c tras? Sal. Wyhamowa?a par? metrów przed ni? wzbijaj?c w niebo chmur? ?niegu. B?ysn??o srebrne ostrze miecza, skrzyd?a roz?o?y?y si?, a dziób warkn?? do poszukiwanej klaczy.
-Sprawiedliwo?? przyby?a po ciebie porywaczko.
Avatar użytkownika
Tali
Ślepa Sprawiedliwość
 
Posty: 904
Dołączył(a): 26 paź 2011, o 20:47
Lokalizacja: Zebricia
Płeć: Klacz
Stan: Dunno, chyba w związku z Rarcem.
Koneksje Rodzinne: Silent Grass- ojciec
Rasa: Zebra
Charakter: Chaotyczny Neutralny
Multikonto: NIE

Re: Park

Postprzez Sal Ghatorr » 29 sty 2012, o 17:14

Sal wyprowadzi?a kontr-u?miech do Silenta, gdy ten napomkn?? o tym, ?e sam prze?ywa? co? takiego. "On ma to przynajmniej za sob?" pomy?la?a, zaznaczaj?c kolejny plus pod imieniem "SilentGrass" w swojej osobistej kartotece . Nieco si? za to zdziwi?a jego reakcji na pojawienie si? tygryficy w zasi?gu wzroku - czy?by rodzina patologiczna?
-A na pewno nie tam... - Chcia?a ju? poprawi? jego wypowied? o lokalizacji restauracji, gdy nagle skrzydlaty mutant odbi? si? od ziemi i po szybkim locie kosz?cym wyl?dowa? tu? przed ni?, wymachuj?c czym?, co niew?tpliwie by?o mieczem. A, trzeba jeszcze doda?, ?e krzycza? przy tym co? o sprawiedliwo?ci i porwaniu. No có?, to wymaga?o szybkiej reakcji... Mo?e i scena by?a nieco przera?aj?ca, ale klacz zyska?a nieco na pewno?ci, czuj?c u swojego boku zielonego pirata.
-Ehm... Skarbie, mo?e wyja?nisz sytuacj? i przedstawisz nas sobie? - Zrobi?a krok w ty? i zerkn??a szybko na ogiera. Nie mog?a si? powstrzyma?, a tak zyska?a nie tylko nieco wi?ksze zaanga?owanie Silenta, ale i lekk? irytacj? tygryficy. Nie ma si? czego ba?, pirat stoi obok, a poza tym przecie? ma si? czym broni?! D?uto jest? Oczywi?cie, ?e je... Chwila, chwila, zostawi?a je w domu! Szybko przekl??a swoj? g?upot?, która kaza?a jej wstawi? "skarbie" zamiast "Silent" i zapomnie? swojego ulubionego narz?dzia. Cofn??a si? jeszcze o dwa kroki.
[Dzisiaj 14] SilentGrass: Sal zmusza mnie do ustatkowania się :/

WS - 16
BS -23
S - 26
T - 28
Per - 34
AG - 28
Int - 51 (+10 z sesji)
FEL - 50 (+10 z sesji)
HP - 6
WP - 41

Obrazek
Avatar użytkownika
Sal Ghatorr
Upadły Anioł
 
Posty: 721
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 20:44
Lokalizacja: Manehattan
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Dłutko
Lubi: Sztuka, spokój, nos, porządek
Nie Lubi: Chaos, bałagan
Strach: Strata córki
Stan: "Wdowa" po Silencie
Koneksje Rodzinne: Siostra Shar, córka Silent Rose, reszta rodziny z Manehattanu nie żyje
Rasa: Jednorożec
Charakter: Neutralny dobry
Multikonto: NIE

Re: Park

Postprzez SilentGrass » 30 sty 2012, o 01:24

Pierwsza reakcja pirata by?a ca?kiem normalna i spodziewana, jego kopytko spotka?o si? z jego czo?em. Kiedy upora? si? ze ?niegiem, który znalaz? si? na jego czole postanowi? przeanalizowa? zaistnia?? sytuacj?. Czyli tak, Tygryfica imieniem Tali grozi?a w?a?nie za pomoc? broni bia?ej klaczy imieniem Sal. Jasno wygl?da?o ?e Tygryfica my?la?a ?e Sal uprowadzi?a pirata... Zaraz zaraz, je?eli tak w dzisiejszych czasach wygl?daj? porwania... No trudno, wygl?da?o na to ?e to co stanie si? zaraz b?dzie zale?a?o wy??cznie od pirata. Nagl? pomy?la? ?e fajnie by to wygl?da?o jakby nagl? zacz?? krzycze? ?e Sal go porwa?a i ?eby Tali szybko zako?czy?a jej ?ywot. Za?mia? si? w duchu z tej my?li, jednak wiedzia? ?e ma post?pi? inaczej i tak zrobi?. Zrobi? par? kroków do przodu staj?c mi?dzy Sal, a Tali. Spojrza? tygryficy w jej w?ciek?e oczy i u?miechn?? si? mi?o.
- Tali, tak wi?c poznaj Sal, jest ona...
Tutaj nagl? zatka?o pirata, jego mózg w ko?cu da? rad? przeanalizowa? bod?ce s?uchowe, które dotychczas by?y ignorowane. Sal zwróci?a si? do pirata okre?leniem "Skarbie". Pirat odwróci? si? do Sal, na jego twarzy malowa?o si? mi?e zaskoczenie skwitowane delikatnym czu?ym u?miechem.
- Tak wi?c Sal jest dla mnie bardzo wa?n? osob? i twoja my?l o tym ?e mnie porwa?a jest co najmniej niedorzeczna. CÓRKO... Pirat zmodulowa? swój g?os nabieraj?c stanowczy rodzicielski g?os.
- Co najwy?ej jedyne co mog?a porwa? to moje serce. :3
22:26:34 Tomek: Ja tylko wymyślam sytuację, nikogo do niczego nie zmuszam. Jeżeli ktoś posłucha się mojej absurdalnej sugestii to jego wola. Tylko że niektórzy nie łapią tego, że zawsze daję im wybór...

Obrazek
Obrazek

36-23-26-24-36-34-36-35-9001
WS BS S T PER AG INT FEL HP
Avatar użytkownika
SilentGrass
Pirat
 
Posty: 408
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 23:35
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pirat!
Uroczy Znaczek: Butelka rumu świetnej marki "XXX"
Lubi: Rum!
Nie Lubi: Jak nie ma rumu .-.
Strach: Kidy pije coś innego niż rum!
Stan: Całkiem radośnie pijany z klaczą zwaną Sal
Koneksje Rodzinne: Jest ojcem forum.
Rasa: Pirat.
Charakter: Zależy od stanu upojenia.
Multikonto: NIE

Re: Park

Postprzez Raging Flame » 30 sty 2012, o 13:52

Flame pokr?ci?a g?ow?, po czym ruszy?a powoli za Tali ciekawa jak ta scena mo?e si? dalej potoczy?. Nie mog?a rzecz jasna powstrzyma? si? przed delikatnym skomentowaniem zachowania tygryficy.
-I to niby ja mam opanowywa? napady z?o?ci i agresji... Co to si? na tym ?wiecie dzieje. Macocha w wieku w?asnej córki, pederasta mnie zostawi? dla ledwie dziecka... Pewnie nawet pedalstwo tu gustuje w dzieciach.-Mówi?a to do siebie, powoli zbli?aj?c si? do tamtej trójki. Nie wiedzia?a jak si? zachowa, ale przewidywa?a ?e jej decyzja raczej nie b?dzie przemy?lana.
Avatar użytkownika
Raging Flame
Buntownik
 
Posty: 1196
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 23:59
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Płomień
Lubi: Ciepło, być adorowaną
Nie Lubi: Chłodu, więzów, bólu
Strach: Duża ilość wody
Stan: Z Sunnym
Koneksje Rodzinne: Córki: Rapid Fire, Sunset
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Park

Postprzez Tali » 30 sty 2012, o 14:27

GI? ?MIECIU!- zakrzykn??a Tali wbijaj?c ostrze po r?koje?? w pier? klaczy. Przybi?y?a si?, i spojrza?a jej ch?odno w oczy. Przekr?ci?a miecz w ranie trzy razy po czym kopniakiem odtr?ci?a wykrwawiaj?c? si? Sal na ziemi?. Stan??a nad jej parszywym cielskiem i z okrzykiem "AVE DISCORDIA" przebi?a jej serce.



Tak? oto akcj? przewidywa?y plany w my?lach Tali, niestety, Silent diametralnie zmieni? sytuacj?.
Zabójstwo zdawa?o si? w tym momencie najmniej odpowiedni? rzecz? tote? Tali nie pozwoli?a sobie na wykonanie tej jak?e bliskiej jej sercu czynno?ci.
-A...a..ale jak to?- zapyta?a Sal i Silenta oddalaj?c si? z przera?eniem w oczach. "Jak ona to...co ona mu zrobi?a?"
-To jakie? ?arty?! Tato! Ona jest w moim wieku! Nie mo?esz si? z ni?...- coraz wi?ksze przera?enie malowa?o si? na twarzy tygryfa.
Avatar użytkownika
Tali
Ślepa Sprawiedliwość
 
Posty: 904
Dołączył(a): 26 paź 2011, o 20:47
Lokalizacja: Zebricia
Płeć: Klacz
Stan: Dunno, chyba w związku z Rarcem.
Koneksje Rodzinne: Silent Grass- ojciec
Rasa: Zebra
Charakter: Chaotyczny Neutralny
Multikonto: NIE

Re: Park

Postprzez Sal Ghatorr » 30 sty 2012, o 15:48

No có?, wygl?da na to ?e najgorsze zagro?enie min??o, a do tego Silent tak mi?o si? wypowiedzia? na jej temat, ?e od razu poczu?a si? bezpieczna. Mimo to, czuj?c ten irytuj?cy brak nacisku w kieszeni, w której zwykle mia?a d?uto, wola?a nie ryzykowa?. To dalej mog?o si? nad wyraz ?le sko?czy?, mimo ?e tygryfica opu?ci?a miecz i, miast ofensywy na pe?n? skal?, prowadzi?a z piratem rozmowy dyplomatyczne na wysokim szczeblu. No có?, przynajmniej wreszcie pozna?a jej imi?. Drug? klacz, która si? do nich zbli?a?a, na razie zignorowa?a. Sama posz?a te kilka kroków do przodu, staj?c obok zielonego ogiera.
-Ehm... Mi?o ci? pozna?, Tali. - Zacz??a w miar? neutralnie. Niestety, jej kolejne wypowiedzi ju? nie mia?y by? takie defensywne. - I zapewniam ci?, ?e mo?e. - Powiedzia?a z moc?, nawi?zuj?c do jej wypowiedzi, gdy przera?ona tygryfica wyj?ka?a, ?e "Nie mo?esz z ni?...". No có?, za?ó?my ?e chodzi?o jej po prostu o spotykanie si?... - Na w?asne oczy widzia?am, jak w mojej obecno?ci odmówi? rumu i poprosi? o herbat?, a wychodz?c teraz ze mn? a? wyczy?ci? kapelusz. To ju? musi o czym? ?wiadczy?, prawda? - Lekko si? u?miechn??a, gdy przypomnia?a sobie tamt? scen? z baru, pami?ta?a jeszcze zdziwienie w oczach barmana. A w?a?nie, je?li Tali j? zabije, to tylko teraz. Ergo, mo?e wi?c doko?czy?.... - No i wiesz, nie chcia?abym przerywa? wam spotkania rodzinnego, ale w?a?nie Silent "porywa" mnie, albo ja jego, w zale?no?ci od perspektywy, do restauracji "Brocio" i... Wiesz mo?e w któr? stron? mamy i??? Troch? tu zimno. - Zapyta?a grzecznie. Raz kozie ?mier?, i tak nie chcia?a ?y? wiecznie, a przynajmniej jakby co umrze ko?o osoby, któr? lubi... Albo i wi?cej ni? lubi... Albo otrzyma potrzebne jej wiadomo?ci, by nie sta? i nie marzn?? w ?niegu tylko wreszcie sobie usi??? w cieple.
[Dzisiaj 14] SilentGrass: Sal zmusza mnie do ustatkowania się :/

WS - 16
BS -23
S - 26
T - 28
Per - 34
AG - 28
Int - 51 (+10 z sesji)
FEL - 50 (+10 z sesji)
HP - 6
WP - 41

Obrazek
Avatar użytkownika
Sal Ghatorr
Upadły Anioł
 
Posty: 721
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 20:44
Lokalizacja: Manehattan
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Dłutko
Lubi: Sztuka, spokój, nos, porządek
Nie Lubi: Chaos, bałagan
Strach: Strata córki
Stan: "Wdowa" po Silencie
Koneksje Rodzinne: Siostra Shar, córka Silent Rose, reszta rodziny z Manehattanu nie żyje
Rasa: Jednorożec
Charakter: Neutralny dobry
Multikonto: NIE

Re: Park

Postprzez SilentGrass » 30 sty 2012, o 18:38

Pirat ustawi? si? obok Sal i ze spokojem wys?uchiwa? si? w to co ona ma do powiedzenia. Najbardziej spodoba? mu si? fragment w którym Sal praktycznie oburzy?a si? potwierdzaj?c ?e pirat mo?e. Stary ogier i mo?e... Brzmia?o to niezwykle g?upio, ale piratowi w tym wypadku jakim? dziwnym trafem si? podoba?o. Ciekawe co teraz my?li Tali, czego si? obawia... Hmm... Chyba trzeba b?dzie z ni? powa?nie porozmawia?.
Podszed? bli?ej do Tali i zadar? lekko g?ow? do góry aby spojrze? jej w oczy.
- Hej... Ma?a... Je?eli tak bardzo chcesz to Ci to wszystko wyja?ni?. Mam nadziej? ?e zrozumiesz mój punkt widzenia.
Wzi?? jej "d?o?" w kopyta i czul? obj?? córk?.
- Ale to w swoim czasie, a mo?e na razie pozwolisz si? wyszale? staremu póki jeszcze ma na to si?y.
Swoj? ostaniom wypowied? spuentowa? g?o?nym radosnym ?miechem.
22:26:34 Tomek: Ja tylko wymyślam sytuację, nikogo do niczego nie zmuszam. Jeżeli ktoś posłucha się mojej absurdalnej sugestii to jego wola. Tylko że niektórzy nie łapią tego, że zawsze daję im wybór...

Obrazek
Obrazek

36-23-26-24-36-34-36-35-9001
WS BS S T PER AG INT FEL HP
Avatar użytkownika
SilentGrass
Pirat
 
Posty: 408
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 23:35
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pirat!
Uroczy Znaczek: Butelka rumu świetnej marki "XXX"
Lubi: Rum!
Nie Lubi: Jak nie ma rumu .-.
Strach: Kidy pije coś innego niż rum!
Stan: Całkiem radośnie pijany z klaczą zwaną Sal
Koneksje Rodzinne: Jest ojcem forum.
Rasa: Pirat.
Charakter: Zależy od stanu upojenia.
Multikonto: NIE

Re: Park

Postprzez Raging Flame » 31 sty 2012, o 14:25

Flame w pewnym momencie przystan??a przygl?daj?c si? zebranym tam kucom. Poczu?a si? o dziwo niezr?cznie, co j? nieco zdziwi?o. Stwierdzi?a ?e jej obecno?? tam raczej nie b?dzie zbyt potrzebna, a i zapewne b?dzie im przeszkadza?. U?miechn??a si? dziwnie stoj?c kilkana?cie metrów od nich, po czym zacz??a i?? w swoj? stron?. Mia?a przede wszystkim zamiar opu?ci? park. By?o zimno, nie mia?a kadzid?a, a jej nie chcia?o si? jeszcze wraca? za bardzo do domu.

[zt]
Avatar użytkownika
Raging Flame
Buntownik
 
Posty: 1196
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 23:59
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Płomień
Lubi: Ciepło, być adorowaną
Nie Lubi: Chłodu, więzów, bólu
Strach: Duża ilość wody
Stan: Z Sunnym
Koneksje Rodzinne: Córki: Rapid Fire, Sunset
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Park

Postprzez Tali » 31 sty 2012, o 14:45

Tali spojrza?a krzywo na Sal. Ta sytuacja jej nie pasowa?a. Bardzo. Wy?lizgn??a szpon z u?cisku i zbi?y?a si? do klaczy.
-Zrobisz mu co? to znajd? cie nawet w piekle.- sykn??a jej w twarz po czym zwrócila si? do ojca.
-Ech, je?li tak bardzo chcesz to id?...- westchn??a i popatrzy?a za siebie.
Flame ju? sobie posz?a, nie by?o po co tu d?u?ej stercze?.
-Jeden w?os mu z g?owy spadnie za twoj? spraw? i zginiesz w m?czarniach.- warkn??a do Sal.
-Restauracje macie tam.- wskaza?a im kierunek i ?egnaj?c si? z Silentem odlecia?a w przeciwn? stron?.

[zt]
Avatar użytkownika
Tali
Ślepa Sprawiedliwość
 
Posty: 904
Dołączył(a): 26 paź 2011, o 20:47
Lokalizacja: Zebricia
Płeć: Klacz
Stan: Dunno, chyba w związku z Rarcem.
Koneksje Rodzinne: Silent Grass- ojciec
Rasa: Zebra
Charakter: Chaotyczny Neutralny
Multikonto: NIE

Re: Park

Postprzez Sal Ghatorr » 31 sty 2012, o 15:26

"Hmm, mo?e i troch? niesympatyczna, ale za to troszczy si? o ojca ." pomy?la?a Sal, staraj?c si? opanowa? nag?y, nerwowy ból ?o??dka. Gdy by?a ju? pewna, ?e tygryfica jest ju? poza zasi?giem jej s?uchu, odetchn??a i spojrza?a z boku na Silenta.
-Silent, skarbie, s?ysza?e? mo?e takie powiedzenie "Niedaleko pada jab?ko od jab?oni"? - Zapyta?a niewinnym tonem. W sumie zyska?a teraz pewien powód do niepokoju, Discord jeden wie, sk?d u Tali takie agresywne i mordercze nastawienie. Niby nic jej nie zrobi? przez ostatnie dwadzie?cia cztery godziny.. - I mo?e chod?my wreszcie do tej restauracji? Troch? tu mro?no, przyda?oby si? ogrza?. - Doda?a jeszcze, gdy nagle przeszed? j? dreszcz z zimna.
[Dzisiaj 14] SilentGrass: Sal zmusza mnie do ustatkowania się :/

WS - 16
BS -23
S - 26
T - 28
Per - 34
AG - 28
Int - 51 (+10 z sesji)
FEL - 50 (+10 z sesji)
HP - 6
WP - 41

Obrazek
Avatar użytkownika
Sal Ghatorr
Upadły Anioł
 
Posty: 721
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 20:44
Lokalizacja: Manehattan
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Dłutko
Lubi: Sztuka, spokój, nos, porządek
Nie Lubi: Chaos, bałagan
Strach: Strata córki
Stan: "Wdowa" po Silencie
Koneksje Rodzinne: Siostra Shar, córka Silent Rose, reszta rodziny z Manehattanu nie żyje
Rasa: Jednorożec
Charakter: Neutralny dobry
Multikonto: NIE

Re: Park

Postprzez SilentGrass » 31 sty 2012, o 17:37

Pirat podrapa? si? po czole patrz?c na Tali i jej zachowanie. Nie bardzo rozumia? o co jej chodzi, a tym bardziej zdziwi?y go jej gro?by w stron? Sal. Kiedy tygryf odlecia? us?ysza? ca?kiem uszczypliw? uwag? na temat jego ojcostwa.
- Có?... Nie przypominam sobie ?ebym grozi? co drugiej osobie ?mierci?... No mo?e czasami. Pirat w sumie nie wiedzia? co o tym s?dzi?. Nie uczestniczy? przecie? w ?yciu Tali, nie mia? na ni? wp?ywu. Co? czyta? o genetyce ale ?eby... No nie by? pewien czy taki w?a?nie by?. W?a?ciwie jednak Sal mia?a troch? racji.
- Zobaczysz jeszcze kiedy? b?dziemy z niej dumni.
Sam nie wierzy? w to co mówi, jednak popar? swoje twierdzenie szerokim ciep?ym u?miechem.
Zobaczy? ?e klacz si? trz?sie, wi?c przybli?y? si? do niej i z??czy? bokiem, aby cho? troch? jego ciep?a przesz?o na klacz. Odwróci? si? w kierunku, który wskaza?a Tali.
- No to co... Idziemy!
22:26:34 Tomek: Ja tylko wymyślam sytuację, nikogo do niczego nie zmuszam. Jeżeli ktoś posłucha się mojej absurdalnej sugestii to jego wola. Tylko że niektórzy nie łapią tego, że zawsze daję im wybór...

Obrazek
Obrazek

36-23-26-24-36-34-36-35-9001
WS BS S T PER AG INT FEL HP
Avatar użytkownika
SilentGrass
Pirat
 
Posty: 408
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 23:35
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pirat!
Uroczy Znaczek: Butelka rumu świetnej marki "XXX"
Lubi: Rum!
Nie Lubi: Jak nie ma rumu .-.
Strach: Kidy pije coś innego niż rum!
Stan: Całkiem radośnie pijany z klaczą zwaną Sal
Koneksje Rodzinne: Jest ojcem forum.
Rasa: Pirat.
Charakter: Zależy od stanu upojenia.
Multikonto: NIE

Re: Park

Postprzez Sal Ghatorr » 31 sty 2012, o 18:46

Gdy poczu?a blisko?? cia?a Silenta, zrobi?o si? jej nieco cieplej - g?ównie mentalnie, ale i jej klacze serce przy?pieszy?o i zacz??o szybciej pracowa?, przez co poczu?a mi?e ciep?o w ca?ym ciele. Gdy jeszcze poczu?a znowu zapach którym spryska? czapk?. Mmmm.... Powstrzyma?a si? jeszcze, ale i tak przysun??a si? nieco bli?ej, opieraj?c chwil? g?ow? o bok Silenta.
-Jestem w stu procentach za, tylko przy?pieszmy nieco. Pami?taj, ?e musimy jeszcze zd??y? do biblioteki. - Przypomnia?a mu delikatnie, gdy si? opanowa?a do ko?ca i unios?a g?ow?. - No i jeszcze... Jakie "b?dziemy"? Wola?abym si? w przysz?o?ci zajmowa? swoimi dzie?mi, zw?aszcza ?e Tali jest prawie w moim wieku. - Zapyta?a jeszcze, stawiaj?c ju? pierwsze kroki w wyznaczonym kierunku. Hmm, dzieci... Nie mia?aby nic przeciwko ?rebakowi czy dwóm, ale - na mi?o?? Celestii - sama jeszcze ma 17 lat! "Co ci? bierze, dziewczyno?" skarci?a si? w my?lach.
[Dzisiaj 14] SilentGrass: Sal zmusza mnie do ustatkowania się :/

WS - 16
BS -23
S - 26
T - 28
Per - 34
AG - 28
Int - 51 (+10 z sesji)
FEL - 50 (+10 z sesji)
HP - 6
WP - 41

Obrazek
Avatar użytkownika
Sal Ghatorr
Upadły Anioł
 
Posty: 721
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 20:44
Lokalizacja: Manehattan
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Dłutko
Lubi: Sztuka, spokój, nos, porządek
Nie Lubi: Chaos, bałagan
Strach: Strata córki
Stan: "Wdowa" po Silencie
Koneksje Rodzinne: Siostra Shar, córka Silent Rose, reszta rodziny z Manehattanu nie żyje
Rasa: Jednorożec
Charakter: Neutralny dobry
Multikonto: NIE

Re: Park

Postprzez SilentGrass » 31 sty 2012, o 19:07

Widocznie piratowi zacz??o si? udziela? zbli?enie z Sal. Jej g?owa opieraj?ca si? o jego bok wywo?ywa?a w nim mi?e ciep?o. Ponownie zacz?? si? zastanawia? nad celem wizyty w bibliotece, nie wiedzia? komu na tym bardziej zale?a?o. Jemu czy Sal... Chyba klaczy skoro tak bardzo si? tym przejmowa?a, czy?by chcia?a dowiedzie? si? wszystkiego co pirat mo?e ukrywa??
U?miechn?? si? na wzmiank? Sal o dzieciach. Musn?? j? lekko w szyj? nosem, chcia? co? powiedzie? ale na chwil? odlecia? my?lami. Znowu my?la? o swojej córce Tali, ?a?owa? ?e nie móg? by? obecny w jej dzieci?stwie. Zostanie ojcem by?o jednym z jego takich g??boko skrytych marze?. Za?o?enie zwyk?ej normalnej rodziny... Na razie los nie dawa? mu takiej opcji. Spojrza? si? na Sal, czy?by tym razem ten nieszcz?sny los si? do niego u?miechn???
- O to na razie si? nie martw.
Powiedzia? cicho i zacz?? kierowa? si? w kierunku restauracji u boku Sal.
22:26:34 Tomek: Ja tylko wymyślam sytuację, nikogo do niczego nie zmuszam. Jeżeli ktoś posłucha się mojej absurdalnej sugestii to jego wola. Tylko że niektórzy nie łapią tego, że zawsze daję im wybór...

Obrazek
Obrazek

36-23-26-24-36-34-36-35-9001
WS BS S T PER AG INT FEL HP
Avatar użytkownika
SilentGrass
Pirat
 
Posty: 408
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 23:35
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pirat!
Uroczy Znaczek: Butelka rumu świetnej marki "XXX"
Lubi: Rum!
Nie Lubi: Jak nie ma rumu .-.
Strach: Kidy pije coś innego niż rum!
Stan: Całkiem radośnie pijany z klaczą zwaną Sal
Koneksje Rodzinne: Jest ojcem forum.
Rasa: Pirat.
Charakter: Zależy od stanu upojenia.
Multikonto: NIE

Re: Park

Postprzez Sal Ghatorr » 31 sty 2012, o 22:14

Czuj?c delikatne mu?ni?cie nosa Silenta na szyi, w Sal co? p?k?o. Nagle przesta?o si? dla niej liczy? wszystko - rodzina od której uciek?a, rze?by które ukocha?a, Coy którego polubi?a, Tali której si? zacz??a ba?, Serene za którym t?skni?a - poza nim. Jak we ?nie, czuj?c jakby by?a sterowana przez obc? si?? lub jakby by?a aktork? w filmie, którego scenariusza nie zna?a, a który pozna dopiero po swojej ?mierci... Unios?a g?ow? i poca?owa?a pirata, i to bynajmniej nie w policzek, jak poprzednio. Mo?e i nie mia?a do?wiadczenia, ale - oddajmy jej sprawiedliwo?? - mia?a zapa? i uczucie, które przela?a w swój czyn. Gdy ju? sko?czy?a, przytuli?a si? do niego mocniej.
-Przy tobie o nic si? nie martwi?. - Szepn??a mu do ucha, id?c powoli z nim w kierunku pokazanym przez tygryfic?. By?a, mimo wcze?niejszych rozterek, w pe?ni szcz??liwa i spokojna.

[z/t, chyba ?e co? si? zmieni]
[Dzisiaj 14] SilentGrass: Sal zmusza mnie do ustatkowania się :/

WS - 16
BS -23
S - 26
T - 28
Per - 34
AG - 28
Int - 51 (+10 z sesji)
FEL - 50 (+10 z sesji)
HP - 6
WP - 41

Obrazek
Avatar użytkownika
Sal Ghatorr
Upadły Anioł
 
Posty: 721
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 20:44
Lokalizacja: Manehattan
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Dłutko
Lubi: Sztuka, spokój, nos, porządek
Nie Lubi: Chaos, bałagan
Strach: Strata córki
Stan: "Wdowa" po Silencie
Koneksje Rodzinne: Siostra Shar, córka Silent Rose, reszta rodziny z Manehattanu nie żyje
Rasa: Jednorożec
Charakter: Neutralny dobry
Multikonto: NIE

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Centrum Miasta

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości