Sweet Lullaby's daycare & nursery

W centrum miasta zawsze jest pełno życia. Wiele młodych kucyków idzie do szkoły, na ulicach stoi stragan rodziny Apple... Na samym środeczku wybudowano też niewielką fontannę dla umilenia czasu kucyków.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, ReflexivoArco, Tali, Sal Ghatorr

Re: Sweet Lullaby's daycare & nursery

Postprzez Fire Hell » 1 lip 2013, o 19:03

-Nic mi nie jest--
Dziwnie to zabrzmiało bo się pod koniec zakrztusiła i wypluła mały obłoczek dymu.
-Ogień mi coś przypominał. Nie może mnie zabić i przejąć nade mną kontroli ale to nie znaczy że nie możemy pokłócić. Nasz związek przypomina małżeństwo ale śmierć jednego, oznacza śmierć drugiego-
Zaśmiałam się jeszcze raz nerwowo
-I czuje się dobrze między twoimi dziećmi, to mnie uspokaja-
Obrazek Obrazek
Obrazek
Motyw przewodni postaci: Skillet-Monstar
Avatar użytkownika
Fire Hell
Mól książkowy
 
Posty: 524
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 13:25
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: kocham noc
Uroczy Znaczek: czarny płomyczek
Lubi: Lune, Sweet Lulibly, Lucky Star i jej brata. No i wszystko co jest ładne. Kocha drogie rzeczy.
Nie Lubi: Ogółu żywych istot
Strach: Bycie zniewoloną
Stan: wolna
Koneksje Rodzinne: brak żywych członków. Zabici przez wiarę lub rodzice przez nią
Rasa: Jednorożka!
Charakter: Chaotycznie zły. Dla przyjaciół chaotycznie dobry. Ogólnie Chaotyczna.
Multikonto: NIE

Re: Sweet Lullaby's daycare & nursery

Postprzez Blast » 1 lip 2013, o 19:40

Tuli nadal mocno Blue...nienawidził... gdy jego siostra była w takim stanie... normalnie... spróbował by zrobić coś... komuś kto doprowadził ją do tego stanu... jednak... nie wie.. na kim skupić uwagę, więc.. jedynie co teraz może to tulić. ją... i spróbować.. być.. choć cichym wsparciem dla niej.
Avatar użytkownika
Blast
Nadwrażliwy
 
Posty: 121
Dołączył(a): 11 lut 2013, o 16:58
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Mały Obrońca
Uroczy Znaczek: Księżyc otoczony zielonym podmuchem
Lubi: Uśmiech innych, patrzeć innym w oczy i podziwiać ich wygląd, patrzeć na ogień, czuć wiatr, nocne niebo i samą noc
Nie Lubi: Chamstwa, braku szacunku dla klaczy
Strach: Duże zbiorniki wodne
Stan: kawaler
Koneksje Rodzinne: Blue Shell - Siostra
Rasa: Jednorożec
Charakter: Praworządny-Neutralny
Multikonto: NIE

Re: Sweet Lullaby's daycare & nursery

Postprzez Blue Shell » 2 lip 2013, o 12:36

Blue lekko spanikowała i zrobiła małego ognika, który delikatnie świecił nad jej głową.. Troszkę się uspokajała, ale dalej nie na tyle, żeby odczepić się od Blasta..

(noob post, because I said so. .-.)
Avatar użytkownika
Blue Shell
Wieczny Optymista
 
Posty: 67
Dołączył(a): 11 lut 2013, o 16:08
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Nie ma.
Lubi: Pływać, robić coś kreatywnego, puszczać wodze fantazji.
Strach: Ciemność.
Stan: Panna
Koneksje Rodzinne: Blast - Brat.
Rasa: Jednorożec
Charakter: Neutralny - Dobry
Multikonto: NIE

Re: Sweet Lullaby's daycare & nursery

Postprzez Fire Blast » 2 lip 2013, o 17:39

- Nie wiem o czym ci przypomniał ale nie chce cię znów zeskrobywać z podłogi - powiedział spokojnie i nawet lekko się uśmiechnął.
- I widziałaś stan dzieci... daj im trochę czasu, jak na jeden dzień dużo przeżyły-
--multi Blasta--
Avatar użytkownika
Fire Blast
Nadwrażliwy
 
Posty: 29
Dołączył(a): 11 maja 2013, o 17:57
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: GoldDragon Alchemist
Uroczy Znaczek: trzy kółka, czerwone, żółte i niebieskie, z kólką
Lubi: Przygody, czytać księgi, niuchać różne zapachy, smakować i jeść różne i dziwne rzeczy(jak kwas, czy minerały ), ciepło, ogień, zwierzątka, pomagać osobom w potrzebie, opiekować się innymi, smoki, poznawać nowe rzeczy, wykuwać i tworzyć, okazywać troskę, patrzeć na uśmiechnięty pyszczek, przerażać niegodziwców i wojskowych, poznawać religię różne, tworzyć zlote figurki, trenować
Nie Lubi: Chamstwa wobec klaczy, patrzeć na cierpienie innych, zimna i bycia mokrym, tracić nad sobą kontroli, bycia na czyjejś smyczy, wojska, Canterlotu, gwardii, ranić bez potrzeby, zabijania kogoś za wiarę, czekolady, łowiwców/zabójców smoków.
Strach: Stanie się marionetką, uwięzienia duszy w kamieniu filozoficznym, widziec cierpienie bliskich i przyjaciół
Stan: Kawaler/Wdowiec
Koneksje Rodzinne: syn-Blast, córka-Blue
Rasa: Jednorożec
Charakter: Neutralny-dobry
Multikonto: TAK

Re: Sweet Lullaby's daycare & nursery

Postprzez Fire Hell » 2 lip 2013, o 18:56

Popatrzyła na niego spokojnym wzrokiem.
-To dziwnie zabrzmi ale muszę iść do Cantrlotu. Wiem ja tam powinnam się chodzić ale jest coś co mnie niepokoi. Według 13 księgi istnieje siła która swą pieczęcią może przywołać Nightmare Moon, a jako kapłanka nie mogę tego lekceważyć... Znaczy była kapłanka, nie leży teraz w moim interesie jej powrót-
Fire podeszła ku drzwiom.
-Lepiej żebyśmy szła sama-
Te słowa powiedziała jakoś dziwnie, a lekki zapach spalenizny wydobył jej się z ust po czym dodała już normalnie.
-Nie krępuj się ze słodkościami, niech ich rozboli brzuch, zadbałam o to by było z czego wybierać-
nie wiadomo na co czekała ale jeszcze stała przy drzwiach
Obrazek Obrazek
Obrazek
Motyw przewodni postaci: Skillet-Monstar
Avatar użytkownika
Fire Hell
Mól książkowy
 
Posty: 524
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 13:25
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: kocham noc
Uroczy Znaczek: czarny płomyczek
Lubi: Lune, Sweet Lulibly, Lucky Star i jej brata. No i wszystko co jest ładne. Kocha drogie rzeczy.
Nie Lubi: Ogółu żywych istot
Strach: Bycie zniewoloną
Stan: wolna
Koneksje Rodzinne: brak żywych członków. Zabici przez wiarę lub rodzice przez nią
Rasa: Jednorożka!
Charakter: Chaotycznie zły. Dla przyjaciół chaotycznie dobry. Ogólnie Chaotyczna.
Multikonto: NIE

Re: Sweet Lullaby's daycare & nursery

Postprzez Blast » 3 lip 2013, o 06:19

Niepewnie wychylił się zza Fortu tuląc nadal siostrę, powiedział ni to cicho ni to głośno.
- Lepiej... Niech tata...pojdzie z tobą, poradzimy... sobie, wkońcu ktoś musi pilnować przedszkola.-
Potem chwilę jeszcze potulił siostrę.. i.wreszcie wyszedł z fortu z ksiazek, pobiegł pó troche słodyczy, szukał je chwilę a gdy znalazł złapał płomienną łapką garść cukierków i znów.pobiegł do fortu.i położył przed blue słodkości. Przytulił znowu siostrzyczkę i cicho mówi.
- Będzie dobrze Blue...obronie cię... Zawsze...- choć zaczął wątpić że może obronić kogokolwiek, jeszcze ta wizyta szkieleta od którego w sumie dowiedzieli się, że White nie żyje. przytulil mocniej siostrę, nie chciał jej stracić. Zrobił mały zielony płomyczek który prawie się zetknął z jej ognikiem.
- Tato...tylko nie pogyźcie się - dodał na koniec.
Avatar użytkownika
Blast
Nadwrażliwy
 
Posty: 121
Dołączył(a): 11 lut 2013, o 16:58
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Mały Obrońca
Uroczy Znaczek: Księżyc otoczony zielonym podmuchem
Lubi: Uśmiech innych, patrzeć innym w oczy i podziwiać ich wygląd, patrzeć na ogień, czuć wiatr, nocne niebo i samą noc
Nie Lubi: Chamstwa, braku szacunku dla klaczy
Strach: Duże zbiorniki wodne
Stan: kawaler
Koneksje Rodzinne: Blue Shell - Siostra
Rasa: Jednorożec
Charakter: Praworządny-Neutralny
Multikonto: NIE

Re: Sweet Lullaby's daycare & nursery

Postprzez Blue Shell » 4 lip 2013, o 19:46

(Na razie pomińcie mnie.. Nie mam sił odpowiadać..)
Avatar użytkownika
Blue Shell
Wieczny Optymista
 
Posty: 67
Dołączył(a): 11 lut 2013, o 16:08
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Nie ma.
Lubi: Pływać, robić coś kreatywnego, puszczać wodze fantazji.
Strach: Ciemność.
Stan: Panna
Koneksje Rodzinne: Blast - Brat.
Rasa: Jednorożec
Charakter: Neutralny - Dobry
Multikonto: NIE

Re: Sweet Lullaby's daycare & nursery

Postprzez Fire Hell » 21 lip 2013, o 17:57

Klacz zaczęła się śmiać.
-Tą ścieżkę muszę przebyć sama. -
Klacz obróciła się i przeniknęła mówiąc jeszcze.
-Tu alchemia będzie tylko przeszkadzać-
z.t
Obrazek Obrazek
Obrazek
Motyw przewodni postaci: Skillet-Monstar
Avatar użytkownika
Fire Hell
Mól książkowy
 
Posty: 524
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 13:25
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: kocham noc
Uroczy Znaczek: czarny płomyczek
Lubi: Lune, Sweet Lulibly, Lucky Star i jej brata. No i wszystko co jest ładne. Kocha drogie rzeczy.
Nie Lubi: Ogółu żywych istot
Strach: Bycie zniewoloną
Stan: wolna
Koneksje Rodzinne: brak żywych członków. Zabici przez wiarę lub rodzice przez nią
Rasa: Jednorożka!
Charakter: Chaotycznie zły. Dla przyjaciół chaotycznie dobry. Ogólnie Chaotyczna.
Multikonto: NIE

Poprzednia strona

Powrót do Centrum Miasta

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron