Hoovesrods

Jeżeli jesteś sprzedawcą w Canterlocie, to jest dział, w którym możesz założyć temat swojego sklepu.
Jeżeli zaś szukasz czego? niezwykłego - dobrze trafiłeś. W Canterlocie mieszczą się najlepsze butiki, kawiarenki, sklepy...

Moderatorzy: Kojira, Reetmine, Tali, Sal Ghatorr

Re: Hoovesrods

Postprzez Arientar » 16 wrz 2012, o 20:48

Nagle w pomieszczeniu rozległ się grzmot, po czym pod sufitem w błysku ciemności pojawiło się ciało martwego kucyka. Przypadek zadecydował, że pojawiło się akurat nad Photo Finish. Pojawiło się i spadło z głuchym trzaskiem na sławną projektantkę mody przewracając ją na podłogę. po czym bezwładnie potoczyło się pod kopytka Arrow.
Po chwili świadomość dogoniła martwe ciało i pegaz się obudził. Spojrzał w gurę i ujrzał pyszczek swojej ukochanej.
- Arrow! - krzyknął entuzjastycznie Arientar - Witaj kochanie! - po tych słowach świadomość kowala zmusiła jego ciało do podniesienia się na kopyta i otrzepania z kurzu - Mogłabyś mi powiedzieć, gdzie jestem i jak tu się znalazłem? Nie pamiętam kiedy ostatnio tak urwał mi się film... - po tych słowach dojrzał przewróconą Photo Finish - A jej co się stało? - zapytał.
Karta Postaci

WS-BS-S-T-Per-Ag-Int-Fe-WP-HP
36-26-36-38-24-27-39-27-32-13
(+5 EXP - Sesja Morska)
Dzięki za avatar, Tranquil Facade.
Dzięki za cusia, Nomi.
Obrazek
Avatar użytkownika
Arientar
Wieczny Optymista
 
Posty: 418
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 20:51
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Zombie
Uroczy Znaczek: Znak zapytania
Stan: Zakochany w Black Arrow
Koneksje Rodzinne: Sierota
Rasa: Nekrokucyk, Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Hoovesrods

Postprzez Black Arrow » 11 paź 2012, o 17:05

Nie potrafiła zdecydować, czy zgodzić się na propozycję Photo, czy ją odrzucić. Sława była ciekawym urozmaiceniem życia, lecz często strasznie kłopotliwym. W decyzji pomogło jej pojawienie się Arientara. Klacz podeszła do niego i przytuliła się delikatnie, choć kompletnie nie wiedziała, co on tam robił.
- Witaj Skarbie. Ciesze się, że cie widzę. A to miejsce... No cóż, jesteśmy daleko od Ponyville, a dokładniej w Canterlocie.- Odpowiedziała mu spokojnie i po chwili otworzyła przed nimi portal.
- Ona?- Spojrzała na klacz.- Pewnie się potknęła. Ostatnio też jestem lekko otumaniona. Może to ze zmęczenia?- Zaśmiała się, choć wcale nie chciało jej się spać. Ruszyła w kierunku portalu i ponownie zwróciła się do pegaza.
- Wracajmy do domu. Musimy poważnie porozmawiać.- Odrzekła i przeszła przez świetliste koło.
[Sorki, że tak późno. z/t]
Avatar użytkownika
Black Arrow
Nadwrażliwy
 
Posty: 290
Dołączył(a): 2 lut 2012, o 16:08
Lokalizacja: Las Everfree
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Wieloswiadoma
Uroczy Znaczek: Krwawa strzała
Lubi: Spacerować po lesie, podróże, spędzanie czasu z przyjaciółmi i mocne trunki od czasu do czasu.
Nie Lubi: Katastrof, tłumów i i braku klientów.
Strach: Powrót dawnych wrogów i związane z tym kłopoty.
Stan: W związku z Arientarem
Koneksje Rodzinne: Dużo nas, dużo nas...
Rasa: Jednorożec
Charakter: Chaotyczna-neutralna
Multikonto: TAK

Re: Hoovesrods

Postprzez Arientar » 11 paź 2012, o 17:12

- Dobrze, kochanie - powiedział po czym wszedł za ukochaną do portalu.
[z/t]
Karta Postaci

WS-BS-S-T-Per-Ag-Int-Fe-WP-HP
36-26-36-38-24-27-39-27-32-13
(+5 EXP - Sesja Morska)
Dzięki za avatar, Tranquil Facade.
Dzięki za cusia, Nomi.
Obrazek
Avatar użytkownika
Arientar
Wieczny Optymista
 
Posty: 418
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 20:51
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Zombie
Uroczy Znaczek: Znak zapytania
Stan: Zakochany w Black Arrow
Koneksje Rodzinne: Sierota
Rasa: Nekrokucyk, Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Poprzednia strona

Powrót do Sklepy i kawiarnie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron