Błękitna Altana

To najpiękniejsze ogrody na świecie. Zamieszkują je najpiękniejsze i najrzadziej występujące zwierzęta, a także rośnie tam niespotykana nigdzie indziej flora.
Ogrody są wielkie i potężne. łatwo się w nich zgubić, ale usiane są uroczymi altankami i znakami, które pomagają w znalezieniu drogi do wyjścia.

Moderatorzy: Kojira, Reetmine, Tali, QuietWord, Sal Ghatorr

Re: Błękitna Altana

Postprzez Celestia » 1 lut 2013, o 11:10

"To o takie cyrki chodzi, pewnie Tali była tylko pretekstem do możliwości parzenia się. Spryciula, ale z nie takimi sprytnymi Celestia miała do czynienia"! Kuc był szarmancki, w istocie, zastanawiała się na ile grał, a na ile był szczery. Nie wiedziała jednak o co dokładnie chodziło z tym edyktem, tylko jedna rzecz kręciła się w jej głowie. Nie rozumiała też po co potrzebne jest płodzenie dzieci, fakt to najważniejsza rzecz dla państwa, ale po co wojna? Przecież już teraz może tam wysłać Sombrę, Tali, Elementy Harmonii a i jakby co tego kochasia Shininga i już będzie ta ichnia demokracja stać pod znakiem zapytania.
- Edykt o rozmnażaniu? Jeśli ci chodzi o ustawę o związkach partnerskich to musisz wiedzieć, że dla mnie jedyną rodziną jest związek klaczy i ogiera, z którego to są dzieci, i który to związek płaci legalne, Equestriańskie podatki. Zaraz, witać nowego alicorna???- Tu już jej zaskoczenie sięgnęło zenitu, o kogóż może mu chodzić? Przecież Cadance nie jest brzemienna, więc...- Mówisz, że ja lub Luna będę w ciąży?
Ekwipunek- miecz normalny, torba podróżna, szary płaszcz, mieszek- złoto i kamienie szlachetne.
WS-BS-S-Per-T-Ag-Int-Fel-WP-HP
32-24-31-34-34-24-44-38-34-16
Za avatar thx Poke:)
Avatar użytkownika
Celestia
Księżniczka
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13 gru 2011, o 18:14
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Tyrant
Uroczy Znaczek: Słońce/ obecnie Słonecznik
Lubi: Władzę, harmonię, Twilight Sparkle, Lunę( czasami).
Nie Lubi: Luny( czasami), Nightmare Moon, Discorda, Chrysalis, Tali kiedy ta postanawia być chaotyczna. Król Sombra pracuje dla mnie trololo!
Strach: Oczywiście, że nikogo się nie boje.
Stan: Oczywiście, że nikt nie jest mnie godzien.
Koneksje Rodzinne: Siostra Luna, bratanek Blueblood, siostrzenica Cadance, Shining Armor( siostrzeniec poprzez ślub)
Rasa: Alicorn
Charakter: Praworządny zły
Multikonto: NIE

Re: Błękitna Altana

Postprzez Black_Gallant » 1 lut 2013, o 11:40

Obrazek
AGENT CHRONOS

- Nie Pani... Nie tylko ja ingeruję w czasoprzestrzeń... Pojawi się... okazja... I nie możesz pozwolić by trwała zbyt długo. Co zaś do edyktu o rozmnażaniu... W wojsku, poza lotnictwem, służą w Equestrii tylko ogiery. Potrzeba nam będzie dużo żołnierzy. Federacja przez 900 lat rozmnażała się i rosła w siłę. Podbili już trzy państwa poza swoim, na mroźnej północy. Służą im Ziemne, Pegazy i Jednorożce naraz, a także muły i osły które z nimi wyszły z equestrii... O ile pamiętam, pod ich władaniem są już też Lisy z Foxlandt i Wielbłądy z dawnych kolonii Camelunu. To będzie ciężka wojna i będą potrzebni żołnierze. Powinnaś też rozpocząć rekrutacje Klaczy do wojska.

Powiedział spokojnie i znów pocałował jej kopytko, tym razem czule je gładząc.

- Zrobię wszystko, byś zatryumfowała, Moja najwspanialsza Pani... ale nie mogę wpływać na twoje przeszłe decyzje... A skutkiem niej, narodziła się Federacja.
Incompetence, breeds even more incompetence
- Megatron


WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....46....47...39......25....38....33....42.... 28....13
Avatar użytkownika
Black_Gallant
Upadły Anioł
 
Posty: 914
Dołączył(a): 22 paź 2011, o 08:58
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pierwszy Elegant
Uroczy Znaczek: Cylinder
Lubi: Modę, Swoje mankiety
Nie Lubi: Rażącego braku higieny, złego wychowania.
Strach: Wielki Magiel
Stan: W związku z Bright Beer
Koneksje Rodzinne: Shiny Masquarade - Brat
Tali - Siostra
Silent Grass - Biologiczny Ojciec.
Vermouth - Syn.
Haramu - Córka
Bright Beer - Przyszła żona.
Poza tym, wychowany jako sierota.
Rasa: Ziemny
Charakter: Własny
Multikonto: NIE

Re: Błękitna Altana

Postprzez Celestia » 1 lut 2013, o 12:08

- Nie wiem o co ci chodziło z tym alicornem i mam nadzieję, że to był tylko żart. Do rozrostu wojska musiałabym zwiększyć podatki, a na razie nie mogę sobie na to zbytnio pozwolić, kraj dopiero co się podniósł po sprawie z heroldami. Nie mogę także kazać klaczom by nagle stawały się brzemienne, bo wezmą mnie za jakąś seksualną psychopatkę... jakby już teraz nie mieli, ale ten wątek pominę. Zaraz, przez ponad tysiąc lat rośli w siłę? To już brzmi śmiesznie, bo nie uwierzę, że przez okres mego samodzierżawia ani razu nie wpadłam na ich trop. Zresztą gdzie mroźna północ, a gdzie Camelu i Foxlandt. Jeśli trzeba będzie to nie dopuszczę do wojny wysyłając przeciw nim Elementy lub Sombrę, albo też wykorzystując...- Tu się zastanowiła. Vaporia była daleko na zachodzie, a wiedziała, że ich technologia stoi wyżej niż Equestrii. Nie mieli za to magii, dlatego się tym równoważyli. Była też inna opcja- Changelingi. A gdyby tak pozbyć się Chrysalis z interesu i na jej miejsce dać inną królową, albo króla roju? Władza za zajęcie się tymi całymi durniami z federacji. Tak, tylko głupiec dąży do wojny wiedząc, że kiedyś ona wybuchnie. Prawdziwie mądra osoba robi wszystko by do niej nie dopuścić, łącznie z wcześniejszym zniszczeniem wroga.
- Equestria, nie ja, zatryumfuje mój Chronosie. Tyle możliwości, a czasu też dużo. Dziękuje za twe informacje, uratują one tysiące istnień.-"A przynajmniej u nas, skoro tamci dążą do samozagłady".

Księżniczka podniosła kopyto by ten je jeszcze ucałował, co Chronos zrobił. Celestia pozwoliła sobie nawet na więcej- ucałowała go w policzek, jednak dał jej pomocne informacje, mogące uratować tysiące istnień. Skinęła mu głową i opuściła altanę.

z/t
Ekwipunek- miecz normalny, torba podróżna, szary płaszcz, mieszek- złoto i kamienie szlachetne.
WS-BS-S-Per-T-Ag-Int-Fel-WP-HP
32-24-31-34-34-24-44-38-34-16
Za avatar thx Poke:)
Avatar użytkownika
Celestia
Księżniczka
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13 gru 2011, o 18:14
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Tyrant
Uroczy Znaczek: Słońce/ obecnie Słonecznik
Lubi: Władzę, harmonię, Twilight Sparkle, Lunę( czasami).
Nie Lubi: Luny( czasami), Nightmare Moon, Discorda, Chrysalis, Tali kiedy ta postanawia być chaotyczna. Król Sombra pracuje dla mnie trololo!
Strach: Oczywiście, że nikogo się nie boje.
Stan: Oczywiście, że nikt nie jest mnie godzien.
Koneksje Rodzinne: Siostra Luna, bratanek Blueblood, siostrzenica Cadance, Shining Armor( siostrzeniec poprzez ślub)
Rasa: Alicorn
Charakter: Praworządny zły
Multikonto: NIE

Re: Błękitna Altana

Postprzez Sunrise » 15 cze 2013, o 15:44

Sunrise obudził się oparty o murek altany. Czuł się jakby ktoś zdzielił go z całej siły kopytem w tył głowy. Spojrzał po sobie: przypominał. nie przymierzając menela. Miał pęknięte okulary, nadszarpany płaszcz, a z twarzy wyglądał jakby nie golił się co najmniej tydzień.
"Co się stało?"- pomyślał. Miał mały zanik pamięci. Pamiętał, że pojechał na wyprawę... Łowcy niewolników... Pokemona... Zaraz.
-Poke!- wykrzyknął w przestrzeń z nadzieją, że otrzyma odpowiedź. Cisza. Sunrise wstał i rozejrzał się. Canterlot. Był wściekły na siebie. Jego córka jest Celestia wie gdzie, a on nie wiedział, co zrobić. Ale jedno wie na pewno: musi ją znaleźć. Dlatego podniósł tyłek i pogalopował w stronę centrum.

z/t
WS: 20
BS: 26
S: 34
T: 33
Per: 37
AG: 30
Int: 42
FEL: 33
HP: 13
WP: 45

Obrazek
Avatar użytkownika
Sunrise
Nadwrażliwy
 
Posty: 117
Dołączył(a): 9 lut 2013, o 20:44
Lokalizacja: Las Everfree
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Dobra Dusza
Uroczy Znaczek: Wiązanka ziół
Lubi: muzykę, noże, książki, Lunę, zioła
Nie Lubi: ciemnych, zamkniętych pomieszczeń
Strach: wysokość, pływanie, tłumy
Stan: samotny ojciec
Koneksje Rodzinne: Wuj w Fillydelphi, Pokemona - przybrana córka
Rasa: jednorożec
Charakter: chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Poprzednia strona

Powrót do Ogrody Pałacowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron