Błękitna Altana

To najpiękniejsze ogrody na świecie. Zamieszkują je najpiękniejsze i najrzadziej występujące zwierzęta, a także rośnie tam niespotykana nigdzie indziej flora.
Ogrody są wielkie i potężne. łatwo się w nich zgubić, ale usiane są uroczymi altankami i znakami, które pomagają w znalezieniu drogi do wyjścia.

Moderatorzy: Kojira, Reetmine, Tali, QuietWord, Sal Ghatorr

Błękitna Altana

Postprzez Fleur de Lis » 15 sty 2012, o 14:52

Duża, okrągła altana zbudowana z błękitnego marmuru. Wielką kopułę wspierają białe kolumny o srebrnych zdobieniach. Wewnątrz znajduje się kilka lamp oliwnych, kominek i spore, różowe poduszki. Idealne miejsce na odpoczynek o każdej porze roku.


<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<3


Ch?odny, styczniowy poranek. W zimow? por? roku ogród przybiera? wyj?tkow? posta?. Traci? wszystkie barwy, ale nie przeistacza? si? w lodow? pustyni?. Przypomina? bardziej kryszta?owy pa?ac, rajski Eden pod ?niegiem - mimo wielkiego mrozu wci?? bezpieczny i promieniuj?cy pi?knem. Fleur przechadza?a si? spokojnie alejkami bawi?c si? przy tym swoim d?ugim, ciemnofioletowym szalikiem. Da? jej go na gwiazdk? Fancy Pants... mi?o z jego strony. Od czasu do czasu sypn??o ?niegiem, ale klaczy to nie przeszkadza?o. Wreszcie dotar?a do celu - b??kitnej, przysadzistej altany z marmuru. Kopulasty dach wspiera? si? na bogato dekorowanych kolumnach. Idealne miejsce na odpoczynek! Fleur wesz?a powolnym krokiem do, o dziwo, ciep?ego wn?trza i magi? wznieci?a ogie? w kominku. Kto? tu chyba niedawno pali?. Wreszcie spocz??a na wielkiej, ró?owej poduszce. Mia?a stamt?d doskona?y widok na reszt? ?wiata...

Po d?u?szej chwili klaczy znudzi?o si? ci?g?e siedzenie pod kopu?? i postanowi?a opu?ci? ogrody. Wsta?a z niebywa?ym wdzi?kiem i nuc?c pod nosem s?odk? melodi? skierowa?a si? w stron? bramy.

(zt)
Ostatnio edytowano 4 wrz 2012, o 23:16 przez Fleur de Lis, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Fleur de Lis
Nadwrażliwy
 
Posty: 11
Dołączył(a): 15 sty 2012, o 13:39
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Nieustawiona

Re: Błękitna Altana

Postprzez Celestia » 30 sty 2013, o 10:42

Celestia przypomniała sobie o liście agenta Chronosa, ponoć mieli spotkać się w ogrodach przypałacowych. Pierwsze miejsce jakie przyszło jej do głowy to błękitna altana, jedno z niewielu bardziej widocznych miejsc w ogrodach. Rozglądała się, nikogo nie widziała, nie towarzyszyły jej również straże, chciała to załatwić na osobności.
- Wiem, że jesteś gdzieś tutaj, agencie. Chciałeś się ze mną spotkać.
Ekwipunek- miecz normalny, torba podróżna, szary płaszcz, mieszek- złoto i kamienie szlachetne.
WS-BS-S-Per-T-Ag-Int-Fel-WP-HP
32-24-31-34-34-24-44-38-34-16
Za avatar thx Poke:)
Avatar użytkownika
Celestia
Księżniczka
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13 gru 2011, o 18:14
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Tyrant
Uroczy Znaczek: Słońce/ obecnie Słonecznik
Lubi: Władzę, harmonię, Twilight Sparkle, Lunę( czasami).
Nie Lubi: Luny( czasami), Nightmare Moon, Discorda, Chrysalis, Tali kiedy ta postanawia być chaotyczna. Król Sombra pracuje dla mnie trololo!
Strach: Oczywiście, że nikogo się nie boje.
Stan: Oczywiście, że nikt nie jest mnie godzien.
Koneksje Rodzinne: Siostra Luna, bratanek Blueblood, siostrzenica Cadance, Shining Armor( siostrzeniec poprzez ślub)
Rasa: Alicorn
Charakter: Praworządny zły
Multikonto: NIE

Re: Błękitna Altana

Postprzez Mistrz Gry » 30 sty 2013, o 12:38

Obrazek
AGENT CHRONOS

Otoczenie wokół Celestii jakoś poszarzało. Czas przestał wokół niej płynąć.

- Tak jak myślłem, już wtedy byłaś dość potężna by nie zadziałało na ciebie zatrzymanie czasu, Wasza Wysokość. Witaj, moja Pani.

Chronos wyłonił się z powietrza niczym z cienia i przyklęknął przed Celestią.

- Muszę nadmienić, iż Bańka czasoprzestrzenna jaką nas otoczyłem, ma jedynie zapewnić nam bezpieczeństwo i prywatność. Niestety pewne komplikacje zmusiły mnie, bym wyjawił swoje istnienie o wiele za wcześnie. Czy zechcesz wysłuchać twego, z przyszłych czasów, pokornego sługi?

Powiedział gnąc nisko kark.
Avatar użytkownika
Mistrz Gry
Nadwrażliwy
 
Posty: 120
Dołączył(a): 30 gru 2011, o 00:07
Lokalizacja: ZEWSZĄD
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Bóg
Uroczy Znaczek: KAŻDY
Lubi: WSZYSTKO
Nie Lubi: WSZYSTKIEGO
Strach: NICZEGO
Stan: W TRÓJCY
Koneksje Rodzinne: JEDEN MESJASZ
Rasa: BOSKA
Charakter: BOSKI
Multikonto: NIE

Re: Błękitna Altana

Postprzez Celestia » 30 sty 2013, o 12:43

Spojrzała z zaskoczeniem gdy ten zaczął wpływać na czasoprzestrzeń, jednak rzeczywiście on, podobnie jak Time Storm, byli chyba z przyszłości, gdyż obecnie raczej nikt nie dysponował taką techniką. Mimo to szybko doszła do siebie, widziała już dziwniejsze rzeczy: klacze oddające się rybom, zebry zmieniające się w tygryfy, gadające bogo-jamniki, siostrę lecącą na gwardzistę... Tak, spojrzała po bańce, robota pierwszej klasy, bez dwóch zdań. Dała znak kopytem by ów agent wstał.
- Witaj Chronosie, jak słyszałam chcesz się ze mną spotkać, domyślam się, że chodzi o Tali. Zatem zamieniam się w słuch.
Ekwipunek- miecz normalny, torba podróżna, szary płaszcz, mieszek- złoto i kamienie szlachetne.
WS-BS-S-Per-T-Ag-Int-Fel-WP-HP
32-24-31-34-34-24-44-38-34-16
Za avatar thx Poke:)
Avatar użytkownika
Celestia
Księżniczka
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13 gru 2011, o 18:14
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Tyrant
Uroczy Znaczek: Słońce/ obecnie Słonecznik
Lubi: Władzę, harmonię, Twilight Sparkle, Lunę( czasami).
Nie Lubi: Luny( czasami), Nightmare Moon, Discorda, Chrysalis, Tali kiedy ta postanawia być chaotyczna. Król Sombra pracuje dla mnie trololo!
Strach: Oczywiście, że nikogo się nie boje.
Stan: Oczywiście, że nikt nie jest mnie godzien.
Koneksje Rodzinne: Siostra Luna, bratanek Blueblood, siostrzenica Cadance, Shining Armor( siostrzeniec poprzez ślub)
Rasa: Alicorn
Charakter: Praworządny zły
Multikonto: NIE

Re: Błękitna Altana

Postprzez Mistrz Gry » 30 sty 2013, o 13:07

Obrazek
AGENT CHRONOS

Chronos wstał na kopytka i zaczął chodzić po altanie, już o wiele swobodniej.

- Och, o nią chodzi tylko przy okazji... Ale prawda wygląda nieco inaczej... Jeszcze nie do końca to rozumiesz, Pani, ja też czasami się łapię na tym samym, ale... Jestem tak jakby z przyszłości. nie chcę tłumaczyć ci wszsytko, jest to bardzo zawiłe a prawda jest taka, że sama dowiesz się tego w swoim własnym "międzyczasie".

Powiedział ze stoickim spokojem i przysiadł na ławeczce w altanie. Patrzył na swoją piękną władczynię i nie mógł uwierzyć, że znowu może ją podziwiać. Już teraz ingerował za bardzo w to, co mogło się stać, i nie był pewien, czy zaraz nie pojawi się jakiś jego "przyszły ja" by go odstrzelić.

- To co musisz wiedzieć, to to, że w przyszłości powołasz do życia Agencję do spraw Dystorcji Temporalnych. Jestem zbuntowanym agentem z tej organizacji. Nikt ci nie każe we mnie wierzyć, ani w moje intencje, jednak wystarczy że zajrzysz w mój umysł a poznasz prawdę. Zbuntowałem się, ponieważ Agencja zaczęła żyć własnym życiem. Przestała być wierna tobie, zaczeła być wierna tylko i wyłącznie czasowi. Ja jako patriota i posłuszny wasal postanowiłem ratować rzeczywistość w której twoje państwo miałoby zniknąć lub ucierpieć. Wtedy, "przyszła" Ty mnie poparłaś i dałaś mi swe błogosławieństwo. Oboje wiedzieliśmy, ze czeka mnie ogromna odpowiedzialność i cena życia wielu kucy, by uchować państwo, w jakim będziesz wciąż mogła dbać o swoich poddanych.

Zdjął okulary i ukazał swoje oczy swej władczyni. Były puste, czy raczej bez wyrazu. Nie były prawdziwymi oczami, a porcelanowymi gałkami ocznymi z wbudowanymi kamerami w miejsce tęczówek i źrenicy, o zielonym blasku. Przetarł okulary i założył je z powrotem na protezy swych oczu.

- Oboje wiedzieliśmy, że mając świadomość ogromnej katastrofy powinno się jej zapobiec... Wiedzieliśmy też, że niektóre z nich muszą się wydarzyć, ponieważ sprawiły, iż Equestria stała się przez to silniejsza. Dlatego sprawdziliśmy nasze zapisy historii i wysłałaś mnie w przeszłość i powiedziałaś co muszę zrobić i jaką mam dowolność w wykonaniu tego.

Powiedział juz nieco smutniej i spojrzał na swoją władczynię. Tak piękną, jaką zapamiętał ją tak wiele wiele cyklów temu.
Avatar użytkownika
Mistrz Gry
Nadwrażliwy
 
Posty: 120
Dołączył(a): 30 gru 2011, o 00:07
Lokalizacja: ZEWSZĄD
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Bóg
Uroczy Znaczek: KAŻDY
Lubi: WSZYSTKO
Nie Lubi: WSZYSTKIEGO
Strach: NICZEGO
Stan: W TRÓJCY
Koneksje Rodzinne: JEDEN MESJASZ
Rasa: BOSKA
Charakter: BOSKI
Multikonto: NIE

Re: Błękitna Altana

Postprzez Celestia » 30 sty 2013, o 13:17

- Oczywiście, że wiem o co chodzi, Time Storm już mi to powiedziała, o was z przyszłości i że czasem tutaj ingerujecie. Wydawało mi się jednak, że wszystko z nią obgadałam w tym temacie? Nie wiem z jakiego powodu powołam do życia ową agencję, ale nazwa już brzmi dla mnie niewiarygodne... a więc zdradzą mnie, nie dziwi mnie to. Gdy da się komuś władzę to szybko się okazuje, że może ją wykorzystać przeciwko tobie, jak widać jednak dalej są osoby wierne Equestrii.

Spodobała jej się ta wizja, jak widać dalej w przyszłości będzie prowadziła swoje gierki i zachowa władzę, a także będzie miała wiernych sobie poddanych. Nie to co dzisiaj, gdy co drugi kucyk na nią zwala winę za całe swoje pokręcone życie. Słuchała go uważnie, jak i mu się przyjrzała. Pierwszy raz widziała takie oczy, ale zrobiły na niej wrażenie, choć nie wiedziała czym to jest. Być może jest z następnego wieku, a może i następnego milenium?

- Rozumiem, że sama uznałam za coś "prawego" oddziaływanie w bieg czasów. Kiedy zapewne będę miała taką moc uznam, że tak jest w istocie i będę mogła naprawić sporo błędów, ale na chwilę obecną brzmi to dla mnie jakbym postanowiła użyć czasu na swoją wolę, i teraz mogę powiedzieć, że to nie jest harmonijne, że jest tak, jak ma być. Za milenium może zmienię zdanie, ale teraz... nie lubię ingerować, wolę by śmiertelni sami działali. Zatem jakie dostałeś zadanie, panie Chronos?
Ekwipunek- miecz normalny, torba podróżna, szary płaszcz, mieszek- złoto i kamienie szlachetne.
WS-BS-S-Per-T-Ag-Int-Fel-WP-HP
32-24-31-34-34-24-44-38-34-16
Za avatar thx Poke:)
Avatar użytkownika
Celestia
Księżniczka
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13 gru 2011, o 18:14
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Tyrant
Uroczy Znaczek: Słońce/ obecnie Słonecznik
Lubi: Władzę, harmonię, Twilight Sparkle, Lunę( czasami).
Nie Lubi: Luny( czasami), Nightmare Moon, Discorda, Chrysalis, Tali kiedy ta postanawia być chaotyczna. Król Sombra pracuje dla mnie trololo!
Strach: Oczywiście, że nikogo się nie boje.
Stan: Oczywiście, że nikt nie jest mnie godzien.
Koneksje Rodzinne: Siostra Luna, bratanek Blueblood, siostrzenica Cadance, Shining Armor( siostrzeniec poprzez ślub)
Rasa: Alicorn
Charakter: Praworządny zły
Multikonto: NIE

Re: Błękitna Altana

Postprzez Mistrz Gry » 30 sty 2013, o 13:24

Obrazek
AGENT CHRONOS

Znów się jej pokłonił.


Dalsza częsć na PW.
Avatar użytkownika
Mistrz Gry
Nadwrażliwy
 
Posty: 120
Dołączył(a): 30 gru 2011, o 00:07
Lokalizacja: ZEWSZĄD
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Bóg
Uroczy Znaczek: KAŻDY
Lubi: WSZYSTKO
Nie Lubi: WSZYSTKIEGO
Strach: NICZEGO
Stan: W TRÓJCY
Koneksje Rodzinne: JEDEN MESJASZ
Rasa: BOSKA
Charakter: BOSKI
Multikonto: NIE

Re: Błękitna Altana

Postprzez Mistrz Gry » 30 sty 2013, o 14:39

Obrazek
AGENT CHRONOS

- Ja miałem być tym jastrzębiem, Wasza wysokość. Mam na kopytkach krew. Głownie swoją ale zdarzały się też i inne. Scenariusz z namieszaniem w polityce wewnętrznej Federacji, którą założyly tamte kuce, nie zda się na nic. Wierzą w demokrację popartą siłą. Wierzą że gdy kogoś podbiją, mogą spokojnie narzucić im swoją wolę. Mają flotę i mają technologię.

Powiedział spokojnie ale zrobił zdziwioną minę, gdy Celestia wspomniała o pluskwie.

- Chwileczkę...

Wyjął z butonierki metalowego niby skorpiona i zdjął z jego pleców mały zbiorniczek.

- To coś, to bomba NT. Jest w stanie zniszczyć mały obszar i rozbić go na atomy. Teraz rozbroiłem tę pluskwę. Jej działanie pozostaje takie samo. Jeżeli tego pragniesz, moja Pani, mogę ci ją umieścić... Ale to nie zmieni sprawy... Tali musi być pod obserwacją. Nikt nie wie, czy w przyszłośći, gdy wrócą heroldzi, nie zostanie na nowo heroldem Krwi... Bo na pewno rozumiesz, ze oni się nie poddali. Zwłaszcza Magia, który zapewne już i tak zdaje sobie sprawę z tego, iż się tutaj znajdujemy.
Avatar użytkownika
Mistrz Gry
Nadwrażliwy
 
Posty: 120
Dołączył(a): 30 gru 2011, o 00:07
Lokalizacja: ZEWSZĄD
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Bóg
Uroczy Znaczek: KAŻDY
Lubi: WSZYSTKO
Nie Lubi: WSZYSTKIEGO
Strach: NICZEGO
Stan: W TRÓJCY
Koneksje Rodzinne: JEDEN MESJASZ
Rasa: BOSKA
Charakter: BOSKI
Multikonto: NIE

Re: Błękitna Altana

Postprzez Celestia » 30 sty 2013, o 15:22

- Demokracja podparta siłą? Dla mnie brzmi to jak dyktatura... I mówisz mają technologię, wraz z flotą. A ja mam Sombrę, ja mam Shining Armora, mam Elementy Harmonii, a jeśli trzeba będzie to choćby i zreformowalnego Discorda. Choć twoje pojawienie się zapewne już zaburzyło czasoprzestrzeń. Mogą zaatakować za wiek, a mogą i za dekadę, z czasem nigdy nie wiadomo, szczególnie gdy się go "naprawia".

Spojrzała na to co miał dziwnie to wyglądało. Nie spodziewała się, że coś takiego może być tak silne, na dodatek małego. Wiedziała, że kryształy magiczne potrafiły porządnie wpływać na otoczenie, ale w tym nie wyczuwała tak magii, raczej jakieś płyny? Nie wiedziała, że za kilka dekad klacz, niejaka Skład( nazywana przymilnie "Curie") odkryje dziwne, promieniotwórcze kamienie, które to będą w stanie rozkładać atomy na jeszcze mniejsze protony i neutrony.

- Dziwne, zero magii, sama technologia... Nie mogę zgodzić się na to, nie bez jej zgody, by miała w sobie ową pluskwę. Raz już miała i nie była z tego rad. Dlatego ponawiam moją propozycję.
Ekwipunek- miecz normalny, torba podróżna, szary płaszcz, mieszek- złoto i kamienie szlachetne.
WS-BS-S-Per-T-Ag-Int-Fel-WP-HP
32-24-31-34-34-24-44-38-34-16
Za avatar thx Poke:)
Avatar użytkownika
Celestia
Księżniczka
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13 gru 2011, o 18:14
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Tyrant
Uroczy Znaczek: Słońce/ obecnie Słonecznik
Lubi: Władzę, harmonię, Twilight Sparkle, Lunę( czasami).
Nie Lubi: Luny( czasami), Nightmare Moon, Discorda, Chrysalis, Tali kiedy ta postanawia być chaotyczna. Król Sombra pracuje dla mnie trololo!
Strach: Oczywiście, że nikogo się nie boje.
Stan: Oczywiście, że nikt nie jest mnie godzien.
Koneksje Rodzinne: Siostra Luna, bratanek Blueblood, siostrzenica Cadance, Shining Armor( siostrzeniec poprzez ślub)
Rasa: Alicorn
Charakter: Praworządny zły
Multikonto: NIE

Re: Błękitna Altana

Postprzez Mistrz Gry » 31 sty 2013, o 10:17

Obrazek
AGENT CHRONOS

- Dlatego, moja Pani, usunąłem tę bombę z pluskwy. Jeżeli tylko to ma cię przekonać do mnie, i naprawdę tego chcesz, weź ją. Sama się zainstaluje gdy tylko weźmiesz ją w kopytko. Ostrzec cię jednak muszę, że sam proces bywa bardzo bolesny, gdyż pluskwa przebija się przez źrenicę i podłącza do nerwu wzrokowego w czaszce.

Powiedział cicho i położył rozbrojoną pluskwę przed księżniczką. Mechaniczny stwór zagiął ogon in spojrzał wyczekująco na władczynię equestrii.
Avatar użytkownika
Mistrz Gry
Nadwrażliwy
 
Posty: 120
Dołączył(a): 30 gru 2011, o 00:07
Lokalizacja: ZEWSZĄD
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Bóg
Uroczy Znaczek: KAŻDY
Lubi: WSZYSTKO
Nie Lubi: WSZYSTKIEGO
Strach: NICZEGO
Stan: W TRÓJCY
Koneksje Rodzinne: JEDEN MESJASZ
Rasa: BOSKA
Charakter: BOSKI
Multikonto: NIE

Re: Błękitna Altana

Postprzez Celestia » 31 sty 2013, o 11:30

- Rozumiem, dziwnie bym się czuła z taką "niespodzianką" w sobie. Wierzę ci Chronosie, nie mam podstaw by wątpić. Domyślam się, że działa to na zasadzie "pasożyta", gdy czuje konkretną osobę to zmierza w jej kierunku. Nie do koca mnie zrozumiałeś, panie Chronos. Wiesz dobrze, że tamta osoba nie będzie chciała tego mieć, a domyślam się, że jej zbytnio nie darujesz. Dlatego, jak powiedziałam wcześniej, coś za coś. To we mnie zamiast w niej.
Ekwipunek- miecz normalny, torba podróżna, szary płaszcz, mieszek- złoto i kamienie szlachetne.
WS-BS-S-Per-T-Ag-Int-Fel-WP-HP
32-24-31-34-34-24-44-38-34-16
Za avatar thx Poke:)
Avatar użytkownika
Celestia
Księżniczka
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13 gru 2011, o 18:14
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Tyrant
Uroczy Znaczek: Słońce/ obecnie Słonecznik
Lubi: Władzę, harmonię, Twilight Sparkle, Lunę( czasami).
Nie Lubi: Luny( czasami), Nightmare Moon, Discorda, Chrysalis, Tali kiedy ta postanawia być chaotyczna. Król Sombra pracuje dla mnie trololo!
Strach: Oczywiście, że nikogo się nie boje.
Stan: Oczywiście, że nikt nie jest mnie godzien.
Koneksje Rodzinne: Siostra Luna, bratanek Blueblood, siostrzenica Cadance, Shining Armor( siostrzeniec poprzez ślub)
Rasa: Alicorn
Charakter: Praworządny zły
Multikonto: NIE

Re: Błękitna Altana

Postprzez Black_Gallant » 31 sty 2013, o 12:28

Obrazek
AGENT CHRONOS

Chronos pogłaskał po grzbiecie mechaniczne zwierze a to ruszyło w stronę księżniczki i spokojnie zaczynało się po niej wspinać.

- Tak, moja Pani. Zrozumiałem cie dokładnie. Odpuszczę zapluskwienie jej... Postaram się ją obserwować nieinwazyjnie. Ale obserwacja z twojej perspektywy będzie bardzo pomocna. Proszę, nie opieraj się pluskwie, wtedy będzie mniej bolesne.

Mechanizm wdrapał się już na czaszkę władczyni i spoczał na jej lewym łuku brwiowym.

- Powiedz tylko słowo. Jeżeli jesteś zdecydowana, pluskwa cie posłucha.

Celestia

Księżniczka z pewnym niepokojem spoglądała jak to mechaniczne coś wspinało się po jej ciele, nie dziwiła się zebrze, że ta nie chciała mieć czegoś takiego w sobie. Sama zastanowiła się czy dobrze postępowała, ale słowo się rzekło... zresztą pewnie ta pluskwa będzie żyć tyle, ile będzie żyła Tali. A ile to mogło być, 60, może 70 lat? Jak i nie wykluczała, że w przyszłości może być bardziej "mechaniczna", więc to teraz byłby taki wstęp do nieuniknionego.
- No dobrze, niech to wchodzi, ale ma to być jak najmniej bolesne.
Incompetence, breeds even more incompetence
- Megatron


WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....46....47...39......25....38....33....42.... 28....13
Avatar użytkownika
Black_Gallant
Upadły Anioł
 
Posty: 914
Dołączył(a): 22 paź 2011, o 08:58
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pierwszy Elegant
Uroczy Znaczek: Cylinder
Lubi: Modę, Swoje mankiety
Nie Lubi: Rażącego braku higieny, złego wychowania.
Strach: Wielki Magiel
Stan: W związku z Bright Beer
Koneksje Rodzinne: Shiny Masquarade - Brat
Tali - Siostra
Silent Grass - Biologiczny Ojciec.
Vermouth - Syn.
Haramu - Córka
Bright Beer - Przyszła żona.
Poza tym, wychowany jako sierota.
Rasa: Ziemny
Charakter: Własny
Multikonto: NIE

Re: Błękitna Altana

Postprzez Black_Gallant » 1 lut 2013, o 10:03

Obrazek
AGENT CHRONOS

- Będzie tak bezbolesne jak sie tylko da, Moja Pani.

Pluskwa wycelowała ogonem w oko i odchyliła Celestii powieki. Weszła natychmiast, przy akompaniamencie bryzgajacej krwi. Nie minęła sekunda nim była w środku i wiercąc się podpięła się do nerwu wzrokowego i swoją kamerką zastąpiła źrenicę. Z całą pewnością wywołała troszkę bólu, ale zaraz po nim wstrzyknęła do obiegu Celestii dość dużą dawkę środka powodujacego ekstazę... Środka, którego Chronos poskąpił przy zapluskwianiu Tali.

- Spełniło się, Moja Najpiękniejsza w Świecie Pani.

Powiedział, po czym upadł jej do kopytek i przepraszająco zaczął je całować.
Incompetence, breeds even more incompetence
- Megatron


WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....46....47...39......25....38....33....42.... 28....13
Avatar użytkownika
Black_Gallant
Upadły Anioł
 
Posty: 914
Dołączył(a): 22 paź 2011, o 08:58
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pierwszy Elegant
Uroczy Znaczek: Cylinder
Lubi: Modę, Swoje mankiety
Nie Lubi: Rażącego braku higieny, złego wychowania.
Strach: Wielki Magiel
Stan: W związku z Bright Beer
Koneksje Rodzinne: Shiny Masquarade - Brat
Tali - Siostra
Silent Grass - Biologiczny Ojciec.
Vermouth - Syn.
Haramu - Córka
Bright Beer - Przyszła żona.
Poza tym, wychowany jako sierota.
Rasa: Ziemny
Charakter: Własny
Multikonto: NIE

Re: Błękitna Altana

Postprzez Celestia » 1 lut 2013, o 10:22

Księżniczka z przejęciem spoglądała na pluskwę, ta swe mechaniczne żądło wbiła w jej oko. Pani dnia czuła jak ta grzebie jej w gałce, zagłębia się i łączy z nerwami. O, to ostatnie w szczególności było bolesne, przypomniała sobie wszystkie najgorsze ataki magiczne; ciosy które ją rozrywały i koszmary umysły, po czym nastąpiło uspokojenie. Nie wiedziała czy to skutek narkotyku, jej magii, czy też w końcu organizm wyłączył się i przestała odczuwać bólu. Było to... dziwne. Wiedziała, że ma coś w sobie, że nie do końca widzi swym lewym okiem, ale było to także niesamowicie interesujące. Być pierwszą istotą tutaj która ma tak zaawansowaną technologię w sobie. Starała się zespolić z pluskwą w oku, sprawdzić jej wszystkie możliwości. Było to łatwe, wręcz zbyt łatwe. Inaczej było spoglądać w ten sposób, choć udawało to normalny wzrok, to jednak widziała przepływające litery i liczby. Przyjrzała się zdaniom z boku, na dole.
"Search Tali Options: Check"
"Nemesis Project Deactivated"
"Release King Ghidorah"

Nie wiedziała co oznaczają dwie pozostałe, wolała więc skupić się na pierwszym, choć nie mogła tego uruchomić. No nic, zajmie się tym w przyszłości. Magią podniosła agenta Chronosa na nogi.
- Interesujące w rzeczy samej, mój Chronosie. Czy poza tą pluskwą i sprawą Tali masz jakąś jeszcze do mnie sprawę?
Ekwipunek- miecz normalny, torba podróżna, szary płaszcz, mieszek- złoto i kamienie szlachetne.
WS-BS-S-Per-T-Ag-Int-Fel-WP-HP
32-24-31-34-34-24-44-38-34-16
Za avatar thx Poke:)
Avatar użytkownika
Celestia
Księżniczka
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13 gru 2011, o 18:14
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Tyrant
Uroczy Znaczek: Słońce/ obecnie Słonecznik
Lubi: Władzę, harmonię, Twilight Sparkle, Lunę( czasami).
Nie Lubi: Luny( czasami), Nightmare Moon, Discorda, Chrysalis, Tali kiedy ta postanawia być chaotyczna. Król Sombra pracuje dla mnie trololo!
Strach: Oczywiście, że nikogo się nie boje.
Stan: Oczywiście, że nikt nie jest mnie godzien.
Koneksje Rodzinne: Siostra Luna, bratanek Blueblood, siostrzenica Cadance, Shining Armor( siostrzeniec poprzez ślub)
Rasa: Alicorn
Charakter: Praworządny zły
Multikonto: NIE

Re: Błękitna Altana

Postprzez Black_Gallant » 1 lut 2013, o 10:41

Obrazek
AGENT CHRONOS

- Nie sądzę Pani... Prośba o takie błogosławieństwo jakiego bym pragnął, byłaby zbyt zuchwała jak dla zwykłego kucyka ziemnego.

Uśmiechnął się szarmancko, przejawiając cechy jednego ze swoich przodków, i ująwszy jej kopytko w swoje, pocałował je czule.

-Proszę cię, wydaj dekret o rozmnażaniu... Potrzeba nam jak najwięcej ogierów by mogły walczyć w zbliżającej się wojnie i nie można zwlekać. Ah... No tak... I chyba niedługo będziesz witać nowego Allicorna... Prawda? Nie pozwól jej nim być zbyt długo... To może przynieść tylko... Kłopoty.

Powiedział i popatrzył jej głęboko w oczy, teraz jedno mechaniczne. W oczy swej najukochańszej władczyni.
Incompetence, breeds even more incompetence
- Megatron


WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....46....47...39......25....38....33....42.... 28....13
Avatar użytkownika
Black_Gallant
Upadły Anioł
 
Posty: 914
Dołączył(a): 22 paź 2011, o 08:58
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pierwszy Elegant
Uroczy Znaczek: Cylinder
Lubi: Modę, Swoje mankiety
Nie Lubi: Rażącego braku higieny, złego wychowania.
Strach: Wielki Magiel
Stan: W związku z Bright Beer
Koneksje Rodzinne: Shiny Masquarade - Brat
Tali - Siostra
Silent Grass - Biologiczny Ojciec.
Vermouth - Syn.
Haramu - Córka
Bright Beer - Przyszła żona.
Poza tym, wychowany jako sierota.
Rasa: Ziemny
Charakter: Własny
Multikonto: NIE

Następna strona

Powrót do Ogrody Pałacowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron