Aktualizacja 21.12.2012

Tu znajduje się krótki regulamin, jak na każdym forum rpg. Każdy musi się z nim zapoznać, by potem nie było nieporozumień.

Moderatorzy: Kojira, Reetmine, ReflexivoArco

Aktualizacja 21.12.2012

Postprzez Autumn Leaf » 21 gru 2012, o 20:24

Z okazji, że koniec świata nie nadszedł - wprowadzam nową rasę na forum - kucyki kryształowe. YAY !

Kucykami kryształowymi - są kucyki ziemne, ale mają one kryształowe oczy i świecą się w słońcu. Czasem zdarza im się błyszczeć i prześwitywać.

Co do statystyk jeszcze nie wiem czy przydzielę im plusy i minusy - jeśli macie jakieś pomysły, możecie kierować je w tym wątku.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....29....40....40....34...39....32....32.....31....16

Jeżeli szczęście jest przeszkodą dla zbawienia.
To osądzi mnie bezduszna wieczna noc.

Obrazek
Avatar użytkownika
Autumn Leaf
Wieczny Optymista
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 08:43
Lokalizacja: Ponyville
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Celestia Slave
Uroczy Znaczek: Jesienny Liść
Lubi: pomagać innym, księżniczka Celestia
Nie Lubi: moknąć, fałszywych i dwulicowych kucy
Strach: nietoperze, las Everfree
Stan: kawaler
Koneksje Rodzinne: wuj Steel siostry Shiver Summer Spring Winter
Rasa: Kuc Ziemny
Charakter: praworządny dobry
Multikonto: NIE

Re: Aktualizacja 21.12.2012

Postprzez Reetmine » 21 gru 2012, o 20:42

Kryształowe kuce: tysiąc lat temu były częścią wielkiego królestwa, ale Sombra znikając zabrał je ze sobą. Teraz wróciły, na szczęście już bez tyrana. Królestwo znajduje się na północy, władane przez parę Cadance i Shining Armora państwo jest w dobrych stosunkach z Equestrią. Nie jest już jednak tak silne ani liczące się na świecie, a sąsiedzi mogą mieć chrapkę na ich ziemie. Jednak królestwo jest chronione mocą Kryształu Serca, potężnego artefaktu który wpływa na jego mieszkańców.
Kuce są znane ze swej szczególnej aury, która daje kryształową poświatę. Wygląda ona imponująco i dla wielu wręcz pięknie. Kryształowe kuce to tylko kuce ziemne, nie ma wśród nich pegazów czy jednorożców, magię mają tylko dzięki Kryształowi, ale mieszkańcy dają sobie radę bez niej.

+ do Fel: ich aura robi swoje. Dobre osoby na pewno będą pod wrażeniem kryształowej poświaty, niektóre złe może straszyć.
+ do WT: kryształowa aura to jednak kryształowa aura, a spróbujcie złamać kryształ.

- Do INT: tysiąc lat niebytu to brak wiedzy. Nie są tak przyzwyczajone do obecnego poziomu technologicznego, jak i nie za bardzo znają się na historii/kulturze/itd.
- Do WP: wbrew pozorom nie jest to magiczna rasa. A kryształy mają to do siebie, że kumulują energię magiczną, więc są bardziej podatne. Dodatkowo tysiąc lat niebytu i pamięć o Sombrze złamały nieco morale i kryształki mogą być już nie tak pewne siebie( WP to też pewność siebie/duch/morale)



<Uznałem, że to mogła by być taka rasa Tanków. Bo jednak ziemne nimi nie są, są zbyt wszechstronne>


OK podoba mi się ( może za wyjątkiem na siłę wciskania tam Shinng Armora i Cadnace jako władców - z tego co pamietam Cadance miała tylko chronić KK, a potem opuścili KK w końcowej scenie) nie wiemy czy będą rządzić Kryształowym Królestwem - ja mam swoje plany związane z sesją morską. Zobaczę jeszcze co szykuje się w ostatnich odcinkach bo KK ma wrócić

WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....43....21....33....38....33....30.....48....50....11

Obrazek
Avatar użytkownika
Reetmine
Bitter - Sweet
 
Posty: 1945
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Luneta
Lubi: Pieniądze, używki, intrygi.
Nie Lubi: Braku kontroli, braku pieniędzy, pyszałków.
Strach: Utonięcie, psy.
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Bhmmmm
Rasa: Pegaz
Charakter: Neutralny zły
Multikonto: TAK


Powrót do DA Rules

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron