Dom Octaviusza Jack`a.

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:-) ;-) :-> :-D :-P :-o :mrgreen: :lol: :-( :-| :-/ :-? :-x :shock: :cry: :oops: 8-) :evil: :roll: :!: :?: :idea: :arrow:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest wyłączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Dom Octaviusza Jack`a.

Re: Dom Octaviusza Jack`a.

Post przez Octaviusz » 17 kwi 2013, o 12:14

Po długiej kilkumiesięcznej wyprawie wycieńczonny i brudny Jack wrócił do swego domu. Jedyne co zrobił to położył sięna łóżku nie strojąc nawet gitare wedle swojej codziennej tradycji.

Dom Octaviusza Jack`a.

Post przez Octaviusz » 17 lut 2013, o 01:04

Jest to nie wielki, słabo zadbany, niebieskawy domek który należy do Octaviusza który mieszka w nim sam. Wewnątrz jest tak jak na zewnątrz. Napewno nie bogato. Zaledwie jedena sypialnia gdzie leży łóżko, nie wyjątkowo miękkie ale takie by móc się wyspać, jedna komoda na której stoi pamiętnik Jack`a i jego księga utwrów. Wewnątrz jest troche ubrań na zapas. W pokoju na krześle wisi koszula, a opiera się o krzesło pokrowiec z gitarą. Na łóżku leży jego pochwa z mieczem "Elizą". Poza sypialnią jest też jak wszędzie kuchnia i łazienka. Tyle ile mu potrzeba. Nie mniej nie więcej, bez zbędnych luksusów. Większość mebli jest drewniana z wyjątkiem kuchni gdzie przeważa stal. Z okien kuchni rozciąga się całkiem miły widok na wschodnią część Cloudsdale. Choć minimalistycznie dom jest całkiem przyjazny i bynajmniej nie ponury.

Góra

cron